Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Labrador  (Megtekintve 180596 alkalommal)
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #420 Dátum: 2016. Február 05. - 15:30:28 »

Most az kellene megtanulnia, hogy napközben mikor unatkozik, hozzon be egy kis fát a kazánházba...  Ördög Röhög Röhög Stoel
ja nem is az apraját
válogatja, néha már túlzásokba is esik...  Ördög Meglepődött Röhög
Egy őszi kép


 Emelem
Naplózva

Üdv End
Stefi
Vendég
« Új üzenet #421 Dátum: 2016. Február 05. - 21:40:22 »

Most az kellene megtanulnia, hogy napközben mikor unatkozik, hozzon be egy kis fát a kazánházba...  Ördög Röhög Röhög Stoel
ja nem is az apraját
válogatja, néha már túlzásokba is esik...  Ördög Meglepődött Röhög
Egy őszi kép


 Emelem

Egy újabb alkalmazási lehetőség - kazánfűtő .  Ördög      Röhög   

Javaslom készítsünk Mekk Elek mintájára cégértartót a labradoroknak . Kacsavadász, medvevadász , disznóvadász , szánhúzó , vakvezető  Piál Ha túl jól sikerül a záró vacsora  Röhög .........stb.
Naplózva
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #422 Dátum: 2016. Február 06. - 07:52:14 »

Egy újabb labis szösszenet a fajta sokoldalúságáról:
Egy kezdő vadásztársam az én hatásomra kezdett labradorban gondolkodni. 2 éve hoztuk el a közösen kiválasztottat. Tavaly sikeres VAV vizsgát tett.
Most cirkuszi lóként zsebeli be a baráti összejövetelek elismerő szavait. A produkció abból áll, hogy van egy szájba vehető kosara, amibe a gazdája jóféle nedűket pakol, majd szépen kézjelre megindul vele az eb és körbekínálja a társaságot. A siker garantált és osztatlan...  Vigyorog
 Piál
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
Stefi
Vendég
« Új üzenet #423 Dátum: 2016. Február 06. - 13:03:03 »

Egy újabb labis szösszenet a fajta sokoldalúságáról:
Egy kezdő vadásztársam az én hatásomra kezdett labradorban gondolkodni. 2 éve hoztuk el a közösen kiválasztottat. Tavaly sikeres VAV vizsgát tett.
Most cirkuszi lóként zsebeli be a baráti összejövetelek elismerő szavait. A produkció abból áll, hogy van egy szájba vehető kosara, amibe a gazdája jóféle nedűket pakol, majd szépen kézjelre megindul vele az eb és körbekínálja a társaságot. A siker garantált és osztatlan...  Vigyorog
 Piál

Kitesszük a kocsmáros cégért is .  Piál Röhög   A területalakítások időszakában nem is rossz ha van aki körbehordja a kortespálinkát .    Ördög

A kacsa vízbőlmentésével hogy áll ?    Emelem
Naplózva
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #424 Dátum: 2016. Február 06. - 15:32:07 »



A kacsa vízbőlmentésével hogy áll ?    Emelem
Ott sincs nagy gond...  Kacsint
 Wave
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #425 Dátum: 2016. Február 06. - 23:07:45 »

Ezen kicsit törtem a fejem, hogy megosszam-e, de végülis témába vág.
A labrador, mint terápiás kutya...
Édesanyám aki ősszel töltötte 65. évét, agyvérzést kapott 2013-ban. Egy hét zárt osztály után sikerült csak diagnosztizálniuk a probléma valós okát. Ebből, bármilyen hihetetlen is, szerencsésen felépült.
2014-ben egy "nagyon fontos" műtétet hajtottak végre rajta, hogy egy másik értágulatot megszüntessenek az agyon. Jól elb.szták. Kegyetlen kálvária következett, nem részletezem. Sohasem tért vissza ugyanolyanként, ahogy bement. Emlékezetkiesés, a rövid távú memória teljes megszűnése, shunt beültetés, egyensúlyzavar, depresszió, félelmek, beszédkényszer... mind a mai napig így él. Egy műhiba miatt...
Viszont felfedezte magának a kutyámat. Minden nap együtt sétálnak. A labim vigyáz rá.
Pár napja azt mondta, hogy Bleki a legjobb barátja. Kiderítettem, hogy miért... Séta közben elesett, elejtette a pórázt is... A labim, ahogy megérezte, hogy baj van, azonnal megállt. Visszafordult és megállt anyu mellett. Őrizte. Aztán, anyu átfogta, megkapaszkodott benne, és nagy nehezen felállt. Hazáig el nem mozdult volna mellőle...
 Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #426 Dátum: 2016. Február 06. - 23:13:09 »

 Emelem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sebipeti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 333



« Új üzenet #427 Dátum: 2016. Február 07. - 01:13:40 »

Ezen kicsit törtem a fejem, hogy megosszam-e, de végülis témába vág.
A labrador, mint terápiás kutya...
Édesanyám aki ősszel töltötte 65. évét, agyvérzést kapott 2013-ban. Egy hét zárt osztály után sikerült csak diagnosztizálniuk a probléma valós okát. Ebből, bármilyen hihetetlen is, szerencsésen felépült.
2014-ben egy "nagyon fontos" műtétet hajtottak végre rajta, hogy egy másik értágulatot megszüntessenek az agyon. Jól elb.szták. Kegyetlen kálvária következett, nem részletezem. Sohasem tért vissza ugyanolyanként, ahogy bement. Emlékezetkiesés, a rövid távú memória teljes megszűnése, shunt beültetés, egyensúlyzavar, depresszió, félelmek, beszédkényszer... mind a mai napig így él. Egy műhiba miatt...
Viszont felfedezte magának a kutyámat. Minden nap együtt sétálnak. A labim vigyáz rá.
Pár napja azt mondta, hogy Bleki a legjobb barátja. Kiderítettem, hogy miért... Séta közben elesett, elejtette a pórázt is... A labim, ahogy megérezte, hogy baj van, azonnal megállt. Visszafordult és megállt anyu mellett. Őrizte. Aztán, anyu átfogta, megkapaszkodott benne, és nagy nehezen felállt. Hazáig el nem mozdult volna mellőle...
 Emelem


 Igen Emelem

Jobbulast kivanok Edesanyadnak!!! Es sok setat a legjobb baratjaval.
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #428 Dátum: 2016. Február 07. - 07:32:28 »

Ezen kicsit törtem a fejem, hogy megosszam-e, de végülis témába vág.
A labrador, mint terápiás kutya...
Édesanyám aki ősszel töltötte 65. évét, agyvérzést kapott 2013-ban. Egy hét zárt osztály után sikerült csak diagnosztizálniuk a probléma valós okát. Ebből, bármilyen hihetetlen is, szerencsésen felépült.
2014-ben egy "nagyon fontos" műtétet hajtottak végre rajta, hogy egy másik értágulatot megszüntessenek az agyon. Jól elb.szták. Kegyetlen kálvária következett, nem részletezem. Sohasem tért vissza ugyanolyanként, ahogy bement. Emlékezetkiesés, a rövid távú memória teljes megszűnése, shunt beültetés, egyensúlyzavar, depresszió, félelmek, beszédkényszer... mind a mai napig így él. Egy műhiba miatt...
Viszont felfedezte magának a kutyámat. Minden nap együtt sétálnak. A labim vigyáz rá.
Pár napja azt mondta, hogy Bleki a legjobb barátja. Kiderítettem, hogy miért... Séta közben elesett, elejtette a pórázt is... A labim, ahogy megérezte, hogy baj van, azonnal megállt. Visszafordult és megállt anyu mellett. Őrizte. Aztán, anyu átfogta, megkapaszkodott benne, és nagy nehezen felállt. Hazáig el nem mozdult volna mellőle...
 Emelem


A nagy magyar egészségügy.  Nem szól szám

A kutya pedig !    Igen Igen Igen      Emelem       ( Sajnos az én anyukámnak a kutyával sem tudok segíteni . )

A vidámabb történet meg az hogy amikor volt pár napig néhány centi hó elgyalogoltam a lányomékhoz és szánkó elé fogva magam végigjártuk a falut az unokámmal. Útközben mondat hogy nézzük meg a kutyusokat mert Ő minden állatot számontart és nagyon szereti őket. ( Volt kitől örökölni mert a lányom a környék legnagyobb kutya és macskamentője . Néha már túlzásnak tartom hogy mennyi pénzt és energiát áldoz erre. ) Amikor hozzánk értünk már kész volt a tervem hogy a hasa alatt áthúzva egy szárt megpróbálom a szánkó elé fogni Dömét. Teljes siker . Nagyon nyugodtan és igen könnyedén húzta a kutya a szánkót . Találkoztunk egy vadászkollégával aki jót nevetett , megjegyezte hogy ez is csak nekem juthat eszembe és lefényképezett bennünket. Unokám nagyon élvezte a dolgot végig énekelt , szánkós , télapós dalokat és verset mondott.  Taps  Másnap már egy feljavított hámmal Dömével együtt mentünk a kislányért. Unokám ahogy meglátta a nyakába ugrott a kutyának simogatta becézgette. "Döme jöttél értem?"   Taps  Egy nagyot szánkóztunk szerintem mindhárman nagyon élveztük csak sajnos másnap már szánkózásra alkalmatlan lett a pálya .     Emelem
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #429 Dátum: 2016. Február 07. - 16:57:12 »


 Igen Emelem

Jobbulast kivanok Edesanyadnak!!! Es sok setat a legjobb baratjaval.

Csatlakozom! Igen
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #430 Dátum: 2016. Február 07. - 18:51:22 »


Jobbulast kivanok Edesanyadnak!!! Es sok setat a legjobb baratjaval.

Én is!  Igen
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #431 Dátum: 2016. Február 08. - 09:56:54 »

Urak, köszönöm a nevében is!
 Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #432 Dátum: 2016. Február 08. - 13:20:54 »

A nagy magyar egészségügy.  Nem szól szám

A kutya pedig !    Igen Igen Igen      Emelem       ( Sajnos az én anyukámnak a kutyával sem tudok segíteni . )

A vidámabb történet meg az hogy amikor volt pár napig néhány centi hó elgyalogoltam a lányomékhoz és szánkó elé fogva magam végigjártuk a falut az unokámmal. Útközben mondat hogy nézzük meg a kutyusokat mert Ő minden állatot számontart és nagyon szereti őket. ( Volt kitől örökölni mert a lányom a környék legnagyobb kutya és macskamentője . Néha már túlzásnak tartom hogy mennyi pénzt és energiát áldoz erre. ) Amikor hozzánk értünk már kész volt a tervem hogy a hasa alatt áthúzva egy szárt megpróbálom a szánkó elé fogni Dömét. Teljes siker . Nagyon nyugodtan és igen könnyedén húzta a kutya a szánkót . Találkoztunk egy vadászkollégával aki jót nevetett , megjegyezte hogy ez is csak nekem juthat eszembe és lefényképezett bennünket. Unokám nagyon élvezte a dolgot végig énekelt , szánkós , télapós dalokat és verset mondott.  Taps  Másnap már egy feljavított hámmal Dömével együtt mentünk a kislányért. Unokám ahogy meglátta a nyakába ugrott a kutyának simogatta becézgette. "Döme jöttél értem?"   Taps  Egy nagyot szánkóztunk szerintem mindhárman nagyon élveztük csak sajnos másnap már szánkózásra alkalmatlan lett a pálya .     Emelem

Kicsit irigyellek barátom! Asszem meginogtam. Talán mégis lesz élet a halál után.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #433 Dátum: 2016. Február 08. - 13:54:30 »

Kicsit irigyellek barátom! Asszem meginogtam. Talán mégis lesz élet a halál után.

Atyám !   Emelem      Egy táborilelkész ebben nem is kételkedhet .   Ördög
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #434 Dátum: 2016. Február 08. - 15:22:41 »

Atyám !   Emelem      Egy táborilelkész ebben nem is kételkedhet .   Ördög

Szépen csendben nekisomfordálok én is hirdetéseket böngészni. Attól még az emléke ugyanolyan marad.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: