Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Izs 18  (Megtekintve 249546 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #270 Dátum: 2010. Augusztus 21. - 21:55:11 »

Sanyooo, én megkövetlek  Angyal 

Ha rákerül a távcső viszem a lőtérre a kicsit. Olyan finoman működik  Kacsint Az imént Espetyával már egyedül is meg tudtuk törni és összecsukni, nem kellett két ember hozzá  gyozo  Na jó ez túlzás, de az biztos, hogy nem az a kisasszony gavallér, remélem idővel összecsiszolódik majd. Nekem nem veszélyes a sütése, Petyának más a véleménye  Ördög De Neki is tetszik  Táncol

"Sanyooo, én megkövetlek "--Köszönöm, de nincs rá szükség! Továbbra sem értem miért vesz valaki MA ilyen puskát, kis kaliberben hasonló áron van jobb, nagy kaliberben meg rúg mint állat! Mosolyog
De ha neked tetszik, használd egészséggel!  Wave
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #271 Dátum: 2010. Augusztus 21. - 22:03:38 »

nagy kaliberben meg rúg mint állat! Mosolyog

308-ban egy mezei gumitalppal, nagyon kezes volt, kisebbet rúgott így mint egykori - 78-as kiadású - Fég GV-m.
Nem olyan rossz ez a puska, csak túl van árazva. (Nem tudom külföldön mennyi, de itthon szerintem irreális az ára.)
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #272 Dátum: 2010. Augusztus 21. - 22:22:25 »

"de itthon szerintem irreális az ára."---nem ezt mondom első hozzászólásom óta??? Köveztek érte, hál' Istennek bírom!  Vigyorog
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #273 Dátum: 2010. Augusztus 21. - 23:08:49 »

Szeretem ha a tények beszélnek. Vessünk egy pillantást ezen FELNŐTT EMBER keze munkájára, igaz nem 4-es alátét, csupán egy 6-os átmenő csavar anyával egyetemben. Megrepedt a tus, összekellett valahogy gányolni.Ez a fegyver egy 20/76-os Viktoria, amelyet "JÓ" állapotúként hirdetnek a vadászaprón.
...

Ezek a tények most miről beszélnek?
A puska teljesen biztonságos volt, de attól az átmenő csavartól életveszélyes lett?
Esetleg habos diógyökérből akart rá új tust faragni az ember, de olvasta a vadászfórumon hogy így is lehet, ezért meggondolta magát, és inkább átküldött rajta egy 6-os csavart?
Vagy hogy igénytelenül megcsinált puskát jó állapotúnak hirdetnek?

Vagy pontosan mi lenne a tanulsága ennek a képnek? Vállat von
Naplózva
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #274 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 02:34:04 »

"Sanyooo, én megkövetlek "--Köszönöm, de nincs rá szükség! Továbbra sem értem miért vesz valaki MA ilyen puskát, kis kaliberben hasonló áron van jobb, nagy kaliberben meg rúg mint állat! Mosolyog
De ha neked tetszik, használd egészséggel!  Wave

Amit leírtál távol áll a valóságtól!
Rúg az öregördög, de nem ezek a puskák!
Ezt a marhaságot honnan ötölted ki?
A mosin-nagant eredeti katonai tussal és vas tusvéggel az rúgott ha rosszul fogtad, de nem az IZS-ek!
Nincs ezekkel az orosz moslékkeverőkkel semmi gond, csak akkor ha rongy van a végén!
A csövük tökéletes, és megbízhatóan működnek!
Most őszintén! Az általad leírtakat tapasztaltad, vagy csak mesélte valaki neked??


Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #275 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 09:33:08 »

Hali!
Na most meghasonultam! Egyik fórumozó helyesel nekem, másik tagadja amit mondok!  Fejvakarás

Kedves Wanderer! Igen, én is láttam ilyeneket. Szép, de minek? Az alap nem ér annyit, hogy ezt a rengeteg munkát rááldozzák! Szomorú

Kedves Wipe! Megtisztelsz, hogy hazugnak nevezel, bizonyára személyesen ismersz, becsaptalak már párszor, pénzzel is tartozom Neked, arra alapozod kijelentésedet! Máskor vigyázz, hogy kivel barátkozol!
Most valószínűleg egy világ omlik össze benned, de lőttem ilyennel, 30-06-os kaliberben, az igenis rúgott, nem is volt öröm a vele a céllövészet!
De lehet, most is hazudok, majd Te megmondod!

Tisztelettel kérek Mindenkit, aki ezután támad engem, olvassa el figyelmesen, szóról szóra a tárgyban tett hozzászólásaimat, és ha megértette az egészet, akkor reagáljon! Köszönöm!
sanyooo
Naplózva
gardiner
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Új üzenet #276 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 10:36:37 »

Ej, pedig nem is frontos az idő.... gyozo

Micsoda perpatvar kerekedett itt ! OOO

Béküljünk meg oltársak, oszt folytassuk ! gyozo


 :buba
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #277 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 14:02:06 »

Néztem a kínait is. Engem kézbe fogva egy brazil szappanopera kellékére emlékeztetett. Steve-et kérdeztem, neki bevált, úgy hogy biztosan jó.

Én is ezt a fegyvert vettem először kézbe, és pontosan az ellenkezője jutott eszembe.
Vártam egy rissz-rossz, lógó, lötyögős sz.rt, ( Ördög)aztán "találtam" egy egészen jól kinéző, használható tolózárast, aminek a csöve a lőlap szerint is nagyon-nagyon rendben van. Kacsint
Amikor ez történt a JW azt hiszem 70ezerbe került az Izsek meg 50-be.

Számomra kérdés sem lett volna melyiket vettem volna, ha szükségem lett volna egy kis kaliberre.
Naplózva
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #278 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 15:54:04 »


Kedves Wipe! Megtisztelsz, hogy hazugnak nevezel, bizonyára személyesen ismersz, becsaptalak már párszor, pénzzel is tartozom Neked, arra alapozod kijelentésedet! Máskor vigyázz, hogy kivel barátkozol!
Most valószínűleg egy világ omlik össze benned, de lőttem ilyennel, 30-06-os kaliberben, az igenis rúgott, nem is volt öröm a vele a céllövészet!
De lehet, most is hazudok, majd Te megmondod!

Tisztelettel kérek Mindenkit, aki ezután támad engem, olvassa el figyelmesen, szóról szóra a tárgyban tett hozzászólásaimat, és ha megértette az egészet, akkor reagáljon! Köszönöm!
sanyooo

Drága Sanyooo!

Elnézést kérek hogy belegázoltam lelked virágoskertjébe!

Idézlek: "nagy kaliberben meg rúg mint állat!"
Ha Te eldöntheted ezt egyedül egy olyan fórumon ahol (rajtad kívül még) sok ember használ ilyen puskát, gondoltam  ezt a luxust én is megengedhetem magamnak.
Tévedtem, ez itt csak a te privilégiumod.
De azért amíg más szemében a szálkát keresed...
Azt hogy volt már a kezedben ilyen puska elhiszem, sőt azt is (komolyan mondom) hogy lőttél vele.
Ne tedd, ha nem való a kezedbe egy ilyen puska.
Arra eddig is odafigyeltem hogy kivel barátkozom, és ezután is így lesz.   Wave




Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #279 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 10:27:06 »

Ennyi? Szánalmas......mármint ez az önigazoló,egekbe kanyarodó monológ.

Megrendelésre, egyedileg készített IZS 18-asokról mondanál pár szót? Mennyiből, hogyan áll össze egy ilyen cucc?
Pl amit feltettél... vagy tetszésed szerinti másik darab...
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 24. - 10:39:01 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #280 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 10:39:37 »

"« Utoljára szerkesztve: Ma - 10:39:01 írta Erdojaro (Molnár Attila) »      "

 Igen
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Turpi
Vendég
« Új üzenet #281 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 11:26:33 »

Sanyi, már megbocsáss, ellent kell hogy mondjak neked.Nemlehet erkölcsileg amortizálódott az a fegyver, amelyet alapnak használnak fel, hogy jóhiszemű, becsületes(talán) embereket megvezessenek általa.Bizony bizony, van ennek a fegyvernek íze, zamata Ördög
Egy 30-40 ezer forintos fegyverből hiszed vagy sem, lehet 340000 forintos terméket kreálni OOO Angyal De ha nemhiszed imhol ni, beszéljenek a fotók.Lehetséges, hogy a külsőkakasos verzió már veri a fél millát Vállat von Ördög Kacsint


Érdekelne hogy a külső kakasosnál a felhúzó kar az ami elvégzi a kakas megfeszítését vagy az csak a zárolást oldja és zárja és kézzel kell megfeszíteni a kakast?
Tudnál képet felrakni az így átalakított fegyverről?
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #282 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 13:04:00 »

Ez nem provokáció volt hanem komoly érdeklődés, de úgy látom itt az emberek mind igazi magyarok és csak veszekedni tudnak ahelyett hogy végre a szakmaiság és a topic téméja lenne a beszélgetés központja!Majd ha magatokhoz tértek akkor majd remélem beszélgetünk!

Turpi!

A szóbanforgó puskáknál az alsó kulcs csak a nyitást végzi, a kakast külön kell felhúzni.
De ez csak egyfajta átalakítás, biztosan meg lehet csinálni úgy is, hogy a kulcs húzza fel, szvsz ez csak pénzkérdés.
Naplózva
Turpi
Vendég
« Új üzenet #283 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 13:09:38 »

Képet tudnál felrakni mert nagyon érdekel hogy néz ki egy ilyen fegyver?
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #284 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 13:27:27 »

Képet tudnál felrakni mert nagyon érdekel hogy néz ki egy ilyen fegyver?

Igen, de csak estefelé. Most nem vagyok otthon.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: