Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A mi véleményünk  (Megtekintve 27279 alkalommal)
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #15 Dátum: 2010. Március 11. - 10:35:13 »

Taser!

Neked ki állja a vizsgálataid költségét? Te vagy az adófizetők? Kacsint

Jaj de vártam már ezt a kérdést. Természetesen az én pszicho vizsgálatomat a drága adófizetők fizetik. Sőt a pszichológusomat is a drága adófizetők befizetett adóiból tartja el az állam. Sőt az utazásaimat is az adójukat bevallók fizetik.
Cserébe én persze semmit nem csinálok csak élvezem, hogy az adófizetők forintjait felhasználhatom. Sőt fizetik a kórházi kezelésemet is.
Nagyon szívesen felállok és átadom a helyemet annak aki irigyli ezt. Privátban bárkinek elküldöm a jelentkezési lapot és hogy milyen követelményeknek kell megfelelni.
A földön jelenleg 258 ország van. Mind a 258 ban az adófizetők pénzén tartják el a hozzám hasonló ingyenélőket. Lehet panaszt tenni az ENSZ ben vagy a Marslakóknál, hogy ezen a helyzeten változtassanak. Wave

De mi köze ennek a véleményemhez? Vállat von
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #16 Dátum: 2010. Március 11. - 10:36:23 »

Az én véleményem az, hogy mindenki monnyon le . Bion

A másik véleményem az, hogy örüljetek neki, hogy csak négyévente van pszicho. Nekünk évente van ( sőt van úgy hogy kettő is alapból, meg külszolgálat előtt +2 az összesen 4 vizsgálat és ha hazajössz akkor is van egy  OOO)
A pszicho vizsga ahogy csinálni fogják, az pénzlehúzás ez nem kérdés.De én azt mondom, hogy lesz egy olyan hatása is, hogy a delikvens összeszedi egy kicsit magát( meg akar felelni az elvárásoknak ) jó esetben ez oda vezethet, hogy az élet/vadászat területén is összeszedettebb  lesz és szabálykövetőbb. Erre persze nincs garancia, de ezeknek a vizsgálatoknak kimutathatóan van egy ilyen utóhatása is.

A koncepcióval az a gond, hogy feltételezi mindenki rendszeresen jár háziorvoshoz illetve, hogy a háziorvosok ismerik a pácienseik családi életét az abban bekövetkezett változásokat ( születés, halál. munkahely változás amik az elsődleges stressz faktorok) Ez azonban nálunk nem így van. Éppen a 18 -30 év körüli korosztály ( innen került ki a legtöbb fegyveres ámokfutó) nem jár egyáltalán orvoshoz hacsak nincs valami komoly betegsége.
A pszichológusnak meg még inkább kellene ezekre az információkra támaszkodni, hogy tudja milyen irányba keresse a lehetséges eltéréseket.
Az emberek általában ( 99.9 %) egy hosszú folyamat végén kattannak be és ez a folyamat kiszűrhető ha van aki figyel rá.


Megnyugodtam!  Nem lehet olyan komoly az a vizsgálat, ha téged többször is átengedtek!  Nyihi  (bocs, nem bírtam kihagyni!) Bion
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #17 Dátum: 2010. Március 11. - 10:39:05 »

No ez az aminek így semmi értelme nem lesz.  Fejvakarás Megint az jön, hogy elmegyünk olyan irányba, aminek a világon semmi köze ehhez az egészhez, oszt jön a puffogás, meg a radír.
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #18 Dátum: 2010. Március 11. - 10:41:15 »

   Hair psziho vizsgálat  Nyihi
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #19 Dátum: 2010. Március 11. - 10:45:15 »

Jaj de vártam már ezt a kérdést. Természetesen az én pszicho vizsgálatomat a drága adófizetők fizetik. Sőt a pszichológusomat is a drága adófizetők befizetett adóiból tartja el az állam. Sőt az utazásaimat is az adójukat bevallók fizetik.
Cserébe én persze semmit nem csinálok csak élvezem, hogy az adófizetők forintjait felhasználhatom. Sőt fizetik a kórházi kezelésemet is.
Nagyon szívesen felállok és átadom a helyemet annak aki irigyli ezt. Privátban bárkinek elküldöm a jelentkezési lapot és hogy milyen követelményeknek kell megfelelni.
A földön jelenleg 258 ország van. Mind a 258 ban az adófizetők pénzén tartják el a hozzám hasonló ingyenélőket. Lehet panaszt tenni az ENSZ ben vagy a Marslakóknál, hogy ezen a helyzeten változtassanak. Wave

De mi köze ennek a véleményemhez? Vállat von
Semmi. Ördög
Azon agyalok, hogy mivel fizetem a TB-t, mi lenne, ha ők ezt bevállalnák? Vállat von
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #20 Dátum: 2010. Március 11. - 10:49:39 »

Ne essünk már egymásnak a jó ég áldjon meg titeket?

Minden egyes munkahelynek megvannak a privát előnyei és hátrányai, nem tudom miért erre kell kiélezni!

...mert aki pl autószalonban van, az biztosan úgy veszi magának a kiegészítőket, sőt biztosan ugyanolyan feltételekkel, ugyanannyiért kap autót min én. (sosem volt még új kocsim!!!)
Soroljuk még?
Az erdész meg biztosan úgy veszi magának a fát, a vadőr meg úgy veszi a húst a boltban, a vasutas meg vonatjegyet vált, a buszsofőr meg vonaljegyet vált...stb.

Oszt amikor én veszem a fentieket igénybe szépen fizetek "helyettük" is, mert nekem nem ingyen van a vonat, nem ingyen van a fa, nem ingyen van a vadásztársasági tagságom...stb.

Ezzel nem nagyon jut ám előrébb ez a kérdés...sőt!!!
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #21 Dátum: 2010. Március 11. - 10:51:00 »

Nem periódikus a pszhió vizsgálat, csak az első lenne kötelező.
Utánna az időszakos orvosin, ha a vizsgáló orvos úgy látja indokolt az újbóli pszió csak akkor kell a következő
Ez hol szerepel?
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #22 Dátum: 2010. Március 11. - 10:51:14 »

No ez az aminek így semmi értelme nem lesz.  Fejvakarás Megint az jön, hogy elmegyünk olyan irányba, aminek a világon semmi köze ehhez az egészhez, oszt jön a puffogás, meg a radír.

Tegnap az országgyűlés megszavazta, a sas aláírja, a vének tanácsa meg rábólint: "Adtunk a szarnak egy pofont, de két oldalról, hogy el ne dőljön! Minden rendben van!"
Nem így szokott lenni?
Az országgyűlési képviselők jelentős része vadászik, tettek valami ezért az ágazatért, aminek haszna is volt? Na ugye?  Szomorú
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #23 Dátum: 2010. Március 11. - 10:52:19 »

Ne essünk már egymásnak a jó ég áldjon meg titeket?

Minden egyes munkahelynek megvannak a privát előnyei és hátrányai, nem tudom miért erre kell kiélezni!

...mert aki pl autószalonban van, az biztosan úgy veszi magának a kiegészítőket, sőt biztosan ugyanolyan feltételekkel, ugyanannyiért kap autót min én. (sosem volt még új kocsim!!!)
Soroljuk még?
Az erdész meg biztosan úgy veszi magának a fát, a vadőr meg úgy veszi a húst a boltban, a vasutas meg vonatjegyet vált, a buszsofőr meg vonaljegyet vált...stb.

Oszt amikor én veszem a fentieket igénybe szépen fizetek "helyettük" is, mert nekem nem ingyen van a vonat, nem ingyen van a fa, nem ingyen van a vadásztársasági tagságom...stb.

Ezzel nem nagyon jut ám előrébb ez a kérdés...sőt!!!

Te haza vihetsz egy-két őrizetest!  Bion
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #24 Dátum: 2010. Március 11. - 10:53:39 »

Ne essünk már egymásnak a jó ég áldjon meg titeket?

Minden egyes munkahelynek megvannak a privát előnyei és hátrányai, nem tudom miért erre kell kiélezni!

...mert aki pl autószalonban van, az biztosan úgy veszi magának a kiegészítőket, sőt biztosan ugyanolyan feltételekkel, ugyanannyiért kap autót min én. (sosem volt még új kocsim!!!)
Soroljuk még?
Az erdész meg biztosan úgy veszi magának a fát, a vadőr meg úgy veszi a húst a boltban, a vasutas meg vonatjegyet vált, a buszsofőr meg vonaljegyet vált...stb.

Oszt amikor én veszem a fentieket igénybe szépen fizetek "helyettük" is, mert nekem nem ingyen van a vonat, nem ingyen van a fa, nem ingyen van a vadásztársasági tagságom...stb.

Ezzel nem nagyon jut ám előrébb ez a kérdés...sőt!!!
Én nem érzem, hogy nekiestem volna valakinek, szerintem Steve is kacsintott. Vállat von
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #25 Dátum: 2010. Március 11. - 10:57:09 »

Én nem érzem, hogy nekiestem volna valakinek, szerintem Steve is kacsintott. Vállat von


Igen...de látod a reakciót, ezért nem érdemes ezen lovagolni!
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #26 Dátum: 2010. Március 11. - 10:57:33 »

Te haza vihetsz egy-két őrizetest!  Bion

Amióta nincs a kuvasz, azóta nem kell a kutyakaja... Ördög Bion
Naplózva
Sziju
Vendég
« Új üzenet #27 Dátum: 2010. Március 11. - 10:58:37 »

Szia 7,62!

A gyerekek lövészeti edzését jó ötletnek tartom. Ezeknek az edzéseknek a fegyelem és a felelősségvállalás kialakítása fontos része.

Azt látom, hogy az íjász és lövész gyerekek sokkal fegyelmezettebbek az átlagnál!  Igen Figyelnek egymásra, és megtanulják, hogy vannak szabályok, amiket be kell tartani, és ezt a tudásukat az élet más területeire is át tudják vinni remélhetőleg.

Az én lányom tavaly lőtt először kispuskával, és teljesen lenyűgözte, hogy igazi fegyverrel lőhet.  Azóta is keresünk neki egy alkalmas lőteret, ahol gyakorolhatna.

Én is annak a híve lennék, hogy amit kötelezővé tesznek, azt vállalják be államilag anyagilag. Pl én 5 évente egyszer megyek orvoshoz, akkor is igazolásért, hogy semmi bajom. A sok befizetett adóból, TB-ből, amit nem használok fel, és nem kapok vissza, nyugodtan kifizethetnék.
Naplózva
7,62
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


« Új üzenet #28 Dátum: 2010. Március 11. - 11:01:05 »

Ez hol szerepel?
A tegnapi kormányülére beterjesztettet igy fogadták el
Naplózva

Vadászüdvözlettel: Varga Károly
Steve
Vendég
« Új üzenet #29 Dátum: 2010. Március 11. - 11:03:21 »

Jaj de vártam már ezt a kérdést. Természetesen az én pszicho vizsgálatomat a drága adófizetők fizetik. Sőt a pszichológusomat is a drága adófizetők befizetett adóiból tartja el az állam. Sőt az utazásaimat is az adójukat bevallók fizetik.
Cserébe én persze semmit nem csinálok csak élvezem, hogy az adófizetők forintjait felhasználhatom. Sőt fizetik a kórházi kezelésemet is.
Nagyon szívesen felállok és átadom a helyemet annak aki irigyli ezt. Privátban bárkinek elküldöm a jelentkezési lapot és hogy milyen követelményeknek kell megfelelni.
A földön jelenleg 258 ország van. Mind a 258 ban az adófizetők pénzén tartják el a hozzám hasonló ingyenélőket. Lehet panaszt tenni az ENSZ ben vagy a Marslakóknál, hogy ezen a helyzeten változtassanak. Wave

De mi köze ennek a véleményemhez? Vállat von

Nem értem a flegmaságod.
Hol írtam én, hogy ingyenélő vagy! Senki nem irigyli a munkádat. De....
Pl. nekem fizetnem kell a munka alkalmassági vizsgálataimért, a nehéz anyagmozgató gépkezelői időszakos alkalmassági vizsgálatért mert nekem alkalmazási feltél ezek megléte.

Hogy mi köze ennek a te véleményedhez?
Azt neked ezek után pontosan tudnod, érezned kell! Wave
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: