Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Labrador  (Megtekintve 180650 alkalommal)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #660 Dátum: 2024. Február 21. - 19:34:01 »

Ezt úgy fogalmaznám, hogy állandóan ott sertepertél az ember lába alatt. És nem érti, miért nem vele játszom ahelyett, hogy dolgozgatok.
Nem szerette az autót. Mivel zömmel az állatorvoshoz ment, rossz élményei voltak. Most, hogy "szabadlábon" vagyok egy ideje, kijárunk csavarogni. Első alkalommal kint a területen nem volt hajlandó visszamászni a kocsiba, alig tudtam a hordó testét felnyalábolni és berakni a patrolba(hálistennek jó magas a kocsi). Másodjára levette, hogy az autózás az szükséges rossz a területig meg vissza, úgy ugrik be magától, hogy majd fellök ahogy nyitom az ajtót. Plusz jópont, hogy a vizslákkal ellentétben amikor kijön a patakból, azonnal lerázza a vizet, nem jön oda mellém, hogy én is részesüljek a "jóból". Nagyon boldog amikor kiszabadul, hatalmas rohangálást, játékot rendez de nem távolodik el, nem kell hívogatni meg veszekedni vele. Jó kutya. Emberekkel kedves de minden más kutyát szét akar szedni, ezen még kell dolgozni.

Érdekes ez az agresszió más kutyákkal szemben. Balázs is írta. Nekem semmi ilyen tapasztalatom nincs. Az előzővel sokat jártunk fácánozni, társasvadásztra is, de mintha nem is léteztek volna más kutyák. Pihenőkor is leült vagy lefeküdt mellém. Az, hogy milyen kajám van, na az érdekelte.😊
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #661 Dátum: 2024. Február 22. - 20:14:53 »

Érdekes ez az agresszió más kutyákkal szemben. Balázs is írta. Nekem semmi ilyen tapasztalatom nincs. Az előzővel sokat jártunk fácánozni, társasvadásztra is, de mintha nem is léteztek volna más kutyák. Pihenőkor is leült vagy lefeküdt mellém. Az, hogy milyen kajám van, na az érdekelte.😊
Ez van. Az enyém pittrador. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #662 Dátum: 2024. Február 24. - 19:32:37 »

Ez van. Az enyém pittrador. Vigyorog
Staffordshire retriever.
Letépi a karodat de aztán visszahozza... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: