Oldalak: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 98 99 100 101   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Alkotásaink  (Megtekintve 187783 alkalommal)
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #1365 Dátum: 2015. Október 23. - 13:59:10 »

Még hogy az odú elcsépelt téma?


Szervusz!

Ha mar harc, akkor legyen harc.

Ime az en fotom, amit iden csinaltam.



Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1366 Dátum: 2015. November 23. - 14:42:42 »

Jó napot az uraknak!

Mutatok valami idevalót, egy régebbi képet amiben nem volt elég spiritusz, így átdolgoztam, megerőszakoltam...most már talán jó.
Ébreszt e érzelmeket, hangulatot, gondolatokat?


Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1367 Dátum: 2015. November 23. - 14:57:38 »

Jó napot az uraknak!

Mutatok valami idevalót, egy régebbi képet amiben nem volt elég spiritusz, így átdolgoztam, megerőszakoltam...most már talán jó.
Ébreszt e érzelmeket, hangulatot, gondolatokat?



Ébreszt. Igen
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1368 Dátum: 2015. November 23. - 15:04:11 »

Elfogadnám a fürdőszobám márványfalán a képet!
Már ha lenne márványfal,......fürdőszoba?  Vigyorog
Naplózva
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1369 Dátum: 2015. November 23. - 15:10:23 »

Jó napot az uraknak!

Mutatok valami idevalót, egy régebbi képet amiben nem volt elég spiritusz, így átdolgoztam, megerőszakoltam...most már talán jó.
Ébreszt e érzelmeket, hangulatot, gondolatokat?




 Igen Emelem

"soha ne higgy nekem"
Naplózva

" There is good out there "
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1370 Dátum: 2015. November 23. - 15:39:26 »

Ébreszt e érzelmeket, hangulatot, gondolatokat?




Belenéztem a szemébe, azóta ezt látom:  (kic¶it életlenítettem a környezetét



Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1371 Dátum: 2015. November 23. - 16:24:39 »

 Emelem

Távolról lehet látni igazán amit mutatsz... Ezt a hatást a mélységélesség érzetét inkább csak olajfestékkel lehet megmutatni, elérni.  A vízalapú festékek erre nem alkalmasak (gyorsan száradnak, nehéz keverni a festett felületen...stb.). Ráadásul a rajzos vagy grafikus (éles szegélyek kontúrok) is amiatt vannak. Robi nagyon jól rajzol, precízen arányosan kirajzol mindent ( a csontmetszés miatt is van ez) ezt kellene ötvözni az olaj finomságával, lehetőségeivel és a vászon durvaságával. Ajánlanék kezdésnek egy vegyes technikát, a fejet és szemet, szem körüli részeket vízalapúval, (akril, tempera, akvarell...stb) a többit olajjal... De mindenképpen térj át az olajra, mert ott végtelenek a lehetőségek... Wave
Naplózva

" There is good out there "
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1372 Dátum: 2015. November 23. - 18:52:59 »

Jó ideje vagyok olyan szerencsés, hogy belekotyoghatok néha Robi munkásságába, néha tán hasznos, máskor lehet tévútra terelő érzéseket, véleményt, akár kritikát mondva a készülő műalkotásról.
Ez nekem hatalmas megtiszteltetés és nyilvánosan is meg szeretném neki köszönni ezt a bizalmat Emelem
Természetesen az a jó, ha minél többen mondunk/mondanak véleményt egy művész alkotó munkájáról, mert ha van hozzá vevőkészüléke, akkor sokkal jobban/könnyebben tud fejlődni, mint ha a saját tévútját erőltetné az első ütős kudarcig...vagy tovább.
Azzal is tisztában vagyok, hogy az igazán jó képzőművészetben nincsenek sablonok, illetve azok egy sajátos keveréke által lesz valakiből egyéniség.
Néha más utakat is kell keresni, mert ha vissza is fordul róla a művész, hozhat magával némi hasznosat, ami miatt a tévút is lehet előre mutató.

Mindezeket egybe vetve, azt tanácsolnám Robinak, hogy eszébe ne jusson olajat maszatolni a vászonra Vigyorog.
Az nem az ő világa és egyáltalán nem harmonizál a csontmetszés fegyelmezett aurájával.
Az olajos munka olyanoknak való, akik képesek egy elreppenő bogárszarban 328 fényévnyi meglepetést beleképzelni és a szomszéd utca a félhomályban, úgy este 10 felé a képzeletük határtalan peremvidékén már egy másik dimenziót ölel át....és ehhez még inniuk sem kell semmit, mert zsigerből hozzák... Ördög

Szóval a Laci maradjon a maszatolásnál, Robi meg a mérnökmunkánál......szerintem..... Angyal
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #1373 Dátum: 2015. November 23. - 19:06:10 »

Jó napot az uraknak!

Mutatok valami idevalót, egy régebbi képet amiben nem volt elég spiritusz, így átdolgoztam, megerőszakoltam...most már talán jó.
Ébreszt e érzelmeket, hangulatot, gondolatokat?




  Jajj!!!
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #1374 Dátum: 2015. November 23. - 20:00:49 »

Jó napot az uraknak!

Mutatok valami idevalót, egy régebbi képet amiben nem volt elég spiritusz, így átdolgoztam, megerőszakoltam...most már talán jó.
Ébreszt e érzelmeket, hangulatot, gondolatokat?




Ez is egy újabb, nagy-nagy igényességgel elkészített alkotás! Igen Emelem
Gratulálok Robi! Emelem
Szívesen elnézegetném a nappaliban... Stoel Vigyorog Igen
 Emelem




Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1375 Dátum: 2015. November 23. - 20:22:35 »

Szívesen elnézegetném a nappaliban... Stoel Vigyorog Igen
Gyanítom, hogy létezik az a szabad szemmel, nagyobb távolságból is élesen látható összeg, amiért cserében ez a vágyad teljesülhet...... Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1376 Dátum: 2015. November 23. - 20:26:33 »

Gyanítom, hogy létezik az a szabad szemmel, nagyobb távolságból is élesen látható összeg, amiért cserében ez a vágyad teljesülhet...... Ördög
Vazze már másnak is vállalsz???
 Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1377 Dátum: 2015. November 23. - 21:41:04 »

Jó ideje vagyok olyan szerencsés, hogy belekotyoghatok néha Robi munkásságába, néha tán hasznos, máskor lehet tévútra terelő érzéseket, véleményt, akár kritikát mondva a készülő műalkotásról.
Ez nekem hatalmas megtiszteltetés és nyilvánosan is meg szeretném neki köszönni ezt a bizalmat Emelem
Természetesen az a jó, ha minél többen mondunk/mondanak véleményt egy művész alkotó munkájáról, mert ha van hozzá vevőkészüléke, akkor sokkal jobban/könnyebben tud fejlődni, mint ha a saját tévútját erőltetné az első ütős kudarcig...vagy tovább.
Azzal is tisztában vagyok, hogy az igazán jó képzőművészetben nincsenek sablonok, illetve azok egy sajátos keveréke által lesz valakiből egyéniség.
Néha más utakat is kell keresni, mert ha vissza is fordul róla a művész, hozhat magával némi hasznosat, ami miatt a tévút is lehet előre mutató.

Mindezeket egybe vetve, azt tanácsolnám Robinak, hogy eszébe ne jusson olajat maszatolni a vászonra Vigyorog.
Az nem az ő világa és egyáltalán nem harmonizál a csontmetszés fegyelmezett aurájával.
Az olajos munka olyanoknak való, akik képesek egy elreppenő bogárszarban 328 fényévnyi meglepetést beleképzelni és a szomszéd utca a félhomályban, úgy este 10 felé a képzeletük határtalan peremvidékén már egy másik dimenziót ölel át....és ehhez még inniuk sem kell semmit, mert zsigerből hozzák... Ördög

Szóval a Laci maradjon a maszatolásnál, Robi meg a mérnökmunkánál......szerintem..... Angyal
 Wave


Csabikám!  Emelem

Úgy legyen!

( ...van egy hosszabb verzió is... Figyelmes olvasás de majd egyszer talán...  ÖrdögWave

ui.: ...nem egyformán látjuk a /"képeket"/... de ez nem is baj  Okos 
Naplózva

" There is good out there "
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1378 Dátum: 2015. November 24. - 06:53:06 »

ui.: ...nem egyformán látjuk a /"képeket"/... de ez nem is baj 
Nem bizony...és ez így is van jól Vigyorog Igen

Meggyőződésem, hogy Robi soha nem tudna olyan "Körtét" vászonra kenni, mint amilyen előtt a kiállításodon tátottam a számat.
De a te kezed alól is idegennek hatna egy csontmetszés, vagy egy ilyen grafika.
Nincs olyan, hogy valaki egyszerre világhírű fuvola és nagybőgő virtuóz Kacsint
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #1379 Dátum: 2015. November 24. - 07:23:53 »

Ébreszt e érzelmeket, hangulatot, gondolatokat?

Sok mukádba kerül még az az üres nyaklövés . . . !    Igen Wave Vigyorog


Naplózva
Oldalak: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 98 99 100 101   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: