Oldalak: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Labrador  (Megtekintve 179810 alkalommal)
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #585 Dátum: 2017. November 10. - 21:27:03 »

Tisztában vagyok és voltam is vele mi vár rám. Nagyon sok dologban borzongatóan hasonlít az elődjére, de legalább annyiban teljesen más. De ettől szép ez a kapcsolat.

 Emelem
Sokáig örüljetek egymásnak! Igen
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #586 Dátum: 2017. November 10. - 21:28:23 »

Zoli!  Van amire mi is jobban mozdulunk mint az asszony hívó szavára! Mosolyog


 Igen Igen Vigyorog
 Wave
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #587 Dátum: 2017. November 11. - 07:35:34 »

Zoli!  Van amire mi is jobban mozdulunk mint az asszony hívó szavára! Mosolyog


Az erdőzúgásra meg a kocsmaajtó nyikorgásra . mi ?  Röhög  Még volt valami de már nem emlékszem .  Fejvakarás 
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #588 Dátum: 2017. November 11. - 08:58:33 »

...... Még volt valami de már nem emlékszem .  Fejvakarás 

Én is valami ilyesmire gondoltam.  Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3500



« Új üzenet #589 Dátum: 2017. November 11. - 17:54:24 »

Én is valami ilyesmire gondoltam.  Röhög

Erre való a google. Ha valamit nem ismer ( már) az ember, hát megkeresi. Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #590 Dátum: 2017. November 11. - 18:39:32 »

Erre való a google. Ha valamit nem ismer ( már) az ember, hát megkeresi. Ördög

OK! Megkerestem, de semmi nem jutott róla az eszembe!  Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3500



« Új üzenet #591 Dátum: 2017. November 12. - 19:37:10 »

OK! Megkerestem, de semmi nem jutott róla az eszembe!  Röhög

Ès milyen jól van ez így. Legaláb nem bosszant,hogy jól esne még a szemednek,de nem megy.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #592 Dátum: 2017. November 12. - 21:51:08 »

Ès milyen jól van ez így. Legaláb nem bosszant,hogy jól esne még a szemednek,de nem megy.

Nincs még gondom!  Igen
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3500



« Új üzenet #593 Dátum: 2017. November 13. - 10:16:06 »

Nincs még gondom!  Igen

A szememmel nekem sem. Röhög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #594 Dátum: 2019. Július 03. - 20:50:19 »

Öreg labradorom nyugdíjaztam. Őszre teljesen leromlott az állapota, még télen egy utolsót kivittem récézni, de hiba volt: kézben kellett kivinnem a kocsiig. Így utódot hoztam a házhoz.
Mi történt azóta? Képes beszámoló.

2018. november eleje: Megérkeztem!



Az "Öreg" azonnal elfogadott.



Rosszalkodni is van idő, ha a kaput elfelejtjük becsukni.



Tanulok vadászni:








Egy kis varjú apport:



Szokjuk a vizet a gazdival...



 Emelem

« Utoljára szerkesztve: 2019. Július 03. - 21:37:29 írta Pyrus » Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
Lbandi
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Új üzenet #595 Dátum: 2020. Január 06. - 17:41:03 »

Üdv a labisoknak.Keresek tavaszra zsemleszínű szuka kiskutyát vadásztársnak.Első kutyám lenne.Melyik tenyésztőt ajánlanátok.
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3500



« Új üzenet #596 Dátum: 2020. Január 06. - 23:14:41 »

Üdv a labisoknak.Keresek tavaszra zsemleszínű szuka kiskutyát vadásztársnak.Első kutyám lenne.Melyik tenyésztőt ajánlanátok.

Csak aztán nehogy "szaporítótól" vegyél. Jól néznél ki!  Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #597 Dátum: 2020. Január 07. - 12:12:03 »

Üdv a labisoknak.Keresek tavaszra zsemleszínű szuka kiskutyát vadásztársnak.Első kutyám lenne.Melyik tenyésztőt ajánlanátok.

Ha jó drágán akarsz venni akkor minél nevesebb tenyésztőtől vegyél . Én a közelemben csak egy olyan tenyésztőt tudtam ki nem vadász és a kutyák szülei sem vadásznak . Valahogy úgy voltak az árak hogy barna 50.000  zsemle 35000 fekete 25000 Ft  . feketét vettem mert nekem az a Labi  nem az ára miatt .  Attól függetlenül hogy valamelyik nagypapát mondták hogy úgy tudják az vadászott nagyon jó kutya lett . A vér nem válik vízzé az ösztönök , gének évezredek alatt alakultak ki attól hogy egy két generáció nem vadászik az alap ugyan az . Persze ha kapsz olyan tippet hogy vadásztársnak aktív kutyájának vannak kölykei azt vedd meg .  Nekem két vizslám volt előtte és nem bántam meg hogy labira váltottam .( Idegkímélőbb !  Ördög  )  A képzéshez azért kérj segítséget a tapasztaltabbaktól .  Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #598 Dátum: 2020. Január 07. - 12:15:13 »


Ha Tolna - megye nem távoli neked akkor priviben tudok ajánlani tenyésztőt .  Emelem
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3500



« Új üzenet #599 Dátum: 2020. Január 07. - 14:30:37 »

Ha jó drágán akarsz venni akkor minél nevesebb tenyésztőtől vegyél . Én a közelemben csak egy olyan tenyésztőt tudtam ki nem vadász és a kutyák szülei sem vadásznak . Valahogy úgy voltak az árak hogy barna 50.000  zsemle 35000 fekete 25000 Ft  . feketét vettem mert nekem az a Labi  nem az ára miatt .  Attól függetlenül hogy valamelyik nagypapát mondták hogy úgy tudják az vadászott nagyon jó kutya lett . A vér nem válik vízzé az ösztönök , gének évezredek alatt alakultak ki attól hogy egy két generáció nem vadászik az alap ugyan az . Persze ha kapsz olyan tippet hogy vadásztársnak aktív kutyájának vannak kölykei azt vedd meg .  Nekem két vizslám volt előtte és nem bántam meg hogy labira váltottam .( Idegkímélőbb Ördög  )  A képzéshez azért kérj segítséget a tapasztaltabbaktól .  Emelem

Protestálok!!!  Azt mondanám, hogy úgy két és fél, három éves korától igen. Akkorra már lecsillapodik, nyugodt, intelligens, toleráns lesz. Na de addig.... Egy valódi istenátka. Minden nap fel tud kúrni valami vadiúj hülyeséggel. Aztán öt perc alatt megvesz kilóra. Csakugyan fel kell kötni a fehérneműt, de alaposan. Mindamellett mindörökké labi!
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Oldalak: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: