Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Koccintó  (Megtekintve 57911 alkalommal)
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #15 Dátum: 2009. December 02. - 12:48:34 »

A borokhoz annyit, nekem a nagy kedvencem az Irsai Olivér a Neszmélyi Hilltop borháztól. Ajánlom mindenkinek, hogy kóstolja meg.

Cserszegi Fűszeres!  Kacsint  Igen Itt van a szomszédban  Vigyorog De ha jól sandítom CSászár tőled sincs messze  Vigyorog
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #16 Dátum: 2009. December 02. - 17:50:33 »

Az is finom.  Wave
Persze itt van a közelben, de a CBA-áruház még közelebb van, és ott kapható a kedvencem. Bion
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #17 Dátum: 2009. December 09. - 20:31:08 »

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #18 Dátum: 2009. December 24. - 15:04:58 »

A diópálinka nem rossz, sőt kifejezetten jó szerintem! Receptet sajna nem tudok, pedig szokott főzni a rokon, csak annyit árult el, hogy zöld diót kell leszedn, az megy cefrének különböző fűszerekel Mosolyog Gondolom cukor is kell bele, a zöld dió nem hiszem, hogy csak úgy magától megerjedne  Fejvakarás

"Valaki úgy csinálja hogy" törkölypálinkába bele a zöld diót, hozzá egy kis szegfűszeg, ánizs és  Piál
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Topi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 475



« Új üzenet #19 Dátum: 2009. December 24. - 15:53:18 »

Szia!
Tamás fórumtársunknak van receptje! Egy baja van, hogy igen gyorsan elfogy! Ördög
Naplózva

Szeretnék olyan jó ember lenni, mint amilyennek hisz a kutyám.........
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #20 Dátum: 2009. December 24. - 16:57:06 »

Pár éve már ismerem eme nedűt igen közelről.  Vigyorog
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Guszti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


« Új üzenet #21 Dátum: 2010. április 19. - 20:23:58 »

Közzé teszem a Kittenberger Kálmán-féle diópálinka receptjét (én is ez alapján szoktam elkészíteni):

2 liter pálinkát (én törkölyből csinálom) beletöltünk egy ötliteres szélesszájú üvegbe, 35 dkg négyfelé vágott, még "lágy" zölddiót teszünk hozzá. Zárjuk le az üveget és hagyjuk állni a napon 3 hétig (macskára vigyázni, nem lelökni!). Ezután tegyünk bele 35 dkg kristálycukrot (vagy mézet), 0,85 dkg egész fahéjat, 0,4 dkg szegfűszeget, zárjuk vissza az üveget, és hagyjuk újabb 3 hétig, naponta rázzuk fel. 3 hét után leszűrjük (mi többszörös kávéfilteren) és üvegbe töltjük. ( jóízűen elfogyasztjuk)  Piál
2 literrel nem érdemes vesződni, mert bizony hamar elfogy.  Vigyorog
Naplózva

"Szorgalmasan gyűjtögessed a hajnalpír melegét, hogy életed hűvösödő alkonyára is elég legyen."
danikutya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468



« Új üzenet #22 Dátum: 2010. Május 31. - 18:16:11 »

Közzé teszem a Kittenberger Kálmán-féle diópálinka receptjét (én is ez alapján szoktam elkészíteni):

2 liter pálinkát (én törkölyből csinálom) beletöltünk egy ötliteres szélesszájú üvegbe, 35 dkg négyfelé vágott, még "lágy" zölddiót teszünk hozzá. Zárjuk le az üveget és hagyjuk állni a napon 3 hétig (macskára vigyázni, nem lelökni!). Ezután tegyünk bele 35 dkg kristálycukrot (vagy mézet), 0,85 dkg egész fahéjat, 0,4 dkg szegfűszeget, zárjuk vissza az üveget, és hagyjuk újabb 3 hétig, naponta rázzuk fel. 3 hét után leszűrjük (mi többszörös kávéfilteren) és üvegbe töltjük. ( jóízűen elfogyasztjuk)  Piál
2 literrel nem érdemes vesződni, mert bizony hamar elfogy.  Vigyorog

Meghajol Meghajol Nyami Piál
Naplózva

Eb a vadász, kutya nélkül!
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #23 Dátum: 2010. Június 02. - 07:46:51 »

Soma diópálinkájának (likőrjének) receptje a Segítsünk egymásnak rovatból:
"Hozzávalók:
-2 liter almapálinka,
-30 szem zöld dió,
-egy evôkanál kálmos gyökér,
-fél szerecsen dió,
-5 szem szegfûszeg,
-egy k.k. ánizs,
-egy k.k. fahéj,
-egy k.k. kardamom ,
-fél kilogramm méz,
-1 narancs héja feldarabolva.
Elkészítése: a zöld diókat felszeleteljük, egy uborkásüvegbe tesszük és ráöntjük a pálinkát. A fûszereket kissé megtörve belérakjuk. Három hétig meleg helyen tartjuk, és naponta vagy kétnaponként megkavarjuk, majd leszûrjük. . A mézet 2-3dl vízzel felforraljuk, majd lehűtjük, és a leszûrt diókivonathoz keverjük. Ízlés szerint állítjuk be a szesz erôsségét.Üvegekbe szûrjük és legalább egy hónapig tovább érleljük, ha elállna, egy év után az igazi. Méz helyett a bátrabbak cukorral is csinálhatják, de juhar sziruppal is jó lehet. Elképzelheted, hogy milyen jó lehet ez a recept, ha ebből nem küldtem a fórum találkozóra."
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #24 Dátum: 2010. Július 19. - 12:20:48 »

Legkevésbé se reklám akar lenni lévén semmi közöm a borászathoz, hanem inkább ajánlás egy felhasználótól.

www.regeloborhaz.hu

A Cabernet 400 forint/liter és rendkííííííííívül finom. Barátokkal rendszeresen vesszük és ha már ott vagyunk nem kis tételben hanem 5 literenként. Legutóbb vagy 50 liter bort tuszkoltam be a kocsimba.

Ha valakit érdekel a környékemről (gödöllő) akkor neki is hozok ha megyek borért legközelebb. Vagy akár csatlakozhat hozzám és kóstolgathatja a felhozatalt.  Mosolyog
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #25 Dátum: 2010. Július 19. - 12:23:03 »

Legutóbb vagy 50 liter bort tuszkoltam be a kocsimba.


Az már tele tank. Hová tetted a benzint? Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #26 Dátum: 2010. Július 19. - 12:30:05 »

Az már tele tank. Hová tetted a benzint? Ördög


Na várj! Lehet logiszikai probléma történt... na mindegy! Majd mondom a srácoknak, hogy ne gyújtsanak rá ivás közben.  Ördög
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #27 Dátum: 2010. November 11. - 18:41:18 »

https://viewer?a=v&pid=gmail&attid=0.1&thid=12c3a78b3fc7bec2&mt=application/msword&url=

 Piál
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 12. - 22:51:28 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #28 Dátum: 2010. November 11. - 19:33:41 »


 Fejvakarás Tudom, hogy én vagyok az analfabéla  Rííí mit kellene látni Attila?  Vállat von Stoel

Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #29 Dátum: 2010. November 11. - 19:42:44 »

Kattints rá a szövegre, és találsz egy csomó forralt bor receptet! Koccint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: