Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Izs 18  (Megtekintve 251074 alkalommal)
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #840 Dátum: 2013. Január 08. - 21:42:39 »

"Eddig minden alkalommal belement a nemzetközi szállítást elutasító germán, hogy előre utalás után küldje a cuccot."

Azért ezt fegyverrel nem kellene megpróbálni
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #841 Dátum: 2013. Január 08. - 21:45:08 »

"Eddig minden alkalommal belement a nemzetközi szállítást elutasító germán, hogy előre utalás után küldje a cuccot."

Azért ezt fegyverrel nem kellene megpróbálni

Mondjuk ebben Te vagy a fekete öves tenorista!    Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #842 Dátum: 2013. Január 08. - 21:54:54 »

Mondjuk ebben Te vagy a fekete öves tenorista!    Röhög

Azért szóltam. Nem tudom, ki hogy értette a hozzászólást, de mivel fegyverről volt szó én arra vonatkoztattam és így orbitális baromság az idézett rész
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #843 Dátum: 2013. Január 08. - 21:59:03 »

Azért szóltam. Nem tudom, ki hogy értette a hozzászólást, de mivel fegyverről volt szó én arra vonatkoztattam és így orbitális baromság az idézett rész
Hány éves is vagy ? Szóval voltál eleget szabadon ! Ördög
Egyszóval érdemes S.fox tapasztalatát megfogadni !
 Emelem
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #844 Dátum: 2013. Január 08. - 22:00:25 »

Hány éves is vagy ? Szóval voltál eleget szabadon ! Ördög
Egyszóval érdemes S.fox tapasztalatát megfogadni !
 Emelem

 Emelem

De nem offolok tovább
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #845 Dátum: 2013. Január 08. - 22:10:42 »

Azért ezt fegyverrel nem kellene megpróbálni
Nem bizony!
Én sem láttam még hosszúkás csomagot a futárbácsi kezében.
Ha mégis, akkor vagy nem az volt amire gondolok, vagy letagadom Ördög

De komolyra fordatva a show-t, mindenki verje a sajátjával a csalánzót és nem akarok én senkit huncutságra rábeszélni.....de hallottatok már olyanról, hogy spedíció?????  Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
BDenes
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Új üzenet #846 Dátum: 2013. Január 08. - 22:11:39 »

Ilyenkor mi van a szállítással? Mert a németeknél lehet futárral küldeni de itthon nem. Gondolom akkor nem lehetséges még akkor sem ha az adott futár vagyis cég rendelkezik a megfelelő papírokkal a fegyver szállításával kapcsolatban?
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #847 Dátum: 2013. Január 08. - 22:13:48 »

Ilyenkor mi van a szállítással? Mert a németeknél lehet futárral küldeni de itthon nem. Gondolom akkor nem lehetséges még akkor sem ha az adott futár vagyis cég rendelkezik a megfelelő papírokkal a fegyver szállításával kapcsolatban?

Pontosan így van, Magyarországra nem szállíthat egyik futár cég sem. A legcélszerűbb megoldás, valamelyik Ausztriai határközeli vadászboltba küldetni és oda kimenni érte. Vagy az eladóhoz menni egyből.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
BDenes
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Új üzenet #848 Dátum: 2013. Január 08. - 22:21:01 »

Köszi! És az USA területén én vehetek boltban vagy magánszemélytől fegyvert ha én magam elmegyek érte? Természetesen ha leszállok a repcsiről itthon bejelentem, hogy van elvámolnivalóm!
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #849 Dátum: 2013. Január 08. - 22:25:04 »

 "Gondolom akkor nem lehetséges még akkor sem ha az adott futár vagyis cég rendelkezik a megfelelő papírokkal a fegyver szállításával kapcsolatban?"

Egyáltalán nem lehet. Az, hogy az Overnite behozhatja városi legenda
Naplózva
BDenes
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Új üzenet #850 Dátum: 2013. Január 08. - 22:31:23 »

"Egyáltalán nem lehet. Az, hogy az Overnite behozhatja városi legenda"

Van még akkor hova fejlődnie az itthoni szabályoknak... Simán el tudnék képzelni egy olyat, hogy a rendőrségre behozatod és ott ügyintézés után átveszed. De gondolom azért megy a kemény lobbi a fegyverboltok által, hogy ezt a futár dolgot megakadályozzák. A szemszögükből érthető...
Naplózva
drxtr
Vendég
« Új üzenet #851 Dátum: 2013. Március 17. - 12:18:35 »

Szervusztok!   Emelem

Segítségeteket kérem IZS 18-as nyílt irányzékénak leszerelésével kapcsoltban. Mennyire igényel ez szakértelmet? Házilag is megoldható vagy csak fegyvermester tudja elvégezni? Hirdetésekben láttam pár képet arról, hogy tüskét (stiftet) bent hagyják és csak az irányzékot veszik le. Ezt a stiftet már nem érdemes vagy nem lehet kivenni? Esetleg a műszakiztatáshoz van köze, hogy ha valaki lekapja utólag akkor nem kapja meg a puska a műszaki tanúsítványt?
Elnézését kérdéseim száma miatt - köszönöm segítségeteket

Üdvözlettel
Zsolt
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #852 Dátum: 2013. Március 19. - 22:14:55 »

Szervusztok!   Emelem

Segítségeteket kérem IZS 18-as nyílt irányzékénak leszerelésével kapcsoltban. Mennyire igényel ez szakértelmet? Házilag is megoldható vagy csak fegyvermester tudja elvégezni? Hirdetésekben láttam pár képet arról, hogy tüskét (stiftet) bent hagyják és csak az irányzékot veszik le. Ezt a stiftet már nem érdemes vagy nem lehet kivenni? Esetleg a műszakiztatáshoz van köze, hogy ha valaki lekapja utólag akkor nem kapja meg a puska a műszaki tanúsítványt?
Elnézését kérdéseim száma miatt - köszönöm segítségeteket

Üdvözlettel
Zsolt


Szerintem puskaművessel csináltasd, ne állj neki otthon. A nyílt irányzék megléte nem befolyásolja a műszaki vizsgát.
Naplózva
drxtr
Vendég
« Új üzenet #853 Dátum: 2013. Március 19. - 22:31:00 »

Rendben ha ilyenem lesz megfogadom a tanácsod - az az igazság, hogy nekem nagyon tetszik - de már annyi sebből vérzik a hozzá fűzött terv, hogy szerintem inkább felejtős lesz a kicsike - tán utánkereső fegyvernek jó lenne - távcső nélkül (persze ezzel nem azt akarom éreztetni, hogy csak arra jó)
Szerintem puskaművessel csináltasd, ne állj neki otthon. A nyílt irányzék megléte nem befolyásolja a műszaki vizsgát.
Naplózva
clint
Vendég
« Új üzenet #854 Dátum: 2013. Március 20. - 04:35:56 »

Szervusztok!   Emelem

Segítségeteket kérem IZS 18-as nyílt irányzékénak leszerelésével kapcsoltban. Mennyire igényel ez szakértelmet? Házilag is megoldható vagy csak fegyvermester tudja elvégezni? Hirdetésekben láttam pár képet arról, hogy tüskét (stiftet) bent hagyják és csak az irányzékot veszik le. Ezt a stiftet már nem érdemes vagy nem lehet kivenni? Esetleg a műszakiztatáshoz van köze, hogy ha valaki lekapja utólag akkor nem kapja meg a puska a műszaki tanúsítványt?
Elnézését kérdéseim száma miatt - köszönöm segítségeteket

Üdvözlettel
Zsolt

Nem kell hozzá nagy szakértelem. Én valamelyik nap szedtem le róla 1 perc alatt, csak egy spéci csavarhúzú kell hozzá. Olyan széles, mint az anya és a közepéből ki kell köszörülni egy csavar vastagságnyit.  Emelem

« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 20. - 04:48:14 írta Sakac » Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: