Oldalak: 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Izs 18  (Megtekintve 251092 alkalommal)
nandess
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #945 Dátum: 2014. Október 18. - 20:11:32 »

Nagyon kedves vagy Voldi  Kacsint Mosolyog
Ígérem megpróbálok ilyen buta kérdéseket nem feltenni Mosolyog
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #946 Dátum: 2014. Október 18. - 20:42:01 »

Nagyon kedves vagy Voldi  Kacsint Mosolyog
Ígérem megpróbálok ilyen buta kérdéseket nem feltenni Mosolyog

Hm.

A kérdésedre ott volt a válasz, abban, amit linkeltem. Azt azért észrevetted? 2011-ben Jan már megfutotta ezt a kört!

Nem azzal volt a baj, hogy nem jó helyre írtad!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
nandess
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #947 Dátum: 2014. Október 18. - 20:55:26 »

Hm.

A kérdésedre ott volt a válasz, abban, amit linkeltem. Azt azért észrevetted? 2011-ben Jan már megfutotta ezt a kört!

Nem azzal volt a baj, hogy nem jó helyre írtad!

Természetesen észrevettem! Csak a "kioktatást" nem értem miért volt rá szükség.....
De köszönöm szépen a linket !
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #948 Dátum: 2014. Október 18. - 21:14:40 »

Természetesen észrevettem! Csak a "kioktatást" nem értem miért volt rá szükség.....
De köszönöm szépen a linket !
A visszatérő témák olyanok,mint a feleségem nagyijával volt egy-egy beszélgetés,(Isten nyugtassa békében) ahol 5 percenként ugrott a lemez és meghallgattam vagy 6 -szor ugyanazt a családi történetet egy délutáni látogatás során... Ez a csőcsere-cserecső téma is örök visszatérő. Kb. 3 havonta.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #949 Dátum: 2014. Október 19. - 07:41:27 »

Természetesen észrevettem! Csak a "kioktatást" nem értem miért volt rá szükség.....
Üdv! S.Peti
Lehetséges, hogy te még nem találkoztál "kioktatással" eddigi életed során... Vállat von
Ez a Vadászfórum eddig is (és aha a jelenlegi felhasználóin múlik) ezután is arról lesz első sorban közismert, hogy senkit nem enged el kellő tájékoztatás és információ nélkül, aki ide jön segítségért.
Ezeknek a vadászoknak (legyen kezdő, vagy vérprofi öregróka) egy része itt is marad és segít az oldal életbentartásában azzal, hogy azt adja tovább, amit korábban kapott.
Akik berobbannak ide, elénk öntik azokat a problémáikat, amik már korábban számos alkalommal ki lettek tárgyalva annélkül, hogy vennék a fáradtságot és visszaolvasnának pár oldalt, azok néha azzal szembesülnek, hogy ez nem vált ki osztatlan tetszést a fórumozók körében. Enek okát Balkóbátya fel is vázolta, ennél jobban nem is lehetne bemutatni, mi is volt a nemtetszés kiváltó oka.
De nem kel hiperszenzitívnek lenni, hanem Urambocsá' egy kicsit alkalmazkodni kell a "helyi szokásokhoz".
Még senkit sem hagytunk magára ha tényleg megoldást kívánó gondja volt.
Ezt tanusíthatja a sok, itt kötött vadászbarátság is.

Az Izs cserecső témához, hátha a következő érdeklődő idáig visszaolvas majd Vigyorog:
Nekem 308-as és 22-es Izs-eim voltak.
Felmerült a kérdés, hogy egy komolyabb agyazás készítése esetén meg lehet-e oldani a cserecsöves kivitelt, hogy elég legyen egy garnitura fát gyártatni hozzá?
Az én esetemben nem volt erre költséghatékony megoldás.
Vagyis olyan áron, drága és komoly beavatkozás után jöhetett volna létre ez a házasság, ami a fegyver valós értékén messze túl mutatott volna.
Tényszerűen nézve, feleslegesnek tartottam elkölteni rá X Forintot, ha a fegyver piaci értékében ez maximum 1/2 X értéknövelést eredményezett volna, jó esetben.
Így hagytam a francba az egészet....inkább jól eladtaam mindkettőt, ezzel boldogítva kedves fórumtársaimat Ördög
De ez nem zárja ki azt, hogy ne lehessen olyan 2 fegyvert találni amik esetében ez a művelet kisebb alakítással elvégezhető, de ennek a reál valószínűsége igen csekély.....
 Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #950 Dátum: 2014. Október 19. - 08:22:37 »

Bakker....
A használt fegyver kis és nagykereskedés mellé még pszichológiai távrendelés és lelki segélyszolgálat nyújtása is..... Ez igen! Igen
Hány lábon érzed magad biztonságban?  KacsintÖrdög Ördög Ördög
 Wave
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #951 Dátum: 2014. Október 19. - 08:26:23 »

Bakker....
A használt fegyver kis és nagykereskedés mellé még pszichológiai távrendelés és lelki segélyszolgálat nyújtása is..... Ez igen! Igen
Hány lábon érzed magad biztonságban?  KacsintÖrdög Ördög Ördög
 Wave

A telefonszáma:
06-90-xxxxxxx

 Röhög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
forester73
Vendég
« Új üzenet #952 Dátum: 2014. Október 19. - 08:29:58 »

Bakker....
A használt fegyver kis és nagykereskedés mellé még pszichológiai távrendelés és lelki segélyszolgálat nyújtása is..... Ez igen! Igen
Hány lábon érzed magad biztonságban?  KacsintÖrdög Ördög Ördög
 Wave

Igen 0690xxxxxxx és tedd a kezed a tévére küldöm az energiát !!!   Nyihi Nyihi
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #953 Dátum: 2014. Október 19. - 08:51:50 »

Hány lábon érzed magad biztonságban? 
Fiatalabb koromban a hölgyismerőseim csak "DreiFuß"-nak hívtak.....de az már régen volt......

Amúgy akartok róla beszélni? Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #954 Dátum: 2014. Október 19. - 09:09:17 »

Fiatalabb koromban a hölgyismerőseim csak "DreiFuß"-nak hívtak.....de az már régen volt......

Amúgy akartok róla beszélni? Ördög
Ma meg már csak annyi látszik a tetoválásból,hogy RÓZA... Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #955 Dátum: 2014. Október 19. - 09:12:31 »

Fiatalabb koromban a hölgyismerőseim csak "DreiFuß"-nak hívtak.....de az már régen volt......

Amúgy akartok róla beszélni? Ördög

Egylövetű rovatban?  Fejvakarás Ördög
Jut eszembe még meg is törték? Stoel
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
robi3
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Új üzenet #956 Dátum: 2014. Október 19. - 16:03:37 »

Sziasztok!
Nekem van eladó IZS18 223.rem kaliberben. Ha sikerül, teszek fel képet is.
Naplózva
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #957 Dátum: 2014. Október 19. - 20:18:02 »

Egylövetű rovatban?  Fejvakarás Ördög
Jut eszembe még meg is törték? Stoel

    Emelem

 ...vagyis... Vigyorog ..gavallér...!  Ördög  Stoel  Wave
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #958 Dátum: 2014. Október 19. - 21:23:10 »

Fiatalabb koromban a hölgyismerőseim csak "DreiFuß"-nak hívtak.....de az már régen volt......

Amúgy akartok róla beszélni? Ördög

Csabus Barátom! Emelem
Nem értettél te valamit félre? Nem arra gondoltak esetleg, netalántán, a lányok, hogy te is korán megkopaszodtál mint Dreyfus? Röhög Stoel

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #959 Dátum: 2014. Október 19. - 21:54:05 »

Kérdem tőletek.....csak úgy nyomozatilag.....nem mennétek el minda p....ba?  Ördög
Az ember kiteszi elétek a .....lelkét, ti meg azon lovagoltok.....
Gavallér voltam?  Nyihi
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Oldalak: 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: