Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 94   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkönyvek  (Megtekintve 297722 alkalommal)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #90 Dátum: 2008. Július 29. - 22:25:05 »

Sziasztok!

Ma megjött a könyv, amit Boar ajánlott: Gordon Young - Thaiföldi vadászkalandok.
Remélem, valóban alapmű Mosolyog A "vakeráról" érkezett, 300 ft-ért kaptam meg. Sajnos a posta hozta formáját és 800ft lett mire hozzám került, de ha jó könyv, ennyit megért, ennyiért szinte semmit sem kapni...

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #91 Dátum: 2008. Július 29. - 22:26:22 »

Sziasztok!

Ma megjött a könyv, amit Boar ajánlott: Gordon Young - Thaiföldi vadászkalandok.
Remélem, valóban alapmű Mosolyog A "vakeráról" érkezett, 300 ft-ért kaptam meg. Sajnos a posta hozta formáját és 800ft lett mire hozzám került, de ha jó könyv, ennyit megért, ennyiért szinte semmit sem kapni...

 Wave
Balázs ha kiolvastad várjuk a véleményedet. Wave
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #92 Dátum: 2008. Július 29. - 22:31:33 »

Sziasztok!

Ma megjött a könyv, amit Boar ajánlott: Gordon Young - Thaiföldi vadászkalandok.
Remélem, valóban alapmű Mosolyog A "vakeráról" érkezett, 300 ft-ért kaptam meg. Sajnos a posta hozta formáját és 800ft lett mire hozzám került, de ha jó könyv, ennyit megért, ennyiért szinte semmit sem kapni...

 Wave
Balázs ha kiolvastad várjuk a véleményedet. Wave

Te nem olvastad Józsi? Remélem jó lesz... Azt hittem, ismered!
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #93 Dátum: 2008. Július 29. - 22:35:04 »

De olvastam,de bevallom olyan régen hogy nem emlékszek rá. Woest Ezért várom tőled az infókat,mert akkor előkeresem és kiolvasom megint.Általában 5-6 könyvet olvasok egyszerre,kb ugyan ennyi témában.
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #94 Dátum: 2008. Július 29. - 22:35:49 »

De olvastam,de bevallom olyan régen hogy nem emlékszek rá. Woest Ezért várom tőled az infókat,mert akkor előkeresem és kiolvasom megint.Általában 5-6 könyvet olvasok egyszerre,kb ugyan ennyi témában.

 Vigyorog oké, ha lesz időm olvasom majd és jelzek! Még van 2 Maderspach elé, na meg a Vadásziskolát olvasom keményen Mosolyog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #95 Dátum: 2008. Július 29. - 22:43:55 »

De olvastam,de bevallom olyan régen hogy nem emlékszek rá. Woest Ezért várom tőled az infókat,mert akkor előkeresem és kiolvasom megint.Általában 5-6 könyvet olvasok egyszerre,kb ugyan ennyi témában.

 Vigyorog oké, ha lesz időm olvasom majd és jelzek! Még van 2 Maderspach elé, na meg a Vadásziskolát olvasom keményen Mosolyog
Köszi bíztam benned.Aztán lehet én hamarabb olvasom Bion,te meg olvass és tanulj. Okos
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #96 Dátum: 2008. Július 29. - 22:47:23 »

De olvastam,de bevallom olyan régen hogy nem emlékszek rá. Woest Ezért várom tőled az infókat,mert akkor előkeresem és kiolvasom megint.Általában 5-6 könyvet olvasok egyszerre,kb ugyan ennyi témában.

 Vigyorog oké, ha lesz időm olvasom majd és jelzek! Még van 2 Maderspach elé, na meg a Vadásziskolát olvasom keményen Mosolyog
Köszi bíztam benned.Aztán lehet én hamarabb olvasom Bion,te meg olvass és tanulj. Okos

Tanulok, mert közeleg a vizsga... most épp valami összefoglalót készülök kidolgozni a védett és vadászható vízivadfajokról, valami olyasmit, amiben egy kép, fajnév és jellegzetes jegyek leírása van. Ez nehezen megy megtanulni, ezért kell a segítség hozzá Mosolyog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #97 Dátum: 2008. Július 29. - 22:51:34 »

Ez tök jó,nekem tetszik remélem a vizsgáztatónak is.Sok sikert hozzá.Ha tudsz egy példányt majd nekem is belőle előre is köszi.Azt tudod most kettő réce kiesett a vadászható fajokból.Miből készülsz.
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #98 Dátum: 2008. Július 29. - 22:53:34 »

Ez tök jó,nekem tetszik remélem a vizsgáztatónak is.Sok sikert hozzá.Ha tudsz egy példányt majd nekem is belőle előre is köszi.Azt tudod most kettő réce kiesett a vadászható fajokból.Miből készülsz.

Vadásziskola, meg természetesen utánanéztem a vadászható fajoknak, tehát a 2 récefaj és a szalonka is "frissült" (sajnos).
PDF-ben akarom megszerkeszteni, színesben, egyszerű kivitelre, ha kész felteszem akár ide is...
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #99 Dátum: 2008. Július 29. - 22:56:39 »

Várjuk és sok sikert hozzá.Azt nem is mondom hogy alaposan készülj fel ,nehogy hülyeséget írj.Kinek fogod leadni odaadni.
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #100 Dátum: 2008. Július 29. - 23:03:08 »

Várjuk és sok sikert hozzá.Azt nem is mondom hogy alaposan készülj fel ,nehogy hülyeséget írj.Kinek fogod leadni odaadni.

Hiba biztos lesz benne, nem szakterületem, de igyekszem a legjobbra írni. Pár oldalas lesz a dolog, jóformán a magam nyelvezetén szeretném a fajok listáját megfoglamzani, hogy könnyebben megtanuljam (jobban megértem a saját irományom mint a könyvet, amiben sokszor túl"lihegik" a dolgokat, nem kell nagy dologra gondolni Mosolyog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #101 Dátum: 2008. Július 29. - 23:04:37 »

Várjuk és sok sikert hozzá.Azt nem is mondom hogy alaposan készülj fel ,nehogy hülyeséget írj.Kinek fogod leadni odaadni.

Hiba biztos lesz benne, nem szakterületem, de igyekszem a legjobbra írni. Pár oldalas lesz a dolog, jóformán a magam nyelvezetén szeretném a fajok listáját megfoglamzani, hogy könnyebben megtanuljam (jobban megértem a saját irományom mint a könyvet, amiben sokszor túl"lihegik" a dolgokat, nem kell nagy dologra gondolni Mosolyog
Erre még holnap visszatérünk!!! Wave
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #102 Dátum: 2008. Július 29. - 23:06:10 »

Várjuk és sok sikert hozzá.Azt nem is mondom hogy alaposan készülj fel ,nehogy hülyeséget írj.Kinek fogod leadni odaadni.

Hiba biztos lesz benne, nem szakterületem, de igyekszem a legjobbra írni. Pár oldalas lesz a dolog, jóformán a magam nyelvezetén szeretném a fajok listáját megfoglamzani, hogy könnyebben megtanuljam (jobban megértem a saját irományom mint a könyvet, amiben sokszor túl"lihegik" a dolgokat, nem kell nagy dologra gondolni Mosolyog
Erre még holnap visszatérünk!!! Wave

Rendben, a hétvégén meg is szeretném csinálni ha lesz időm, most sajnos sok dolog jött össze...  Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #103 Dátum: 2008. Július 30. - 07:59:10 »

Olvasta valaki Peter Capstic: Az utolsó elefántvadász című könyvét?

Ha igen, érdekelne a véleménye, mert a Halál a fekete kontinensen című szinte élvezhetetlen; nekem nagyon nem tetszett.

Csak hogy érdemes-e megvenni?
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #104 Dátum: 2008. Július 30. - 08:15:43 »

Olvasta valaki Peter Capstic: Az utolsó elefántvadász című könyvét?

Ha igen, érdekelne a véleménye, mert a Halál a fekete kontinensen című szinte élvezhetetlen; nekem nagyon nem tetszett.

Csak hogy érdemes-e megvenni?

Szia!

Én a Halál a magas fűben, vagy valami hasonló című könyvét olvastam. Érdekesen ír az ember, az biztos.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 94   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: