Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A mi véleményünk  (Megtekintve 27268 alkalommal)
Steve
Vendég
« Dátum: 2010. Március 11. - 08:11:50 »

Akkor megnyitottam ezt a topikot. Itt beszéljük át nyűgjeinket, bánatainkat szenvedélyünk és egyben életmódunkkal kapcsolatban!
Ide jöhetnek a vélemények, tervezetek, stb.-k..... Mosolyog
Ha a topik neve nem tetszik nyugodtan javítsátok ki.  Wave
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1 Dátum: 2010. Március 11. - 08:34:14 »

Nem javítom!  Vigyorog Mert ez lesz a mi véleményünk.

Szerintem onnan kéne indítani, hogy alapvetően nincs gond az orvosi vizsgálattal szerintem, aki megszerzésit kap, annak legyen kötelező mindenképp. Még az alap pszichológiai vizsgálattal is kibővülhet ez az első vizsgálat. De. Mi a garancia, hogy 2 év/ egy év/ egy hónap után nem kattan be valaki. És nem kell hozzá fegyver! Elég egy autó, fejsze, konyhakés, szabóolló. A 4 évente levő pszichológiai vizsgálat szerintem gyakorlatilag lehúzás és semmi másra nem jó. Az amúgy is kötelező orvosi vizsgálaton kellene eldönteni a háziorvosnak, hogy szüksége van e a megújításra váró páciensnek kiegészítő pszichológiai vizsgálatra vagy nem. Gyakorlatilag Ő ismeri a betegét. Ha meg nem beteg, (sose látta) valószinüleg pszichés zavara sem fog kiderülni. Jó esetben.

Szerintem.   Vigyorog
 
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #2 Dátum: 2010. Március 11. - 08:39:07 »

Nem javítom!  Vigyorog Mert ez lesz a mi véleményünk.

Szerintem onnan kéne indítani, hogy alapvetően nincs gond az orvosi vizsgálattal szerintem, aki megszerzésit kap, annak legyen kötelező mindenképp. Még az alap pszichológiai vizsgálattal is kibővülhet ez az első vizsgálat. De. Mi a garancia, hogy 2 év/ egy év/ egy hónap után nem kattan be valaki. És nem kell hozzá fegyver! Elég egy autó, fejsze, konyhakés, szabóolló. A 4 évente levő pszichológiai vizsgálat szerintem gyakorlatilag lehúzás és semmi másra nem jó. Az amúgy is kötelező orvosi vizsgálaton kellene eldönteni a háziorvosnak, hogy szüksége van e a megújításra váró páciensnek kiegészítő pszichológiai vizsgálatra vagy nem. Gyakorlatilag Ő ismeri a betegét. Ha meg nem beteg, (sose látta) valószinüleg pszichés zavara sem fog kiderülni. Jó esetben.

 
Akkor nem kötelező, csak a háziorvos javasolja?
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #3 Dátum: 2010. Március 11. - 08:43:25 »

Akkor nem kötelező, csak a háziorvos javasolja?
Jelen pillanatban kötelező lesz, de szerintem felesleges. Ez nem a törvény alkotó topik, ez a mi véleményünk topikja  Vigyorog
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #4 Dátum: 2010. Március 11. - 08:49:07 »

Jelen pillanatban kötelező lesz, de szerintem felesleges. Ez nem a törvény alkotó topik, ez a mi véleményünk topikja  Vigyorog
Akkor ne terjesssssz álhíreket.


 Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #5 Dátum: 2010. Március 11. - 08:59:00 »

Akkor ne terjesssssz álhíreket.


 Ördög

Minden mondat után nem írhatom oda, hogy szerintem!

Bár abban is szerepel néhányszor.  Figyelmes olvasás
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #6 Dátum: 2010. Március 11. - 09:02:22 »

Akkor ne terjesssssz álhíreket.


 Ördög

Ja, és ha mindenkiből álhírterjesztő lesz, aki leírja a véleményét a dologról, nem lesz hosszúéletű a topik. Csak szólok!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #7 Dátum: 2010. Március 11. - 09:39:08 »

Az én véleményem az, hogy mindenki monnyon le . Bion

A másik véleményem az, hogy örüljetek neki, hogy csak négyévente van pszicho. Nekünk évente van ( sőt van úgy hogy kettő is alapból, meg külszolgálat előtt +2 az összesen 4 vizsgálat és ha hazajössz akkor is van egy  OOO)
A pszicho vizsga ahogy csinálni fogják, az pénzlehúzás ez nem kérdés.De én azt mondom, hogy lesz egy olyan hatása is, hogy a delikvens összeszedi egy kicsit magát( meg akar felelni az elvárásoknak ) jó esetben ez oda vezethet, hogy az élet/vadászat területén is összeszedettebb  lesz és szabálykövetőbb. Erre persze nincs garancia, de ezeknek a vizsgálatoknak kimutathatóan van egy ilyen utóhatása is.

A koncepcióval az a gond, hogy feltételezi mindenki rendszeresen jár háziorvoshoz illetve, hogy a háziorvosok ismerik a pácienseik családi életét az abban bekövetkezett változásokat ( születés, halál. munkahely változás amik az elsődleges stressz faktorok) Ez azonban nálunk nem így van. Éppen a 18 -30 év körüli korosztály ( innen került ki a legtöbb fegyveres ámokfutó) nem jár egyáltalán orvoshoz hacsak nincs valami komoly betegsége.
A pszichológusnak meg még inkább kellene ezekre az információkra támaszkodni, hogy tudja milyen irányba keresse a lehetséges eltéréseket.
Az emberek általában ( 99.9 %) egy hosszú folyamat végén kattannak be és ez a folyamat kiszűrhető ha van aki figyel rá.
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Steve
Vendég
« Új üzenet #8 Dátum: 2010. Március 11. - 10:02:19 »

Az én véleményem meg az, hogy a törvényalkotó ne tételezze fel periódikus időközönként, hogy Én hülye vagyok! Az egy gyogyivizsgálat szerintem is vállalható! De itt pont. Majd ha a törvényalkotó is ugyan így periódusonként el kell, hogy járjon elme vizsgálatra, és a fizetésünk is tök egyforma lesz, akkor kötelezzen engem is!
Mellesleg a politikusoknál elég jelentős számú maroklőfegyver van kint....., és követtek is vele élet elleni bűncselekményt. Akkor nem hallottam, hogy lett volna a törvény alkotó részéről még csak kósza gondolat is a saját meguk elleni szigorításról! Akkor mi a fenéről beszélünk gyerekek?!
Ezen kívül a sportolókat kikiáltani kollektív bűnösnek, és odavatni őket koloncnak a médiának és a hülyeségre fogékony plebsnek....., hát a jó k...a anyjukat!(Az utolsó szóösszetétel törölhető ha valakinek bántja a szemét! Ördög)

Taser!

Neked ki állja a vizsgálataid költségét? Te vagy az adófizetők? Kacsint
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #9 Dátum: 2010. Március 11. - 10:11:46 »

Aki meg elássa a saját kutyái által széttépett gyerekét, pénzbüntetést kap?
Hetekig félrevezetve a rendőrséget...
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #10 Dátum: 2010. Március 11. - 10:13:38 »

Az állam költségén, ha nem kell szabadságot kivennem, én is bevállalnám évente is... Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #11 Dátum: 2010. Március 11. - 10:18:39 »

Egyszer legyen pszichomókusi vizsgálat fizetősbe, vagy eüalkalmasságival együtt, de akkor TB-re. Az végülis annyira nem baj, ha gyakorló őrültek nem hadonásznak töltött fegyverrel. De.

Hamár a dilidoki is azt mondja, hogy alklamas a páciens, akkor engedtessék meg, hogy utántöltsek töltényt, töröljék el a műszakit, ami azon kívül hogy lehúzás abszolút semmi értelme nincs, "vadászalanyi" jogon járjon az utánkereső pisztoly tartása, és annak viselése vadászterületen. Egy kiegészítő vizsga ezek okán nem lenne gond.
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #12 Dátum: 2010. Március 11. - 10:20:28 »

Bolond olaszok idejönnek majd vadászni, nekik nem kell alkalmassági?
Ez nem diszkrimináció?
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
7,62
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


« Új üzenet #13 Dátum: 2010. Március 11. - 10:22:21 »

Az én véleményem meg az, hogy a törvényalkotó ne tételezze fel periódikus időközönként, hogy Én hülye vagyok! Az egy gyogyivizsgálat szerintem is vállalható! De itt pont. Majd ha a törvényalkotó is ugyan így periódusonként el kell, hogy járjon elme vizsgálatra, és a fizetésünk is tök egyforma lesz, akkor kötelezzen engem is!
Mellesleg a politikusoknál elég jelentős számú maroklőfegyver van kint....., és követtek is vele élet elleni bűncselekményt. Akkor nem hallottam, hogy lett volna a törvény alkotó részéről még csak kósza gondolat is a saját meguk elleni szigorításról! Akkor mi a fenéről beszélünk gyerekek?!
Ezen kívül a sportolókat kikiáltani kollektív bűnösnek, és odavatni őket koloncnak a médiának és a hülyeségre fogékony plebsnek....., hát a jó k...a anyjukat!(Az utolsó szóösszetétel törölhető ha valakinek bántja a szemét! Ördög)

Taser!

Neked ki állja a vizsgálataid költségét? Te vagy az adófizetők? Kacsint
Nem periódikus a pszhió vizsgálat, csak az első lenne kötelező.
Utánna az időszakos orvosin, ha a vizsgáló orvos úgy látja indokolt az újbóli pszió csak akkor kell a következő
Naplózva

Vadászüdvözlettel: Varga Károly
7,62
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


« Új üzenet #14 Dátum: 2010. Március 11. - 10:33:43 »

Szintén mai Blikkből:
Sportlövészettel ámokfutók ellen.
WINNENDEN- Gyerekek sportlövőképzését is javasolja az a bizottság, amelyet az egy évvel ezelőtti, winnendeni iskolai lövöldözés tanulságainak elemzésére hotak létre.

Van ahol másként csinálják.!
Vagy ott nem lesznek választások???
Naplózva

Vadászüdvözlettel: Varga Károly
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: