Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Izs 18  (Megtekintve 251222 alkalommal)
turizotya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 479


« Új üzenet #600 Dátum: 2012. április 23. - 17:52:02 »

Üdvözletem urak!Csak meg erősítést kérek hogy az IZS jobb mint a ZBK?Kaliber 222,rókázni szeretném. Emelem




Üdv!
Hogy jobb-e? Az egyik ismerősömnek 222 zbk van, nem panaszkodott rá, hogy rossz lenne!
De hogy randa mint a bűn az biztos! Stoel
Naplózva
bombi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #601 Dátum: 2012. április 23. - 18:02:57 »




Üdv!
Hogy jobb-e? Az egyik ismerősömnek 222 zbk van, nem panaszkodott rá, hogy rossz lenne!
De hogy randa mint a bűn az biztos! Stoel
Köszönöm
Naplózva

Üdvözlettel Borda Sándor!
clint
Vendég
« Új üzenet #602 Dátum: 2012. április 24. - 08:32:30 »

Ezt mondtam/írtam volna? Idéznéd?

Vagy csak freudi elszólás Tőled?
" jól hangzik, de nincs kolleráció"  ezt csak arra értetted, hogy nem padon lett belőve, nem? Az 590-es üzenetedből az vehető ki, hogy feltételezed, hogy nem padból lett belőve, majd pár sorral lentebb megjegyzed, hogy végül is úgy is lehet, de nem egy stabil pozíció.
nem akarok kötekedni, de olvasd már el mit írtál.  Emelem
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #603 Dátum: 2012. április 24. - 08:36:58 »

" jól hangzik, de nincs kolleráció"  ezt csak arra értetted, hogy nem padon lett belőve, nem? Az 590-es üzenetedből az vehető ki, hogy feltételezed, hogy nem padból lett belőve, majd pár sorral lentebb megjegyzed, hogy végül is úgy is lehet, de nem egy stabil pozíció.


Igen, arra gondoltam, hogy nem padból lett belőve. De hol látsz abban kocsi tetejét? 

Mert az elszólásodra nem válaszoltál ugye?
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #604 Dátum: 2012. április 24. - 09:26:18 »

"Kolleráció"????

Ez egy új belövés technikai szakkifejezés? Jól éreztem én, hogy bőven van mit tanulnunk Tőled!!  Emelem  Wave
Naplózva
rókarezisztens Fácán
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



« Új üzenet #605 Dátum: 2012. április 24. - 10:38:44 »

Tisztelt Uraim,

Köszönöm a hozzászólásokat és a tanácsokat a mintegy 5 oldallal ezelőtti kérdésemhez. ( izs 18 223 vagy 243 ? ). Megszületett a döntés, izs 18 223 lesz Syntetic verzióban. Most már csak ki kell várnom a Hőn szeretett hatóság és a boltosok átállását az új rendszerre és megtehetem azt amire én 8 édesapám 30 évet várt vadászként,  besétálok a vadászboltba, lekérem a puskát a polcról és ha  tetszik, közlöm, hogy elviszem ...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Bár fogok keresgélni meg lesz benne pár kilóméter, mert nem létpem kutyagumiba hogy az első amit megnézek annak a sütése is jó legyen, de ha meglesz, feltöltöm a képet.

Apropó, tud valaki segíteni, hogy tudnék képet feltölteni ide vagy úgy általában bármelyik topicba ?

Előre is köszönöm. Mosolyog

Naplózva

A vadon alja, mint barlang, setét.
A kan ős oltárnak dönti nyakát.
Szökellő szarvas agancsa tartja
nagy villájában a holdat magát.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #606 Dátum: 2012. április 24. - 10:43:17 »


Apropó, tud valaki segíteni, hogy tudnék képet feltölteni ide vagy úgy általában bármelyik topicba ?


Először is, van a fórumon egy tökéletesen működő kereső, oda például beírva a Hogyan töltsünk fel képet mondatot, máris a kívánt topikba repít.

Másodszor, hogy még ennyi fáradtságot se kelljen venni, tessék: http://vadaszforum.net/forum/index.php?board=54.0

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
rókarezisztens Fácán
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



« Új üzenet #607 Dátum: 2012. április 24. - 10:54:39 »

Idézetet írta: rókarezisztens Fácán - Ma - 10:38:44

Apropó, tud valaki segíteni, hogy tudnék képet feltölteni ide vagy úgy általában bármelyik topicba ?



Először is, van a fórumon egy tökéletesen működő kereső, oda például beírva a Hogyan töltsünk fel képet mondatot, máris a kívánt topikba repít.

Másodszor, hogy még ennyi fáradtságot se kelljen venni, tessék: http://vadaszforum.net/forum/index.php?board=54.0



HOppá micsoda sebesség Mosolyog  Köszönöm szépen ! Mosolyog



Használd az idézet gombot!
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 24. - 10:56:11 írta Voldemort » Naplózva

A vadon alja, mint barlang, setét.
A kan ős oltárnak dönti nyakát.
Szökellő szarvas agancsa tartja
nagy villájában a holdat magát.
clint
Vendég
« Új üzenet #608 Dátum: 2012. április 24. - 12:33:06 »

Igen, arra gondoltam, hogy nem padból lett belőve. De hol látsz abban kocsi tetejét? 

Mert az elszólásodra nem válaszoltál ugye?
Mi van a kocsi tetejével? Nem értem, pedig nem is ittam semmit. mi az elszólásom?
Naplózva
rókarezisztens Fácán
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



« Új üzenet #609 Dátum: 2012. április 24. - 12:40:03 »

Idézetet írta: rókarezisztens Fácán - Ma - 10:38:44

Apropó, tud valaki segíteni, hogy tudnék képet feltölteni ide vagy úgy általában bármelyik topicba ?



Először is, van a fórumon egy tökéletesen működő kereső, oda például beírva a Hogyan töltsünk fel képet mondatot, máris a kívánt topikba repít.

Másodszor, hogy még ennyi fáradtságot se kelljen venni, tessék: http://vadaszforum.net/forum/index.php?board=54.0



HOppá micsoda sebesség Mosolyog  Köszönöm szépen ! Mosolyog



Használd az idézet gombot!


Igy gondoltad ? Mosolyog Fogom a jövőben Mosolyog Már ha most sikerült Mosolyog
Naplózva

A vadon alja, mint barlang, setét.
A kan ős oltárnak dönti nyakát.
Szökellő szarvas agancsa tartja
nagy villájában a holdat magát.
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #610 Dátum: 2012. április 24. - 17:01:54 »

Neked nem osztott senki lapot, tudtommal, akkor meg pofa súlyba!


Kedves clint!
Ha valakinek ilyen frappáns és jó stílusú véleménye van mint Neked, és aki ilyen vicces és szerény, azt hiszem annak humormorzsáit közkinccsé kell tenni! Vagy valami miatt ódzkodsz nyilvánosan elmondani a véleményed?
És természetesen be is fogom a pofámat, ha a Fórum szabályzatában megmutatod azt a részt, hogy csak akkor szólhatok hozzá, ha arra Te engedélyt adsz, vagyis lapot osztasz! Tisztelettel várom a szabályhely megjelölését. Ennek hiányában sajnos nem áll módomban teljesíteni parancsaidat.
Üdvözlettel,

 Emelem Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #611 Dátum: 2012. április 24. - 20:09:34 »


Kedves clint!
Ha valakinek ilyen frappáns és jó stílusú véleménye van mint Neked, és aki ilyen vicces és szerény, azt hiszem annak humormorzsáit közkinccsé kell tenni! Vagy valami miatt ódzkodsz nyilvánosan elmondani a véleményed?
És természetesen be is fogom a pofámat, ha a Fórum szabályzatában megmutatod azt a részt, hogy csak akkor szólhatok hozzá, ha arra Te engedélyt adsz, vagyis lapot osztasz! Tisztelettel várom a szabályhely megjelölését. Ennek hiányában sajnos nem áll módomban teljesíteni parancsaidat.
Üdvözlettel,

 Emelem Emelem

Ugyan nem találom az idézett beszólást, de újfent fel kell hívnom a T. egybegyűltek figyelmét arra, hogy EZ AZ IZS18-AS TOPIC és aki ezt képtelen megérteni, azt el fogjuk küldeni szabadságra...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
clint
Vendég
« Új üzenet #612 Dátum: 2012. április 25. - 07:39:27 »

 Figyelmes olvasás
"Ugyan nem találom az idézett beszólást, de újfent fel kell hívnom a T. egybegyűltek figyelmét arra, hogy EZ AZ IZS18-AS TOPIC és aki ezt képtelen megérteni, azt el fogjuk küldeni szabadságra..."

Mondjuk akkor egyszerűbben? Vállat von
UTOLSÓ FIGYELMEZTETÉS!
 Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 26. - 08:54:04 írta galoscsabus » Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #613 Dátum: 2012. április 25. - 08:05:36 »

Javasolnék egy külön topicot az ilyen esetekre: a címe lehetne mondjuk gumiszoba vagy dühöngő.... Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #614 Dátum: 2012. április 25. - 21:44:10 »

Sziasztok!

Én most az előzőektől eltérően az IZS 18-ról kívánnék írni, bár nyomon követtem az eseményeket és bevallom, egy kicsit szórakoztatott is a szópárbaj  Röhög.

Pár nappal ezelőtt írtam, hogy az IZS 18-asom a Sako lőszerrel nem éppen puszipajtások, így intenzív fejvakarásra adott okot.
Többen is próbáltatok segíteni és érdeklődtetek a téma iránt, azért is írok most. Utólag is köszönöm mindannyiótoknak!  Emelem

Gondoltam én is mindenre: lőszer, távcső, szerelék. Vajon melyik a leggyengébb láncszem....
A lőszer volt. Hál'Istennek!
A gondot a Hirtenberger nosler 3,56 grammos muníció oldotta meg.
4-5 lövés után már a helyén volt minden és már csak ellenőrző lövések voltak hátra. Ezt követően a végén 3 ellenőrző lövést én tettem egymás után, és azok teljesen összeértek a célközép fölött 1 cm-re. Táncol (táv 50 m)
Régóta várok arra, hogy végre ezzel a puskámmal is nyugodt szívvel mehessek vadászni. Most végre sikerült.
Vadászüdv  Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: