Oldalak: 1 ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Alkotásaink  (Megtekintve 187733 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1425 Dátum: 2016. Június 04. - 08:40:33 »



Gratulálok, fantasztikus!  Emelem


Ha Picasso ilyet tudott volna, nem kerüli el a világhír! (ez keserű irónia volt, igazságtalan a világ Szomorú )
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #1426 Dátum: 2016. Június 04. - 12:01:42 »

Wave

 ... három fúróhegyet is eltört, mire megmutatta magát!  Ördög


 Emelem

A költség ellenére is megérte! Igen Vigyorog
Gyönyörű munka, gratulálok! Emelem
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1427 Dátum: 2016. Június 04. - 13:22:10 »

Wave

Igyekeztem a napokban is tevékenyen tölteni a szabadidőt. Azt viszont nem gondoltam, hogy anyagi áldozattal is jár. A kis szalonka nem adta olcsón ... három fúróhegyet is eltört, mire megmutatta magát!  Ördög



Kedves Druszám! Emelem
Hát, ismét nem töltötted az idődet hiába!  Nagyon jól sikerült, gratulálok!  Bravó

A fúróhegy valószínűleg azért tört el, mert siettél vele, hogy mielőbb lásd!
Türelem.Kellő időben a kellő csapást!(Virág elvtárs) Röhög

 Wave ÖrömNeked
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #1428 Dátum: 2016. Június 04. - 15:55:48 »

 Wave

Köszönöm szépen az elismerő szavakat és a nem hétköznapi hasonlatokat (Sanyooo  Mosolyog ) .
Alkotói örömeim legfőbb forrása a Ti gyönyörködésetek  Mosolyog - csak hogy én se hétköznapi kifejezésekkel éljek  Ördög

Viccet félretéve még nincs teljesen kész, a tölgyfáknak az erezete még nincs kész. De most már csínján fogok bánni a szerszámmal, mert azt koronafelnyitó marószárral kellesz csinálni. Betonkemény és borotvaéles kis cucc, de mivel varrótű-vékonyságú és nagyon rideg, azért úgy pattan el, ha megfeszül, mint a huzat! Kétszer annyiba kerül, mint az eddig eldarált hegyek bármelyike.
Ha kész lesz, majd rakok fel még fotót.   Mosolyog

 Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #1429 Dátum: 2016. Szeptember 12. - 10:22:37 »

 Wave

Úgy látom nagyon pang ez a topic. Mindenki a bikákat kergeti.
Engem is megcsapott a szele a szarvasbőgésnek, s hirtelen felindulásból el is kezdtem egy kis rózsát fargicsálni.
Nyakkendő szárnak zöld zsinórt gondoltam, a végére nehezéknek vaddisznó-mentszőfogak lesznek.
Fogadjátok szeretettel, hozzon szerencsét minden bikát hajszoló vadásznak. Mosolyog

 Emelem

Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #1430 Dátum: 2016. Szeptember 12. - 10:33:00 »

  Csodalk

Ez igazán gyönyörű. De szerintem vadászatra csak óvatosan szabad elvinni, mert lővilágban többet nézné ezt a csodát az emberfia mint az erdőt. Nevet

Gyönyörű munka!

 Emelem Emelem
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1431 Dátum: 2016. Szeptember 12. - 10:47:14 »

Wave

Úgy látom nagyon pang ez a topic. Mindenki a bikákat kergeti.
Engem is megcsapott a szele a szarvasbőgésnek, s hirtelen felindulásból el is kezdtem egy kis rózsát fargicsálni.
Nyakkendő szárnak zöld zsinórt gondoltam, a végére nehezéknek vaddisznó-mentszőfogak lesznek.
Fogadjátok szeretettel, hozzon szerencsét minden bikát hajszoló vadásznak. Mosolyog

 Emelem


Az igen!!! Mást nem is nagyon tudok hozzátenni.  Taps
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1432 Dátum: 2016. Szeptember 12. - 11:16:23 »

Wave

Úgy látom nagyon pang ez a topic. Mindenki a bikákat kergeti.
Engem is megcsapott a szele a szarvasbőgésnek, s hirtelen felindulásból el is kezdtem egy kis rózsát fargicsálni.
Nyakkendő szárnak zöld zsinórt gondoltam, a végére nehezéknek vaddisznó-mentszőfogak lesznek.
Fogadjátok szeretettel, hozzon szerencsét minden bikát hajszoló vadásznak. Mosolyog

 Emelem


Elfogadnám!  Kacsint Emelem
Naplózva

" There is good out there "
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #1433 Dátum: 2016. Szeptember 12. - 20:38:24 »

:



Azannya!
Nagyon szép! Igen
Gratulálok a türelmedhez és a kézügyességedhez!
A további munkákhoz meg jó egészséget és sok szabadidőt kívánok! Igen
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #1434 Dátum: 2016. Szeptember 14. - 18:30:35 »

Amikor fiatal koromban vadászregényeket olvastam , akkor próbálkoztam néhány ceruzarajzzal .
 


Naplózva
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #1435 Dátum: 2016. Október 29. - 11:02:42 »

 Wave

Nem az én alkotásom, de szerintem itt van a helye.
Volt szerencsém a nyáron Erdélyben egy nagyon tehetséges idős Bácsit megismerni. Nyolcvanon túl van, de a mai napig az erdőt járja egyedül és fotókat, videókat készít az ottani élővilágról. Mutatott egy-két felvételt, amit a National Geographic is szívesen látna.
A legszebb az egészben, hogy az általa megörökített, számára legkedvesebb életképeket meg is festi. Nagy képernyős tv-n megállítja a filmet a kívánt jelenetnél, és olajfestékkel az általa korábban már levágott, kiszárított és lecsiszolt fatörzs-korongokra megfesti. Csak a maga örömére. Nagy könyörgésemre készített nekem is kettőt, pedig soha nem teljesített ilyen kérést. Megtisztelve érzem emiatt magam, s köszönetképp be szeretném mutatni munkásságának azt  a kis szeletét, amit tudok. Tudomásom szerint nem igazán kapott publicitást eddig.
Otthonának falai ilyen és ezekhez hasonló alkotásokkal vannak tele. Ezeket azonban röstelltem volna lefotózni, mivel ez a Bácsi privát szférája. Pedig érdemes lett volna! Kacsint
Fiatal kora óta fest. Senki nem tanította, magától tapasztalt ki mindent. A képeket elnézve elgondolkodtam azon, hogy mi lett volna belőle, ha lett volna annak idején anyagi tehetség arra, hogy egy festőművészhez járjon tanulni, vagy netán képzőművészeti pályára mehessen. Nagyon sok tehetség marad rejtve ilyen és hasonló dolgok, gondok miatt.

Fogadjátok szeretettel  Emelem :





Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2659


« Új üzenet #1436 Dátum: 2016. Október 29. - 11:52:31 »

Festet képek?! Nagyon élethűek! Remek darabok!! Gratulálok!  Igen Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #1437 Dátum: 2016. Október 29. - 17:41:50 »

 Emelem
Naplózva
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #1438 Dátum: 2016. Október 29. - 21:34:28 »


 Ez igen!  Igen  Emelem
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Snipr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Új üzenet #1439 Dátum: 2016. November 13. - 10:59:15 »

Párocskám pingálta tegnap délután egy fadobozka tetejére:



Még félkész állapotban van, valami színt kap az oldala is, illetve ki kell még alakítani a belsejét... Funkcionalitásban kb EZ (katt) volna a cél...

 Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: