Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nyest  (Megtekintve 64565 alkalommal)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #30 Dátum: 2010. Március 10. - 07:37:03 »

A volt feleségem kocsiját (Vértes, Sík-völgy pta.) már kétszer rágta meg!

Blankolni tanult csak Nyihi
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #31 Dátum: 2010. Március 10. - 16:03:15 »

Blankolni tanult csak Nyihi

 Ördög
Naplózva
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #32 Dátum: 2010. Március 10. - 16:13:06 »

Semmit sem értek az autóvillamossághoz, de ilyenkor nem csapja szájon a ménkü?
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #33 Dátum: 2010. Március 10. - 16:14:22 »

Semmit sem értek az autóvillamossághoz, de ilyenkor nem csapja szájon a ménkü?

Hát az attól függ melyik vezetéket "blankolja" éppen a kis gengszter!  Kacsint
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #34 Dátum: 2010. Március 10. - 16:38:47 »

Nekem aludt pár éjszakát egy a motortérben. Először csak a nyomait láttam a motorháztetőn, majd felnyitva a motort borító műanyagon a bundája nyomát, ahogy összetekeredve aludt. Igen jó lenyomat volt a finom porban, le kellett volna fényképeznem. Ja és megkezdte a motorháztető szigetelését belülről, gondolom megkívánta az üveggyapotot.

Átmentem a szembeszomszédhoz, kértem a jól szituált afgán agárról két marék szőrt, majd ezeket nylonharisnyában elhelyeztem a motortérben. Azóta nem volt látogatóm.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #35 Dátum: 2010. Március 10. - 18:26:34 »

Ügyes!!!
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #36 Dátum: 2010. április 08. - 12:35:48 »

Hetek óta tapasztalom,hogy tele van az autó nyomokkal.Eddig nem is foglalkoztam a riasztással,egészen tegnapig.
Kedden ugyanis az autó nem akart menni.Csak fél teljesítményen muzsikált amit azonnal a turbó hibájának gondoltam,mert olyannal már találkoztam.Igy vánszorogtam vele 260km-t.Szerdán reggel irány a szerelő.Miután rákötötte a számítógépet már mondta is a diagnózist:kicsi a turbónyomás!
Magamban már számoltam,hogy mennyibe is fog ez a kaland kerulni,mikor közölte,hogy 500Ft-ért,meg agy üveg konyakért megjavítja még ma.Néztem csak,de azonnal beleegyeztem,bár gondoltam alkudni kéne legalább 20%-ot.
Felnyult a polcra és leemelt valami vékony gumicsövet,amit beletett valahová a motor mellé és közölte,hogy készen van.
A hiba oka az volt,hogy valami állatkák elfogyasztottak vacsorára némi vákumcsövet,ami valahonnan hiányzott és az autó "szervízmódba" állt.

Tegnap este kitettem a csapdát,tettem bele tojást.Remélem hamarosan átköltöztethetem a nyestet,egy nagyon jó barátom portájára a szomszéd faluba. Nyihi
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #37 Dátum: 2010. április 08. - 13:08:16 »

Szia Trója!

Egy Forumozó írta nem is oly' rég, hogy jó adag kutyaszőrt tett a motortérbe, ami elriasztotta a nyestet. Pluszban nem árt a csapda mellé!  Wave
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #38 Dátum: 2010. április 08. - 13:21:17 »

Szia Trója!

Egy Forumozó írta nem is oly' rég, hogy jó adag kutyaszőrt tett a motortérbe, ami elriasztotta a nyestet. Pluszban nem árt a csapda mellé!  Wave

Így van, én voltam. Nálam tökéletesen működött. Éppen azon vagyok, hogy cserélni kell a tasakokban frissre a szőrt, de nem találok a környéken hosszúszőrű kutyát.

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #39 Dátum: 2010. április 12. - 14:49:21 »

Így van, én voltam. Nálam tökéletesen működött. Éppen azon vagyok, hogy cserélni kell a tasakokban frissre a szőrt, de nem találok a környéken hosszúszőrű kutyát.


Voldi! Rövid szőrű kutya, fésű, a begyűjtött szőrt meg valami régi harisnyába! 3 perc alatt megvan a kellő mennyiség. Kacsint
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4584



« Új üzenet #40 Dátum: 2010. április 12. - 15:30:16 »

Így van, én voltam. Nálam tökéletesen működött. Éppen azon vagyok, hogy cserélni kell a tasakokban frissre a szőrt, de nem találok a környéken hosszúszőrű kutyát.



Ha kell, én tudok adni! Nem kell sokat fésülgetnem, hogy összejöjjön egy marokkal!  Vigyorog

Meg aztán a nyest a tacskótól fél leginkább...  Ördög
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #41 Dátum: 2010. április 12. - 16:04:28 »

Ha kell, én tudok adni! Nem kell sokat fésülgetnem, hogy összejöjjön egy marokkal!  Vigyorog

Meg aztán a nyest a tacskótól fél leginkább...  Ördög

Szombatig fésüld folyamatosan!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #42 Dátum: 2010. április 12. - 19:22:37 »

Én tegnap a saját hajam raktam hajvágás után harisnyába, majd a motortérbe, mert amikor büszkén kinyitottam a motorteret a haver előtt, hogy "milyen tiszta", ott vigyorogtak a sáros láb- és fekvésnyomok...  Ördög
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #43 Dátum: 2010. április 13. - 06:20:44 »

Kutyaszőr mifelénk elég kurens arú.A szomszéd kutyája rövidszőrű,ezért egy darab rongyot is loptam a kutya fekhelyéről.
Ezt nem tartottam elegendőnek és én is a saját hajamat tettem egy zokniba,mégpedig olyanba ami egész nap a lábamon volt! Bion

Azóta nincsenek az autón nyomok!

A csapda amivel próbálkozom pedig sorban fogdossa a környék macskáit,alig győzöm szabadon engedni őket.
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4584



« Új üzenet #44 Dátum: 2010. április 13. - 07:39:15 »


A csapda amivel próbálkozom pedig sorban fogdossa a környék macskáit,alig győzöm szabadon engedni őket.

Legalább van egy kis sikerélményed!  Ördög
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: