Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 65   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi kerüljön a szekrénybe?  (Megtekintve 171943 alkalommal)
Jagdterier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 529



« Új üzenet #240 Dátum: 2012. Január 09. - 18:36:30 »

Kedves Jagdterier!

A fél ismerősi kör fegyvereit leszámítva? Például Nálad! Ördög Ördög
S, ha szabad kérdezni, Te hol találkoztál 98 Kurz-al?  Nyihi
Jah már emlékszem!!!  Röhög Röhög Röhög
Naplózva
Tatár
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Új üzenet #241 Dátum: 2012. Január 09. - 19:28:42 »

Ha ma végigolvasod, holnap nem keresel semmit!  Röhög Röhög Röhög

Nem baj, rendes srác a főnököm, megértené... Vigyorog

Amúgy, amikor megláttam, hogy a 295. oldalnál tartanak, újragondoltam a felelőtlen és elhamarkodott kijelentésemet és inkább vacsoráztam... Sic transit gloria mundi...
Naplózva
forester73
Vendég
« Új üzenet #242 Dátum: 2012. Január 09. - 20:50:11 »

Tisztelt leendő vadásztárs , Tatár

A vadász aprón van fent egy pár éves Rössler Titan 6 Luxus 9.3x62 és .243 váltócsővel póttárral szerelék talppal ami oldható potom 285.000-Ft ért ehez veszel egy 50 és 56 Delta Titánium céltávcsövet a két csőhöz és kész a minden vadászatra alkalmas jó minőségü osztrák fegyver . Lehet ,hogy egy százassal többe fog kerülni mint 500e Ft , de ha nem vagy rákattanva a prémium márkákra akkor tökéletesen elégedett leszel ezzel az össze állítással.

Üdv az OGRE
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #243 Dátum: 2012. Január 09. - 20:51:08 »

Tisztelt leendő vadásztárs , Tatár

A vadász aprón van fent egy pár éves Rössler Titan 6 Luxus 9.3x62 és .243 váltócsővel póttárral szerelék talppal ami oldható potom 285.000-Ft ért ehez veszel egy 50 és 56 Delta Titánium céltávcsövet a két csőhöz és kész a minden vadászatra alkalmas jó minőségü osztrák fegyver . Lehet ,hogy egy százassal többe fog kerülni mint 500e Ft , de ha nem vagy rákattanva a prémium márkákra akkor tökéletesen elégedett leszel ezzel az össze állítással.

Üdv az OGRE

 Igen
Naplózva
Jagdterier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 529



« Új üzenet #244 Dátum: 2012. Január 09. - 21:29:12 »

Tisztelt leendő vadásztárs , Tatár

A vadász aprón van fent egy pár éves Rössler Titan 6 Luxus 9.3x62 és .243 váltócsővel póttárral szerelék talppal ami oldható potom 285.000-Ft ért ehez veszel egy 50 és 56 Delta Titánium céltávcsövet a két csőhöz és kész a minden vadászatra alkalmas jó minőségü osztrák fegyver . Lehet ,hogy egy százassal többe fog kerülni mint 500e Ft , de ha nem vagy rákattanva a prémium márkákra akkor tökéletesen elégedett leszel ezzel az össze állítással.

Üdv az OGRE
Még nekem is feküdne...
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #245 Dátum: 2012. Január 09. - 21:31:48 »

Ne küzdj!!
Engedd szabadjára őket, és érezz velem!!! Kacsint Kacsint és tessék sajnálni!! Röhög Röhög
Milyen puskát vettél?
Elfogyott egy zacsi PZS, most már nem zokogok tovább  Ördög
Az új szerzemény egy Blaser R93 Professional leszen.
52 cm-es csővel, 308. Win kaliberrel.
Holnap egy világítópontos S-B hajtótávcső kerül fel rá ideiglenesen, egy igen kedves kollégámnak köszönhetően, aki vette a bátorságot és kölcsön merte adni  Igen
Tegnap pár ojróval lemaradtam egy jó kis kukkerról az e-gun-on, de küzdök tovább Vigyorog.
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Tatár
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Új üzenet #246 Dátum: 2012. Január 09. - 21:37:12 »

Tisztelt leendő vadásztárs , Tatár

A vadász aprón van fent egy pár éves Rössler Titan 6 Luxus 9.3x62 és .243 váltócsővel póttárral szerelék talppal ami oldható potom 285.000-Ft ért ehez veszel egy 50 és 56 Delta Titánium céltávcsövet a két csőhöz és kész a minden vadászatra alkalmas jó minőségü osztrák fegyver . Lehet ,hogy egy százassal többe fog kerülni mint 500e Ft , de ha nem vagy rákattanva a prémium márkákra akkor tökéletesen elégedett leszel ezzel az össze állítással.

Üdv az OGRE

Kb.: 3 hete szemezek azzal a Labanc flintával, de sajnos csak áprilisban lesz a vizsga és addig nem szeretnék előre vásárolni (inni a medve bőrére), mondjuk valamelyik barátom nevére, ami nyilván egy használható kiskapu lenne.

Szóval köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet, még ha most nem is élek a lehetőséggel, azért nagyra értékelem, hogy vetted a fáradtságot és írtál nekem ez ügyben.
Egyébként van valakinek tapasztalata ezzel a fegyvermárkával, érdekelne a véleményetek?!
Naplózva
Tatár
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Új üzenet #247 Dátum: 2012. Január 09. - 21:43:40 »

A másik kérdésem "nem túl drágának tűnő fegyver" ügyben a Voere Mauser, mit lehet erről tudni? Szintén Labanc földön gyártják?
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #248 Dátum: 2012. Január 09. - 21:50:13 »

Elfogyott egy zacsi PZS, most már nem zokogok tovább  Ördög
Az új szerzemény egy Blaser R93 Professional leszen.
52 cm-es csővel, 308. Win kaliberrel.
Holnap egy világítópontos S-B hajtótávcső kerül fel rá ideiglenesen, egy igen kedves kollégámnak köszönhetően, aki vette a bátorságot és kölcsön merte adni  Igen
Tegnap pár ojróval lemaradtam egy jó kis kukkerról az e-gun-on, de küzdök tovább Vigyorog.

Gratulálok az új szerzeményhez, jó kis darab! Igen
Sok szerencsét az Egunhoz (is)!

Üdv,
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #249 Dátum: 2012. Január 09. - 22:13:15 »

  plusssz a kiviteli engedély 30- 40 euró körüli összeg
56 euro  Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #250 Dátum: 2012. Január 09. - 22:41:03 »

56 euro  Ördög
                     Nem emlékeztem pontosan!    Köszi a kiigazítást!  Emelem
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #251 Dátum: 2012. Január 10. - 12:43:23 »

Kb.: 3 hete szemezek azzal a Labanc flintával, de sajnos csak áprilisban lesz a vizsga és addig nem szeretnék előre vásárolni (inni a medve bőrére), mondjuk valamelyik barátom nevére, ami nyilván egy használható kiskapu lenne.

Szóval köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet, még ha most nem is élek a lehetőséggel, azért nagyra értékelem, hogy vetted a fáradtságot és írtál nekem ez ügyben.
Egyébként van valakinek tapasztalata ezzel a fegyvermárkával, érdekelne a véleményetek?!

Én nem túl jókat hallottam róla.
Ismerősi körömben több fegyver is produkálta, hogy lövésre egyszerűen atomjaira hullott a kivehető tár. A disznók meg ott röhögtek rajta, ahogy próbálta az egyszem lőszert a csőbe játszani, hogy legalább egyet lőjön közülük.

Ez persze "csak " egy disznóhajtását rontotta el (amin saját bevallása szerint 5-6 disznót lőhetett volna normál esetben), de produkálta ezt a fegyver máskor is.

Azt mondták rá, hogy nem tudnak vele mit kezdeni, típushiba.

Céltávcső:
Szerintem egy tanácsot fogadj csak meg: Ezen ne spórolj!
Prémium márkát vegyél (Swarovski, Zeiss, Schmidt&Bender, Leupold - egyéni ízlésem szerint ebben a sorrendben).
Aztán, hogy milyen nagyítás, meg szálkereszt, meg világítós-e, meg variábel-e - az részletkérdés, ill. egyéni ízlés és pénztárca kérdése. Céltávcsőnél ne köss kompromisszumot. Puskánál lehet, céltávcsőnél nem érdemes.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #252 Dátum: 2012. Január 10. - 12:52:28 »

Elfogyott egy zacsi PZS, most már nem zokogok tovább  Ördög
Az új szerzemény egy Blaser R93 Professional leszen.
52 cm-es csővel, 308. Win kaliberrel.
Holnap egy világítópontos S-B hajtótávcső kerül fel rá ideiglenesen, egy igen kedves kollégámnak köszönhetően, aki vette a bátorságot és kölcsön merte adni  Igen
Tegnap pár ojróval lemaradtam egy jó kis kukkerról az e-gun-on, de küzdök tovább Vigyorog.

Az R93 Professional -al én is szemezgettem (szemezgetek) szintén rövid vastagított csővel de 8x57 kivitelben. Szerintem ha a három golyóst "összegyúrnám" a három márkás távcsővel akkor lenne is belőle valami jóság ! Egy mindenre alapon .  De úgy sajnálom ezeket  Rííí   Fejvakarás
Naplózva
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #253 Dátum: 2012. Január 10. - 13:11:19 »

Kb.: 3 hete szemezek azzal a Labanc flintával, de sajnos csak áprilisban lesz a vizsga és addig nem szeretnék előre vásárolni (inni a medve bőrére), mondjuk valamelyik barátom nevére, ami nyilván egy használható kiskapu lenne.

Szóval köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet, még ha most nem is élek a lehetőséggel, azért nagyra értékelem, hogy vetted a fáradtságot és írtál nekem ez ügyben.
Egyébként van valakinek tapasztalata ezzel a fegyvermárkával, érdekelne a véleményetek?!

 Emelem
Én is sokat nézegettem fegyvervásárlás előtt a Rössler Titan -t, de aztán sab tanácsára inkább hanyagoltam. Már nem emlékszem pontosan milyen hibákat említett, de azt hiszem volt benne anyagminőségre visszavezethető is.
Naplózva

Dávid
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #254 Dátum: 2012. Január 10. - 14:35:03 »

Én nem túl jókat hallottam róla.
Ismerősi körömben több fegyver is produkálta, hogy lövésre egyszerűen atomjaira hullott a kivehető tár. A disznók meg ott röhögtek rajta, ahogy próbálta az egyszem lőszert a csőbe játszani, hogy legalább egyet lőjön közülük.

Ez persze "csak " egy disznóhajtását rontotta el (amin saját bevallása szerint 5-6 disznót lőhetett volna normál esetben), de produkálta ezt a fegyver máskor is.

Azt mondták rá, hogy nem tudnak vele mit kezdeni, típushiba.

Céltávcső:
Szerintem egy tanácsot fogadj csak meg: Ezen ne spórolj!
Prémium márkát vegyél (Swarovski, Zeiss, Schmidt&Bender, Leupold - egyéni ízlésem szerint ebben a sorrendben).
Aztán, hogy milyen nagyítás, meg szálkereszt, meg világítós-e, meg variábel-e - az részletkérdés, ill. egyéni ízlés és pénztárca kérdése. Céltávcsőnél ne köss kompromisszumot. Puskánál lehet, céltávcsőnél nem érdemes.

Ezek szerint nem egyedi eset volt. Én boltban találkoztam vele, de nem engedte a tulaj, hogy tüzetesebben nézegessem, mondván, hogy a múltkor úgy szétpattant az egyik vevő kezében a tár, hogy fegyvermesterhez kellett elvinni, csak ott tudták összerakni.  Vállat von
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 65   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: