Oldalak: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pálinkás jó reggelt!  (Megtekintve 219891 alkalommal)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9979



« Új üzenet #1050 Dátum: 2017. Október 18. - 08:17:13 »

Lekvár, lekvár aztán a három lábú fejőszéken télen amikor az utak járhatatlanok a lavórral kifőzöd ....) Vigyorog Vigyorog

Nocsak, nocsak!
Micsoda rejtett folklórkincsek jönnek itt elő!
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1051 Dátum: 2017. Október 18. - 08:18:10 »

Szerintem a Stefi zug főző a mennyiség csak kis kondérban a sajátunk, szondázik minket ????  Vigyorog Fejvakarás ( Lekvár, lekvár aztán a három lábú fejőszéken télen amikor az utak járhatatlanok a lavórral kifőzöd ....) Vigyorog Vigyorog

Huuuuuuu ! Micsoda illat volt az autóban és most a garázsban I    Emelem

Nemszeretem aprózni - pálinka lesz mert a családban más szavazat nem volt és nem is lehetett ! Nálunk demokrácia van !   Röhög
Naplózva
Zeke
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Új üzenet #1052 Dátum: 2017. Október 18. - 08:36:00 »

Birs cefre készítésekor víz helyett frissen préselt fehér szőlő mustot is szoktak önteni a darált birsre.
Nagyon finom, kellemes vegyes pálinka lesz belőle.
Talán még jobb is, mint a tiszta birs.

Ha valaki megosztaná, hogyan kell készíteni a birs lekvárt, azt megköszönném.
Körtéből, naspolyából már készítettünk, ennek van valami extra mozzanata?
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1053 Dátum: 2017. Október 18. - 08:49:41 »


Egy pálinkaguru legyen szíves írja meg hogy hogyan kell elkészíteni a cefrét azzal a melegítéses módszerrel hogy jobban kijöjjön a cukor a gyümölcsből .
Előre is köszönöm .   Emelem
Naplózva
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #1054 Dátum: 2017. Október 18. - 12:50:14 »

Nocsak, nocsak!
Micsoda rejtett folklórkincsek jönnek itt elő!
Nem mondod, hogy nem ismered a technológiát?(Stefi biztosan Vigyorog)
Naplózva
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #1055 Dátum: 2017. Október 18. - 13:11:11 »

Egy pálinkaguru legyen szíves írja meg hogy hogyan kell elkészíteni a cefrét azzal a melegítéses módszerrel hogy jobban kijöjjön a cukor a gyümölcsből .
Előre is köszönöm .   Emelem

Én úgy csinálom, hogy először megmosom, szőrtelenítem, majd negyedelem a birset. Kivágok belőle minden rossz fekete, penészes, rothadt stb. részt. Utána kicsit főzöm, de csak addig hogy éppen gumis legyen, nem puhára, mert akkor kompót ízű lesz. Ehhez hegesztettem egy fém kosarat, csibedrótot húztam rá, ebben merítem a vízbe. Utána vagy darálom, vagy ágaprítóval aprítom. A főző vízzel higítom, én 5% cukrot teszek hozzá.A birsnek alacsony a cukortartalma de nagyon aromás, nem lesz olyan romlandó a cefre. Hidegtűrő élesztő, és dupla mennyiségű pektinbontó megy hozzá.  Ha időben tudod főzni nem fontos, ha nem, állítsd be a ph-t.  Kotyogós 60 l-es edényekbe cefrézek, első három napban lenyomkodom a bundát, utána békén hagyom.
Nem rontja el, ha megy hozzá egy kis alma.
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1056 Dátum: 2017. Október 18. - 13:41:55 »

Én úgy csinálom, hogy először megmosom, szőrtelenítem, majd negyedelem a birset. Kivágok belőle minden rossz fekete, penészes, rothadt stb. részt. Utána kicsit főzöm, de csak addig hogy éppen gumis legyen, nem puhára, mert akkor kompót ízű lesz. Ehhez hegesztettem egy fém kosarat, csibedrótot húztam rá, ebben merítem a vízbe. Utána vagy darálom, vagy ágaprítóval aprítom. A főző vízzel higítom, én 5% cukrot teszek hozzá.A birsnek alacsony a cukortartalma de nagyon aromás, nem lesz olyan romlandó a cefre. Hidegtűrő élesztő, és dupla mennyiségű pektinbontó megy hozzá.  Ha időben tudod főzni nem fontos, ha nem, állítsd be a ph-t.  Kotyogós 60 l-es edényekbe cefrézek, első három napban lenyomkodom a bundát, utána békén hagyom.
Nem rontja el, ha megy hozzá egy kis alma.

 Ok ! Kösz !    Emelem

Nem mondod, hogy nem ismered a technológiát?(Stefi biztosan Vigyorog)

Nos én azt a technológiát ismerem amit "Tóth néni" a híres bögrecsárdás dolgozott ki miután három házkutatást követően minden cső , spirál ,hordó ,gázégő stb. eltűnt a háztól és a vendégek mégsem pártoltak el . Nagyobb fazék , ugyan akkora lábas (lavor is lehet)  és egy porcelán tányér kellett hozzá .  Ördög Mindenkinek a fantáziájára és tapasztalatára bízom hogy ezzel hogyan lehet megoldani . A háromlábú szék eme technológiában csak a sparhelt vagy gáztűzhely előtt áll és azon ücsörögve lehet várni a párlatot .  S.Peti
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9979



« Új üzenet #1057 Dátum: 2017. Október 18. - 13:46:18 »

A háromlábú szék eme technológiában csak a sparhelt vagy gáztűzhely előtt áll és azon ücsörögve lehet várni a párlatot .  

"Nem úgy van az, plébános úr!"  Vigyorog
A székecskét bele kell tenni a cefrébe, arra megy rá a tányér, vagy bögre.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1058 Dátum: 2017. Október 18. - 13:51:14 »

"Nem úgy van az, plébános úr!"  Vigyorog
A székecskét bele kell tenni a cefrébe, arra megy rá a tányér, vagy bögre.

Az öreglány valami virágtartót vagy ilyesmit használt ! De nagyon értitek ez Ti is !   Röhög
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1059 Dátum: 2017. Október 18. - 13:55:40 »


Nem rontja el, ha megy hozzá egy kis alma.

Próbálta e már valaki alma helyett körtével  1/3 arányba gondolom de ajánlottak almát a körte helyet . Persze körtebefőttet akar a beutalt !   Ördög
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1060 Dátum: 2017. Október 18. - 14:27:07 »

Próbálta e már valaki alma helyett körtével  1/3 arányba gondolom de ajánlottak almát a körte helyet . Persze körtebefőttet akar a beutalt !   Ördög
Itt, Szabolcsban a jonatán almát szokták a birspálinka bővebb lére eresztése okán bekombinálni. A helyes arány egyeztetése közben bicska,kés, karó,nuncsaku,vasvilla és engedély nélkül tartott lőfegyverek szoktak előkerülni.  Ördög 50-50 illetve 60-40 % is gyakran elhangzik a tömegverekedések kialakulása előtt/közben. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #1061 Dátum: 2017. Október 18. - 15:19:51 »

Itt, Szabolcsban a jonatán almát szokták a birspálinka bővebb lére eresztése okán bekombinálni. A helyes arány egyeztetése közben bicska,kés, karó,nuncsaku,vasvilla és engedély nélkül tartott lőfegyverek szoktak előkerülni.  Ördög 50-50 illetve 60-40 % is gyakran elhangzik a tömegverekedések kialakulása előtt/közben. Vigyorog

Mi az a három kérdés, ami egy verekedés előtt mindig elhangzik?
Mivan? Mivan? Mivan?  Ördög
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #1062 Dátum: 2017. Október 18. - 15:39:44 »

Itt, Szabolcsban a jonatán almát szokták a birspálinka bővebb lére eresztése okán bekombinálni. A helyes arány egyeztetése közben bicska,kés, karó,nuncsaku,vasvilla és engedély nélkül tartott lőfegyverek szoktak előkerülni.  Ördög 50-50 illetve 60-40 % is gyakran elhangzik a tömegverekedések kialakulása előtt/közben. Vigyorog

 Röhög  Röhög ez megvan előttem. Kb. akkora önazonossági kérdés lehet, mint a kolbász helyes fűszerezése, vagy betonkeveréskor a cement/víz/sóder adagolása  Nyihi Nyihi Nyihi Zseniális. Nem hiszem, hogy van még nép a földön, aki ilyesmin ennyit képes lenne pörögni  Vigyorog de ez így szép.

 
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #1063 Dátum: 2017. Október 18. - 16:44:12 »

Röhög  Röhög ez megvan előttem. Kb. akkora önazonossági kérdés lehet, mint a kolbász helyes fűszerezése, vagy betonkeveréskor a cement/víz/sóder adagolása  

 
Halászlé, lecsó... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1064 Dátum: 2017. Október 18. - 17:08:28 »

Isteni finom birspálinkákat kóstoltunk egy bálban. Sorban töltögettük különböző gazdák párlatait...Ment a polémia a jonatán/birs arányról. A társaság egy tagja nagyon készülgetett,mert szuper főzete volt,nagyon büszke volt rá..(ezt mi tudtuk,ezért összebeszéltünk a pálinkája kóstolása előtt) Büszkeségtől sugárzó arccal bontotta meg a kincset rejtő palackot...Töltött a poharakba,minden cseppjét féltve a nedűnek...Koccintottunk,kóstoltunk. Rémülten látta fintorgó arcunkat....Majd el süllyedt,amikor kedves vadásztársam nyelvével csettintve,fennhangon summázta az értékelés:: KÖRÖMLAKKKKK!!!
 Röhög
(egész este nem tudtuk megengesztelni... Nyihi)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: