Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 94   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkönyvek  (Megtekintve 297449 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #915 Dátum: 2015. November 13. - 17:16:31 »

Sziasztok!

Megválnék az alábbi könyvemtől:
Pankotai Tihamér: Próbajelek a fegyvereken


Kiváló állapotban van, eredeti, a szerzőtől származó ajánlással (kézzel írt levél a hátlapba beragasztva). Nem szeretnék senkit átvágni, ezért megírom miért válok meg tőle: jó kis könyv, de NEM arról szól amit a címe és a borító sugall. Alapvetően egy fegyverismereti könyv, nem "próbajel-katalógus".
Minden értelmes ajánlatot meghallgatok, kérésre postázom vagy elküldöm/elviszem ha útba esik (irányár ~5000Ft).

PS: csere érdekel próbajelekről szóló könyvre  Ördög

Üdv,
B.  Emelem

Előtte érdemes lenne a háttérmemóriánkba ( adminisztrátorok ) bemásolni mert rendszeresen felmerülnek ilyen kérdések, kérések !   Wave
Naplózva
bernie636
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244


« Új üzenet #916 Dátum: 2015. November 13. - 17:46:43 »

Már azt hittem érdekel, kezdtem örülni mikor láttam, hogy írtál  Röhög

Mire gondoltál a bemásolással? Próbajel az egy (1) oldalon van benne...  Rííí

Üdv,
Barni  Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #917 Dátum: 2015. November 14. - 07:42:43 »

Már azt hittem érdekel, kezdtem örülni mikor láttam, hogy írtál  Röhög

Mire gondoltál a bemásolással? Próbajel az egy (1) oldalon van benne...  Rííí

Üdv,
Barni  Emelem

Ja ! Szart se ér ? Azt hittem telis- tele van jelekkel és a hozzáfűzött magyarázatokkal. Ha jól tudom a módik vagy adminisztrátorok a HASZNOS dolgokat be tudják tenni egy adattárba és ahhoz hozzá lehet férni .        Emelem
Naplózva
bernie636
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244


« Új üzenet #918 Dátum: 2015. November 14. - 23:58:44 »

... Azt hittem telis- tele van jelekkel és a hozzáfűzött magyarázatokkal. ...

Én is azt hittem mikor megrendeltem, de kb. a fegyvervizsga anyaga van benne (fegyver típusok, részeik, helyes hordmódtól kezdve a lőszerekig egyebek), egyébként részletesen és korrekt módon, de a címadásnál valami nagyon félrement. Ezért írtam korábban hogy aki próbajelekről szóló könyvet keres annak nem ez kell.

Üdv,
B.  Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #919 Dátum: 2015. November 26. - 18:24:29 »


Járt a Miku. Sietett egy kicsit.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
forester73
Vendég
« Új üzenet #920 Dátum: 2015. November 26. - 19:10:29 »

Balu nagyon levagy maradva én már hónapok óta a "Rókás" könyvért molesztálom Petit . Azt mondta , hogy még érik !
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #921 Dátum: 2015. November 26. - 19:25:32 »

Balu nagyon levagy maradva én már hónapok óta a "Rókás" könyvért molesztálom Petit . Azt mondta , hogy még érik !
Nem verseny ez... Kacsint
Mikor megjelent,még nem volt lehetőségem dúvadazni. Mióta van lehetőségem, rájöttem,hogy volna mit tanulnom. Hálistennek,legalább a fórumon van kitől. Wave
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #922 Dátum: 2015. November 28. - 16:35:52 »

Urak, Retter László: Üregi nyúltól a medve vadászatáig c. könyvét ismeri valaki? Milyen lehet? Én a Lépj! c. kiskönyvét kölcsönkaptam, de nem tudtam végigolvasni, sőt, a feléig sem...
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #923 Dátum: 2015. November 28. - 17:09:04 »

Urak, Retter László: Üregi nyúltól a medve vadászatáig c. könyvét ismeri valaki? Milyen lehet? Én a Lépj! c. kiskönyvét kölcsönkaptam, de nem tudtam végigolvasni, sőt, a feléig sem...

Üdv Péter! Emelem
Nekem megvan, el is olvastam...
Aztán felkerült az "egyszer olvasottak" polcára.
 Emelem 
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #924 Dátum: 2015. November 28. - 17:12:20 »

Volt egy olyan érzésem, hogy Te már találkoztál vele.  Kacsint Én, azt hiszem, nem fogok.
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #925 Dátum: 2015. December 23. - 20:27:32 »

A múlt héten két vadászkönyvet rendeltem a Lazi kiadótól, apámnak szántam őket karácsonyra. A rendelés persze neten történt, futárral kértem a szállítást, és mindjárt el is utaltam a megfelelő összeget, ami alig 6000 Ft volt.
Másnap kaptam egy emailt a kiadótól, hogy köszönik a megrendelést és a futár aznap veszi fel tőlük a csomagot. Ez így rendben is volt, tegnap megérkezett a nagy boríték.
Három könyv volt benne, a harmadik Fekete István: Emberek között c. könyve (A '90-es években Derengő hajnal néven is kiadták), melybe kis cédula volt rakva, rajta: Ajándék.
Mint mondjak, eltátottam a szám. Van még a mai világban ilyen nemes gesztus? Le a kalappal!  Emelem

Amikor pedig kinyitottam a könyvet, jött a még nagyobb meglepetés, mármint, hogy azonos az említett Derengő hajnal-lal, amire már vagy 6-7 éve vadászom, miután egy kölcsönadásból nem érkezett vissza...   Táncol
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #926 Dátum: 2015. December 23. - 20:46:36 »


 Nagyon korrektek!  Igen Már rendeltem én is tőlük és le a kalappal! Gyorsak és megbízhatóak... Vigyorog
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #927 Dátum: 2015. December 24. - 07:55:30 »


Mint mondjak, eltátottam a szám. Van még a mai világban ilyen nemes gesztus? Le a kalappal!  Emelem



 Emelem
Ritka, de van! Vigyorog
Én is rendeltem ettől a kiadótól és hasonlóak a tapasztalataim! Igen
Meg van még egy másik, amelyiknél hasonlóan tisztességes a csomagküldés.
Egy ilyen gesztus mindig be tudja aranyozni az ember napját!
 Emelem


Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #928 Dátum: 2015. December 24. - 09:11:31 »

A múlt héten két vadászkönyvet rendeltem a Lazi kiadótól, apámnak szántam őket karácsonyra. A rendelés persze neten történt, futárral kértem a szállítást, és mindjárt el is utaltam a megfelelő összeget, ami alig 6000 Ft volt.
Másnap kaptam egy emailt a kiadótól, hogy köszönik a megrendelést és a futár aznap veszi fel tőlük a csomagot. Ez így rendben is volt, tegnap megérkezett a nagy boríték.
Három könyv volt benne, a harmadik Fekete István: Emberek között c. könyve (A '90-es években Derengő hajnal néven is kiadták), melybe kis cédula volt rakva, rajta: Ajándék.
Mint mondjak, eltátottam a szám. Van még a mai világban ilyen nemes gesztus? Le a kalappal!  Emelem

Amikor pedig kinyitottam a könyvet, jött a még nagyobb meglepetés, mármint, hogy azonos az említett Derengő hajnal-lal, amire már vagy 6-7 éve vadászom, miután egy kölcsönadásból nem érkezett vissza...   Táncol
Tudom, ajándék szesznek ne nézd a fokát, de az is ad egy kis plusszt, hogy nem valami tucat paleo-diétás vagy süteményreceptes könyv az ajándék, hanem egy értékes (nekem legalábbis egyik kedvencem) és olyan könyv, ami valószínűleg érdekli a vadászkönyvet rendelőt...
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #929 Dátum: 2015. December 24. - 13:13:13 »

Minden tiszteletem!
Kik ők?
Úgy gondolom ez nem reklám!
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 94   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: