Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Labrador  (Megtekintve 180658 alkalommal)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #435 Dátum: 2016. Február 09. - 07:04:52 »

Szépen csendben nekisomfordálok én is hirdetéseket böngészni. Attól még az emléke ugyanolyan marad.

 Igen Emelem
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
labrador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Új üzenet #436 Dátum: 2016. Február 09. - 18:24:35 »



 Sziasztok!

Találtam néhány régebbi képet a labik sokoldalúságáról. Mindegyik kutyám nagyon szerette a gyerekeket, bármit csináltak velük játéknak vették.

Birkózás

[/center]

Lovaglás egy kutyán

[/center]

Lovaglás két kutyán

[/center]

Fogmosás

[/center]

A focicsapat

[/center]

Horgászok


Kutyanevelés

[/center]

Labi dadus

[/center]

Két labi dadus

[/center]

Végül a legújabb "öleb"

[/center]



                    Emelem
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #437 Dátum: 2016. Február 09. - 19:35:51 »


 

Találtam néhány régebbi képet a labik sokoldalúságáról. Mindegyik kutyám nagyon szerette a gyerekeket, bármit csináltak velük játéknak vették.



Nagyon jó képek! Igen Vigyorog
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #438 Dátum: 2016. Február 09. - 19:43:01 »

Nagyon jó képek! Igen Vigyorog
 

Bizony!  Igen Taps

Még azt akartam megjegyezni a fentebbi hozzászólások kapcsán, amelyekben a labradorok sokoldalúságáról volt szó, hogy akinek már volt egy jó labija, az marad is már ennél a fajtánál. Legalábbis én így látom.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #439 Dátum: 2016. Február 10. - 08:54:45 »

Nagyon jó képek:

 Igen Igen Emelem Emelem Wave
Naplózva

Üdv End
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #440 Dátum: 2016. Február 10. - 08:57:27 »

Bizony!  Igen Taps

Még azt akartam megjegyezni a fentebbi hozzászólások kapcsán, amelyekben a labradorok sokoldalúságáról volt szó, hogy akinek már volt egy jó labija, az marad is már ennél a fajtánál. Legalábbis én így látom.


Én ebben azért vitatkoznék.. OOO Ördög. mert nekem volt egy jó magyar vizslám, most van egy jó labradorom, és következőleg lesz mind a kettő egyszerre.
Már kiötöltem: egy napon kell elhozni mind a kettő kölyköt és akkor az asszony nem mondhatja, és nem is fogja, hogy vigyem vissza az egyiket...
Csak remélem jó sokára lesz még.

 Emelem Wave
Naplózva

Üdv End
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #441 Dátum: 2016. Február 10. - 10:35:27 »

Én ebben azért vitatkoznék.. OOO Ördög. mert nekem volt egy jó magyar vizslám, most van egy jó labradorom, és következőleg lesz mind a kettő egyszerre.
Már kiötöltem: egy napon kell elhozni mind a kettő kölyköt és akkor az asszony nem mondhatja, és nem is fogja, hogy vigyem vissza az egyiket...
Csak remélem jó sokára lesz még.

 Emelem Wave

Véleményem szerint a felnőtt labrador mellé kellene hoznod egy magyar vizsla kölyköt, sokat tanulna tőle  Nyihi
A Nők pedig nem tudnak ellenállni egy vizsla kölyoknek tapasztalatom szerint...  Kutyaalszik

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #442 Dátum: 2016. Február 10. - 11:03:46 »


Nekem ugye egyszerre volt kettő,igaz nem egy portán. Ráadásul apám gyerekkorom óta magyarvizslás volt. De már csak labradorom lesz. Kimondtam végre!!! Lesz!!

Hogy miért nem magyar vizsla? Én nem tudom miért,de az utóbbi időben mindegyiknek volt egy kis szele. Némelyiknek nem is kevés. Ez a mostani sincs ki egy egészre. Teljesen hülye,habókos, neveletlen. Igaz csak otthon. Ha kimégy vele vadászni,mintha kicserélnék,dolgozik szépen és még a hallása sem megy el. De otthon! Naponta ígérem meg neki,hogy agyonütöm. Főleg pedig,hogy az unokákat összenyalja,fellöki a nagy igyekezetben.

Ezzel szemben Nelli maga volt a megtestesült nyugalom és kiegyensúlyozottság. Mindig tudta kivel meddig mehet el pl játékban. Vadászatban ugyan vadat nem állt,de mindig tudtam mikor vagyunk tűzközelben. És soha nem ment tőlem húsz méternél messzebb.De közben is állandóan kereste a kontaktust,merre vagyok mit csinálok.

Apropó, tud-e valaki Észak-Magyarországon  (Heves,Borsod,Nógrád,Szabolcs esetleg Hajdú) március végi, áprilisi elhozással kiskutyákat? Megköszönném.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #443 Dátum: 2016. Február 10. - 11:23:15 »

javascript:void(0);
Véleményem szerint a felnőtt labrador mellé kellene hoznod egy magyar vizsla kölyköt, sokat tanulna tőle  Nyihi
A Nők pedig nem tudnak ellenállni egy vizsla kölyoknek tapasztalatom szerint...  Kutyaalszik

 Emelem

Én így fogadtattam el a labradort: Hazavittem a feleségem még dolgozott. Az udvar többi lakójával pillanatok alatt barát lett , én pedig kimentem lesvadászatra pont olyan helyre ahol ritkán van térerő. Egyszer csak kaptam egy sms-t . " Nem akarsz valamit mondani?" válasz  " Úgy hívják hogy Döme!"   Ördög Röhög
Naplózva
jatti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141


« Új üzenet #444 Dátum: 2016. Február 10. - 13:10:28 »

 Röhög Ez nagyon jópofa.... Emelem
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #445 Dátum: 2016. Február 11. - 16:15:35 »

Én így fogadtattam el a labradort: Hazavittem a feleségem még dolgozott. Az udvar többi lakójával pillanatok alatt barát lett , én pedig kimentem lesvadászatra pont olyan helyre ahol ritkán van térerő. Egyszer csak kaptam egy sms-t . " Nem akarsz valamit mondani?" válasz  " Úgy hívják hogy Döme!"   Ördög Röhög



 Röhög Röhög Röhög Ördög

Ez nagyon ütős...

 Röhög
Naplózva

Üdv End
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #446 Dátum: 2016. Február 21. - 16:29:33 »

http://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Labrador_fedeztetes_44041327.htm
 Fejvakarás
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #447 Dátum: 2016. Február 21. - 18:16:20 »

Én így fogadtattam el a labradort: Hazavittem a feleségem még dolgozott. Az udvar többi lakójával pillanatok alatt barát lett , én pedig kimentem lesvadászatra pont olyan helyre ahol ritkán van térerő. Egyszer csak kaptam egy sms-t . " Nem akarsz valamit mondani?" válasz  " Úgy hívják hogy Döme!"   Ördög Röhög


 Röhög Röhög
Nem egy hétköznapi megoldás! Igen
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #448 Dátum: 2016. Február 21. - 18:20:34 »

Röhög Röhög
Nem egy hétköznapi megoldás! Igen
 Emelem

Az én kutyám ingyen is fedez/ne bárkit, én ötezerért húsz év alatt, fölötte megegyezés tárgya!  Röhög
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #449 Dátum: 2016. Február 21. - 19:09:21 »

Az én kutyám ingyen is fedez/ne bárkit, én ötezerért húsz év alatt, fölötte megegyezés tárgya!  Röhög

Drága mán a vijagra ! Röhög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: