Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kell ez nekem ?? Hasznos és haszontalan kiegészítők, eszközök, ajándékok...  (Megtekintve 125899 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #495 Dátum: 2016. Június 07. - 17:17:58 »

Cigizem, szivarozom mint a gép.
Azt vettem észre ettől nem vagyok eredménytelenebb vadász.
Feltehetőleg a büdös emberszagom jobban zavarja a vadat.
Ez független attól, hogy pont az évi két fürdésem után vagyok-e. Röhög
A lapkára rá fogok kérdezni.
 Emelem
Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #496 Dátum: 2016. Június 12. - 01:32:06 »

Cigizem, szivarozom mint a gép.
Azt vettem észre ettől nem vagyok eredménytelenebb vadász.
Feltehetőleg a büdös emberszagom jobban zavarja a vadat.
Ez független attól, hogy pont az évi két fürdésem után vagyok-e. Röhög
A lapkára rá fogok kérdezni.
 Emelem


Ha furdes utan a meg nemmosott bekecsed visszaveszed, hidd el hogy nincs olyan "lapka" ami nem verne le a vigyazt. Ördög  Emelem
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #497 Dátum: 2016. Június 29. - 10:21:00 »

Sziasztok.

Talán ebbe a topikba való, talán nem.

Van valakinek bevált szúnyogriasztója?
Én idén már a 3. csodaszert használom, de csak vonzom vele a dögöket. (OFF, Protect, SZUKU)
Vettem ezt az elktromos, sípoló sz@rt is, de csak engem idegesít. (Protector Freetime)

Szóval eddig 4:0 a vérszívóknak. Szívesen veszek bármilyen javaslatot.

Üdv. Bence
Naplózva

Üdv: Bence
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #498 Dátum: 2016. Június 29. - 10:26:19 »

Sziasztok.

Talán ebbe a topikba való, talán nem.

Van valakinek bevált szúnyogriasztója?
Én idén már a 3. csodaszert használom, de csak vonzom vele a dögöket. (OFF, Protect, SZUKU)
Vettem ezt az elktromos, sípoló sz@rt is, de csak engem idegesít. (Protector Freetime)

Szóval eddig 4:0 a vérszívóknak. Szívesen veszek bármilyen javaslatot.

Üdv. Bence


Máshol többen dicsérték már, és nekem is bejött ez a thermacell.

 Emelem
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3607


« Új üzenet #499 Dátum: 2016. Június 29. - 10:51:17 »

Sziasztok.

Talán ebbe a topikba való, talán nem.

Van valakinek bevált szúnyogriasztója?
Én idén már a 3. csodaszert használom, de csak vonzom vele a dögöket. (OFF, Protect, SZUKU)
Vettem ezt az elktromos, sípoló sz@rt is, de csak engem idegesít. (Protector Freetime)

Szóval eddig 4:0 a vérszívóknak. Szívesen veszek bármilyen javaslatot.

Üdv. Bence


Kenhetőben nekem az Autan vált be a legjobban.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #500 Dátum: 2016. Június 29. - 10:53:58 »

Sziasztok.

Talán ebbe a topikba való, talán nem.

Van valakinek bevált szúnyogriasztója?
Én idén már a 3. csodaszert használom, de csak vonzom vele a dögöket. (OFF, Protect, SZUKU)
Vettem ezt az elktromos, sípoló sz@rt is, de csak engem idegesít. (Protector Freetime)

Szóval eddig 4:0 a vérszívóknak. Szívesen veszek bármilyen javaslatot.

Üdv. Bence


Szia!
Nekem egyedül a Szuku kenőcs használ, a permetezhető változat nem ér semmit. Kipróbáltam már minden szir-szart én is, ez vált be egyedül(nekem). Vigyázni kell sok lejárt dátumú Szuku van a piacon. A kenőcsöt nem csak meg kell mutatni nekik itt ott, hanem a szabad testrészeket be kell kenni, ha szabadon marad egy kicsi, azt rögtön megtalálják. A permetezhető változat hatóanyag tartalama szerintem gyengusz, a kenőcs hordozóanyaga sokkal jobba tartja a felületen a hatóanyagot. Ha nagyon izzadsz, akkor sajna minden lemosódik, lehet kezdeni elölről. Emelem
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #501 Dátum: 2016. Június 29. - 11:22:38 »

Kenhetőben nekem az Autan vált be a legjobban.

nekem a spray is bejött, teljesen jó. Barnítást sem bántja...
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #502 Dátum: 2016. Június 29. - 12:09:52 »

Üdv Urak! Új divat van mostanában:  az úttól nem túl messzi lesekről elfogy az ülés deszka ezért újabb szir-szart kell cipelni, nevezetesen vadászszéket .kérdésem:mi a véleményetek a Dechetlonos három lábú székekről  stabilitás kényelem ülőnagyság felülete stb ,amíg valakinek nincs tapasztalata vele feleslegesen nem autókázok kb150 km az út oda vissza a legközelebbi D. előre is kösz r 
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1674


Koma


« Új üzenet #503 Dátum: 2016. Június 29. - 13:49:03 »

Üdv Urak! Új divat van mostanában:  az úttól nem túl messzi lesekről elfogy az ülés deszka ezért újabb szir-szart kell cipelni, nevezetesen vadászszéket .kérdésem:mi a véleményetek a Dechetlonos három lábú székekről  stabilitás kényelem ülőnagyság felülete stb ,amíg valakinek nincs tapasztalata vele feleslegesen nem autókázok kb150 km az út oda vissza a legközelebbi D. előre is kösz r 

Nekem van egy dechatlonos 3 lábú is meg egy szétnyitható háttámlás.
Igaz hogy a kicsi tényleg kicsi ls szinte hátizsákos, azárt órákat nem ünék benne. Az inkább olyan üldögélős de nem lesre, max ha van ahova neki tudod támasztani a hátad.
A háttámlás az egész jó mert nem olyan fárasztó benne ücsörögni és lehet rakni a koffer alá is melegítőt.
Szerintem az jobb, bár cipelni a susnyában az elég ganyé.

 Emelem
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #504 Dátum: 2016. Június 29. - 14:00:43 »

Szia!
Nekem egyedül a Szuku kenőcs használ, a permetezhető változat nem ér semmit. Kipróbáltam már minden szir-szart én is, ez vált be egyedül(nekem). Vigyázni kell sok lejárt dátumú Szuku van a piacon. A kenőcsöt nem csak meg kell mutatni nekik itt ott, hanem a szabad testrészeket be kell kenni, ha szabadon marad egy kicsi, azt rögtön megtalálják. A permetezhető változat hatóanyag tartalama szerintem gyengusz, a kenőcs hordozóanyaga sokkal jobba tartja a felületen a hatóanyagot. Ha nagyon izzadsz, akkor sajna minden lemosódik, lehet kezdeni elölről. Emelem

A minap kissé  Piál  és véletlenül a naptejes flakont vettem magamhoz. Nekem hazsnált  Röhög mindegy volt , csak mikor kölcsönadtam  Nem szól szám Ördög Röhög Piál
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3151



« Új üzenet #505 Dátum: 2016. Június 29. - 16:10:43 »

Sziasztok.

Talán ebbe a topikba való, talán nem.

Van valakinek bevált szúnyogriasztója?
Én idén már a 3. csodaszert használom, de csak vonzom vele a dögöket. (OFF, Protect, SZUKU)
Vettem ezt az elktromos, sípoló sz@rt is, de csak engem idegesít. (Protector Freetime)

Szóval eddig 4:0 a vérszívóknak. Szívesen veszek bármilyen javaslatot.

Üdv. Bence


Repel 55. Angliából lehet rendelni (most úgyis jól áll a GBP  Nyihi). 55%-os a DEET tartalma, azt hiszem a hazai termékeknél ez mind max 25%. Inkább a markodba pumpáld ki és kézzel kend szét az arcodon, mert ha netán rákerül, az optikák bevonatát rögtön szétb****a (tehát előtte ezeket gondosan lefedni  Kacsint ), másrészt meg ha az ajkadra vagy egyéb nyálkahártyára kerülne, azt lezsibbasztja vagy fél órára. Főleg a szemedbe ne menjen.  Mondjuk a füledbe zümmögés ezzel sem elkerülhető, de hogy csípni nem fog, az tutti.
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1674


Koma


« Új üzenet #506 Dátum: 2016. Június 29. - 18:49:26 »

Sziasztok.

Talán ebbe a topikba való, talán nem.

Van valakinek bevált szúnyogriasztója?
Én idén már a 3. csodaszert használom, de csak vonzom vele a dögöket. (OFF, Protect, SZUKU)
Vettem ezt az elktromos, sípoló sz@rt is, de csak engem idegesít. (Protector Freetime)

Szóval eddig 4:0 a vérszívóknak. Szívesen veszek bármilyen javaslatot.

Üdv. Bence



Autan? Parazreet?
Ezek jobbak mint a deet hatoanyagúak.

Én ha tudom hogy sokat leszek kint akkor nyomok egy komolyabb B vitamin túrát.
az a kencével már egész jó.

Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #507 Dátum: 2016. Június 29. - 19:58:15 »

Repel 55. Angliából lehet rendelni

Hol rendeled?  A  Köcsög Amazon ezt írja: "Sorry, we can't deliver this item to Hungary"  Nem
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3151



« Új üzenet #508 Dátum: 2016. Június 29. - 20:06:22 »

Hol rendeled?  A  Köcsög Amazon ezt írja: "Sorry, we can't deliver this item to Hungary"  Nem

Google-be beírod: "Repel 55 .co.uk"

Így csak angol site-okat hoz fel. Pl. ezt, ez volt a legolcsóbb első blikkre:

http://www.purpleturtle.co.uk/acatalog/Repel-55-Insect-Repellent--55--DEET---120ml-884.html

Ez a 120 ml-es változat, amit valami 6.50 GBP-ért el is küldenek. Figyelj oda, mert ha nem ezt a linket választod, elsőre majd mind a 60 ml-est hozza fel.
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3151



« Új üzenet #509 Dátum: 2016. Június 29. - 20:09:14 »

Hol rendeled?  A  Köcsög Amazon ezt írja: "Sorry, we can't deliver this item to Hungary"  Nem

...vagy ide kattintva

https://www.pyramidtravelproducts.co.uk/products/trek-50/#

a kép meg a leírás alatt a zöld gomb: "Where to buy" további rahedli honlapot mutat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: