Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 94   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkönyvek  (Megtekintve 297232 alkalommal)
saspc
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #840 Dátum: 2014. Február 06. - 21:37:24 »

megköszönném ha újra felraknád a vadászkönyveket a datára,mert a régi link az halott.
üdv

Felraktam a könyveket egy fájlmegosztóra, akit érdekel letöltheti. Sajnos csak 100 MB-ot enged ingyen a rendszer, ezért van több link is. Kissé lejjebb a szürke mezőben lévő "Lassú letöltés"-re kell kattintani.

http://data.hu/get/6253081/Vadaszkonyvek_1.rar

A Heltay könyv innen letölthető:
http://data.hu/get/6253427/Dr._Heltay_Istvan_-_Vadasziskola.pdf

Dr. Carl Tabel - A mindenes vadászkutya című könyvét majd még pótolom.

Naplózva
G2
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Új üzenet #841 Dátum: 2014. Február 08. - 13:59:36 »

Helló Mindenki!

  Felteszek két könyvet, a jézuska duplán hozta, vagy nem nézett a polcomra.... Rííí

 
 Hatebest@gmail.com.

Üdv:
        G2
Naplózva
Vadász35
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



« Új üzenet #842 Dátum: 2014. Február 10. - 13:43:37 »

Tisztelt vadásztársak!
Egy hiánypótló újdonságra szeretném felhívni a figyelmeteket!
************************

Én úgy gondolom, hogy az erről szóló reklámemailt elég sokan megkaptuk-tegyük hozzá, anélkül, hogy kértük volna. Szvsz. legyen ennyi elég Bozóki Lacibácsi legújabb könyvének promóciójából...
Boar

Tisztelt Boar!

Értetlenül állok azelőtt, hogy levettet a figyelem felhívásom. Sem jogosnak sem korrektnek nem tartom! Ha te nem szeretet Bozóki írásait, akkor sem cenzúrázhatod kényed-kedved szerint a fórumot, megfosztva ezzel más vadászokat a lehetőséget, hogy értesülhessenek egy könyv megjelenéséről.

Feltételezem, hogy Laci bácsi azonnal töröl a címlistájáról, ha ezt emailben jelzed felé. És nem "zaklat" a továbbiakban kéretlen levelekkel.

Üdvözlettel: Schäffer Károly

« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 10. - 13:57:36 írta Pyrus » Naplózva

„Nem a szarvas megy át az úton, az út megy át az erdőn.”
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #843 Dátum: 2014. Február 10. - 17:17:09 »

Tisztelt Boar!

Értetlenül állok azelőtt, hogy levettet a figyelem felhívásom. Sem jogosnak sem korrektnek nem tartom! Ha te nem szeretet Bozóki írásait, akkor sem cenzúrázhatod kényed-kedved szerint a fórumot, megfosztva ezzel más vadászokat a lehetőséget, hogy értesülhessenek egy könyv megjelenéséről.

Feltételezem, hogy Laci bácsi azonnal töröl a címlistájáról, ha ezt emailben jelzed felé. És nem "zaklat" a továbbiakban kéretlen levelekkel.

Üdvözlettel: Schäffer Károly



Szervusz Károly!

Szükségtelen megsértődnöd, elég konkrét alapelv, hogy a fórumon nincs reklámnak helye, ez alól nincs kivétel. Hogy más vadász hogy óhajt tudomást szerezni egy új könyv megjelenéséről, az a kiadó marketing-kreativitására és a lelkes olvasótábor szemére/fülére van bízva, de az nem ennek a fórumnak a feladata. Ezt - még ha a jószándék is vezérelt - tudomásul kell venned. Wave


Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #844 Dátum: 2014. Február 12. - 09:18:52 »

Tisztelt Boar!

Értetlenül állok azelőtt, hogy levettet a figyelem felhívásom. Sem jogosnak sem korrektnek nem tartom!
Lelked rajta. Ha elolvasod a moderációs alapelveket, meglátod, mi mit tartunk jogosnak és korrektnek.
 
Ha te nem szeretet Bozóki írásait,
Az írásaival semmi bajom. Azzal, hogy addig volt csak jelen a fórumon amíg összeszedte az emailcímeket, azzal inkább.
akkor sem cenzúrázhatod kényed-kedved szerint a fórumot,
De sajnos megtehetném...egyesek szerint meg is teszem... Woest
megfosztva ezzel más vadászokat a lehetőséget, hogy értesülhessenek egy könyv megjelenéséről.
A szívem szakad meg. Egyébként a könyv a kéretlen emaileken kívül itt a fórumon is említésre került, Karácsony Karcsi tette fel (számomra érthetetlen módon a szarvasbikás topicba) azon apropóból, hogy Csontmetsző olvtársunk írása is szerepel benne...szóval nyitott kapukat döngetsz...
És nem bánnám, ha egy kicsit belegondolnál ebbe a hatásvadász szövegbe amit a fejemhez vágtál. Ennyi erővel mindenki, akinek ingyenes reklámfelületre van szüksége, hivatkozhatna arra, hogy "megfosztjuk a vadászokat attól a lehetőségtől", hogy értesüljenek az általuk eladni kívánt akármiről. Ez azért nem ilyen egyszerű. A fórum létrejöttekor megbeszéltük, hogy semmiféle reklám nem kerülhet fel. Ebből nem engedünk sem ábrándos tekintetű naív jóakarók, sem az ábrándos tekintetű naív jóakaróknak álcázott gecik kedvéért...
És amíg én fizetem ezt a fórumot a saját zsebemből, ez így is marad. Wave
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Vadász35
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



« Új üzenet #845 Dátum: 2014. Február 12. - 10:39:13 »

Lelked rajta. Ha elolvasod a moderációs alapelveket, meglátod, mi mit tartunk jogosnak és korrektnek.
Elolvastam, elfogadom.
 
Az írásaival semmi bajom. Azzal, hogy addig volt csak jelen a fórumon amíg összeszedte az emailcímeket, azzal inkább.
Ennek a valóságtartalmát nem akarom firtatni, mert csak a személyes véleményemet tudnám leírni.
De sajnos megtehetném...egyesek szerint meg is teszem... :WOA
Lelked rajta....
szívem szakad meg. Egyébként a könyv a kéretlen emaileken kívül itt a fórumon is említésre került, Karácsony Karcsi tette fel (számomra érthetetlen módon a szarvasbikás topicba) azon apropóból, hogy Csontmetsző olvtársunk írása is szerepel benne...szóval nyitott kapukat döngetsz...
Igen olvastam és ezért gondoltam, hogy a Vadászkönyvek között lenne a hír helye.
És nem bánnám, ha egy kicsit belegondolnál ebbe a hatásvadász szövegbe amit a fejemhez vágtál. Ennyi erővel mindenki, akinek ingyenes reklámfelületre van szüksége, hivatkozhatna arra, hogy "megfosztjuk a vadászokat attól a lehetőségtől", hogy értesüljenek az általuk eladni kívánt akármiről. Ez azért nem ilyen egyszerű. A fórum létrejöttekor megbeszéltük, hogy semmiféle reklám nem kerülhet fel. Ebből nem engedünk sem ábrándos tekintetű naív jóakarók, sem az ábrándos tekintetű naív jóakaróknak álcázott gecik kedvéért...
Elolvashatnád te is a moderálási alapelveket és feltételezem, hogy valamelyik moderátor törli a hozzászólásod az 5, pont értelmében.
És amíg én fizetem ezt a fórumot a saját zsebemből, ez így is marad. Wave
Ezt nem tudtam. Ha a "tiéd" a fórum akkor vélhetően téged nem moderál senki....
További szép napot.


Engedelmeddel egy kicsit beleszerkesztettem...
Boar
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 12. - 10:45:20 írta Boar » Naplózva

„Nem a szarvas megy át az úton, az út megy át az erdőn.”
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #846 Dátum: 2014. Február 12. - 10:46:51 »

Ha a "tiéd" a fórum akkor vélhetően téged nem moderál senki....

Dehogynem... Rííí...pláne az a Pyrus...az kimondottan vadászik rám... Lő  Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #847 Dátum: 2014. Február 12. - 11:04:51 »

És még sokan mások....legalábbis szeretnének!  Ördög
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #848 Dátum: 2014. Február 12. - 12:05:59 »

Dehogynem... Rííí...pláne az a Pyrus...az kimondottan vadászik rám... Lő  Ördög

Mondjuk az tök alkotmányellenes, hogy az admin aláírását a modi nem tudja megváltoztatni. Pedig lenne a tarsolyban kreatív megoldás.  Angyal
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Bendzsó
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Új üzenet #849 Dátum: 2014. Július 10. - 17:47:47 »

Üdv!  Emelem
Olvasgattam a kommenteket Szoboszlai Lajos könyvéről és elszomorító hogy az ócsárolók nagyrésze még a kezében sem fogta.
Hogy lehet véleményt mondani ha nem is olvasta?  Stoel
Sokszor elhangzott hogy "másszunk fára" hát ha nincs nálunk fegyver, és nem vagyunk akkora benga állatok hogy agyonverjük a disznót akkor igenis menekülni kell, ha olvasnák akkor tudnák hogy azt is ajánlja a szerző, hogy terjünk ki előle mert nem szeret, tud hirtelen írányt változtatni inkább fut tovább. És egy jó nagy vágástól meg tud kímélni ez a fáramászós tanács.
Én nemrég rendeltem meg, szerintem  megérte azt az összeget, a felénél tartok és sok személyes tapasztalat, és meglpő, érdekes tények vártak.
A könyv nem pénz reményében íródott!! (Mert én igenis tudom)
 Szóval kérek mindenkit olvassa el és utána ocsárolja ha még mindig akarja, megyek folyatani a könyvet!!
   Figyelmes olvasás
 Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #850 Dátum: 2014. Július 10. - 18:54:45 »

Üdv!  Emelem
Olvasgattam a kommenteket Szoboszlai Lajos könyvéről és elszomorító hogy az ócsárolók nagyrésze még a kezében sem fogta.
Hogy lehet véleményt mondani ha nem is olvasta?  Stoel
Sokszor elhangzott hogy "másszunk fára" hát ha nincs nálunk fegyver, és nem vagyunk akkora benga állatok hogy agyonverjük a disznót akkor igenis menekülni kell, ha olvasnák akkor tudnák hogy azt is ajánlja a szerző, hogy terjünk ki előle mert nem szeret, tud hirtelen írányt változtatni inkább fut tovább. És egy jó nagy vágástól meg tud kímélni ez a fáramászós tanács.
Én nemrég rendeltem meg, szerintem  megérte azt az összeget, a felénél tartok és sok személyes tapasztalat, és meglpő, érdekes tények vártak.
A könyv nem pénz reményében íródott!! (Mert én igenis tudom)
 Szóval kérek mindenkit olvassa el és utána ocsárolja ha még mindig akarja, megyek folyatani a könyvet!!
   Figyelmes olvasás
 Emelem
Kicsit óvatosabban, ha megkérhetlek... NoNo
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3605


« Új üzenet #851 Dátum: 2014. Október 27. - 08:51:14 »

Keresem megvételre az alábbi könyveket:

Videcz Ferenc:
 - Holtomiglan
 - Verőfény és alkonyat
 - Vadász voltam egykoron
 - Tanítványok

Dr. Kőhalmy Tamás:
 - Tizenkét holdtölte

Esetleg néhány cserekönyvet is fel tudok ajánlani.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #852 Dátum: 2014. Október 27. - 09:00:22 »

Keresem megvételre az alábbi könyveket:

Videcz Ferenc:
 - Holtomiglan
 - Verőfény és alkonyat
 - Vadász voltam egykoron
 - Tanítványok

Dr. Kőhalmy Tamás:
 - Tizenkét holdtölte

Esetleg néhány cserekönyvet is fel tudok ajánlani.

http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=Videcz+Ferenc&c=0&pt=3
 Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3605


« Új üzenet #853 Dátum: 2014. November 17. - 14:43:38 »

A minap nekiálltam újraolvasni Széchenyi Denaturált Afrikáját.

Hááááát.....
Úgy maradt meg emlékezetemben, hogy amikor először olvastam is nagyon gyöszösen értem a végére.
Ez most is így van.
Ha nem Széchenyi lenne ráírva, már szerintem félretettem volna...

Nagyon érződik rajta az oldalszaporítás izzadságszaga.

Sajnos ő sem kivétel a megöregedett vadászírók márnincsmitleírnideazértadjunkkikönyvet hibája alól.
Bár árnyalja a dolgot, hogy napjainkban ez önszántukból megy, míg őtőle anno - cserébe az út finanszírozásáért - gondolom elvárás is volt, hogy jöjjön ki egy újabb afrikábanvadászós könyvvel.

Még inkább nehezíti a dolgomat, hogy ott van alatta két újonnan beszerzett Videcz Ferenc könyv. Amikről viszont tudom, hogy kitűnőek...

Ui:
Továbbra is keresem megvételre az alábbi könyveket:

Videcz Ferenc:
 - Verőfény és alkonyat
 - Vadász voltam egykoron

Dr. Kőhalmy Tamás:
 - Tizenkét holdtölte

Esetleg néhány cserekönyvet is fel tudok ajánlani.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #854 Dátum: 2014. November 17. - 18:25:12 »

A minap nekiálltam újraolvasni Széchenyi Denaturált Afrikáját.
Hááááát.....
Üdv Kama!
De gustibus non est disputandum....

Ismertem Feri bácsit és jó tollú írónak tartom.
Nem ismertem Zsiga bácsit (affene, de valamelyikünk rosszkor született.....valószínűleg én Ördög)  de lényegesen jobbnak tartom nála.
A Denaturált Afrikát nem az a Zsiga gróf írta, aki a Csuit, vagy a Nahart. Amannak még nem volt aranyere, köszvénye és meszes agy-erei.....
Egy megfáradt, verejtékező, féllábú Sz.Zs. írás számomra felér a fele Videcz könyvtárral.
Mondom ezt úgy, hogy mindkét író minden munkáját olvastam már és remélem még sokszor fogom is Angyal

De ettől szép az élet: Kinek ez, kinek meg amaz... Emelem
A hiányzó könyvekkel nem lesz könnyű dolgod, de ne ad fel.
Ha még nem tetted volna meg ajánlom, hogy keresd meg Dr. Szikra Dezső nyugalmazott erdőmérnököt.
szikradezso@t-online.hu
Megszerzett már pár ritkaságot, amik reménytelennek tűntek.  Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 94   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: