Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 52   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Haditechnika  (Megtekintve 119396 alkalommal)
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #270 Dátum: 2010. Március 31. - 17:10:31 »

Itt még nemirták elő a zöld laser használatát. Darálthús készítés 30mm-es gépágyúval FLIR rendszer segítségével.

No pont az ilyen felvételek miatt  írták elő a "zödlézert". Néhány százezer pacifista megnézte ezeket a filmeket ( naná) majd jól felháborodott ( naná) majd elküldte a haverjának ( naná) aki szintén megnézte és felháborodott ( naná) majd elkezdtek petíciókat és beadványokat gyártani az emberi élet védelmében. Amire bürokrácia úgy válaszolt, ahogy szokott mindenütt a világon. Kitaláltak egy félmegoldást. Fejbever
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #271 Dátum: 2010. Március 31. - 21:41:48 »

No pont az ilyen felvételek miatt  írták elő a "zödlézert". Néhány százezer pacifista megnézte ezeket a filmeket ( naná) majd jól felháborodott ( naná) majd elküldte a haverjának ( naná) aki szintén megnézte és felháborodott ( naná) majd elkezdtek petíciókat és beadványokat gyártani az emberi élet védelmében. Amire bürokrácia úgy válaszolt, ahogy szokott mindenütt a világon. Kitaláltak egy félmegoldást. Fejbever

Ez addig "naná", amíg nem rajtad áll meg egy ilyen lézer.

Egy afgán háborúról szóló orosz filmben, két orosz sorkatona:
-Ez meg hogy lehet? Ez hogy történhetett?
-Mi?
-Hogy mi lettünk a nácik.
-Nem vagyunk nácik!
-De igen, itt mi vagyunk a nácik.
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #272 Dátum: 2010. Március 31. - 22:16:57 »

Jan az a felvétel amiről szó van az törölve lett. Ott nem használták a lézert mint figyelmeztetést.Azt meg, hogy milyen érzés ha rajtad áll meg azt kevesen tudják. Én ismerek egyet... Szomorú
A naná arra vonatkozik, hogy ezekre a filmekre van igény. Mindenki megnézi majd jól felháborodik, de azért megnézi sőt meg is osztja másokkal majd kitalálja,,hogy fúj ez nem szép és petíciózik, majd amikor újabb felvétel jön azért azt is megnézi. továbbküldi stb.
Ki náci és hol náci abba meg én nem mennék bele. Nem kell ahhoz elmenni egy másik országba. Csak olvas bele a szomszéd országok sajtójába.
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #273 Dátum: 2010. Március 31. - 23:53:30 »

Jan az a felvétel amiről szó van az törölve lett. Ott nem használták a lézert mint figyelmeztetést.Azt meg, hogy milyen érzés ha rajtad áll meg azt kevesen tudják. Én ismerek egyet... Szomorú
A naná arra vonatkozik, hogy ezekre a filmekre van igény. Mindenki megnézi majd jól felháborodik, de azért megnézi sőt meg is osztja másokkal majd kitalálja,,hogy fúj ez nem szép és petíciózik, majd amikor újabb felvétel jön azért azt is megnézi. továbbküldi stb.
Ki náci és hol náci abba meg én nem mennék bele. Nem kell ahhoz elmenni egy másik országba. Csak olvas bele a szomszéd országok sajtójába.


Legkevésbé a szomszéd országokról van szó. Inkább azokról, akik ott arcoskodnak Irakban, és felveszik ahogy a higt-tech cuccaikkal legyilkolnak pár csóró helybélit. Akik nyilvánvalóan megpróbálnak szembeszegülni a megszállókkal (Blair művészúr ugye elismerte, hogy nemzetközi jogot sértettek Irak megtámadásával, és a titkosszolgálatok által gyártott hamis bizonyítékokra alapozták az egészet), második vagy sokadik vonalbeli orosz haditchnikával,  esetleg magukat vagy autójukat használva bombaként.
És a hős megszállók telerakják a netet ilyen videókkal, hogy mennyire szuper katonák ők, hiszen egy csúcstechnikát képviselő Apache-al, ki tudnak nyírni öt kalasnyikovos irakit, mert azok "terroristák". Nemzetközi talpnyalóik ovációjától övezve, természetesen.

Ezzel azért van egy kis bibi. Azok az irakiak egy törvénytelen megszálló hatalom ellen harcolnak. Mint a magyarok '56-ban. Csak az ott harcoló civileket terroristának, a mieinket meg ellenforradalmárnak hívták - a megszállók. Mi pedig 56-os hősöknek hívjuk őket.

El tudod képzelni, hogy a most irakban harcoló nemzetközi "hősöket" x év múlva háborús bűnösként fogják keresni? Nem?
Nem baj, a németek sem gondolták '41-ben, hogy még 60 év múlva is vadászni fognak rájuk a zsidók. Oszt mégis úgy lett.

Kb ennyi a véleményem az egész zöldlézeres háborúskodásról.
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #274 Dátum: 2010. április 01. - 10:02:12 »

Szia Jan!

Csúszós ez a talaj, de egyetértek veled sok mindenben...
Naplózva

Üdv End
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #275 Dátum: 2010. április 01. - 10:22:31 »

A háború az háború. Mindkét fél arra törekszik, hogy a másiknak minél nagyobb veszteséget okozzon a saját embereit meg minél inkább megóvja. Ehhez felhasználja az összes rendelkezésre álló eszközt.
Legyen az zöld lézer vagy sárga Toyota taxi.


Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Wanderer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262


« Új üzenet #276 Dátum: 2010. április 01. - 11:39:50 »

Levettem a belinkelt videót, mert ez a fórum nem a "mészárszék" helye!

üdv. w.

Üdv Roland Emelem
Nem is azért linkeltem ide ezt a felvételt mert predator szindrómában szenvedek, de nem is azért mert ez a mészárszék helye.
Többször megnéztem ezt a videót,megnéztem mert egész egyszerűen eldöbbentő.
Láttam már embert "miszli" darabokban igaz szerencsétlennel egy 110 tonnás mozdony végzett, de az hogy egy nemzetközi videómegosztón ilyen produkció s nemcsak ez, vígan szerepelhet................
Tökéletesen igazat adok Jan nak de az elvekkel ellentétben a gyakorlatban az erősebb vau baxik.
Egyben viszont kételkedek, ezeket az embereket de a parancsnokaikat sem fogják elővenni sem x sem y év mulva háborús bűnökért, hogy miért, abba nem mennék bele.Ezeknek a felvételeknek nem szenzáció hanem elrettentő hatást kellene kifejteniük a nagy többség pszichéjében (nem azokra gondolok akik belőve orditoznak a capitolium körül). Falsa tempore ac spatio vanescunt. Kacsint
Naplózva

A dolgoknak nem feltétlenül kell megtörténnie, de amely utjára indul, egyszer biztosan véget ér.......
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #277 Dátum: 2010. április 01. - 23:35:53 »

Vadász az vadász... Ördög
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Karcsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 650



« Új üzenet #278 Dátum: 2010. április 02. - 20:45:41 »

Biztos nem volt térerő  Vigyorog Ezt legalább nem hallgatták le,bár a sólymok és a héják néha kihalgatták.

Naplózva

A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van. (Bob Dylen)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #279 Dátum: 2010. április 15. - 21:00:00 »


No kéremszépen, miféle isten szerzeménye és embernek kovácsolása ez (lehet volt már):



Volt olyan háború, amikor egy efféle muskátával felszerelt lövészt a helyszínen felkasztották...

Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
kiss gergö
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Új üzenet #280 Dátum: 2010. április 15. - 21:03:32 »

Lehet hogy nem jól tudom de ez egy légfegyver vagy angol vagy francia.
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #281 Dátum: 2010. április 15. - 21:22:52 »

Windbüchse  vagy szélpuska  Ördög 80 -150 m ig lőttek vele és a francia dragonyosok nagyon utálták mert képes volt átütni a sisakot is. Terror fegyvernek minősítették és akinél megtalálták azt szigorított akasztásra ítélték,. Helyben. OOO
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
kiss gergö
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Új üzenet #282 Dátum: 2010. április 15. - 21:35:09 »

Akkor talált  gyozo
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #283 Dátum: 2010. április 15. - 21:54:27 »

Ezt láttátok már? Nem a fényképen látható katonák készítették, ők csak megszerezték és próbálgatják, mi a fene is ez. Meglepődött
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #284 Dátum: 2010. április 15. - 21:59:44 »

Győzelemaratógép??
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 52   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: