Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 55   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Apróvad vadászata  (Megtekintve 222920 alkalommal)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #135 Dátum: 2011. Május 15. - 18:03:42 »

Aztán, ha megkérdezhetem,  ugyan melyik megye adott ki engedélyt erre a májusi fácántyúk vadászatra?
Gondolom a társas vadászat is be volt jelentve!

Nem tudom, de én ezt másnak nevezném nem jó szórakozásnak!

Szerintem ez kamu!-nincs egy olyan hülye puskás sem, aki májusban tyúkra puskát emel és ezzel még nyilvánosan is eldicsekszik. Ennyire egy ember sem lehet hülye!!!
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #136 Dátum: 2011. Május 15. - 18:06:17 »

De!  Egy "puskás" ember lehet!
Nem ez az első írása amit nem kellett volna elkövetnie!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #137 Dátum: 2011. Május 15. - 19:05:01 »

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek van egy kisebb fácántelepe és a tyúkok befejezték a tojást, tegnap megkérdezte tőlem hogy nem kell-e véletlenül 50 öreg tyúk mert eteni már nem akarja őket és úgy is új állománya lesz. Én rögtön rávágtam hogy de, és 500FT/db áron megvettem az ötvenet. A vadőrünkel megbeszéltem hogy a saját 6 hektáros búzatáblámba engedem őket szabadon.
2 barátom, a vadőr, a vizslám és én levadásszuk őket. (még jó hogy előtte lekerüstük a táblát kutyával és az összes ott levő fácánt áthajtottuk a másik táblába). Ma 11-RE mentem a madarakért és utána be akartam menni a vadászboltba 10-es sörétért, de valamiért előbb bezártak. Se baj majd kérek valamelyiküktől, gondoltam. Csak utána kapcsoltam, hogy mind a 16-ossal vadásznak csak én 12.el. Maradt a nyárra vásásrolt AQUILA SPORTING TRAP. Tudom aprónak hangzik de ezzel a fajtával már több mint 10 rókát lőttem. Na megkezdtük a hajtást és rögtön Vadász és a vadőrnél hullik 2 tyúk. Barátomék is lőttek 1-1 de előttem még nem is kelt. Aztán végre 2 tyúk egyszerre kelt egyiket 1/2 a másikat 1/1 csővel lőttem. Az Izsem gyönyörűen viszi a trapot.És ez igy ment tovább. 2 óra alatt 4-en 31 hoztunk terírékre. A többi 19 megmarad állományjavításra mert még 2-3 évig tojni fognak.

Gyönyörű nap volt!

Fárasztóak az ilyen és ehhez hasonló baromságok!  Nooormalis?
Vagy provokáció, vagy valami félhülye feltűnési viszketegségben szenvedő beteg ember irománya...
Végig olvastam az eddigi hsz-eit és pont azt találtam amit vártam: zagyvalékot!  Tasli
Kár hogy még írhat ide...
Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #138 Dátum: 2011. Május 15. - 19:12:26 »

Fárasztóak az ilyen és ehhez hasonló baromságok!  Nooormalis?
Vagy provokáció, vagy valami félhülye feltűnési viszketegségben szenvedő beteg ember irománya...
Végig olvastam az eddigi hsz-eit és pont azt találtam amit vártam: zagyvalékot!  Tasli
Kár hogy még írhat ide...

 Igen

Hát én is megnéztem ennek a jóembernek a hozzászólásait, szerintem Girgesznek van igaza, ennyire balfék ember nincs, valami olyasmi provokátor lehet, mint anno "rókakoma" vagy ki a csoda volt
Naplózva
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #139 Dátum: 2011. Május 15. - 19:47:21 »

Nem értem miért kell ilyen baromsággal a nyilvánosság elé állni. Fejvakarás Vállat von
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 15. - 19:49:59 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
k.vajk
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új üzenet #140 Dátum: 2011. Május 16. - 07:21:29 »

Na pont az ilyenek miatt hagytam abba a vadászatot...  Ráadásul még le is írja.Engem ne általánosítsanak idióták miatt.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #141 Dátum: 2011. Május 16. - 12:11:56 »

 Nem hinném, hogy szégyenkeznünk  kellene, mert vannak közöttünk is (mint az élet minden területén) ilyen és olyan emberek is. A megoldás nem az, ha hibáinkat szőnyeg alá söpörjük, hanem megpróbáljuk változtatni , nevelni egymást, nyesegetni a vadhajtásokat. Azt hiszem, világosan kiolvasható mindenki számára, hogy mi a Vadászok véleménye az ilyen "puskásokról" akiknek kevés köze van a Vadászias viselkedéshez, az Etikához, a Vad tiszteletéhez, és egyáltalán a Vadászat előírásaihoz! Az pedig, aki még ezekkel el is dicsekedik, csak saját magát minősíti. Azt is csak remélni lehet, hogy azért ezeket a sorokat olvassák az "illetékes olvtársak" Is! Mosolyog
Ez egy nyílt fórum amit sok nem vadász is látogat. Mit mondanának, ha minden ilyen hozzászólás után törölnénk a hozzászólót? Valószínűleg azt, hogy homokba dugjuk a fejünket, és mennyi mocskot takargathatunk még. Sokkal fontosabbnak tartom, hogy lássák, mi a véleményünk az ilyen vadászokról.
Aki pedig az ilyenekből általánosító következtetést von le a Vadászokról, annak magyarázhatunk bármit, mindenképpen negatív véleménnyel lesz rólunk.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #142 Dátum: 2011. Május 17. - 08:56:06 »

Semmi gond a hozzászólással:

Fel kell tenni még azt is melyik Vt-nél volt a vadászat, részvevők nevét vadászjegy számát, valamint legalább a terítékről készült képeket.

 Cigi
Naplózva

Üdv End
vadászvér
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Új üzenet #143 Dátum: 2011. Május 17. - 16:15:05 »

Sziasztok!

A dologban 4 igazság volt: van a barátomnak fácántelepe, van Izs bockom, van AQUILA SPORTING TRAP lőszerem és van búzatáblám.

A többi egy kis provokáció volt, kiváncsi voltam a hozzászólásokhoz mert nem tudtam van-e még igazi vadász magyarországon.
Mert másik fórumon tetszett a "pesti kocapuskásoknak" a dolog 2 éve.

Mégegyszer elnézést a provokálás miatt! Angyal
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #144 Dátum: 2011. Május 17. - 16:29:42 »

Sziasztok!

A dologban 4 igazság volt: van a barátomnak fácántelepe, van Izs bockom, van AQUILA SPORTING TRAP lőszerem és van búzatáblám.

A többi egy kis provokáció volt, kiváncsi voltam a hozzászólásokhoz mert nem tudtam van-e még igazi vadász magyarországon.
Mert másik fórumon tetszett a "pesti kocapuskásoknak" a dolog 2 éve.

Mégegyszer elnézést a provokálás miatt! Angyal

Aha ... ha most őszintén leírnám a véleményem, örökre kitiltanának minden internetes fórumról
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #145 Dátum: 2011. Május 17. - 16:30:08 »

Aha ... ha most őszintén leírnám a véleményem, örökre kitiltanának minden internetes fórumról

mármint engem, ha nem volt egyértelmű
Naplózva
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #146 Dátum: 2011. Május 17. - 16:35:02 »

Sziasztok!

A dologban 4 igazság volt: van a barátomnak fácántelepe, van Izs bockom, van AQUILA SPORTING TRAP lőszerem és van búzatáblám.

A többi egy kis provokáció volt, kiváncsi voltam a hozzászólásokhoz mert nem tudtam van-e még igazi vadász magyarországon.
Mert másik fórumon tetszett a "pesti kocapuskásoknak" a dolog 2 éve.

Mégegyszer elnézést a provokálás miatt! Angyal
Fejvakarás
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #147 Dátum: 2011. Május 17. - 17:02:04 »

Aha ... ha most őszintén leírnám a véleményem, örökre kitiltanának minden internetes fórumról

 Ördög Igen
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #148 Dátum: 2011. Május 17. - 17:30:28 »

"Mert másik fórumon tetszett a "pesti kocapuskásoknak" a dolog 2 éve."

Vadászvér!

Lehet, hogy azok a "Pesti kocapuskások" nem akartak megbántani, vagy csak egyszerűen vitába szállni veled,
sajnos én nem vagyok ilyen! Én elmondom a véleményemet.
Attól tartok, hogy amit eddig leírtál az szóról szóra igaz. Talán rájöttél a válaszokból, hogy ebből akár baj is lehet, és most szépíted a dolgokat. Eddig sem tetszettek a hozzászólásaid, a vadászathoz való viszonyulásod, de ez mindennek a teteje!
Javaslom keress egy olyan közösséget ahol hasonszőrűek között ez jó vicc, de itt nincs helye  provokációnak. Azt pedig nem tűrjük, hogy egyesek hülyének nézzenek minket!
Ezen a fórumon nem az alapján ítéljük meg a vadászokat, hogy Pesten, városban, falun, vagy tanyán él, hanem az alapján amit ír, és ahogy viselkedik. Ha egy kicsit néznél, láthatnád, hogy a mérce magas, és te átférsz bőven alatta.
Ezért, végleg törlöm regisztrációdat, és hozzáférésedet a VadászFórumhoz!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Steve
Vendég
« Új üzenet #149 Dátum: 2011. Május 17. - 18:57:08 »

Aha ... ha most őszintén leírnám a véleményem, örökre kitiltanának minden internetes fórumról

Janika!

Én tartom a modi topikba bejegyzett szösszenetem! Mosolyog
Az ilyen......, még ellenpólusnak, kontúrnak sem kell! Kacsint
 Wave
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 55   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: