Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Labrador  (Megtekintve 180683 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #630 Dátum: 2023. április 15. - 17:47:20 »

Nem,nem! Nem hátrébb kerültél, lekerültél róla.
 Röhög
Okos
Látszik, hogy sose voltál jó matekból. Egy sorozat utolsó tagja is része a sorozatnak...
Fontos része.
Kutyatáp beszerzés, kutyakaki takarítás...meg persze legyen kit szidni, hogy ezt a kártékony rettenetet idehozta a házhoz Röhög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #631 Dátum: 2023. április 15. - 18:41:14 »

Csudiszép kutty. Amióta nekem is van én úgy nevezem őket Labrother. Kevés ilyen kutyafajta van ami ennyire gazdacentrikus. Imádom őket.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #632 Dátum: 2023. április 15. - 21:30:52 »

Gratulálok a választâshoz. Nem hiszem, hogy lesz még mâsfajta kutyad is ezutân. Ugyanakkor készülj fel a legrosszabbra. A kölyök majd a kamaszléte kriminális. Már a második labink van, de ebben a korban egyik sem volt normális. Ritka nap volt amikor nem akartam agyonütni őket. Csakhát úgy igazân nem lehet rájuk haragudni. Aztán úgy másfél éves korukban kattan valami a fejükben és akkor minden a helyére kerül. Onnantól pl semmire nem kell figyelmeztetni őket, másfél év utân lecsekkolnak és csinálnak mindent maguktól úgy ahogy kell. Onnantól kilóra megvesznek.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #633 Dátum: 2023. április 15. - 21:53:36 »

Nem hiszem, hogy lesz még mâsfajta kutyad is ezutân. Ugyanakkor készülj fel a legrosszabbra.
Azért én tervezek más kutyát is, szálkás tacsit, magamnak.
De felkészültem a legrosszabbra  ezért az még várat magára.
Ha elvisz az ördög, a labi jól meglessz a családdal, aztán ha túlélem az elkövetkező pár évet akkor már lesz rá esély, hogy egy kutyaöltőnyit kihúzok anélkül, hogy visszaesnék. Akkor hozok egy tacskót is a házhoz.
Amúgy igazad van, ritka kártékony de emellett imádnivaló kis jószág.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #634 Dátum: 2023. április 15. - 23:13:18 »

Aztán úgy másfél éves korukban kattan valami a fejükben és akkor minden a helyére kerül. Onnantól pl semmire nem kell figyelmeztetni őket, másfél év utân lecsekkolnak és csinálnak mindent maguktól úgy ahogy kell. Onnantól kilóra megvesznek.
Minden szavamat érti,minden gondolatomat lesi. Kibasz.tt nagy agy. 7 kilométert ment a barátom kutyáit keresve végig a jó nyomon. 3 óra keresés után már nem hittem neki,levettem a csapáról. Még vagy 50 métert kellett volna menni,ott voltak bezárva a tacskók egy udvarban... Ha patkányt érez,addig megy míg meg nem fogja. Ha macskát...khmmm,izé...szóval azt is. Stoel 40 kiló agy, 40 kiló szeretet. Most 6 éves, világi cimbora.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
szmőre
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Új üzenet #635 Dátum: 2023. április 16. - 17:53:03 »



 Szia Feri!
 Remélem rosszalkodik is!  Röhög Röhög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #636 Dátum: 2023. április 16. - 19:36:35 »

Szia Feri!
 Remélem rosszalkodik is!  Röhög Röhög
Szia Tibi!
Azt mondtad, a legelevenebb az alomban. Ehhez képest egész úton hazáig szép nyugodtan feküdt a feleségem ölében, itthon is ahogy leraktuk, ott maradt, nem csintalankodott, halál nyugis. Na mondom, költői túlzás volt az a "legelevenebb".
Lófaszt. Töltőn volt. Ördög Másnapra feltöltődött...
Azóta kő kövön nem marad amerre jár. Guszti kandúrom három nap múlva került elő, annyira szívére vette az új jövevényt.
De nem lehet haragudni rá. Kacsint
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #637 Dátum: 2023. április 16. - 21:00:38 »

Azért én tervezek más kutyát is, szálkás tacsit, magamnak.
De felkészültem a legrosszabbra  ezért az még várat magára.
Ha elvisz az ördög, a labi jól meglessz a családdal, aztán ha túlélem az elkövetkező pár évet akkor már lesz rá esély, hogy egy kutyaöltőnyit kihúzok anélkül, hogy visszaesnék. Akkor hozok egy tacskót is a házhoz.
Amúgy igazad van, ritka kártékony de emellett imádnivaló kis jószág.

Kan vagy szuka?
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #638 Dátum: 2023. április 16. - 21:11:05 »

Minden szavamat érti,minden gondolatomat lesi. Kibasz.tt nagy agy. 7 kilométert ment a barátom kutyáit keresve végig a jó nyomon. 3 óra keresés után már nem hittem neki,levettem a csapáról. Még vagy 50 métert kellett volna menni,ott voltak bezárva a tacskók egy udvarban... Ha patkányt érez,addig megy míg meg nem fogja. Ha macskát...khmmm,izé...szóval azt is. Stoel 40 kiló agy, 40 kiló szeretet. Most 6 éves, világi cimbora.

Nála nélkül semmi nem történhet a portán. Mindent tudni akar. Ma pl fűrészeltem. El nem mozdult mellőlem míg tankoltam, reszeltem, pedig ki nem állhat semmiféle kerti gépet. Mondtam is neki, hogy legközelebb te csinálod. De valóban mindent ért. Az ünnepekben itthon volt a kisebbik lányom, lépni nem tudott tőle, minden áron az ölébe akart mászni ( 6 év, 40 kiló ) de nem tudott. Odaszóltam neki, támadd meg hátulról a lépcsőről. Ugrott és már a nyakâban is volt a lânyomnak. Szóval nekem mondhat aki, amit akar, igenis értik amit mondunk.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #639 Dátum: 2023. április 16. - 21:21:23 »

Kan vagy szuka?
Kiscsaj...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #640 Dátum: 2023. április 16. - 21:30:34 »

Kiscsaj...
Marley kedveli ezt a bejegyzést... Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #641 Dátum: 2023. április 16. - 22:54:17 »

Kiscsaj...

Az enyém is. Csak ő már nem éppen kicsi. Nem láttam még ennyire beles kutyákat, mint a labik. Nagyon vigyázz majd a kajájára. Ha nem leszel kőszívű, mire észbekapsz mar gurul. Ráadásul kirívóan édesszájúak és minden csínjât-bínjât tudják, hogy könyörögjék ki.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #642 Dátum: 2023. április 16. - 23:03:35 »

Az enyém is. Csak ő már nem éppen kicsi. Nem láttam még ennyire beles kutyákat, mint a labik. Nagyon vigyázz majd a kajájára. Ha nem leszel kőszívű, mire észbekapsz mar gurul. Ráadásul kirívóan édesszájúak és minden csínjât-bínjât tudják, hogy könyörögjék ki.
Megvettem neki a royal canin korosztályos tápot mert Tibi azt javasolta.
Megeszi, persze, de a macskák kajáját ugyanúgy...meg az öreg németjuhászét is.
Még nem láttam sovány labit. Nálunk nem is fogok, az az érzésem... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #643 Dátum: 2023. április 17. - 12:17:07 »

Megvettem neki a royal canin korosztályos tápot mert Tibi azt javasolta.
Megeszi, persze, de a macskák kajáját ugyanúgy...meg az öreg németjuhászét is.
Még nem láttam sovány labit. Nálunk nem is fogok, az az érzésem... Fejvakarás

Elárulom neked, hogy az előző labink is meg ez is olyan 8-10 hónapos korától csirkenyakon él. Úgy a'la natúr, nyersen. Változatosságképpen (meg ha éppen nincs nyak) farhát (csak mert árstopos Ördög) vagy újabban van olyan, hogy csirkemellcsont. Anno beszélgettem az állatorvosunkkal és azt mondta, hogy ennél jobb kaja egy kutyának nem nagyon van. Persze van kutyatáp is, de az csak nasi szinten. És természetesen, hogy a kapcsolat bensőségesebb legyen, mindkét kutya minden áldott nap a kezemből evett, eszik. Leülünk szembe és adogatom neki egyesével.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #644 Dátum: 2023. április 17. - 19:46:45 »

Elárulom neked, hogy az előző labink is meg ez is olyan 8-10 hónapos korától csirkenyakon él. Úgy a'la natúr, nyersen. Változatosságképpen (meg ha éppen nincs nyak) farhát (csak mert árstopos Ördög) vagy újabban van olyan, hogy csirkemellcsont. Anno beszélgettem az állatorvosunkkal és azt mondta, hogy ennél jobb kaja egy kutyának nem nagyon van. Persze van kutyatáp is, de az csak nasi szinten. És természetesen, hogy a kapcsolat bensőségesebb legyen, mindkét kutya minden áldott nap a kezemből evett, eszik. Leülünk szembe és adogatom neki egyesével.
Baj akkor lesz, ha rájön, hogy a baromfiudvarban van egy csomó...khmm...csirkenyak, csak még rajt van a csirke is... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: