Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadász Avatás  (Megtekintve 34992 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #15 Dátum: 2010. Május 17. - 23:42:53 »

Szia BErik!

Ha felnézel a honlapjára, és ott megnyitod a hozzászólásait elolvashatod!
A szomorú, hogy nem egyszer figyelmeztettük már, de hiába! Vállat von
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #16 Dátum: 2010. Május 17. - 23:44:11 »

Fejvakarás Fejvakarás

Nem. Talán visszaeső?  Ördög

Nem,  beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeső, de majd rendet tanul.
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #17 Dátum: 2010. Május 17. - 23:54:23 »

Fejvakarás Fejvakarás

Nem. Talán visszaeső?  Ördög

Azért gondolod Erik, hogy egy-két betűelírásért - ami bárkivel megeshet -  nem fárasztanám magam. De ő próbára teszi a honlapot - hát nem züllesztheti le!
Ha meg kérdezni akar, kérdezzen, arra is jó ez a honlap, de amilyen.,.. -  tudod?
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #18 Dátum: 2010. Május 19. - 16:05:43 »

Tornay fórumtársunknak egy történet, kicsit engesztelésül, amiért kissé morcos voltam vele.
 Szakiskolás voltam, mikor először avattak. Kál környékére mentünk a tantervben előírt fácánhajtásra az osztálytársaimmal, tanárainkkal és a helyi vadászokkal, akik vendégül láttak minket. Nem volt szerencsénk az idővel, nem is volt nagy teríték. Mire elkészítettük, már mindenki meg volt dermedve a széltől, havas esőtől. Nekem is sikerült egy kakast lőnöm, így  vacsora előtt keresztapát kellett választanom, és szednem egy avatópálcát. Nagy ravaszul az erdőrendezéstan tanáromra esett a választásom, mert tudtam, hogy valami betegség folytán nem emelhet, így arra gondoltam, nem is üthet nagyot.  Mosolyog Pálcának meg egy kinics vesszőcskét szedtem. Ez lelendő keresztapám méregette egy darabig, de nem volt megelégedve vele, így kis idő múlva megjelent egy villanypózna méretű bottal. Kicsit elámultam, de mit volt mit tenni, ráhasaltam a fácánomra.

Első suhintás: "Kísérjen Diána vadászataidon!"
Második suhintás: "Kerüljön el minden vadászbalaset!"
Harmadik, irgalmatlan erős ütleg, magam is meglepődtem, finoman szólva: "Soha többé ne csomagold el az iskola egyetlen teodolitját sárosan!!!"  Bion
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #19 Dátum: 2010. Május 19. - 16:10:49 »

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Ez melyik iskolában volt?
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #20 Dátum: 2010. Május 19. - 16:34:01 »

Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Ez melyik iskolában volt?

Már nem létezik kb. 25 éve, a mátrafüredi az utódja. (Eger)
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #21 Dátum: 2012. Március 11. - 18:00:53 »

Forma4! 
Ez nem az ingyenes reklámok helye!
Ha a VKE valóban tenni akar a vadászati kultúráért, akkor ne csak pénzért áruljon mindent.
A Hubertusz Keresztet is lejáratták a béka alá, adják nyakra-főre bárkinek, csak dőljön a pénz!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 11. - 18:09:42 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #22 Dátum: 2012. Május 15. - 19:52:58 »

Forma4! 
Ez nem az ingyenes reklámok helye!
Ha a VKE valóban tenni akar a vadászati kultúráért, akkor ne csak pénzért áruljon mindent.
A Hubertusz Keresztet is lejáratták a béka alá, adják nyakra-főre bárkinek, csak dőljön a pénz!

Ezt nem tudtam, ...azt hittem (minden reklámozási gondolat nélkül), hogy van akit érdekel  Stoel  Emelem
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
emerik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #23 Dátum: 2013. Május 14. - 16:08:05 »

 Emelem
 Még jó hogy bogarakra nem vadászunk Fejvakarás hányszor kapnék ki Elver
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #24 Dátum: 2013. Május 14. - 16:29:51 »

Emelem
 Még jó hogy bogarakra nem vadászunk Fejvakarás hányszor kapnék ki Elver

Ebben ne legyél olyan biztos.  Csak üssél agyon hétvégén egy szúnyogot...... Vigyorog Elver



Gratulálok! Igen
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2659


« Új üzenet #25 Dátum: 2013. Május 14. - 16:31:32 »

Emerik! Wave
Gratulálok, hogy megint sikerült összehoznod egy újabb csihi-puhit!!!!  Igen Kacsint Emelem Elver Elver Elver
Kár, hogy nem vótam ott!!!!! Türelmetlenül Fejvakarás
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #26 Dátum: 2013. Május 14. - 17:16:22 »

Gratulálok! Igen
Dónáton voltatok?
Naplózva

Üdv:Kapszli
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: