Oldalak: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Labrador  (Megtekintve 180692 alkalommal)
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #615 Dátum: 2021. December 12. - 18:13:01 »

Üdv!
A labradorok mennyire férnek meg a szálkás tacsikkal együtt? Apróvadazni szeretnék egy kutyát, mert kutya nélkül nem az igazi a vadászat, de a vizslákról lebeszéltek, hogy nem férnek meg egymás mellett, a labradorról meg úgy tudom, hogy nyugisabb. Köszi!
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #616 Dátum: 2021. December 12. - 18:35:40 »

Üdv!
A labradorok mennyire férnek meg a szálkás tacsikkal együtt? Apróvadazni szeretnék egy kutyát, mert kutya nélkül nem az igazi a vadászat, de a vizslákról lebeszéltek, hogy nem férnek meg egymás mellett, a labradorról meg úgy tudom, hogy nyugisabb. Köszi!
Szocializáció függő szerintem. Biztos vagyok benne,hogy az én labradorom megölne minden idegen /kisebb vagy azonos termetű/ kutyát. Egy szuka németvizslával nőtt fel,miután elvesztettük a vizslát,nem tűr meg más kutyát maga mellett. (A szukákat talán inkább megb@szná,de azzal sem vagyok előrébb.)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #617 Dátum: 2021. December 12. - 18:38:17 »

Az én vizslám 9 éves volt amikor a tacsi 6 hetesen hozzám került. Soha nem volt velük gond.
De a tacskóm még soha egyetlen vadászaton sem verekedett össze egyetlen vizslával (de más kutyával) sem.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #618 Dátum: 2021. December 12. - 22:33:13 »

Szocializáció függő szerintem. Biztos vagyok benne,hogy az én labradorom megölne minden idegen /kisebb vagy azonos termetű/ kutyát. Egy szuka németvizslával nőtt fel,miután elvesztettük a vizslát,nem tűr meg más kutyát maga mellett. (A szukákat talán inkább megb@szná,de azzal sem vagyok előrébb.)
Na, valahogy arra pont nem gondoltam, hogy a labi vizslákkal sem jön ki....Van, ahol társas vadászaton labival vadásznak, és nincs gond vele? Én első sorban nem is a labradortól féltem eddig, hanem a tacskóktól, mert azért ők elég önfejűek tudnak lenni.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #619 Dátum: 2021. December 31. - 15:00:06 »

Üdv!
A labradorok mennyire férnek meg a szálkás tacsikkal együtt? Apróvadazni szeretnék egy kutyát, mert kutya nélkül nem az igazi a vadászat, de a vizslákról lebeszéltek, hogy nem férnek meg egymás mellett, a labradorról meg úgy tudom, hogy nyugisabb. Köszi!
Egy ilyen duót képzelek el én is itthon.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #620 Dátum: 2021. December 31. - 18:56:12 »

Üdv!
A labradorok mennyire férnek meg a szálkás tacsikkal együtt? Apróvadazni szeretnék egy kutyát, mert kutya nélkül nem az igazi a vadászat, de a vizslákról lebeszéltek, hogy nem férnek meg egymás mellett, a labradorról meg úgy tudom, hogy nyugisabb. Köszi!


Jackrussel - szálkás tacskó (szukák) - németvizsla kan. Mi így élünk falun.  Vállat von  Hogy mi a nyugis, mi nem, az egy dolog. Mielőtt írtad a hozzászólást, fel sem merült bennem, hogy azon agyaljak, vajh' valaha gond lehet a három "zseni" között, így miután a kérdést sem igazán tudom hova tenni, nyilván a válasz sem tőlem hozza a lényeget. Mindazonáltal  szvsz. titrált f@szság annak állítása, hogy melyik fajta melyik másik mellett fér meg. Adott kutya habitusán múlik, meg persze a gazdán. Ha rendet tartasz, szerintem fel sem merülhet igazán hogy egy vizsl nekiálljon emberkedni. Gondolj bele: egy társasvadászat miről szólna?
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Orosz Péter
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Új üzenet #621 Dátum: 2022. Március 12. - 22:57:47 »


Jackrussel - szálkás tacskó (szukák) - németvizsla kan. Mi így élünk falun.  Vállat von  Hogy mi a nyugis, mi nem, az egy dolog. Mielőtt írtad a hozzászólást, fel sem merült bennem, hogy azon agyaljak, vajh' valaha gond lehet a három "zseni" között, így miután a kérdést sem igazán tudom hova tenni, nyilván a válasz sem tőlem hozza a lényeget. Mindazonáltal  szvsz. titrált f@szság annak állítása, hogy melyik fajta melyik másik mellett fér meg. Adott kutya habitusán múlik, meg persze a gazdán. Ha rendet tartasz, szerintem fel sem merülhet igazán hogy egy vizsl nekiálljon emberkedni. Gondolj bele: egy társasvadászat miről szólna?



G
Naplózva
szmőre
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Új üzenet #622 Dátum: 2022. Július 09. - 15:16:20 »

Szép jó napot!
 Szeretném megkérdezni, hogy van-e valakinek zsemle színű kan kutyusa?

   Tibi
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #623 Dátum: 2022. Július 09. - 20:11:02 »

Szép jó napot!
 Szeretném megkérdezni, hogy van-e valakinek zsemle színű kan kutyusa?

   Tibi
Szia!
Nekem van egy 5 éves kanom. Nem vadászik,de a VAV-ot megcsinálná simán. Törzskönyve nincs. Cserébe rém intelligens,nagyon jó kutya.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
szmőre
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Új üzenet #624 Dátum: 2023. Március 16. - 15:08:40 »

Szép jó napot kívánok! Emelem

   
Labrador zsemle színű kiskutyák költöznének pár hét múlva új helyre, ha esetleg valakit érdekel, természetesen vadászó felmenőktől!

   Tibi
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #625 Dátum: 2023. április 15. - 16:10:18 »

Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #626 Dátum: 2023. április 15. - 17:05:43 »

Új családtag?
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #627 Dátum: 2023. április 15. - 17:10:25 »

Új családtag?
Bezony.
Megint hátrébb kerültem eggyel a rangsorban... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #628 Dátum: 2023. április 15. - 17:17:22 »

Bezony.
Megint hátrébb kerültem eggyel a rangsorban... Ördög

 Igen Röhög Emelem
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #629 Dátum: 2023. április 15. - 17:28:30 »

Bezony.
Megint hátrébb kerültem eggyel a rangsorban... Ördög
Nem,nem! Nem hátrébb kerültél, lekerültél róla.
 Röhög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Oldalak: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: