Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 94   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkönyvek  (Megtekintve 297474 alkalommal)
Hazelwood
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233



« Új üzenet #885 Dátum: 2015. Március 09. - 18:10:02 »

Erre az előbb nyitom megfelé a FB-ot, hát a legelső poszton ott hirdeti ez a jóember a titkok könyvét.
De már érdeklődnek is nála, hogy hogyan lehet hozzájutni a remekműhöz.... Fej a falba

Árulja már el valaki (pl Szik olvtárs, aki huszonpár emberrel együtt lájkolta a bejegyzést), hogy mi a fenét kajálnak be egy ilyen nyilvánvalóan szélhámos faszságon? Vállat von Fejvakarás
Vagy csak én nem értem?

Amúgy a remekmű most csak 3990,- Ft és ezért még dedikálás is jár......könyv nélkül mennyiért küldene egy autogramot a Mester? Ördög

Bakker! Hát akkor most sem tudom meg a vaddisznóvadászat titkát!  Woest
Naplózva

A városi élet egy aberráció!
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #886 Dátum: 2015. Március 09. - 18:15:05 »

A Fehova-n a Vadászlap standján válogatott a könyvek között egy idősebb, igen határozott fellépésű úr. Beszédbe elegyedtünk, engem is alaposan kikérdezett, aztán egyszer csak rábökött erre az említett disznós könyvre:
- Ezt kell megvenni!
Szerényen ellenvéleményt nyilvánítottam (én is csak hallomásból ismerem), mondván, hogy nem sok jót hallottam felőle. A furcsa sítusú egyén azonban kötötte az ebet a karóhoz, mintha meg akart volna viccelni. Legalábbis erre gondolok, mert végül azt mondta a könyvről:
- Tömény f@szság! És minden oldalon három törvénysértés!
Ebben maradtunk, ezt már sokkal jobban elhittem.
 
Én pedig - nem csak az említett beszélgetés miatt -  hamarosan le is beszéltem egy vásárlót erről a remekműről!  Vigyorog
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #887 Dátum: 2015. Március 09. - 20:28:00 »

Bakker! Hát akkor most sem tudom meg a vaddisznóvadászat titkát!  Woest
Jobb ez így...minden érdekességét elvesztené... Wave
 Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
forester73
Vendég
« Új üzenet #888 Dátum: 2015. Március 09. - 21:04:14 »

Én egy kicsit máshonnan közelítem meg a dolgot . Előre elárulom , hogy megvan és el is olvastam . Okos A stílus maga az ember , ez egy egyszerü stílusban elkészített "mű" . Újjat nem nagyon ad , de valamilyen szinten össze foglalja a jelenlegi disznolkodásokat egy hétköznapi , de viszonylag sokat területen lévő " vadász ember" és nem író szemével . Egy kezdő v. kevés gyakorlattal rendelkező vadásznak akár még hasznos is lehet . Drusza te túlképzett vagy , Feri meg sajátságos nyers szemlélettel van a világi dolgok iránt , Hazelwood hitetlen , Peti meg csak írigy ! Stoel Stoel Stoel. Szerintem a könyv annyira nem szörnyü , vannak sokkal sz@rabbak is a polcomon . Röhög Röhög A baj szerintem a címével és az árfekvésével van , de azokkal nagy . S.Peti Ha lehetne kapni újranyomva a Vaddisznó riportot v. A vaddisznó és vadászata c. örökérvényü remekműveket , a vaddisznó vadászok bibliáit ráadásul elérhető áron akkor ezek a fércművek nem ilyen áron kerülnének a nagyérdemühöz v. nem is íródnának meg . Én (nem vagyok rá büszke ) mindkét klasszikusért 10.000.-Ft felett fizettem a netes neppernek .   Rííí

Üdv Én Wave
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #889 Dátum: 2015. Március 10. - 08:11:51 »

Én (nem vagyok rá büszke ) mindkét klasszikusért 10.000.-Ft felett fizettem a netes neppernek

Pedig szerintem lehetsz.
Nyugodtan.

 Emelem
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Hazelwood
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233



« Új üzenet #890 Dátum: 2015. Március 10. - 08:26:13 »

Jobb ez így...minden érdekességét elvesztené... Wave
 Ördög Ördög Ördög

Reméltem, hogy Heinz Meinhard után valaki kibővíti az ismereteket a vaddisznó terén. Mondjuk lényegretörő megfigyelésekkel ad választ a 21. századi hazai vaddisznópopuláció alakulására, a szaporodási időszak változásaira, a terület és az élőhelyváltozásokra adott vaddisznó-válaszokra, bla-bla-bla...
Egyébként meg át kell értékelnem a dolgot, ha 3.990 Ft.-ért el lehet adni a szart, akkor én is írok valami könyvet valami kafa címmel. Például "A vadász szexuális intenzitásának hatása a vaddisznómozgás alakulására növő Hold idején. I rész. És fogyó Hold idején II. rész.
Naplózva

A városi élet egy aberráció!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #891 Dátum: 2015. Március 10. - 08:34:21 »

Szia Gabi! Emelem

A te könyvedet már én is várom, de maradj a novelláidnál! Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #892 Dátum: 2015. Március 10. - 16:03:56 »

Erre az előbb nyitom megfelé a FB-ot, hát a legelső poszton ott hirdeti ez a jóember a titkok könyvét.
De már érdeklődnek is nála, hogy hogyan lehet hozzájutni a remekműhöz.... Fej a falba

Árulja már el valaki (pl Szik olvtárs, aki huszonpár emberrel együtt lájkolta a bejegyzést), hogy mi a fenét kajálnak be egy ilyen nyilvánvalóan szélhámos faszságon? Vállat von Fejvakarás
Vagy csak én nem értem?

Amúgy a remekmű most csak 3990,- Ft és ezért még dedikálás is jár......könyv nélkül mennyiért küldene egy autogramot a Mester? Ördög

Nyugodjál meg, ez a könyv nekem nincs meg nem is láttam még élőben sehol, csak a "jó" híre miatt néztem meg a tartalmát.
Siegfried Erker Disznók c. könyve viszont megvan. Ez is elég húzós árú, de nem bántam meg, hogy megvettem.
Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #893 Dátum: 2015. Március 10. - 16:52:42 »

Nyugodjál meg, ez a könyv nekem nincs meg nem is láttam még élőben sehol, csak a "jó" híre miatt néztem meg a tartalmát.
Siegfried Erker Disznók c. könyve viszont megvan. Ez is elég húzós árú, de nem bántam meg, hogy megvettem.
Vigyorog
Köszönöm szépen.
Megnyugodtam Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #894 Dátum: 2015. Március 10. - 17:41:17 »

Nyugodjál meg, ez a könyv nekem nincs meg nem is láttam még élőben sehol, csak a "jó" híre miatt néztem meg a tartalmát.
Siegfried Erker Disznók c. könyve viszont megvan. Ez is elég húzós árú, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Na akkor rászabadítom a könyvre a családod, szülinapra nehogy marhaságot vegyenek! A bakos talán még jobban érdekel. Igen Wave
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #895 Dátum: 2015. Március 10. - 17:49:41 »

Én (nem vagyok rá büszke ) mindkét klasszikusért 10.000.-Ft felett fizettem a netes neppernek .   Rííí

Üdv Én Wave

 Emelem
De büszke lehetsz nyugodtan! Igen
Nem sokan szánnak - mély tisztelet a kivételnek - 10000 Ft-os összegeket manapság könyvre.
Ha meg már megvetted, akkor nyilván el is olvastad.
És manapság  Emelem az előtt, aki könyvet olvas.
A mai napig az összes nélkülözhető pénzemet, amit a soványka "közfogvatartotti" fizetésemből össze tudok
rakosgatni, azt vadászatra és könyvekre költöm.
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
forester73
Vendég
« Új üzenet #896 Dátum: 2015. Március 11. - 19:46:12 »

Vettem uraim , jelentem büszke vagyok ! Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #897 Dátum: 2015. Március 11. - 19:49:15 »

Vettem uraim , jelentem büszke vagyok ! Emelem

Ha még el is olvastad, akkor pláne!  Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
forester73
Vendég
« Új üzenet #898 Dátum: 2015. Március 11. - 19:52:37 »

Amióta megvan azóta évente 2-3 szor az Endre bácsiét , a Riportot csak összesen kétszer .
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #899 Dátum: 2015. Március 11. - 20:09:54 »

Nekem is van olyan könyvem amit töübbször el kellett olvasnom, hogy megértsem! Röhög Stoel  Bocsi, de ma nekem is ilyen napom van!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 94   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: