Oldalak: 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... 101   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Alkotásaink  (Megtekintve 189827 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #810 Dátum: 2013. Január 07. - 19:26:28 »

Hát, végignézve a képgalériát, a festőművészettől azért elég távol van a srác.
Maradjunk abban, hogy festeget ezt-azt, több-kevesebb sikerrel. A koca malacokkal, vagy a kutyák és a disznó inkább vadászfestmény-paródia, bár még poénnak is gyenge.

Most miért mondod ezt, jobb lenne ha énekelne???  Na ugye?  Vigyorog
De az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy még mindig jobban tetszenek nekem ezek a festmények, mint Picasso vagy Dali egyes "művei", pedig Ők elismert géniuszok voltak! Szomorú Igaz én nem vagyok mérvadó, mert a Louvre-ban is legalább húsz jobb festményt láttam a Mona Lisa-nál, pedig ötven japánt kellett meg"szeppuku"-znom, hogy odaférjünk a gyerekkel! Akkor sem sokat láttunk a "mű"-ből, mert a golyóálló üveg feszt csillogott a japo-k vakuitól!  Nem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #811 Dátum: 2013. Január 07. - 20:37:43 »

Hát, végignézve a képgalériát, a festőművészettől azért elég távol van a srác.
Maradjunk abban, hogy festeget ezt-azt, több-kevesebb sikerrel. A koca malacokkal, vagy a kutyák és a disznó inkább vadászfestmény-paródia, bár még poénnak is gyenge.

Lajos! 

Túl közelről nézed!  Tedd a monitort 15-20 méterre, onnan már jó! Jó mert színes! Stoel Stoel Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9997



« Új üzenet #812 Dátum: 2013. Január 08. - 09:48:02 »

... mert a Louvre-ban is legalább húsz jobb festményt láttam a Mona Lisa-nál,...

Bevallom Neked, én a Louvre-ban egyetlen nekem tetszőt sem láttam.
Az impresszionisták múzeumában, meg a Rodin-házban viszont tudtam volna válogatni.


 
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #813 Dátum: 2013. Január 08. - 11:15:17 »

Simon von Szabadi (5) , "Papa vadászni megy" .  Vigyorog Vigyorog Vigyorog



 Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #814 Dátum: 2013. Január 08. - 11:21:57 »

Hmmmm! Jó srác, egyből meg is buktatta a papát!  Mert biztos nem a mama, mert akkor az lenne a címe, hogy Papa és Mama vadászni megy! Röhög
« Utoljára szerkesztve: 2013. Január 08. - 12:44:36 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #815 Dátum: 2013. Január 08. - 11:44:55 »

Hmmmm! Jó srác, egyből meg is buktatta a papát! Röhög

Jelentem alássan , a papa szabadon tesz-vesz , mert vagy húsz éve elvált a Mamától !!!   Röhög Röhög  Tiszteleg

 Pacsi Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #816 Dátum: 2013. Január 08. - 12:48:40 »

Jelentem alássan , a papa szabadon tesz-vesz , mert vagy húsz éve elvált a Mamától !!!   Röhög Röhög  Tiszteleg

 Pacsi Emelem

Na itt, és most tört ki belőlem a sárga "vadászirígység"!
Vannak okos emberek! Én marha meg harmadszor is megnősültem, és a mostani feleslegem azt mondta: Ne is reménykedjek tőle nem szabadulok meg még ha belehalok sem!!  :Mosolyog Fejvakarás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #817 Dátum: 2013. Január 08. - 14:02:02 »

Na itt, és most tört ki belőlem a sárga "vadászirígység"!

Nem érdemes irígykedni Attila !  Már én se mindig vadászni megyek a rejtekadó erdőbe , legtöbbször inkább gyógyfüvekért . . . !!  Ördög Ördög Vigyorog Vállat von

Naplózva
Horváth Dániel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587



WWW
« Új üzenet #818 Dátum: 2013. Január 08. - 15:56:17 »

Emlegetitek itt a Louvre-t meg a nagy művészeket  Vigyorog
Azért egy vadászember csak a vadászjelenetek előtt áll meg inkább, meg a Mona Lisához úgyse lehet odaférni..


"Osztán" nekem mindig megakad a szemem a részleteken  Vigyorog Meglepődött


Hiába no, a művészet az művészet
Naplózva

Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255



« Új üzenet #819 Dátum: 2013. Január 10. - 10:51:13 »

Aztán, ki tudja, a profik mit használnak ehhez? Ez szakmai titok sokaknál, néhányan nem festenek, mások festenek, de tagadják…nehéz kiigazodni.

Szia Robi!  Emelem

Acélnál gyorsbarnító, ezüstnél valamilyen sav (talán salétrom). Én ezekről hallottam/láttam.

Ha a fém vésésben is eléred a "csontmetszős szintedet", akkor érdemes vele foglalkozni, mert ez a róka elsőre nem is olyan rossz!  Kacsint

Üdv: Csaba
Naplózva

„ A vadászat alázatos szolgálat voltaképpen! A természet egyensúlyának szolgálata.”
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #820 Dátum: 2013. Január 10. - 11:23:35 »

Szia Robi!  Emelem

Acélnál gyorsbarnító, ezüstnél valamilyen sav (talán salétrom). Én ezekről hallottam/láttam.

Ha a fém vésésben is eléred a "csontmetszős szintedet", akkor érdemes vele foglalkozni, mert ez a róka elsőre nem is olyan rossz!  Kacsint

Üdv: Csaba


Köszi! Erről a gyors barnításról lehet valahol olvasni? Hogyan kell alkalmazni? Mennyire tartós? Hol, mennyért vehető? Ha több gyártmány van, melyik milyen minőség?...stb. Wave
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255



« Új üzenet #821 Dátum: 2013. Január 10. - 11:33:27 »

Gyakorlati alkalmazásban legjobb a magyar HBP (hideg barnító pác). Azt hiszem, hogy valahol Veszprém környékén gyártják, én mondjuk az SPjagd -nál szoktam venni.
Három részből áll: zsírtalanító, savas előaktivátor és maga a barnító folyadék. Ebben a sorrendben lekened-lemosod, lekened-lemosod, majd a végén beolajozod és magát a kiálló felületet visszacsiszolod!

Üdv: Cs.
Naplózva

„ A vadászat alázatos szolgálat voltaképpen! A természet egyensúlyának szolgálata.”
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #822 Dátum: 2013. Január 10. - 12:15:20 »

Gyakorlati alkalmazásban legjobb a magyar HBP (hideg barnító pác). Azt hiszem, hogy valahol Veszprém környékén gyártják, én mondjuk az SPjagd -nál szoktam venni.
Három részből áll: zsírtalanító, savas előaktivátor és maga a barnító folyadék. Ebben a sorrendben lekened-lemosod, lekened-lemosod, majd a végén beolajozod és magát a kiálló felületet visszacsiszolod!

Üdv: Cs.

Ja, és a visszacsiszolás után még visszajavítom az esetleg megkopott finom részleteket.  Vigyorog Igen (A vésésnél a kiálló apró bütykök hegye lecsiszolva olyan mint a tükör, így csillogni fognak a sötét részeken a pettyek.)
A lemosom, úgy értendő, hogy bedugom a csap alá gumikesztyűben öblíteni a vasat és száradás után jön a következő fázis? (Az apró "fészkekben ott marad a víz, meg kell várni amíg megszárad?)
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #823 Dátum: 2013. Január 10. - 12:19:22 »

Ja, és a visszacsiszolás után még visszajavítom az esetleg megkopott finom részleteket.  Vigyorog Igen (A vésésnél a kiálló apró bütykök hegye lecsiszolva olyan mint a tükör, így csillogni fognak a sötét részeken a pettyek.)
A lemosom, úgy értendő, hogy bedugom a csap alá gumikesztyűben öblíteni a vasat és száradás után jön a következő fázis? (Az apró "fészkekben ott marad a víz, meg kell várni amíg megszárad?)
Én mosószeres vízzel szoktam lemosni!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255



« Új üzenet #824 Dátum: 2013. Január 10. - 12:26:46 »

A lemosom, úgy értendő, hogy bedugom a csap alá gumikesztyűben öblíteni a vasat és száradás után jön a következő fázis? (Az apró "fészkekben ott marad a víz, meg kell várni amíg megszárad?)

Sima vízzel öblítem és sűrített levegővel kífújom.
Naplózva

„ A vadászat alázatos szolgálat voltaképpen! A természet egyensúlyának szolgálata.”
Oldalak: 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... 101   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: