Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Labrador  (Megtekintve 180824 alkalommal)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #315 Dátum: 2015. április 18. - 20:53:34 »

Na, azt hiszem, a labradoros idegrendszert kár volt olyan hamar kimondani. Van ebben oroszlán is, már csaholva kergeti a staffordot...  Meglepődött OOO Vállat von Azt hiszem, ebből előbb-utóbb  Tasli lesz a staff részéről, most a jelenlétemnek köszönhetően még elmaradt. De ami késik...
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #316 Dátum: 2015. április 18. - 21:03:34 »

Hát kérem, eljöve a nagy nap és az ország másik végéből megérkezett egy kis fekete gombóc, aki szép küllemén kívül hihetetlenül stabil, igazi labradoros idegrendszert is örökölt. Az már az első órák után látszik, hogy a cipőkre és papucsokra igen rossz világ fog köszönteni.  Vigyorog





Aztán majd  - kicsit később - elkezdünk vadászni is...  :Mosolyog

 Emelem


Péter! Emelem
Itt is gratulálok az új családtaghoz!
Mert Nálatok ez a kis kölyök is családtag lesz! Igen
Teljen benne sok örömötök!
A cipőket azért pakold el a teraszról.... Ördög
 Emelem Wave


 
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #317 Dátum: 2015. április 19. - 07:42:42 »

Hát kérem, eljöve a nagy nap és az ország másik végéből megérkezett egy kis fekete gombóc, aki szép küllemén kívül hihetetlenül stabil, igazi labradoros idegrendszert is örökölt. Az már az első órák után látszik, hogy a cipőkre és papucsokra igen rossz világ fog köszönteni.  Vigyorog


A rókák réme lesz ? Üdv a Labi Clubban !       Igen

Igen az idegrendszer ! Én a saját idegrendszerem kínélése céljából vettem labit mert a vadászaton a német vizslával is nagyon meg voltam elégedve de ők is tudják amit egy apróvadasnak tudni kell és nem hullik tőlük (annyira) a hajad.  Mosolyog       
Igen sokan megcsodálták hogy Döme állja a vadat. Az első szezonjában kezdőként is. Többször és egyre gyakrabban megtörtént igaz nem olyan mellső láb felemelősen de egyértelműen állja . Rajta kívül csak vizslák vannak a társaságban.     Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #318 Dátum: 2015. április 19. - 07:49:15 »

Ja a cipő !  Valahogy nem akart menni az apportírozás - vagyis pont az nem érdekelte amit eldobtam. Aztán jött az ötlet  Ördög  a papucs ami mindig nagyon érdekelte . Néha visszahozta akkor jutalom két nap után szinte mindig visszahozta 2 hónap után a vaslapátot is visszahozta.   Röhög
Naplózva
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #319 Dátum: 2015. április 19. - 07:56:24 »

Peti!!!
Grat a kicsihez! Teljen benne sok örömöd!

Priviben írd meg légyszíves, a honnan-kitől-mennyiért... !
 Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
labrador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Új üzenet #320 Dátum: 2015. április 19. - 15:28:54 »

Hát kérem, eljöve a nagy nap

  Péter, sok örömöt, és sok jó vadászatot kívánok közösen az ebbel, az elkövetkező tízegynéhány évben!
Nekem még várni kell 5 hetet. Még csak 3 hetes és most sárga lesz a sok fekete után.
A honnan, kitől, mennyiért-re én is kíváncsi lennék, cserébe elárulom, hogy nekem honnan, kitől, mennyiért Mosolyog (ha érdekel). Wave

                         Emelem
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #321 Dátum: 2015. április 20. - 16:23:30 »

Köszönöm a jókívánságokat!  Emelem
A kicsivel szerencsére minden rendben van, és a keresztségben - rengeteg fejtörés után - a Lujza nevet kapta. Sajnos a stafford elég nehezen barátkozik meg vele, és zavarja is a labi, úgyhogy eléggé oda kell figyelnünk, hogy egyik se érezze magát mellőzöttnek. De ez majd alakul idővel.

Stefi, én már '92 szeptembere óta klubtag vagyok...  Kacsint

 Wave
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #322 Dátum: 2015. április 20. - 16:58:41 »

Köszönöm a jókívánságokat!  Emelem
A kicsivel szerencsére minden rendben van, és a keresztségben - rengeteg fejtörés után - a Lujza nevet kapta. Sajnos a stafford elég nehezen barátkozik meg vele, és zavarja is a labi, úgyhogy eléggé oda kell figyelnünk, hogy egyik se érezze magát mellőzöttnek. De ez majd alakul idővel.

Stefi, én már '92 szeptembere óta klubtag vagyok...  Kacsint

 Wave


 Igen

Kölyök-felnőtt relációról este megpróbálok feltenni egy videót. Szegény tacskó....  :Mosolyog
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #323 Dátum: 2015. április 24. - 17:04:31 »

 Jajj, ilyenkor átkozom a sorsot, hogy a sógor nem vadászik. Szegény Csoki (labrador retriver), hat hónaposan "megvész" a vadért, de neki Borit, meg Marcit kell pesztrálnia. Én meg egy német vizsla, egy lajka, meg két kölyök tacskó mellet csak egy labradorra vágyom. Mekkora kacsázásokat lehetne művelni vele a Tiszán meg a Batáron! Csak aztán kutyástól-macskástól-görényestűl lassan kiköltözhetnék az ártérre, mert odahaza már így is pedzegetem a határokat.
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #324 Dátum: 2015. április 30. - 20:50:39 »

Jelentem a helyzet alakul, már a stafford is egyre jobban elviseli a picit, sőt, elindult a közös játék is. Néhány pillanatkép (a nyugodt fekvés csak nagy fáradtság esetén jellemző):





 Emelem
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #325 Dátum: 2015. április 30. - 21:48:07 »





Azt a koravén fejet...  Röhög

Petya, sok sikert a kis krampuszhoz!
 Wave
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #326 Dátum: 2015. április 30. - 21:53:15 »

Az enyémnek egyre aggasztóbban növekszik a daganat a szájában. A doki többször is megnézte, és csak legyintett.
Ezt az évet még biztosan végigvadásszuk együtt. Talán még a következőt is.

Az előbb valami idióta elpukkantott pár petárdát valamelyik szomszédban. Éppen vizet vittem neki... a durranásokra egyből előbújt belőle a vadászkutya: minden izma élesre állítva, fülek a hang irányában...  Mosolyog  Mosolyog  Mosolyog
 Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #327 Dátum: 2015. Május 01. - 14:50:01 »

Jelentem a helyzet alakul, már a stafford is egyre jobban elviseli a picit, sőt, elindult a közös játék is. Néhány pillanatkép (a nyugodt fekvés csak nagy fáradtság esetén jellemző):




 Emelem

Üdv Péter! Emelem
Látom indul a mozgalmas élet Nálatok! Vigyorog
Nagyon szép a kiskutya!
Üdv: J. vadász Emelem



« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 01. - 14:59:38 írta Sakac » Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
labrador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Új üzenet #328 Dátum: 2015. Május 26. - 11:41:24 »



 A feketék után, most egy sárga lett kiválasztva.
[/cente

[/center]

Nemsokára megyünk vadászni! Vigyorog

      Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #329 Dátum: 2015. Május 26. - 13:30:27 »


 A feketék után, most egy sárga lett kiválasztva.


Nemsokára megyünk vadászni! Vigyorog

      Emelem


A szezon vége felé már megmutathatja oroszlánkörmeit !      Wave

Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: