Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Labrador  (Megtekintve 180636 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #375 Dátum: 2015. November 08. - 14:25:52 »

A mi partunkon csak falopó, hurkozó ci...nyok vannak. Azokért meg nem kár...
Egyébként pedagógiai célja lenne: Ilyen szép kövérek lesztek, ha ti is dolgozni fogtok!  Vigyorog
Ilyen szép kövérek lesztek,ha a szarvastehénből nem csak a hátsó combját viszitek haza a hurokból...
A tested meg amúgy,azóta megfaragódott rendesen. Wave
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #376 Dátum: 2015. November 08. - 17:15:52 »

Peti!
Vagy 5 éve én is hasonló problémával küzdöttem. Nagyon fokozatosan, kissé megszenvedve, de sikerült.
Tocsogóval érdemes kezdeni... aztán egyre jobban mélyülhet az a víz. Észre sem veszi és már úszik is.
Az én labimat öröm nézni, hogy úszik most. Pedig egy vicc volt...
 Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #377 Dátum: 2015. November 08. - 17:20:23 »

Holnap - a mai réce még szalonképes lesz - megyünk tocsogóra. Ha kell, én is belemegyek vele, legfeljebb kicsit merül a csizma...

 Wave
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #378 Dátum: 2015. November 08. - 18:42:42 »


Hááááááát, a szárazföldön dolgozik, még a sebzett récét is kiszagolta és kizavarta a nádból, de a vízbe be nem megy...  Fejvakarás Vállat von Nesze neked újfunladi ősök...  Rííí

Péter! Emelem
Csoda jó lett a fotó! Igen
Majd belemegy a vízbe is, ezért ne aggódj! Igen
Fiatal még, sokat fog változni és már most vastagon többet tud és teljesít a "korosztályánál"!
Amióta "személyesen" találkoztam Lujzival, azóta mondom, hogy sokan örülnének, ha ilyen szenzációs kutyájuk lenne!
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #379 Dátum: 2015. November 09. - 11:38:49 »


Hiba volt !  Szerintem fürödjél Te is ! Így kell vezekelni a hülyeség miatt ! Röhög  Komolyan mondom hogy nem biztos a "másikkutyás" módszer !   Emelem
Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Kimentünk egy idősebb kutyával, majd a kedvenc labdáját eldobtam neki párszor, de még kint a parton. Ez volt a bemelegítés.  Mosolyog Aztán bedobtam a vízbe, de nem engedtem utána, hanem a másik kutyával hozattuk ki. Aztán jött ő. Először csak olyan helyre, ahol a lába is leért, majd amikor ez már stabilan ment, akkor egyre beljebb, de felváltva apportíroztak a felnőtt kutyával. Az irigység nagyúr, le is győzte a kezdeti víztől való félelmet. Vigyorog Annyira jól sikerült a hozzászoktatás, hogy amikor 10 hónaposan VAV vizsgázott, a vízből való apportírozásnál nyüszített, amikor nem mehetett a vízbe a kacsa után, mert még nem mi vizsgáztunk. Röhög
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #380 Dátum: 2015. November 09. - 17:00:25 »

Ha valakit esetleg érdekel, Lujzi szüleitől ismét születtek kölykök. Anyjuk fekete, apjuk barna, diszpláziaszűrt szlovák import kan. A kicsik (4 kan, 1 szuka) vasárnap lesznek 8 hetesek, háromszor féregtelenítve + az első oltással elvihetők. Ár: 30.000 Ft Tel: 30/624-65-59 Derecskei Attila





 Emelem
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #381 Dátum: 2015. November 12. - 07:17:03 »


Hááááááát, a szárazföldön dolgozik, még a sebzett récét is kiszagolta és kizavarta a nádból, de a vízbe be nem megy...  Fejvakarás Vállat von Nesze neked újfunladi ősök...  Rííí
Oda sem megy, ahol leér a lába? Zsivány elejétől kezdve bement a tocsogóba, de mélyebbe nem. Aztán barátnőm pórázon vitte az ehyik parton(csatorna), én a másikon mentem, jó messze a hídtól. És csak áthívtam. Akkor mintha réjött volna, hogy tud úszni, és nagyon szereti a vizet. Ez mondjuk nyáron volt, és előtte futtattam. Ez is sokat számít szerintem.
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #382 Dátum: 2015. November 12. - 07:38:16 »

Tocsogón voltunk tegnapelőtt. az már rendben van, némi kis idegenkedés után gyorsan hozzászokott. Most már csak a mélyebb víz van vissza. 

 Wave
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #383 Dátum: 2015. November 12. - 08:42:02 »

Tocsogón voltunk tegnapelőtt. az már rendben van, némi kis idegenkedés után gyorsan hozzászokott. Most már csak a mélyebb víz van vissza. 

 Wave


 Igen Igen Igen Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #384 Dátum: 2015. November 19. - 16:24:34 »

Nekem a Rozikutya eleinte ódzkodott a víztől, de gatyára vetkőztem (nem volt senki a Hernád-parton  Ördög), bementem és szó nélkül utánam jött. Egyszer történt ez meg, de azóta vízbarát, sőt! Nem lehet kiparancsolni a vízből, még idehaza is járőrözik a kert tóban.
Mondjuk ez nyáron volt ...

Én ezt a Vizslámmal csináltam meg, csak annyi volt a bibi, hogy hideg volt, meg a kutya annyira megörült hogy tud úszni, hogy lekaparta nagy igyekezetében az összes bőrt a hátamról, meg ahol ért.
Egy kézzel lökdöstem a kuttyot, a másikkal vittem a récét kifelé. Otthon...  Meglepődött Meglepődött Ördög Ördög Ördög nem dicsértek...  Röhög de elhitték a sztorit...

 Wave
Naplózva

Üdv End
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #385 Dátum: 2016. Január 07. - 14:08:58 »


 Tizenkét évvel családunkba érkezése után, Vízkereszt éjjelén eltávozott közülünk, "legkisebb lányom", Nelli nevű labradorom. A szívem megszakadt és jelenleg úgy érzem soha többet nem lesz kutyám, mert ő utána nem már nem lehet többé.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #386 Dátum: 2016. Január 07. - 15:14:23 »

Tizenkét évvel családunkba érkezése után, Vízkereszt éjjelén eltávozott közülünk, "legkisebb lányom", Nelli nevű labradorom. A szívem megszakadt és jelenleg úgy érzem soha többet nem lesz kutyám, mert ő utána nem már nem lehet többé.

Részvétem.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #387 Dátum: 2016. Január 07. - 15:29:44 »

Tizenkét évvel családunkba érkezése után, Vízkereszt éjjelén eltávozott közülünk, "legkisebb lányom", Nelli nevű labradorom. A szívem megszakadt és jelenleg úgy érzem soha többet nem lesz kutyám, mert ő utána nem már nem lehet többé.

Részvétem! Másfél hónapja én is ebben a cipőben járok. Ennyi együtt töltött idő után az ember nagyon nehezen dolgozza fel hű társa elvesztését.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #388 Dátum: 2016. Január 07. - 16:22:44 »

 Rííí Rííí Wave
Naplózva

Üdv End
Stefi
Vendég
« Új üzenet #389 Dátum: 2016. Január 07. - 22:37:57 »

Tizenkét évvel családunkba érkezése után, Vízkereszt éjjelén eltávozott közülünk, "legkisebb lányom", Nelli nevű labradorom. A szívem megszakadt és jelenleg úgy érzem soha többet nem lesz kutyám, mert ő utána nem már nem lehet többé.

Együtt érzek  !  Robi nevű nemet vizslám 14 éves és már nagyon rosszul néz ki !      Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: