Oldalak: 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 94   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkönyvek  (Megtekintve 297484 alkalommal)
forester73
Vendég
« Új üzenet #870 Dátum: 2014. December 01. - 18:21:09 »

Drusza , hogy mindíg előtudsz húzni abból a bizonyos kalapból .  Emelem
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #871 Dátum: 2014. December 01. - 20:26:21 »

Csaba segítsége igencsak hathatósan hozzájárult, hogy ez a könyv most megjelenhessen, hálás is vagyok érte!  Igen Emelem Piál Piál Piál
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #872 Dátum: 2014. December 01. - 20:52:11 »

Drusza , hogy mindíg előtudsz húzni abból a bizonyos kalapból .  Emelem
Ha már egyszer megválasztottak hivatásos vadász alelnöknek, akkor azt a keveset, amire módom nyílik, csak megtenném.....
No meg hátha valakinek ötletet sikerül ezzel adnom Kacsint
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #873 Dátum: 2014. December 01. - 20:53:15 »

Csaba segítsége igencsak hathatósan hozzájárult, hogy ez a könyv most megjelenhessen, hálás is vagyok érte!  Igen Emelem Piál Piál Piál
Peti!
Ez szerintem a legkevesebb, amit egymásért és a vadászatért megtehetünk Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
G2
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Új üzenet #874 Dátum: 2014. December 30. - 12:02:37 »

Helló Mindenki!

  Egy könyvem lenne, ha érdekel valakit. Egyetlen hibája van, hogy könyvtári volt, de garantáltan olvasatlan, kitűnő állapotban van. Szeretném elcserélni, javaslatokat a hatebest@gmail.com címre kérek.







Üdv:
                G.G.
Naplózva
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #875 Dátum: 2014. December 31. - 17:13:04 »


 Péter!  Emelem

 Nagyon szépen köszönöm!  Emelem  Wave  Taps Megérkezett!  Igen Köszönöm a dedikálást!  Taps  Vigyorog

                                                                             Emelem
                                                                                     
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Balogh Lajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115


« Új üzenet #876 Dátum: 2015. Február 10. - 20:53:06 »

Helló Péter!
A FeHoVán kapható lesz a könyved valamelyik standon,esetleg dedikálsz is?
Barátaim közül szeretnének vásárolni,miután belenéztek az enyémbe.
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #877 Dátum: 2015. Február 10. - 21:13:08 »

Helló Péter!
A FeHoVán kapható lesz a könyved valamelyik standon,esetleg dedikálsz is?
Barátaim közül szeretnének vásárolni,miután belenéztek az enyémbe.

Szia Lajos!

13-án pénteken a Vadászlap standján leszek egész nap, ott kapható a könyv és dedikálom is.

 Wave
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #878 Dátum: 2015. Február 15. - 22:09:54 »

http://www.vadaszkonyv.com/a-vereb-idomitasa-es-vezetese/

Szerintetek ez a könyv megér 8 mátyás királyt?? Emelem
Naplózva
forester73
Vendég
« Új üzenet #879 Dátum: 2015. Február 21. - 18:47:41 »

Meg akarod magad győzetni , hogy egy limitált könyv megér-e 8 rúgót ? Nekem aki nem akar vérebet idomítani még csak-csak kérdéses (de megtudnám magam győzni) viszont aki vérebet akar idomítani ez olyan mint a biblia . Emelem
Naplózva
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #880 Dátum: 2015. Február 21. - 20:55:30 »

Mondhatni igen, de már sikerült meggyőznöm magam. Már megrendeltem Emelem
Naplózva
Hazelwood
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233



« Új üzenet #881 Dátum: 2015. Március 09. - 12:37:40 »

Urak!

Olvasta már valaki a Vaddisznóvadászat titkai című könyvet? Szoboszlai Lajos jegyzi.
Gondoltam utánanézek, de ezt találtam róla a neten:
"A  vadászaprón futó hirdetés alapján megrendeltem egy "iró" könyvét.....háát.. régen csaptak be ...egy összeollózott füzetecske, tartalom semmi, álltalános alapismeretek, "tanácsok" (ha támad a disznó, másszunk fára..), "csak" 4990 ft-ot fizettem ezért a bölcseletért! A legszörnyübb, ha az "iró" valóban elhiszi, hogy ez a füzet hasznos titkokat rejt...de inkább "lehúzós" szaga van a történetnek, szomorú, hogy ide csuszott le a vadásztársadalom egy része...És el ne felejtsem: vadászati lehetöséget is hirdet az "iró", gondolom hasonló szinvonalon........."
Naplózva

A városi élet egy aberráció!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #882 Dátum: 2015. Március 09. - 14:02:36 »

Urak!

Olvasta már valaki a Vaddisznóvadászat titkai című könyvet? Szoboszlai Lajos jegyzi.
Gondoltam utánanézek, de ezt találtam róla a neten:
"A  vadászaprón futó hirdetés alapján megrendeltem egy "iró" könyvét.....háát.. régen csaptak be ...egy összeollózott füzetecske, tartalom semmi, álltalános alapismeretek, "tanácsok" (ha támad a disznó, másszunk fára..), "csak" 4990 ft-ot fizettem ezért a bölcseletért! A legszörnyübb, ha az "iró" valóban elhiszi, hogy ez a füzet hasznos titkokat rejt...de inkább "lehúzós" szaga van a történetnek, szomorú, hogy ide csuszott le a vadásztársadalom egy része...És el ne felejtsem: vadászati lehetöséget is hirdet az "iró", gondolom hasonló szinvonalon........."
Itt is próbálkozott az úr párszor egy kis direktmarketingel de elhajtottuk. A vadászati lehetőség az úgy nézett volna ki, hogy nemzetipark területén ahol más nem vadászhat, volt róla akkora reklámduma, hogy már a felétől is elmegy az ember kedve az egésztől...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #883 Dátum: 2015. Március 09. - 15:39:35 »

Itt is próbálkozott az úr párszor egy kis direktmarketingel de elhajtottuk.

Tettem neki egy igen korrekt ajánlatot:

Amennyiben Szoboszlai úr olvassa ezen soraimat (biztos vagyok benne, hogy igen, hiszen egy író embernek illik figyelemmel kísérni ezt a topikot) és szeretné ezt megcáfolni, annak is állunk elébe.
Én szeretném a legjobban ha kiderülne, teljesen ok nélkül állítottunk félre egy tehetséges embert, aki felfedte végre a vaddisznóvadászat rég lappangó titkait.
Így ez úton megkérem a kedves szerzőt, hogy küldjön egy könyvet.
Elolvasás után vagy kifizetem és közzéteszem, hogy megkövetem őt a valótlan vélekedésem miatt, vagy (amennyiben nem nyeri el tetszésemet) visszaküldöm az irományt és minden lehetséges fórumon megírom róla a szakmai szemmel született, teljesen objektív kritikámat.

Szoboszlai úr!
Itt a lehetőség, önnél pattog az a bizonyos labda.

Amennyiben úgy dönt, hogy nem él a lehetőséggel, abban az esetben viszont megkérem, hogy ne próbálkozzon többet házaló tevékenységével itt, a VadászFórumon.  Emelem

Bármilyen meglepő, Szoboszlai Úr nem jelentkezett többet sem itt, sem más csatornán.......ne tudjátok meg, hogy mennyire bántam Ördög

Amúgy a facebókos bemutatkozója és az írásai, megnyilatkozásai alapján egy igazi önelégült faszkalap lehet aki olyan magasra mászott fel a saját maga alá tuszkolt elefátcsont-tornyában, hogy le sem lát a földig. A nyilvánvaló megfutamodása is ezt sugallja róla.
De azóta is vastagon palizza befelé a szerencsétlen, tudatlan és csodaváró Nimród-jelölteket, ami újfent nemes lélekre vall Nem 
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #884 Dátum: 2015. Március 09. - 17:59:57 »

De azóta is vastagon palizza befelé a szerencsétlen, tudatlan és csodaváró Nimród-jelölteket, ami újfent nemes lélekre vall Nem 
Erre az előbb nyitom megfelé a FB-ot, hát a legelső poszton ott hirdeti ez a jóember a titkok könyvét.
De már érdeklődnek is nála, hogy hogyan lehet hozzájutni a remekműhöz.... Fej a falba

Árulja már el valaki (pl Szik olvtárs, aki huszonpár emberrel együtt lájkolta a bejegyzést), hogy mi a fenét kajálnak be egy ilyen nyilvánvalóan szélhámos faszságon? Vállat von Fejvakarás
Vagy csak én nem értem?

Amúgy a remekmű most csak 3990,- Ft és ezért még dedikálás is jár......könyv nélkül mennyiért küldene egy autogramot a Mester? Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Oldalak: 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 94   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: