Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fotópályázat szabályzata  (Megtekintve 26913 alkalommal)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9907



« Dátum: 2010. Június 15. - 20:55:07 »

Felmerült az ötlet,csináljunk egy fotópályázatot a regisztrált fórumlakók közt.
Három kategóriában hirdetjük ki.
Táj,vad és makró képeket várunk saját kútfőből.
A mailcímemre várom a jó minőségű képeket amit felrakok anonim módon, 640x480-s méretben sorszámmal ellátva.
Témánként 3-3 képben határoztuk meg a maximumot. A képekhez nem kell semmi történet írni,se címet adni. Lehetőleg idei képek legyenek.
A képek csinosításához egy kis segédlet http://vadaszforum.net/forum/index.php?topic=234.0.
Nevezési határidő november 30. Szavazás a képek sorszáma alapján történik, határideje december 31.
A díjazásra ötleteket várunk.

Sakac
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1965



« Új üzenet #1 Dátum: 2010. Június 15. - 23:22:43 »

Na, nézzük csak, remélem lessz böven.
Naplózva

Don´t eat yellow snow
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7942


Generalbakter


« Új üzenet #2 Dátum: 2010. Június 16. - 00:46:20 »

Jöjjenek a képek!!!
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Nagy P.
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207



« Új üzenet #3 Dátum: 2010. Június 24. - 21:19:26 »

Kérdezném, hogy máshol már megjelent (publikált, feltöltött stb.) fotókat is lehet küldeni, vagy csak "szűz" képeket?
Naplózva
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #4 Dátum: 2010. Június 24. - 21:32:50 »

Kérdezném, hogy máshol már megjelent (publikált, feltöltött stb.) fotókat is lehet küldeni, vagy csak "szűz" képeket?

Nem én vagyok az illetékes, így válaszom ne tekintsd hivatalosnak, de ha elbolyongasz ezen az oldalon, észre fogod venni, hogy ez a kiírás nem profiknak szól, ők a "fair" jegyében ki is maradnak ebből.
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9907



« Új üzenet #5 Dátum: 2010. Június 25. - 04:59:40 »

Kérdezném, hogy máshol már megjelent (publikált, feltöltött stb.) fotókat is lehet küldeni, vagy csak "szűz" képeket?

Nincs ilyen kitétel.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9907



« Új üzenet #6 Dátum: 2010. December 28. - 11:29:02 »

Hát eljött az ideje.
Tulajdonképp "érdeklődés" hiányában (lehet rossz időpontban lett kiírva) lezárjuk ideiglenesen.
Valahol meg is értem hisz a "pillanatok" pörög, szerintem ennek a pályázatnak is eljön majd az ideje.
 Kacsint
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: