Oldalak: 1 ... 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 [448] 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 ... 570   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lőszer márkák, típusok, tapasztalatok  (Megtekintve 1148953 alkalommal)
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3151



« Új üzenet #6705 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 14:27:12 »

Fejvakarás   A faxom tudja ki hol és mikor tanulta a magyart ! Te ezeket honnét tudod ?  Én csak feltételezem hogy már elég régen de aki Erdélyből vagy a felvidékről emigrált esetleg nem is tanulhatta iskolában . Az után ott van a felejtés a gyakorlatlanság és a technikai problémák .     Emelem

...ja, azt is összehasonlíthatod, ha ott jársz, hogy egyik kint élő magyar sem "felejtett" fele ennyit sem a nyelvtanból és helyesírásból. Nem tudom elfogadni, hogy ez "kint eltöltött időtartam" vagy "felejtés" kérdése lenne. Ez annál sokkal alapvetőbb.
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #6706 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 15:29:36 »

Jó 10 évet eltöltöttem a Punk féle fórumon, míg aztán egyszer össze nem akadtam Kornéllal keresőtávcső üzletpolitika és a konkurencia rossz hír keltése témában, mire aztán Punk az üzleti kapcsolatukat védendő, "korrekt" módon és abszolut nonszensz indoklással kiciánozott onnan. Ha van hozzá türelmed, nézz be oda (olvasni lehet már reg nélkül is), találhatsz ott is brilliáns gyöngyszemeket kedvenc íród tollából. Jelzem a kint élő magyarok is rendszeresen elküldték a sunyiba a hülyeségek miatt, amiket összehordott, mikor valamitől ihletett kapott...

Mottó: "A feles a gyengék decije!"

Nem ennyire nem érdekel a dolog hogy még másik fórummal is terheljem magam .   Röhög

Privátban vagy nyíltan megkérdezted már bárkitől is hogy milyen gondjai lehetnek ?  A múltkor pl. egy felvidéki olvtárs panaszkodott a szlovák klaviatúrára na meg a magyar "nyelvoktatásra".  Lehet hogy túl sok empátia szorult belém ? Na nem baj ! A pirossal jelzettek meg a Te gyöngyszemeid !  Fejvakarás         Emelem
Naplózva
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #6707 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 17:20:08 »

Miklós sok egyébb mellet a cask az legyen már csak , a betük stimmelnek csak a sorrend sz@r . Én nem vagyok egy nyelvész professzor de nekem is csípi a szememet  amellett , hogy külön értelmező program kell hozzád . Elég régóta írsz ezen a fórumon is , tiszteljmeg minket , hogy egy kicsit jobban odafigyelsz . Figyelmes olvasás Wave


Igazad van  Wave a gepem igy irja le es lusta vagyok visszamenni kitorolni az "a"-t, es ujra beirni az "s" es a "k" koze. De a kedvetekert legkozelebb nem leszek rest.
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #6708 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 17:52:06 »



Igazad van  Wave a gepem igy irja le es lusta vagyok visszamenni kitorolni az "a"-t, es ujra beirni az "s" es a "k" koze. De a kedvetekert legkozelebb nem leszek rest.

Ne légy rest ! Az ékezetekkel mi a hiba ? Gondolom az angol klaviatúra nem ismeri de szerintem lenne megoldás a neten mert google-val mindenféle klaviatúrát lehet varázsolni .  Legalább is ciril betűset felad a Google.ru .    Emelem
Naplózva
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #6709 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 18:45:14 »

Jó 10 évet eltöltöttem a Punk féle fórumon, míg aztán egyszer össze nem akadtam Kornéllal keresőtávcső üzletpolitika és a konkurencia rossz hír keltése témában, mire aztán Punk az üzleti kapcsolatukat védendő, "korrekt" módon és abszolut nonszensz indoklással kiciánozott onnan. Ha van hozzá türelmed, nézz be oda (olvasni lehet már reg nélkül is), találhatsz ott is brilliáns gyöngyszemeket kedvenc íród tollából. Jelzem a kint élő magyarok is rendszeresen elküldték a sunyiba a hülyeségek miatt, amiket összehordott, mikor valamitől ihletett kapott...

Mottó: "A feles a gyengék decije!"


Ja, ez vagy te makkmarci!
Mindegy hogy milyen temaval de, (legyen az cask ragalmazas) vissza kell jonnod  ugy hogy lehetoleg fajjon.  Igazsag szerint az let volna a legkevesebb hogy, elnezest kersz egy nevnelkuli embertol akinek a nevet hasznaltad mint fedezetet a mondanivalodrra.  Valoszinuleg ez is az en hibam mivel az ido mulasaval egesszen mas egymasmelett elesi normak alakultak ki bennem, es maskepp itelek meg dolgokat mintpeldaul egyes emberek hozzaszolasai is az tukrozi. 
Jo csurod-csavarod, sokszor viszont nem csak a hatarat surolod annak az emberi tulajdonsagna amiert emberek nem allnanak ki erted, legalabbis itt nem. Hogy mas ne mondjak, - vagyis ezt te mondtad – es itt beidezhetnem a fenti hozzaszolasod elso mondatat.
Vagyis te ki voltal moderalva, ……. En meg a magam hulyesegeivel,  meg a rossz hellyesirasommal nem  Vállat von
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #6710 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 18:47:57 »

Ne légy rest ! Az ékezetekkel mi a hiba ? Gondolom az angol klaviatúra nem ismeri de szerintem lenne megoldás a neten mert google-val mindenféle klaviatúrát lehet varázsolni .  Legalább is ciril betűset felad a Google.ru .    Emelem


Ok. tudok a Google irasprogramjairol, majd felrakom megegyszer  Wave
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #6711 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 23:04:57 »

 Türelmetlen
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
ambruslászló
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Új üzenet #6712 Dátum: 2015. Augusztus 22. - 23:27:11 »

Szervusztok!

Ezúton kérem a segítségeteket!
http://www.nosler.com/30-06-springfield/
A Nosler lőszer magokról már sok jót hallottam.
Valaki ismeri vagy használja a Nosler által töltött lőszereket?
Esetlegesen hol lehet beszerezni?

Segítségeteket előre is köszönöm!
Naplózva
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #6713 Dátum: 2015. Augusztus 23. - 16:39:21 »

Szervusztok!

Ezúton kérem a segítségeteket!
http://www.nosler.com/30-06-springfield/
A Nosler lőszer magokról már sok jót hallottam.
Valaki ismeri vagy használja a Nosler által töltött lőszereket?
Esetlegesen hol lehet beszerezni?

Segítségeteket előre is köszönöm!
 

http://www.nosler.com/international-dealers/
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #6714 Dátum: 2015. Augusztus 23. - 17:14:03 »

Szervusztok!

Ezúton kérem a segítségeteket!
http://www.nosler.com/30-06-springfield/
A Nosler lőszer magokról már sok jót hallottam.
Valaki ismeri vagy használja a Nosler által töltött lőszereket?
Esetlegesen hol lehet beszerezni?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Igazából mintha két dolgot kérdeztél volna…
Könnyebb a dolgod, ha csak a Nosler lövedékkel szerelt lőszerek után érdeklődsz.
Ha viszont tényleg a Nosler cég által töltött lőszerek érdekelnek, akkor segít a belinkelt hely.
Habár nem látom, hogy a Nosler által gyártott lőszer – csilliárdért – mivel lenne jobb, mint a többi jó nevű cég lőszere Nosler lövedékkel szerelve……. Vállat von
Szerintem jó az a Nosler mag a Normától, vagy a Federaltól is, mint szerelt lőszer.
 Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #6715 Dátum: 2015. Augusztus 23. - 17:49:27 »

Igazából mintha két dolgot kérdeztél volna…
Könnyebb a dolgod, ha csak a Nosler lövedékkel szerelt lőszerek után érdeklődsz.
Ha viszont tényleg a Nosler cég által töltött lőszerek érdekelnek, akkor segít a belinkelt hely.
Habár nem látom, hogy a Nosler által gyártott lőszer – csilliárdért – mivel lenne jobb, mint a többi jó nevű cég lőszere Nosler lövedékkel szerelve……. Vállat von
Szerintem jó az a Nosler mag a Normától, vagy a Federaltól is, mint szerelt lőszer.
 Emelem


Mármint a Nosler Partition !    Igen

Sőt a Csehektől is ! Igaz nem saját tapasztalat de van aki nálunk használ ilyet .     Viszont még az sem olcsó    Emelem
Naplózva
ambruslászló
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Új üzenet #6716 Dátum: 2015. Augusztus 23. - 18:42:13 »

Igazából mintha két dolgot kérdeztél volna…
Könnyebb a dolgod, ha csak a Nosler lövedékkel szerelt lőszerek után érdeklődsz.
Ha viszont tényleg a Nosler cég által töltött lőszerek érdekelnek, akkor segít a belinkelt hely.
Habár nem látom, hogy a Nosler által gyártott lőszer – csilliárdért – mivel lenne jobb, mint a többi jó nevű cég lőszere Nosler lövedékkel szerelve……. Vállat von
Szerintem jó az a Nosler mag a Normától, vagy a Federaltól is, mint szerelt lőszer.
 Emelem

Engem elsődlegesen az érdekel hogy a Nosler által töltött lőszereket kis hazánkban be lehet-e szerezni valahol.
Azt tudom hogy a Nosler által készített lövedékek a nagyon jók!
Német oldalakon elfogadható áron hirdetik a Nosler által töltött lőszereket.
A Federal lőszereket kis hazánkban hol lehet beszerezni?
Naplózva
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #6717 Dátum: 2015. Augusztus 23. - 19:12:40 »



A Federal lőszereket kis hazánkban hol lehet beszerezni?


https://www.federalpremium.com/international/en/international_distributors.aspx#4
Ha mégis van kis hazánkban viszonteladó akinek van, az ezek valamelyiketől rendeli meg - és rárakja a saját árrését is  Effendi
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #6718 Dátum: 2015. Augusztus 23. - 19:12:51 »

Engem elsődlegesen az érdekel hogy a Nosler által töltött lőszereket kis hazánkban be lehet-e szerezni valahol.
Azt tudom hogy a Nosler által készített lövedékek a nagyon jók!
Német oldalakon elfogadható áron hirdetik a Nosler által töltött lőszereket.
A Federal lőszereket kis hazánkban hol lehet beszerezni?
Sok bolt hirdeti, de készlete alig van.
Dunaszerdahelyen viszont nagy a választék.
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #6719 Dátum: 2015. Augusztus 23. - 19:35:38 »

Sok bolt hirdeti, de készlete alig van.
Dunaszerdahelyen viszont nagy a választék.
 Emelem

Most mi van?! .... hagytál egy menekülő ösvényt? Angyal
Több önbizalmat, kedves olvtárs! Vigyorog
 Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 [448] 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 ... 570   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: