Oldalak: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 94   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkönyvek  (Megtekintve 297442 alkalommal)
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #990 Dátum: 2016. December 24. - 19:17:57 »

A jobb szélső svferi fórumtársunk most megjelent könyve!
http://vadaszkonyv.hu/termek/632/Egy%20vad%C3%A1sz%C3%A9v%20morzs%C3%A1i%20(Szalonk%C3%A1kt%C3%B3l%20szalonk%C3%A1kig)
 Emelem
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #991 Dátum: 2016. December 24. - 19:44:08 »

A jobb szélső svferi fórumtársunk most mrgjelent könyve!

 Emelem
Tudok róla Attila, de nem vettem meg.
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #992 Dátum: 2016. December 25. - 06:50:59 »

Emelem
Tudok róla Attila, de nem vettem meg.
 Emelem


Nem vagyunk egyformák ! Én meg biztos megveszem !   Emelem
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #993 Dátum: 2016. December 25. - 07:50:38 »

Nem vagyunk egyformák !

Ez így igaz! Igen
A napjaink vadászíróival óvatos lettem, mert "sikerült" egy-két olyan könyvet rendelnem,
ami nem tetszik.
Most már ott tartok, hogy vásárlás előtt szeretek belelapozni és beleolvasni egy-egy könyvbe
mielőtt döntök.
Ez alól kivételt képeznek a "hiánylistámon" szereplő könyvek (még van vagy 20 db Rííí), amikre
bárhol rábukkanok már rendelem is.
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #994 Dátum: 2016. December 25. - 08:20:59 »

Ez így igaz! Igen
A napjaink vadászíróival óvatos lettem, mert "sikerült" egy-két olyan könyvet rendelnem,
ami nem tetszik.
Most már ott tartok, hogy vásárlás előtt szeretek belelapozni és beleolvasni egy-egy könyvbe
mielőtt döntök.
Ez alól kivételt képeznek a "hiánylistámon" szereplő könyvek (még van vagy 20 db Rííí), amikre
bárhol rábukkanok már rendelem is.
 Emelem


Erre jó az irodalmi pályázat . Ha Te könyvet írnál azt is megvenném . ( Nem lehet hogy valakit az összeg tartson vissza egy könyv megvásárlásától - 10 korsó sör ára  Kacsint )

Feri írásait innét ismerem és sejtem azt is miért nem aktív mostanában .  A tehetség akkor is utat talál ha ...................................     Emelem
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #995 Dátum: 2016. December 25. - 08:59:24 »

Ha Te könyvet írnál azt is megvenném . ( Nem lehet hogy valakit az összeg tartson vissza egy könyv megvásárlásától - 10 korsó sör ára  Kacsint )



 Emelem
Megtisztelsz ezzel!
Bár van egy szinte komplett anyag a gépen, de soha nem fog nyomdába kerülni. Igen
Ha ismernél, akkor tudnád, hogy soha nem sajnáltam könyvre az anyagiakat.
Viszont évek óta szigorúan válogatok, mert számomra nem mindegy, hogy mi kerül - a közel 700 vadászkönyv mellé -
a polcra, és mire adok ki pénzt.
Az árakkal (főleg az antikvár piaciakkal) gyakorlatilag naprakész vagyok.
 Emelem





Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #996 Dátum: 2016. December 25. - 09:58:57 »

Emelem
Megtisztelsz ezzel!
Bár van egy szinte komplett anyag a gépen, de soha nem fog nyomdába kerülni. Igen
Ha ismernél, akkor tudnád, hogy soha nem sajnáltam könyvre az anyagiakat.
Viszont évek óta szigorúan válogatok, mert számomra nem mindegy, hogy mi kerül - a közel 700 vadászkönyv mellé -
a polcra, és mire adok ki pénzt.
Az árakkal (főleg az antikvár piaciakkal) gyakorlatilag naprakész vagyok.
 Emelem



Üdv

Gratulálok a 700 vadászkönyvhöz. Ebben gondolom nem csak magyar nyelvűek vannak. Azért kérdezem mert nekem cca 250 van és nehezen tudom elképzelni, hogy további közel 500 könyv lenne elérhető, amely magyar nyelven is megjelent és elolvasásra érdemes.  Fejvakarás
Mostanában néhány vadászkönyvvel én is hasonlóképpen jártam, mint Te (főleg kortárs szerzők műveivel de pl a Lazi kiadós kiváló sorozatban is volt olyan - nem kortárs - szerző műve, melyet egy hónapig tartott kínkeservesen elolvasnom, a szokásos 2-3 nap élvezet helyett) és azóta jobbnak tartom belelapozni. Fórumtársak által írt könyvekben azonban eddig nem csalódtam  Mosolyog.
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden Olvtársnak!

 Emelem
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #997 Dátum: 2016. December 25. - 11:01:26 »

Üdv
Mostanában néhány vadászkönyvvel én is hasonlóképpen jártam, mint Te (főleg kortárs szerzők műveivel de pl a Lazi kiadós kiváló sorozatban is volt olyan - nem kortárs - szerző műve, melyet egy hónapig tartott kínkeservesen elolvasnom, a szokásos 2-3 nap élvezet helyett) és azóta jobbnak tartom belelapozni. Fórumtársak által írt könyvekben azonban eddig nem csalódtam  Mosolyog.


 Emelem
 Köszönöm!
Talán 3-4 olyan könyvem van, ami nem magyar nyelven íródott és nem is itthon lett kiadva.
Azt viszont érdemesnek tartom megjegyezni, hogy 10 éves koromban kezdtem a könyvgyűjtést,
mostanra meg a csikófogaim is kihullottak. Ördög
Nem csak a "kidobott" pénz, hanem a csalódottság is bosszant, ha valamelyik könyvvel "mellényúlok".
Ezért vagyok óvatos a kortárs vadászirodalommal.
 A Lazi-nál is jelent meg egy-két "döcögős" tartalmú könyv, de a többi viszont jó. Igen
Ezekből is szelektáltam... Vigyorog
A Jézuska most Barthos Gyula: Erdészüdv, vadászüdv! című könyvét hozta.
Ha érdekel, akkor keress rá a világhálón.
Két évig kereste, mire sikerült begyűjteni.
Számomra ez is egyfajta vadászat.
 Emelem



Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #998 Dátum: 2016. December 25. - 15:10:52 »

Üdv

Gratulálok a 700 vadászkönyvhöz. Ebben gondolom nem csak magyar nyelvűek vannak. Azért kérdezem mert nekem cca 250 van és nehezen tudom elképzelni, hogy további közel 500 könyv lenne elérhető, amely magyar nyelven is megjelent és elolvasásra érdemes.  Fejvakarás
Fórumtársak által írt könyvekben azonban eddig nem csalódtam  Mosolyog.
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden Olvtársnak!

 Emelem

Szia!

Vedd meg a Magyar Vadászirodalom Képeskönyvét, ha még nincs meg! Ez segít eligazodni a régebben kiadott művek között. (A Terraprint, a Nimród sor, meg a Lazi kiadó könyvei az kb. annyi, mint ami neked van....) Nem állítom, hogy mind elolvasásra érdemes, de sok jó van köztük!
Mint az előttem szóló, én is 10 évesen kezdtem gyűjteni a könyveket, újságokat, így mára már egy közepes kis gyűjtemény összejött! Számolj, ha csak havonta 1-2 könyvet vásárol az ember (néha többet is), akkor 10 év alatt azért elég sok összejön!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #999 Dátum: 2016. December 25. - 15:14:19 »

Emelem

A Jézuska most Barthos Gyula: Erdészüdv, vadászüdv! című könyvét hozta.


Gratulálok hozzá Zoli!

Ez egy rövidke -egy estés- kis könyv!  Vigyorog  Viszont megéri az árát!
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #1000 Dátum: 2016. December 25. - 16:45:39 »

Uraim!  Emelem

Köszönöm a segítséget!
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #1001 Dátum: 2016. December 25. - 18:53:18 »

Gratulálok hozzá Zoli!

Ez egy rövidke -egy estés- kis könyv!  Vigyorog  Viszont megéri az árát!

Köszönöm! Emelem
Egy estés és három-négy éjszakás lesz. Vigyorog
Igazából ez az egy bukkant fel a piacon, amióta keresem.
Nem nagy példányszámban adták ki, akinek megvan nem hajlandó tőle megválni.
Ha nem veszem meg, akkor örökre bántam volna! Igen
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #1002 Dátum: 2016. December 26. - 12:20:42 »



Viszont évek óta szigorúan válogatok, mert számomra nem mindegy, hogy mi kerül - a közel 700 vadászkönyv mellé -
a polcra, és mire adok ki pénzt.



 Azért kérdezem mert nekem cca 250 van...


   Uraim!  Emelem  Igen
 ...én még "csak" 140-nél járok...+ huszon évfolyam vadászújság ami beköttetésre vár... Nem szól szám (...és ugyan ennyi már köttetet formában)  De soha sem hagyom ki az antikváriumokat és könyves boltokat!   Vigyorog

     Emelem
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #1003 Dátum: 2016. December 26. - 15:45:46 »

Köszönöm! Emelem
Egy estés és három-négy éjszakás lesz. Vigyorog
Igazából ez az egy bukkant fel a piacon, amióta keresem.
Nem nagy példányszámban adták ki, akinek megvan nem hajlandó tőle megválni.
Ha nem veszem meg, akkor örökre bántam volna! Igen
 Emelem

Eddig még én is csak egy eladó példánnyal találkoztam, azt pedig mindjárt megvettem! Máshol azóta sem láttam!
De van sajnos több olyan, amiből még sehol sem láttam egy darabot sem. Pl: Nemeskéri-Kiss Sándor: Amit az ember el nem felejt.  Ezt már vagy 20 éve keresem! Ha valaki netán tud eladó példányt, privát üzenetben keressen!
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1004 Dátum: 2016. December 26. - 19:56:30 »

Eddig még én is csak egy eladó példánnyal találkoztam, azt pedig mindjárt megvettem! Máshol azóta sem láttam!
De van sajnos több olyan, amiből még sehol sem láttam egy darabot sem. Pl: Nemeskéri-Kiss Sándor: Amit az ember el nem felejt.  Ezt már vagy 20 éve keresem! Ha valaki netán tud eladó példányt, privát üzenetben keressen!

Ha találsz is majd, egy elfogadható kereső árában lesz. Egyébként, én is szívesen elolvasnám azt a könyvet.  Emelem
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Oldalak: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 94   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: