Oldalak: 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Izs 18  (Megtekintve 251036 alkalommal)
hamalap
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #930 Dátum: 2014. Szeptember 01. - 11:39:40 »

sziasztok!

valaki tudna nekem arra választ adni, hogy a témában jelzett fegyver 223-as kaliberben kapható diófa tussal ?
mindegyik vadászbolt ahol érdeklődtem más információval szolgált
Naplózva
godena
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #931 Dátum: 2014. Szeptember 02. - 19:52:32 »

Pali, hívd fel a tatai boltban D. Lacit, ők a forgalmazók. Ha valaki, akkor ő megmondja.
 Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #932 Dátum: 2014. Szeptember 03. - 07:45:15 »

Pali, hívd fel a tatai boltban D. Lacit, ők a forgalmazók. Ha valaki, akkor ő megmondja.
 Emelem


Bezony, Harmónika forgalmazza, szerintem kell legyen raktáron.  Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
agrarbalogh
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #933 Dátum: 2014. Szeptember 03. - 09:40:19 »

sziasztok!

valaki tudna nekem arra választ adni, hogy a témában jelzett fegyver 223-as kaliberben kapható diófa tussal ?
mindegyik vadászbolt ahol érdeklődtem más információval szolgált

Tudom, hogy igényesség kérdése, de fontos a diófa tus?
Nekem nem diófa tus van a .223-ason, de nem láttam hiányát.
Eképp gondolkodtam: az IZS-18-as nem extra puska, gyakorlatilag a tajgára tervezett valami.
Ha már gavallérpuskát szeretnék, ami minőség, meg luxus, meg minden akkor az nem IZS-18-as lenne.
Szóval szerintem az optika ebben az esetben fontosabb, mint a diófa tus, de ez csak az én szerény véleményem persze.
Persze láttam agyon faragott, rózsafa berakásos, ezüstel veretett, arannyal futtatottat is, de attól az még "csak" egy IZS-18-as volt.
Szerintem . . . .
Naplózva

"És szózat lőn ő hozzá: Kelj fel
Péter, öljed és egyél!"
                      /Apcsel 10:13)
hamalap
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #934 Dátum: 2014. Szeptember 03. - 11:17:46 »

Tudom, hogy igényesség kérdése, de fontos a diófa tus?
Nekem nem diófa tus van a .223-ason, de nem láttam hiányát.
Eképp gondolkodtam: az IZS-18-as nem extra puska, gyakorlatilag a tajgára tervezett valami.
Ha már gavallérpuskát szeretnék, ami minőség, meg luxus, meg minden akkor az nem IZS-18-as lenne.
Szóval szerintem az optika ebben az esetben fontosabb, mint a diófa tus, de ez csak az én szerény véleményem persze.
Persze láttam agyon faragott, rózsafa berakásos, ezüstel veretett, arannyal futtatottat is, de attól az még "csak" egy IZS-18-as volt.
Szerintem . . . .

Nem a diófa a lényeg, tudom, hogy nem egy exkluzív fegyverről beszélünk, amiket eddig láttam 223-ban mind különböztek, volt amelyik fakó színű volt gondolom nyírfa tusssal, volt amelyik egészen sötét, és ha létezik én olyat szeretnék, de ahány üzlet annyi infó, a harmóniába azt mondták, hogy birsfa tusos van csak.
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #935 Dátum: 2014. Szeptember 03. - 12:29:33 »

Tudom, hogy igényesség kérdése, de fontos a diófa tus?
Nekem nem diófa tus van a .223-ason, de nem láttam hiányát.
Eképp gondolkodtam: az IZS-18-as nem extra puska, gyakorlatilag a tajgára tervezett valami.
Ha már gavallérpuskát szeretnék, ami minőség, meg luxus, meg minden akkor az nem IZS-18-as lenne.
Szóval szerintem az optika ebben az esetben fontosabb, mint a diófa tus, de ez csak az én szerény véleményem persze.
Persze láttam agyon faragott, rózsafa berakásos, ezüstel veretett, arannyal futtatottat is, de attól az még "csak" egy IZS-18-as volt.
Szerintem . . . .

 Emelem

Ízlések és pofonok...
Nálam a puska nem csak használati eszköz, ill. szeretem, ha a vadászaton használt tárgyaimra jó rá nézni, szépek. Legyen az puska, kés vagy bármi más. Nekem a vadászat ünnepnap (sajnos olyan ritka is) amit a számomra esztétikus tárgyak viselésével még jobban átérzek.
Amikor volt IZS 18-asom azt is egyedivé alakítottam.
Így nézett ki:


 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Dzsabba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #936 Dátum: 2014. Szeptember 03. - 15:29:05 »

Tudom, hogy igényesség kérdése, de fontos a diófa tus?
Nekem nem diófa tus van a .223-ason, de nem láttam hiányát.
Eképp gondolkodtam: az IZS-18-as nem extra puska, gyakorlatilag a tajgára tervezett valami.
Ha már gavallérpuskát szeretnék, ami minőség, meg luxus, meg minden akkor az nem IZS-18-as lenne.
Szóval szerintem az optika ebben az esetben fontosabb, mint a diófa tus, de ez csak az én szerény véleményem persze.
Persze láttam agyon faragott, rózsafa berakásos, ezüstel veretett, arannyal futtatottat is, de attól az még "csak" egy IZS-18-as volt.
Szerintem . . . .

Abban egyetértek veled hogy az optika fontosabb a kinézetnél, de szerintem ha valaki megszereti ezt a fegyvert, és jól is kezeli, akkor ez a fegyvertípus is megérdemli a csinosítást. Emelem

Anti! Jó az ízlésed Igen Igen Igen Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #937 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 20:28:09 »

Nem a diófa a lényeg, tudom, hogy nem egy exkluzív fegyverről beszélünk, amiket eddig láttam 223-ban mind különböztek, volt amelyik fakó színű volt gondolom nyírfa tusssal, volt amelyik egészen sötét, és ha létezik én olyat szeretnék, de ahány üzlet annyi infó, a harmóniába azt mondták, hogy birsfa tusos van csak.

Van az potom 3.000.000 forintér is.


Emelem

Ízlések és pofonok...
Nálam a puska nem csak használati eszköz, ill. szeretem, ha a vadászaton használt tárgyaimra jó rá nézni, szépek. Legyen az puska, kés vagy bármi más. Nekem a vadászat ünnepnap (sajnos olyan ritka is) amit a számomra esztétikus tárgyak viselésével még jobban átérzek.
Amikor volt IZS 18-asom azt is egyedivé alakítottam.
Így nézett ki:

Jó volt olvasni !    Wave

 Wave
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #938 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 20:38:29 »

Van az potom 3.000.000 forintér is.



..... minden fronton azt látni, hogy az orosz medve kezd feléledni téli álmából......
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #939 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 20:51:06 »

..... minden fronton azt látni, hogy az orosz medve kezd feléledni téli álmából......

Melyik frontra gondolsz ? Netán a II. Ukránra ?    Stoel
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #940 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 21:20:34 »

Melyik frontra gondolsz ? Netán a II. Ukránra ?    Stoel

Gondolom, láttad a 3 gurigás puska hősi motívumait Lenin elvtárssal az élen.....
Aztán gondolom figyeled a cár megnyilvánulásait..... ahol orosz van, oroszul beszél a lakosság pár százaléka, az orosz terület.
Csak azért vagyok egy kicsit nyugodt, mert az orosz nyeltanáraink vagy kezdenek kihalni, vagy nyugdíjasok, és gyakorlás híján elfelejtik ezt a dallamos szláv nyelvet, úgyhogy nálunk egyre kevesebben beszélik... Vigyorog
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #941 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 21:47:11 »

Gondolom, láttad a 3 gurigás puska hősi motívumait Lenin elvtárssal az élen.....
Aztán gondolom figyeled a cár megnyilvánulásait..... ahol orosz van, oroszul beszél a lakosság pár százaléka, az orosz terület.
Csak azért vagyok egy kicsit nyugodt, mert az orosz nyeltanáraink vagy kezdenek kihalni, vagy nyugdíjasok, és gyakorlás híján elfelejtik ezt a dallamos szláv nyelvet, úgyhogy nálunk egyre kevesebben beszélik... Vigyorog

Ne irigykedj ! Nekik még vannak karizmatikus vezetőik !     Ördög       OOO      Stoel
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #942 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 22:57:35 »

Ne irigykedj ! Nekik még vannak karizmatikus vezetőik !     Ördög       OOO      Stoel

Csak nem beszélsz oroszul??!
Ne rontsd nekem a statisztikát!! NoNo
Naplózva
nandess
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #943 Dátum: 2014. Október 18. - 19:34:39 »

Kedves Izs rajongók!

Van egy nagyon szép 308 win. puskám, nagyon megvagyok vele elégedve. Viszont a minap eszembe jutott, hogy mi lenne, ha vennék hozzá egy 223-as csövet.
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek a 308-as cső helyére cserecsőként lehet tenni 223-ast?
Ha igen, akkor hol lehetne beszerezni hozzá cserecsövet, esetleg megéri-e?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #944 Dátum: 2014. Október 18. - 20:00:23 »

Kedves Izs rajongók!

Van egy nagyon szép 308 win. puskám, nagyon megvagyok vele elégedve. Viszont a minap eszembe jutott, hogy mi lenne, ha vennék hozzá egy 223-as csövet.
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek a 308-as cső helyére cserecsőként lehet tenni 223-ast?
Ha igen, akkor hol lehetne beszerezni hozzá cserecsövet, esetleg megéri-e?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Van egy kereső az oldalon, használni kellene!   Türelmetlenül  (minden nap el kell ezt mondani!? Más fórumon már ennyiért Ban jár!)

http://vadaszforum.net/forum/index.php/topic,156.msg137623/topicseen.html#msg137623
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: