Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 94   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkönyvek  (Megtekintve 297748 alkalommal)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #60 Dátum: 2008. Július 18. - 18:31:22 »

U.i. Nem fogok erről vitázni ez az én magán véleményem! Wave

Még egy gondolat: akkor még másképp vadásztak, eddig olyan égbekiáltó dolgot még (!) nem olvastam tőle, ami eltántorított volna - egyébiránt meg minek vitázni róla? Más a stílusa minden írónak és olvasónak, tiszteletben kell a másik véleményét tartani  Igen Mosolyog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #61 Dátum: 2008. Július 18. - 18:33:53 »

herbert

= Herbert, természetesen...
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #62 Dátum: 2008. Július 18. - 18:34:34 »


 Üdv Mindenkinek! Vártam másfél hetet ,hátha más is látta Maderspach Viktorról készült
 dok.filmet. Ezek szerint nem látta a Forúmom  senki. Mit ne mondjak érdekes volt.
 Rájöttem miért  olvastam csak egyszer a könyveit . Kb .30 évvel ezelőtt . De igérem ,ha találok
 egy -két könyvet  azt felajánlom ingyen.

 U.i. Nem fogok erről vitázni ez az én magán véleményem! Wave

Ha valami nem tetszik valakinek, az ízlés dolga, kár vitázni rajta.

Én például Bársonytól kapok hidegrázást, ennek ellenére elismerem, tisztelem. Adyt sem szeretem, oszt' mégis taníccsák... Mosolyog
Naplózva
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #63 Dátum: 2008. Július 18. - 18:45:29 »

U.i. Nem fogok erről vitázni ez az én magán véleményem! Wave

Még egy gondolat: akkor még másképp vadásztak, eddig olyan égbekiáltó dolgot még (!) nem olvastam tőle, ami eltántorított volna - egyébiránt meg minek vitázni róla? Más a stílusa minden írónak és olvasónak, tiszteletben kell a másik véleményét tartani  Igen Mosolyog
Szia Balázs!
Igen igazad van,ami nekem tetszik nem biztos hogy másnak is,de ez fordítva is igaz.A fent említett írók azért ott vannak a dobogón,nem csak szerintem,hanem sokunk szerint is.

Lacus kicsit kommentálnád a véleményedet,kiváncsi lennék arra is hogy neked mely stílusú írok könyvei tetszenek.
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #64 Dátum: 2008. Július 18. - 18:48:40 »


 Üdv Mindenkinek! Vártam másfél hetet ,hátha más is látta Maderspach Viktorról készült
 dok.filmet. Ezek szerint nem látta a Forúmom  senki. Mit ne mondjak érdekes volt.
 Rájöttem miért  olvastam csak egyszer a könyveit . Kb .30 évvel ezelőtt . De igérem ,ha találok
 egy -két könyvet  azt felajánlom ingyen.

 U.i. Nem fogok erről vitázni ez az én magán véleményem! Wave

Ha valami nem tetszik valakinek, az ízlés dolga, kár vitázni rajta.

Én például Bársonytól kapok hidegrázást, ennek ellenére elismerem, tisztelem. Adyt sem szeretem, oszt' mégis taníccsák... Mosolyog
Viktor tudom hogy neked Bársony nem jön be,nekem bejön s nem csak azért mert több mint 30 évig járt ide vadászni.Tetszenek a nem vadász könyvei is.
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Viktor
Vendég
« Új üzenet #65 Dátum: 2008. Július 18. - 18:55:16 »


 Üdv Mindenkinek! Vártam másfél hetet ,hátha más is látta Maderspach Viktorról készült
 dok.filmet. Ezek szerint nem látta a Forúmom  senki. Mit ne mondjak érdekes volt.
 Rájöttem miért  olvastam csak egyszer a könyveit . Kb .30 évvel ezelőtt . De igérem ,ha találok
 egy -két könyvet  azt felajánlom ingyen.

 U.i. Nem fogok erről vitázni ez az én magán véleményem! Wave

Ha valami nem tetszik valakinek, az ízlés dolga, kár vitázni rajta.

Én például Bársonytól kapok hidegrázást, ennek ellenére elismerem, tisztelem. Adyt sem szeretem, oszt' mégis taníccsák... Mosolyog
Viktor tudom hogy neked Bársony nem jön be,nekem bejön s nem csak azért mert több mint 30 évig járt ide vadászni.Tetszenek a nem vadász könyvei is.

Szia Jóska!

Én azt kívánom Neked, hogy egészségben olvasd minél tovább Bársonyt! Igen
Naplózva
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #66 Dátum: 2008. Július 18. - 19:17:39 »

Viktor!
Köszi,te meg olyanokat olvass amit szeretsz.Egyébként magamon is észreveszem hogy idővel változnak az olvasási szokásaim.Az első húsz évben szinte csak vadászkönyvet olvastam.Azóta más témákat is olvasok,a természettudományokon belül a néprajztól a bogárhatározóig,tudom ez utóbbi nem látszik Bion.De egy biztos a kezdetetektől fogva ugyan olyan szivesen olvastam azokat a történeteket is ahol a vadász nem biztos hogy meglőtte a bakot,bikát stb.Épp ezért az Erdei magány című könyv nem nagyon tetszett,az évente lőtt több száz érmes bikájával,ez saját vélemény. Wave
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Zsömbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #67 Dátum: 2008. Július 18. - 19:34:22 »

Lacus megírnád a csatorna nevét ahol leadták a filmet?Esetleg rendezőt vagy filmcímet tudnál mondani, ami alapján rá lehetne keresni?Nagyon érdekelne a film, minden érdekel ami Maderspachal kapcsolatos.
Balázs a könyvek miatt ne aggódj, lesz alkalmad őket elolvasni!
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #68 Dátum: 2008. Július 18. - 19:38:29 »

Viktor!
Köszi,te meg olyanokat olvass amit szeretsz.Egyébként magamon is észreveszem hogy idővel változnak az olvasási szokásaim.Az első húsz évben szinte csak vadászkönyvet olvastam.Azóta más témákat is olvasok,a természettudományokon belül a néprajztól a bogárhatározóig,tudom ez utóbbi nem látszik Bion.De egy biztos a kezdetetektől fogva ugyan olyan szivesen olvastam azokat a történeteket is ahol a vadász nem biztos hogy meglőtte a bakot,bikát stb.Épp ezért az Erdei magány című könyv nem nagyon tetszett,az évente lőtt több száz érmes bikájával,ez saját vélemény. Wave

Én is érzékelem, hogy folyamatosan változik az ízlésem. Azt mondják a cihológusok, hogy az ember személyisége 5-6 évente teljes egészében kicserélődik...
Naplózva
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #69 Dátum: 2008. Július 18. - 19:43:20 »

Viktor!
Köszi,te meg olyanokat olvass amit szeretsz.Egyébként magamon is észreveszem hogy idővel változnak az olvasási szokásaim.Az első húsz évben szinte csak vadászkönyvet olvastam.Azóta más témákat is olvasok,a természettudományokon belül a néprajztól a bogárhatározóig,tudom ez utóbbi nem látszik Bion.De egy biztos a kezdetetektől fogva ugyan olyan szivesen olvastam azokat a történeteket is ahol a vadász nem biztos hogy meglőtte a bakot,bikát stb.Épp ezért az Erdei magány című könyv nem nagyon tetszett,az évente lőtt több száz érmes bikájával,ez saját vélemény. Wave

Én is érzékelem, hogy folyamatosan változik az ízlésem. Azt mondják a cihológusok, hogy az ember személyisége 5-6 évente teljes egészében kicserélődik...

De remélem ez csak az olvasási szokásainkra vonatkozik Bion Nyihi Bion
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #70 Dátum: 2008. Július 18. - 19:46:37 »

Balázs a könyvek miatt ne aggódj, lesz alkalmad őket elolvasni!

Remélem Mosolyog Ezeket még szeretném megszerezni majd magamnak, főleg a Páreng "hiányzik", mert a könvtárból valami tukó ellopta, azóta ki sem tudom kölcsönözni elolvasni. Körülbelül 2 éve olvastam, akkor még megvolt, legnagyobb meglepetésemre most tavasszal már nem lehetett kivenni Szomorú
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Zsömbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #71 Dátum: 2008. Július 18. - 19:50:18 »

Túl becsületes voltál Balázs, csodálkozom, hogy ilyen könyveket ki lehetett még kölcsönözni, inkább előbb, mint utóbb ezeknek mind lábakél sajnos.
Naplózva
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #72 Dátum: 2008. Július 18. - 19:51:21 »

Balázs a könyvek miatt ne aggódj, lesz alkalmad őket elolvasni!

Remélem Mosolyog Ezeket még szeretném megszerezni majd magamnak, főleg a Páreng "hiányzik", mert a könvtárból valami tukó ellopta, azóta ki sem tudom kölcsönözni elolvasni. Körülbelül 2 éve olvastam, akkor még megvolt, legnagyobb meglepetésemre most tavasszal már nem lehetett kivenni Szomorú
Szia Balázs!
Ezek tényleg jó könyvek,és beszerezhetők,eredetiben is,és jóval olcsóbban reprintben.Az hogy könyvtárból könyvet lopnak ez megszokott dolog.Halkan megsúgom neked,jónéhány könyvet elfogadnék
volt könyvtárit is,csak meglenne.Mert meszerzési esélyük a nullával egyenlő. Wave
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Zsömbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #73 Dátum: 2008. Július 18. - 20:06:04 »


Szia Balázs!
Ezek tényleg jó könyvek,és beszerezhetők,eredetiben is,és jóval olcsóbban reprintben.Az hogy könyvtárból könyvet lopnak ez megszokott dolog.Halkan megsúgom neked,jónéhány könyvet elfogadnék
volt könyvtárit is,csak meglenne.Mert meszerzési esélyük a nullával egyenlő. Wave
[/quote]

Azért csak ne panaszkodj Menő
Naplózva
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #74 Dátum: 2008. Július 18. - 20:08:14 »

Nem panaszkodom,de tényleg van ilyen kötet néhány. Fejvakarás
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 94   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: