Oldalak: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... 101   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Alkotásaink  (Megtekintve 187837 alkalommal)
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #1140 Dátum: 2015. Június 17. - 22:33:58 »

Szia Zoli!

Hát a legközelebbi szabi az nem most lesz, Drága Barátom. Rííí
Majd látjuk, hogy hogy alakul. Vidéken az udvaron egy árnyékos fa alatt egyszerű és módfelett jó kikapcsolódási lehetőség az ilyesféle barkácsolósdi, de bérházban ki van csukva az ilyesmi (agancspor, zaj, stb.)
Úgyhogy épp ideje, hogy a Tisztelt Fórumközösség elkezdjen egy kollektív gyűjtést a kertes házamra.  Ördög Ördög Ördög


Üdv.: Beregi  Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #1141 Dátum: 2015. Június 24. - 19:53:50 »


Úgyhogy épp ideje, hogy a Tisztelt Fórumközösség elkezdjen egy kollektív gyűjtést a kertes házamra.  Ördög Ördög Ördög




Ha úgy gondolod, akkor a veteményeshez tudok ajándékozni egy kaput oszlopokkal együtt... Ördög Röhög
A címet tudod... Vigyorog Vigyorog
 Emelem Wave
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #1142 Dátum: 2015. Június 27. - 13:49:30 »

Ha úgy gondolod, akkor a veteményeshez tudok ajándékozni egy kaput oszlopokkal együtt... Ördög Röhög
A címet tudod... Vigyorog Vigyorog
 Emelem Wave

Önzetlenségből jeles!   Ördög
Valakinél esetleg egy épp elajándékozni kívánt telek.... esetleg még némi tégla, beton, nyílászárók. Röhög Röhög
Na jó, fejezzük be, mert a végén még tényleg nagyon megsajnáltok.  Ördög
Ha jó az idő, inkább megoldom az erkélyen, max a szomszédok hallgathatják a "művészet" eme nem mindennapi melódiáját, ami nagyban hasonlít ahhoz, amit egy fogászat várójában is ugyanúgy élvezhetnének.   Mosolyog

 Wave
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #1143 Dátum: 2015. Július 11. - 16:24:21 »

 Wave

A szabi alatt a a disznó-portré után rászántam magam még egy munkadarabra. Ennek a befejezésre már csak tegnap késő délután volt idő (persze most már munkaidő után - az erkélyen Ördög) A tölgylevelek maradtak meg utómunkának.
Hát szégyenszemre elmondhatom, hogy ezen a néhány napon termékenyebb voltam, mint az elmúlt néhány évben.  Ördög

 Emelem

Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #1144 Dátum: 2015. Július 11. - 16:49:03 »

:
[/center]

Gyönyörű lett! Taps Igen
Nagyon megy ez a művészeti ág Neked! Emelem
Intézzek egy pár rendkívüli szabit számodra? Vigyorog Vigyorog
 Emelem Wave
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #1145 Dátum: 2015. Július 11. - 17:02:08 »

Intézzek egy pár rendkívüli szabit számodra? Vigyorog Vigyorog
 Emelem Wave

Leköteleznél, Cimbora.  Ördög

 Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1146 Dátum: 2015. Július 11. - 17:12:48 »

Wave

A szabi alatt a a disznó-portré után rászántam magam még egy munkadarabra. Ennek a befejezésre már csak tegnap késő délután volt idő (persze most már munkaidő után - az erkélyen Ördög) A tölgylevelek maradtak meg utómunkának.
Hát szégyenszemre elmondhatom, hogy ezen a néhány napon termékenyebb voltam, mint az elmúlt néhány évben.  Ördög

 Emelem

Szép lett!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1147 Dátum: 2015. Július 11. - 18:03:02 »

Druszám! Emelem

Jó kezed, és szemed van, jól elkaptad a "pillanatot".
Igazán szép munka. Gratulálok! Igen Taps Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #1148 Dátum: 2015. Július 11. - 22:17:00 »

Köszönöm szépen! Emelem

Sokat gondolkoztam, hogy vajon mi legyen belőle, mert hátulról tiszta pudvás volt a koszorú közepén és erősen befelé haladt ez a réteg. Alig maradt 2-3 milliméter csontréteg azon a helyen, amikor megpróbáltam hátulról megfúrni, hogy mennyi anyag lehet benne.
Szóval olyasvalamit lehetett csak "belerakni", ami közep-tájon üres. Gondolkodás közben pedig beugrott ez a bak "sípra" Ördög, s a feje mellett balra lévő rész maradhatott is üresen. Ez a rész volt pudvás.
Elég nehéz volt, mert elég kisméretű koszorú egy egész alakos dologhoz.
Örülök, ha tetszik. Most belefogtam még egybe (egy darabig még lesz időm ilyesmivel foglalkozni, ősszel már nem sok), majd ha kész lesz, felrakom azt is. Mosolyog

Üdv.: Beregi  Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1149 Dátum: 2015. Július 15. - 12:54:23 »

Voldinak kérésre:

1,2 x 2 méter mindkettő és feszített vászon, olaj.

Igaz nem a "klasszikus" festmény, csak egy elaccc, de remélem tetszik azért...  Wave





Naplózva

" There is good out there "
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1150 Dátum: 2015. Július 15. - 13:12:39 »

Voldinak kérésre:


Na ugye, hogy ugye!  Igen   

Látok benne egy kis Ödönkét....

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1151 Dátum: 2015. Július 15. - 16:17:28 »

 Igen Igen Taps Taps Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
HunterDave
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #1152 Dátum: 2015. Július 15. - 22:05:01 »

Voldinak kérésre:

1,2 x 2 méter mindkettő és feszített vászon, olaj.

Igaz nem a "klasszikus" festmény, csak egy elaccc, de remélem tetszik azért...  Wave




Ez igen!  Emelem Gyönyörűek!  Wave
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #1153 Dátum: 2015. Július 17. - 17:16:15 »

Voldinak kérésre:

1,2 x 2 méter mindkettő és feszített vászon, olaj.

Igaz nem a "klasszikus" festmény, csak egy elaccc, de remélem tetszik azért...  Wave






Minden esetre nem semmi alkotás! Tetszik! Minden elismerésem !
Ugyanakkor szerinten a bikák az első képen nagyon "csücsörögnek" ez nem életszerű.
A második képen pedig szvsz. túl sok az izom, szarvasbikákról van szó, nem hellén istenekről és hősökről.
Sok bikát láttam/unk már ilyen helyzetben, ez nem az.
Bocsánat  a kritikáért.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #1154 Dátum: 2015. Július 17. - 18:14:36 »

Minden esetre nem semmi alkotás! Tetszik! Minden elismerésem !
Ugyanakkor szerinten a bikák az első képen nagyon "csücsörögnek" ez nem életszerű.
A második képen pedig szvsz. túl sok az izom, szarvasbikákról van szó, nem hellén istenekről és hősökről.
Sok bikát láttam/unk már ilyen helyzetben, ez nem az.
Bocsánat  a kritikáért.

Köszönöm az észrevételeid, megjegyzéseid és az őszinte kritikád!  Emelem

Azért engedd meg nekem, hogy reagáljak pár mondatban, pár fotóval:

Én magamnak nem festek 2 méteres képeket, mert nem is tudom hová feltenni, de ha festenék sem ilyet festenék ( inkább sci-fi témát  Vigyorog ) , egyszóval kérésre, rendelésre készítettem az egyik barátomnak aki az erős, életrevaló 2 mázsa fölötti bikákat szereti nézegetni és a 8-10-14 kg-os trófeák tetszenek neki... Ő küldte a következő fotókat amikről a festményeket készítettem:

"Ugyanakkor szerinten a bikák az első képen nagyon "csücsörögnek" ez nem életszerű."

Az első kép egy Kiss Richárd festmény és ha egy kicsit is hasonlítanak az én bikáim az övéire, akkor őt kritizálod...  Wave ha nem hasonlítanak akkor engem...  Vigyorog




" szarvasbikákról van szó, nem hellén istenekről és hősökről. "


A második egy gyönyörű fotó amit nem én készítettem ( sajnos) emailben küldte át a barátom, azzal a kéréssel, hogy a bika hasonlítson a fotón látható állatra...

Én mindent megpróbáltam, ugye kikell nagyítanom, hogy lássam az izomzatát és én látom amiről beszélsz, ( a Hellén Istenségeket, hősöket ), de úgy gondoltam mégsem festem rá... úgyhogy próbáltam a realitás talaján maradni és kihagyni az Istenségeket, de ha nem sikerült talán az is az én hibám!   Vállat von










Naplózva

" There is good out there "
Oldalak: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... 101   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: