Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A mi véleményünk  (Megtekintve 27267 alkalommal)
Sziju
Vendég
« Új üzenet #180 Dátum: 2010. Július 21. - 12:46:42 »

Sajnos a hentelés és mészárlás nem a szakterületem... OOO
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9986



« Új üzenet #181 Dátum: 2010. Július 21. - 13:35:51 »

Felénk a házi disznót orjára bontják.  :Mosolyog Ördög

Ez mit jelent?

Ezt a két megoldást ismerem:
1. Felhúzzák hátsó lábainál fogva a rendfára, ahol a hasát felhasítva először "kizsigerelik", majd kettéhasítva a két féldisznót továbbfeldolgozzák.
2. Gerincre vágják a deresen (bontószéken) lekanyarítják a két sonkát és a két lapockát, majd a maradék "gömböcöt" darabolják fel.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #182 Dátum: 2010. Július 21. - 13:39:35 »

Lajos!

A második! Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4583



« Új üzenet #183 Dátum: 2010. Július 21. - 13:48:22 »

Ez mit jelent?

Ezt a két megoldást ismerem:
1. Felhúzzák hátsó lábainál fogva a rendfára, ahol a hasát felhasítva először "kizsigerelik", majd kettéhasítva a két féldisznót továbbfeldolgozzák.
2. Gerincre vágják a deresen (bontószéken) lekanyarítják a két sonkát és a két lapockát, majd a maradék "gömböcöt" darabolják fel.


3. Gerincre vágják a deresen (bontószéken) lekanyarítják a két sonkát és a két lapockát, majd a maradék "gömböcöt" "hasra" fordítják, majd feldarabolják.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #184 Dátum: 2010. Július 21. - 13:53:40 »

Igen!
A gerinc mellett kezdik bontani!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4583



« Új üzenet #185 Dátum: 2010. Július 21. - 13:54:32 »

Lajos!

A második! Emelem

Nem, az orjára bontás az, amit én leírtam.

(A bontás módja a parasztháztartásban, a századfordulóig kizárólagosan az orjára való bontás volt. A hátára fektetett állat lábait kihasították, majd hasra fordították és a gerincoszlop két oldalán hosszában átvágták a szalonnát, majd a nyakszirttől a fülek alatt a szájig bemetszették. Általában ekkor választották le a fejet. Ezután lefejtették mindkét oldalon a szalonnát az állat hátáról, oldaláról, és jobbra-balra kiterítették. Egy fejszével elválasztották a gerincet a bordáktól és a gerincoszlopot a farokkal együtt kiemelték, majd kétfelé terítették az oldalast és kiszedték a belsőségeket. Ezután következett a háj lefejtése. Majd kivették az oldalasokat, és így a bontószéken a szalonna maradt az állal.)

Lajos által leírt második verziót máshogy hívják.
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4583



« Új üzenet #186 Dátum: 2010. Július 21. - 13:55:48 »

Talán tarjára bontás?  Vállat von
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #187 Dátum: 2010. Július 21. - 14:11:15 »

Nem, az orjára bontás az, amit én leírtam.

(A bontás módja a parasztháztartásban, a századfordulóig kizárólagosan az orjára való bontás volt. A hátára fektetett állat lábait kihasították, majd hasra fordították és a gerincoszlop két oldalán hosszában átvágták a szalonnát, majd a nyakszirttől a fülek alatt a szájig bemetszették. Általában ekkor választották le a fejet. Ezután lefejtették mindkét oldalon a szalonnát az állat hátáról, oldaláról, és jobbra-balra kiterítették. Egy fejszével elválasztották a gerincet a bordáktól és a gerincoszlopot a farokkal együtt kiemelték, majd kétfelé terítették az oldalast és kiszedték a belsőségeket. Ezután következett a háj lefejtése. Majd kivették az oldalasokat, és így a bontószéken a szalonna maradt az állal.)

Lajos által leírt második verziót máshogy hívják.


Egy a baja, ha sokat tökölődik vele a gazda, a hájnak "szaga" lesz. Legalábbis mi már jártunk így, bár az is igaz, hogy csak egyszer. Az biztos, hogy így sokkal precízebben le lehet venni a sonkákat, mint hasítva, sőt úgy láttam, hogy általában sokkal szebben kijön minden fontos "elem". Bár az sem mindegy hogy ki, illetve melyik kezében fogja a kést  Ördög

Személy szerint engem nagyon érdekel, bár tudományban még csak odáig jutottam, hogy szét tudtam szedni úgy, hogy soha többet ne lehessen összerakni.  Vigyorog

Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #188 Dátum: 2010. Július 21. - 14:22:55 »

Üdv ! Nálunk miután levették a sonkát ,lapockát ,fejet akkor úgy a hátán fektetve gerinc középen elválasztották .Régen balta ,most már fűrész .
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
zsolt65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


« Új üzenet #189 Dátum: 2010. Július 21. - 15:12:31 »

Nálunk azt hívják orjára bontásnak amikor a sonkák lapockák fej lent van hasra fordítják és először a karajt veszik ki és utána a gerinc tövénél szedik ki az oldalast. Ez által a gerinc nincs széthasítva hosszába  és a gerinc velő is benne marad na ebből készül az orja leves. A karaj hátulról előre van bontva és így szinte alig kell hozzá kés mert szépen válik le a gerincről.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #190 Dátum: 2010. Július 21. - 16:47:35 »

Ha a gerinc egyben marad az az orjára bontás, ha hosszában ketté van hasítva, fűrészelve, az a karajra bontás.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #191 Dátum: 2010. Július 21. - 16:59:20 »

A francnak kellett ezt elkezdenem! Azóta disznótoron jár az agyam, még a szagát is érzem!
És akkor Ti még tetőzitek orjalevessel, velővel...... Tasli
Na  ennyi zsírosra már iszok egy pohár bort! Kacsint

 Nyami Nyami Kajat
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
zsolt65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


« Új üzenet #192 Dátum: 2010. Július 21. - 17:26:41 »

Ha lehetne légy szíves  küldj egy pohárral jól esne a vörösboros vaddisznó pörkölt után.
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #193 Dátum: 2010. Július 21. - 18:23:15 »

..... a katakönyökből meg sajtot.

A Pál annyából! Vigyorog
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #194 Dátum: 2010. Július 22. - 09:33:59 »

Nem, az orjára bontás az, amit én leírtam.

(A bontás módja a parasztháztartásban, a századfordulóig kizárólagosan az orjára való bontás volt. A hátára fektetett állat lábait kihasították, majd hasra fordították és a gerincoszlop két oldalán hosszában átvágták a szalonnát, majd a nyakszirttől a fülek alatt a szájig bemetszették. Általában ekkor választották le a fejet. Ezután lefejtették mindkét oldalon a szalonnát az állat hátáról, oldaláról, és jobbra-balra kiterítették. Egy fejszével elválasztották a gerincet a bordáktól és a gerincoszlopot a farokkal együtt kiemelték, majd kétfelé terítették az oldalast és kiszedték a belsőségeket. Ezután következett a háj lefejtése. Majd kivették az oldalasokat, és így a bontószéken a szalonna maradt az állal.)



Mi is így bontunk, igen precíz / nyugis munka, nem is nagyon nekem való, meg is kapom mindig az apóstól, hogy vegyek be egy nyugicukrot.
Talán a legszebben, és a legjobban így jön ki belőle a minőségi alkatrészek, és mire beér disznó, akkor már túl sok gond nincs, de nem kevés idő... és mire febr. lesz és már a 8.-nál tartunk, kezd nyűgös lenni. Ördög Stoel :buba
Naplózva

Üdv End
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: