Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi kerüljön a szekrénybe?  (Megtekintve 171321 alkalommal)
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #780 Dátum: 2018. Január 05. - 09:22:09 »

Nem is mondd, lassan úgy megyek be a nyalókás boltba, hogy a szemközti falra nem merek ránézni. Mindig találok olyat, amit szívesen hazavinnék, de egyelőre a hülyevagyjanimiaf.sznakmégegy erősebb dózisú volt. Kíváncsi vagyok meddig, mert nálunk a Zasszony (áldassék a neve) annyira nem szól bele ilyesmibe, hogy ha három új fegyverrel mennék haza sem morogna.
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #781 Dátum: 2018. Január 05. - 09:40:20 »

Január végin gyün' a SAKO a házhoz, ennyi..  Ördög

Csak azt tettem amit a honlapon is írtak: New year, new gear  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
MrKopu
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Új üzenet #782 Dátum: 2018. Január 05. - 10:11:37 »

Egyáltalán nem pusztul el. Rövid időre nyugalmi állapotba kerül, hogy aztán kettőzött erővel támadjon. Jó egy hónapja cseréltem miatta céltávcsövet, majd keresőt. Gondoltam most már egy darabig nyugton hagy. Hagy a fenét! Azóta már basztatott vegyescsövűvel, mikor rettentő akaraterővel legyűrtem, visszatért 22 lr, vagy valami hasonló csöppség képében. Ne reménykedj, jön ez, mint az ítélet.  Wave

 Röhög Röhög
Naplózva
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #783 Dátum: 2018. Január 05. - 13:52:46 »

Egyáltalán nem pusztul el. Rövid időre nyugalmi állapotba kerül, hogy aztán kettőzött erővel támadjon. Jó egy hónapja cseréltem miatta céltávcsövet, majd keresőt. Gondoltam most már egy darabig nyugton hagy. Hagy a fenét! Azóta már basztatott vegyescsövűvel, mikor rettentő akaraterővel legyűrtem, visszatért 22 lr, vagy valami hasonló csöppség képében. Ne reménykedj, jön ez, mint az ítélet.  Wave
Akkor most már én is el merem mondani!
 A szörny Marlin  élményeim után, hiányzott   egy .222 vagy .223  .
Ugyanakkor  egy félautomata sörétes hiánya is égette lelkemet. Az egyik barátom ezt látva rajtam, egy visszautasíthatatlan ajánlattal állt elő , ami egy Remington 1100-as képében öltött testet!
 Aztán meg betértem Pilisvörösváron a vadászboltba, ahol is egy RWS .222  kis fegyver került hozzám. Ugyanott megláttam egy Dynamit Nobel Rottweil elnevezésű  félautomata sörétest.
 Az asszony szavai jutottak eszembe, mikor megvette a 28-ik táskáját , és kérdeztem, hogy:
-Minek ez ? Egyáltalán hova fér el?
 A válasz:
 -Inkább legyen , és ne keljen, mint hogy kellene és nincsen! Különben is ahol 27 elfért , ott a 28-ik is  elfér!
 Na így voltam énis ezzel a félautomatával .
Ugyanakkor a kis RWS 150 méterről egybeszakadó lőképet  ad így most már nyugodtan alszok!
 Illetve nem, mert most egy 6.5x55 ős gondolat tört felszínre . Először az képzeletem fregmentációának véltem a dolgot, de továbbra is , egy skizofrén beteg magabiztosságával repül neuronról neuronra.
 Úgy vélem itt is már csak a BM-es bordó tinta látványa lesz gyógyír!
Naplózva
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #784 Dátum: 2018. Január 05. - 13:58:28 »

Ugyanott megláttam egy Dynamit Nobel Rottweil elnevezésű  félautomata sörétest.

Használd egészséggel, örömmel! Szerintem ugyanazt a 12-est néztem én is náluk -bár csak kíváncsiságból. Jó kis puska az!  Emelem
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #785 Dátum: 2018. Január 05. - 14:19:08 »

Használd egészséggel, örömmel! Szerintem ugyanazt a 12-est néztem én is náluk -bár csak kíváncsiságból. Jó kis puska az!  Emelem
Igen!
Nekem is megtetszett, és az ára is jó volt. A Remington 1100- hoz képest sokkal könnyebb  súlyra. 40 méterről viszont a Remington szűkebb szórásképpel bír.
 Minden fegyvert amit használtan vásárolok, darabokra szoktam szedni, egyrészt azért hogy megtisztítsam, másrészt nagyítóval átvizsgálom.
 Kijelenthetem , hogy az RWS is és a Dynamit Nobel is  az   újszerű kategóriába esik.  Kávé


 Csak az a 6.5 szvidis ne lenne!!!! Rííí
Naplózva
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #786 Dátum: 2018. Január 05. - 18:41:09 »

Namármost...
Olyan fertőzést kaptam a hülyebogár csípésétől, hogy még a doktornéni is azt mondta, hogy csak egy kis, húszas, angolagyas duplapuska lesz képes ezt meggyógyítani... így kénytelen-kelletlen, de keresek-kutatok... Nyihi Nyihi Nyihi
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #787 Dátum: 2018. Január 05. - 18:48:13 »

Egyáltalán nem pusztul el. Rövid időre nyugalmi állapotba kerül, hogy aztán kettőzött erővel támadjon.
 Ne reménykedj, jön ez, mint az ítélet.  Wave

Rájöttem én is... Ördög
Valamelyik este -lazításként- fegyverhirdetéseket nézegettem.
Aztán elkezdett valami kaparni... OOO
Jó lenne az új területre egy 243-as, forgó-tolózárasban.
Nem mintha nem lenne ilyen kaliberű puskám, de az vegyescsövű.
Kezdődik... Ördög
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #788 Dátum: 2018. Január 05. - 19:10:50 »

Namármost...
Olyan fertőzést kaptam a hülyebogár csípésétől, hogy még a doktornéni is azt mondta, hogy csak egy kis, húszas, angolagyas duplapuska lesz képes ezt meggyógyítani... így kénytelen-kelletlen, de keresek-kutatok... Nyihi Nyihi Nyihi

nem lesz egyszerű, két barátom egy éve keres
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1670


Koma


« Új üzenet #789 Dátum: 2018. Január 05. - 20:25:56 »

Nekem most éppen Ruger No 1 betegségem van.
Van általaban a epuskán csak még nem jött meg a  k€dvem hozzá...
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3500



« Új üzenet #790 Dátum: 2018. Január 05. - 22:24:32 »

Namármost...
Olyan fertőzést kaptam a hülyebogár csípésétől, hogy még a doktornéni is azt mondta, hogy csak egy kis, húszas, angolagyas duplapuska lesz képes ezt meggyógyítani... így kénytelen-kelletlen, de keresek-kutatok... Nyihi Nyihi Nyihi

Nézelődtem ma hasonló okból én is. Van a vadászaprón talán kettő is. Az egyik mintha Merkel lenne és nem aprópénzért mérik. Van huszas Bühag is, az viszont nem angol agyas. De azzá tehető.


Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #791 Dátum: 2018. Január 09. - 21:02:16 »


  Üdv az uraknak!
  Egy igazi vadászfegyvert találtam a román fegyver oldalon!
  https://www.earme.ro/arma-lunga-de-vanatoare-colectie-sadu-calibru-7-62x39mm/ant-5824/
  Ha valakit érdekel, szívesen segítek a vásárlásban. Nyihi Nyihi Nyihi
     Lehel
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3604


« Új üzenet #792 Dátum: 2018. Január 09. - 21:36:31 »

  Üdv az uraknak!
  Egy igazi vadászfegyvert találtam a román fegyver oldalon!
  https://www.earme.ro/arma-lunga-de-vanatoare-colectie-sadu-calibru-7-62x39mm/ant-5824/
  Ha valakit érdekel, szívesen segítek a vásárlásban. Nyihi Nyihi Nyihi
     Lehel

Hááát...
Most divat lett a lukas tus!...

 Röhög
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3500



« Új üzenet #793 Dátum: 2018. Január 10. - 09:26:12 »

Namármost...
Olyan fertőzést kaptam a hülyebogár csípésétől, hogy még a doktornéni is azt mondta, hogy csak egy kis, húszas, angolagyas duplapuska lesz képes ezt meggyógyítani... így kénytelen-kelletlen, de keresek-kutatok... Nyihi Nyihi Nyihi

Parancsolj:

https://vadaszapro.net/reszletek/280439/merkel
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #794 Dátum: 2018. Január 10. - 12:15:14 »

Hááát...
Most divat lett a lukas tus!...

 Röhög

Ak thumbhole  Nyihi
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: