Oldalak: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkönyvek  (Megtekintve 297983 alkalommal)
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #1365 Dátum: 2022. Január 07. - 22:43:01 »

Nekem sajnos nem jutott a könyvből.
Ha lesz utánnyomás, 3 példányra jelentkezem!
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1366 Dátum: 2022. Január 07. - 23:06:24 »

Nekem sajnos nem jutott a könyvből.
Ha lesz utánnyomás, 3 példányra jelentkezem!


Zoli! Ha egy könyvet háromszor kiolvasol ugyan ott vagy!!  Röhög Röhög Röhög
Bocsi, ez nekem magas labda volt!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Embandy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 292



« Új üzenet #1367 Dátum: 2022. Január 08. - 06:49:20 »

Lemaradtam jómagam is Csabus, így ha kijön a következő százas, legyél kedves küldj egyet belőle!
Köszönöm szépen Emelem
Naplózva

"Nedves, földszagú, ibolyás hazai erdő, takarodót fújó feketerigó, rekedten dürgő fácánkakas, estcsillag alatt korrogva szálló szalonka, de megörülnék nektek! Szalonka nélküli Március, pótolhatatlan mulasztás a vadász életében."
debrő74
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Új üzenet #1368 Dátum: 2022. Január 08. - 13:16:17 »

Tiszteletem! Gáloscsabus, ha lehetséges akkor én is kérnék egy példányt a következő szériából. Az elsőnél ellustálkodtam jelezni, aztán meg már elfogott. Előre is köszönöm.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1369 Dátum: 2022. Január 08. - 13:49:29 »

Zoli! Ha egy könyvet háromszor kiolvasol ugyan ott vagy!!  Röhög Röhög Röhög
Bocsi, ez nekem magas labda volt!

Ahelyett, hogy levágná rövidebbre az étkezőasztalnak azt az egy lábát ami hosszabb, inkább alápakol a másik háromnak...  Fejvakarás
Végülis...ez is egy megoldás ... Röhög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #1370 Dátum: 2022. Január 10. - 13:47:31 »

Hát, mi vagyunk az Olvasók😁
És aki veszi a bátorságot, hogy pőrére vetkőzve önként kitegye magát a sziklához láncolva a keselyűk elé,
az felvállalja ennek a kockázatát is.

Amint az újságírók legfőbb alapszabályában már nagyon rég leírta valaki: A hír szent, a vélemény szabad.
Csak nem mindig könnyű megtalálni a határvonalat a vélemény és az ítélet között. És sokszor nem is lehet rajta végig egyensúlyozni.
De jól van ez így👍

A kollégád könyve után a Tengerdi Győző könyve következett.

Hát - ahogy mondani szokták - a különbséget zongorázni lehetne...
Ha lenne akkora zongora, amin ekkorát lehetne...

Nem is tudom lehet-e könyvnek nevezni a fent említett kötetet?...
Nekem inkább a fotóalbum, az exibicionizmus csimborasszója kifejezések, kategóriák jutottak róla eszembe.

Ha én egyszer könyvírásra vetemednék, biztosan nem olyan fotót választanék a címlapra, ahol egy vadászvendég/kliens trófeájával pózolok, ill. biztosan kihagynám belőle a családi jellegű, vadászathoz még csak érintőlegesen sem kötődő fotókat.

A könyv szép nagy, a fotók többnyire szépek, de van benne jónéhány, ami zavaróan rossz minőségű, ill. esetenként ugyanarról a témáról túl sok fotó van.
A kísérőszöveg széttördelésével létrehozott képaláírások engem kimondottan zavartak.

Szerintem a szerzőben lévő, általa átélt élményanyag ennél sokkal-sokkal jobb könyvet is "tudott volna eredményezni".
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1371 Dátum: 2022. Január 10. - 14:33:07 »

A kollégád könyve után a Tengerdi Győző könyve következett.

Hát - ahogy mondani szokták - a különbséget zongorázni lehetne...

Fejvakarás
Mondjuk nem értem, mi visz rá valakit, hogy Tengerdi Győző könyvét a kezébe vegye...
Rendben az ember kíváncsi...no de ennyire?
A HM Verga úgy tűnik, nem tesz jót az írói vénának, legalábbis én Rakk Tamástól sem voltam elragadtatva.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #1372 Dátum: 2022. Január 10. - 17:59:45 »

Fejvakarás
Mondjuk nem értem, mi visz rá valakit, hogy Tengerdi Győző könyvét a kezébe vegye...
Rendben az ember kíváncsi...no de ennyire?
A HM Verga úgy tűnik, nem tesz jót az írói vénának, legalábbis én Rakk Tamástól sem voltam elragadtatva.

Feri, tudom nagyon gáz, de ebben is egyetértünk.  Ördög Ördög Ördög Ördög Ennyire színvonaltalan vadászkönyvet talán még nem is olvastam. Eddig Nagy Domonkos Imre és John Bokk vitte a prímet, de ez a könyv mindnél rosszabb. Ötször álltam neki, hogy végigolvassam-nézzem, de képtelen voltam.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1373 Dátum: 2022. Január 10. - 19:01:01 »

Feri, tudom nagyon gáz, de ebben is egyetértünk.  Ördög Ördög Ördög Ördög Ennyire színvonaltalan vadászkönyvet talán még nem is olvastam. Eddig Nagy Domonkos Imre és John Bokk vitte a prímet, de ez a könyv mindnél rosszabb. Ötször álltam neki, hogy végigolvassam-nézzem, de képtelen voltam.
Wave
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1374 Dátum: 2022. Február 08. - 07:26:28 »

Üdv Hölgyek és Urak!
Várszegi József, Vadőri hétköznapok című könyvének elkészült az utánnyomása.
Azt kérem mindenkitől aki lemaradt az első eresztésről, és szeretne a könyvből, hogy küldjön nekem egy privát üzenetet, a következő tartalommal:
- Neve
- Postacíme
- Igényelt példányszám
- Kér-e dedikálást, és milyen névre?
Jövő hétfőig Jóska távol lesz, de addig összegyűjtöm az igényeket és amint hazaérkezik, megkezdi a postázást.
Akinek postára kerül a küldeménye, annak küldeni fogok egy üzenetet a számlaszámmal és a küldés díjával kiegészített, utalandó összeggel.
 Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #1375 Dátum: 2022. Február 08. - 08:57:29 »

 Emelem
Ejnye, az első turnus árva gyerek volt? Nekünk nem járt a dedikáció? Rííí Értem én, a ... marketing Ördög

 
Naplózva

Üdv Chris
harkazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Új üzenet #1376 Dátum: 2022. Február 08. - 09:01:42 »

Üdv Hölgyek és Urak!
Várszegi József, Vadőri hétköznapok című könyvének elkészült az utánnyomása.
Azt kérem mindenkitől aki lemaradt az első eresztésről, és szeretne a könyvből, hogy küldjön nekem egy privát üzenetet, a következő tartalommal:
- Neve
- Postacíme
- Igényelt példányszám
- Kér-e dedikálást, és milyen névre?
Jövő hétfőig Jóska távol lesz, de addig összegyűjtöm az igényeket és amint hazaérkezik, megkezdi a postázást.
Akinek postára kerül a küldeménye, annak küldeni fogok egy üzenetet a számlaszámmal és a küldés díjával kiegészített, utalandó összeggel.
 Emelem

Szia, Csaba!
Küldtem privit.
Zoli
Naplózva
Coyote
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 73


« Új üzenet #1377 Dátum: 2022. Február 08. - 10:19:46 »

Azt kérem mindenkitől aki lemaradt az első eresztésről, és szeretne a könyvből, hogy küldjön nekem egy privát üzenetet, a következő tartalommal:

Szia!
Küldtem én is privátot. Köszönöm szépen!  Emelem
Naplózva
Ts@bi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Új üzenet #1378 Dátum: 2022. Február 08. - 10:35:01 »

Akinek postára kerül a küldeménye, annak küldeni fogok egy üzenetet a számlaszámmal és a küldés díjával kiegészített, utalandó összeggel.
 Emelem

Pm ment, köszönöm!  Emelem
Naplózva
Embandy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 292



« Új üzenet #1379 Dátum: 2022. Február 08. - 13:33:16 »

Akinek postára kerül a küldeménye, annak küldeni fogok egy üzenetet a számlaszámmal és a küldés díjával kiegészített, utalandó összeggel.
 Emelem

Szia Csaba,

küldtem privát üzenetben az adatokat.
Köszi szépen az ügyintézést Emelem
Naplózva

"Nedves, földszagú, ibolyás hazai erdő, takarodót fújó feketerigó, rekedten dürgő fácánkakas, estcsillag alatt korrogva szálló szalonka, de megörülnék nektek! Szalonka nélküli Március, pótolhatatlan mulasztás a vadász életében."
Oldalak: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: