Oldalak: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkönyvek  (Megtekintve 297757 alkalommal)
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #1260 Dátum: 2019. Szeptember 04. - 23:49:07 »


 Tisztelt Fórum Társak! Uraim!

 A minap betértem egy antikváriumba, amelyet soha sem hagyok ki, ha mód és lehetőségem van rá...Az én gyűjteményemben már meg van az alábbi kötet, de amint levettem a polcról és megláttam az árát, nem tudtam ott hagyni! Gondolván, hogy valakinek még hiányozhat...a polcáról...
 Szóval 1500 ft volt a könyv ára, így, Fórum Társi alapon egy tábla milka csokiért + posta költségért szívesen "megválnék"tőle...Aki elsőnek jelentkezik, ővé!  Emelem  Wave  Emelem

Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1261 Dátum: 2019. Szeptember 05. - 15:18:36 »

Tisztelt Fórum Társak! Uraim!

 A minap betértem egy antikváriumba, amelyet soha sem hagyok ki, ha mód és lehetőségem van rá...Az én gyűjteményemben már meg van az alábbi kötet, de amint levettem a polcról és megláttam az árát, nem tudtam ott hagyni! Gondolván, hogy valakinek még hiányozhat...a polcáról...
 Szóval 1500 ft volt a könyv ára, így, Fórum Társi alapon egy tábla milka csokiért + posta költségért szívesen "megválnék"tőle...Aki elsőnek jelentkezik, ővé!  Emelem  Wave  Emelem



Elkelt !    Ördög       Írok privátot !  Emelem
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #1262 Dátum: 2019. Szeptember 05. - 17:51:48 »

Tisztelt Fórum Társak! Uraim!

 A minap betértem egy antikváriumba, amelyet soha sem hagyok ki, ha mód és lehetőségem van rá...Az én gyűjteményemben már meg van az alábbi kötet, de amint levettem a polcról és megláttam az árát, nem tudtam ott hagyni! Gondolván, hogy valakinek még hiányozhat...a polcáról...
 Szóval 1500 ft volt a könyv ára, így, Fórum Társi alapon egy tábla milka csokiért + posta költségért szívesen "megválnék"tőle...Aki elsőnek jelentkezik, ővé!  Emelem  Wave  Emelem



Kultikus mű!  Igen
Megvan orginale is. Schwarzwild Report.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1263 Dátum: 2019. Szeptember 10. - 15:33:19 »

Tisztelt Fórum Társak! Uraim!

 A minap betértem egy antikváriumba, amelyet soha sem hagyok ki, ha mód és lehetőségem van rá...Az én gyűjteményemben már meg van az alábbi kötet, de amint levettem a polcról és megláttam az árát, nem tudtam ott hagyni! Gondolván, hogy valakinek még hiányozhat...a polcáról...
 Szóval 1500 ft volt a könyv ára, így, Fórum Társi alapon egy tábla milka csokiért + posta költségért szívesen "megválnék"tőle...Aki elsőnek jelentkezik, ővé!  Emelem  Wave  Emelem


Kösz Csaba !  Van rá jelentkező !

Naplózva
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #1264 Dátum: 2019. Szeptember 29. - 08:39:55 »

Kösz Csaba !  Van rá jelentkező !



 Csak így tovább a "terelgetéssel"!  Igen Vigyorog Emelem
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #1265 Dátum: 2019. Szeptember 29. - 08:42:42 »


 Sziasztok!

 ...ha esetleg valakinek még hiányzik a gyűjteményéből az alábbi könyv, akkor nagyon szívesen oda-, át- , ill. postára adom! Tényleg egy tábla csokiért!  Stoel  Emelem

Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1266 Dátum: 2019. Október 01. - 13:22:17 »

https://divany.hu/vilagom/2019/10/01/fekete-istvan/?fbclid=IwAR3L4_LAXxjMoSWt7PQ_CqP7ZQfvpcDnjZz8hbUvrHx0fYzZrhvnjfkVRsI
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #1267 Dátum: 2019. Október 09. - 14:27:11 »

Nem vadászkönyv, de egy éven belül a második könyv, amit egy szuszra olvastam végig.
Az első Tomek novelláskötete volt.
A mostani Bödőcs Tibor: Meg se kínáltak. /Bocs Tanár Úr, nem vettem, kaptam./
Döbbenetesen jó korrajz az elmúlt 3 évtizedről, olyan irodalmi, képzőművészeti áthallásokkal, hogy beleborsóztam.
 ("...a csapat félig részeg volt, vagy tán egészen az...")
 ("...bocs, eltörtem a poharat. Minden egész eltörött. Na mindegy nem volt benne sok...")
 ("...csak nézett, mint Van Gogh, mikor elfogyott  a sárgája...")
Azt gondolom, hogy ha 100 év múlva valaki mindent tudni akar erről a magyar negyedszázadról, elég lesz neki ezt az egy könyvet elolvasnia. Az, hogy ízig-vérig Zala, az már csak hab a tortán.

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1268 Dátum: 2019. Október 09. - 15:01:32 »

Nem vadászkönyv, de egy éven belül a második könyv, amit egy szuszra olvastam végig.
Az első Tomek novelláskötete volt.
A mostani Bödőcs Tibor: Meg se kínáltak. /Bocs Tanár Úr, nem vettem, kaptam./
Döbbenetesen jó korrajz az elmúlt 3 évtizedről, olyan irodalmi, képzőművészeti áthallásokkal, hogy beleborsóztam.
 ("...a csapat félig részeg volt, vagy tán egészen az...")
 ("...bocs, eltörtem a poharat. Minden egész eltörött. Na mindegy nem volt benne sok...")
 ("...csak nézett, mint Van Gogh, mikor elfogyott  a sárgája...")
Azt gondolom, hogy ha 100 év múlva valaki mindent tudni akar erről a magyar negyedszázadról, elég lesz neki ezt az egy könyvet elolvasnia. Az, hogy ízig-vérig Zala, az már csak hab a tortán.
Most nézhetek új meglepi után... Mosolyog Szerintem is egy remekmű,idézhető klasszikusokkal. Mindenki számára érthető és élvezhető humor. Kiváló korrajz.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #1269 Dátum: 2019. November 13. - 09:36:17 »

Sziasztok!
Keresem Bornemisza Péter: Varázslatos vadászatok c. könyvét.
Ha lenne valakinek eladó példány, nagyon érdekelne.

Köszönöm!
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #1270 Dátum: 2019. December 18. - 18:49:01 »

Sziasztok!

 ...ha esetleg valakinek még hiányzik a gyűjteményéből az alábbi könyv, akkor nagyon szívesen oda-, át- , ill. postára adom! Tényleg egy tábla csokiért!  Stoel  Emelem



 ...még aktuális, ha valakinek kell! Nagyon szívesen!
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #1271 Dátum: 2019. December 19. - 21:26:53 »

...még aktuális, ha valakinek kell! Nagyon szívesen!

 A könyv gazdára talált!  Emelem
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #1272 Dátum: 2020. Január 02. - 16:30:51 »


 Sziasztok!  Emelem

 Az alábbi könyvek, ha még hiányoznának valakinek a polcáról...  S.Peti  Megegyezünk!  Emelem



Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Forester73
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



« Új üzenet #1273 Dátum: 2020. Január 02. - 17:15:33 »

Ha még megvan az Ördöggyűrű-re igényt tartanék !

Ha meg van még kérlek jelezd Druszám és megbeszéljük privátba a részleteket !

Üdv az Ogre
Naplózva

" A 3006-t sohasem hiba választani !"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1274 Dátum: 2020. Január 02. - 17:53:55 »

Sziasztok!  Emelem

 Az alábbi könyvek, ha még hiányoznának valakinek a polcáról...  S.Peti  Megegyezünk!  Emelem




A Maderspach könyvet szeretném birtokolni, nagyjából bármi áron...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: