Oldalak: 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászkönyvek  (Megtekintve 297599 alkalommal)
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1335 Dátum: 2021. December 12. - 16:52:42 »

Üdvözletem!
A meghirdetett könyvre egyelőre nem fogadok több rendelést.
Ha az eddigi igények kielégítése után esetleg maradna pár példány, azt jelezni fogom.
Nagyon köszönöm mindenkinek, aki megkeresett!
Jóska bácsi alig akarta elhinni, hogy alig egy nap alatt szinte minden könyvnek lett gazdája👍

Gyakorlatilag készen hever a fiókomban egy könyvre való kész anyag, amin 5 éve maszatolok.
Kb. a terv is megvan, van már tördelő és lektor is.
Prihoda Judit vállalta a grafikák elkészítését és a teljes arculat összerakását.
De tanácstalan vagyok, mert nem tudom eldönteni, hogy a kiadása mostanában szerencsés dolog-e?
Nyilván nem reménykedek anyagi haszonban, de ráfizetni sem szeretnék.
Amikor egy olyan könyvből, mint Jóskáé, csak nagy nehezen lehet 200 darabnak gazdát találni (ebből kb. 80 baráti ajándék volt) akkor nehéz eldönteni, hogy mekkora legyen a példányszám.
 Fejvakarás
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4585



« Új üzenet #1336 Dátum: 2021. December 12. - 18:32:50 »


Jóska bácsi alig akarta elhinni, hogy alig egy nap alatt szinte minden könyvnek lett gazdája👍


Müködött a Gálos-marketing.  Kacsint
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1337 Dátum: 2021. December 12. - 19:01:52 »

Müködött a Gálos-marketing.  Kacsint
Elfogtunk egy levelet GCS monogrammal:
" Ettől kezdve minden vadászatomra magammal vittem a KÖNYVET... a saját könyvemet...
...A 3. oldalon a sakál illusztrációt megsimítva egy 10 fős sakálcsapat kódorgott ki a tisztásra...az éppen eladófélben levő 8x42-es tükörtiszta Habichtom (vadaszapro.net link ) magabiztosan mutatta a falkavezért...az akkor még használatban lévő,de azóta az egunra feltett (link) Zeiss Terra -rendkívül baráti árához képest -gyönyörűen mutatta a szürkületben is a célt...meglepetésemre országos rekord lett...testtömegét a barátom által tegnap óta forgalmazott SU-JOS (Supka Józsi volt főerdészhelyettesem)  2021-es atomórapontosságú mérlegével 47,56789 kg-nak mérlegeltük. (link) Méreteire jellemző,hogy a fájó szívvel,azóta már meghirdetett speciális Spy Horizont 445-ös drónommal tudtam csak fölé emelkedve gyönyörű fotókat készíteni róla,mert máshogy nem fért a képbe...
A 67.oldalon látható óriási remetekan képet bámultam,amikor a könyvből felnézve a szórón ott állt előttem a könyvbéli óriás tökéletes mása. ...
...nem lehet véletlen,mert azóta ugyanilyen körülmények között már íjjal is sikerült..."
...a csodapuskáról csak annyit,hogy a hozzá töltögetett lőszerrel használva -amire azóta az országban egyedüliként az általam töltött lőszerekre forgalmazói engedélyt is szereztem! (gacsashooting.hu)- még sohasem vesztettem el vadat! Ezt az örökös sikert is meg lehet unni egyszer...most eladom,(link) mert már kinéztem az utódját,amit szintén a cégem forgalmaz! (link)" Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #1338 Dátum: 2021. December 12. - 20:47:55 »


Jóska bácsi alig akarta elhinni, hogy alig egy nap alatt szinte minden könyvnek lett gazdája👍


Nagyon jó írásai voltak a régi Nimródokban, aki olvasta ezeket az örömmel kérte a könyvet!




Gyakorlatilag készen hever a fiókomban egy könyvre való kész anyag, amin 5 éve maszatolok.
Kb. a terv is megvan, van már tördelő és lektor is.
Prihoda Judit vállalta a grafikák elkészítését és a teljes arculat összerakását.
De tanácstalan vagyok, mert nem tudom eldönteni, hogy a kiadása mostanában szerencsés dolog-e?
Nyilván nem reménykedek anyagi haszonban, de ráfizetni sem szeretnék.
Amikor egy olyan könyvből, mint Jóskáé, csak nagy nehezen lehet 200 darabnak gazdát találni (ebből kb. 80 baráti ajándék volt) akkor nehéz eldönteni, hogy mekkora legyen a példányszám.



Ez a példányszám fogós kérdés a mostani időkben...
Egy időben a Zalaerdő adott ki könyveket 300 db-os példányszámban, ami nem került kereskedelmi forgalomna.
Nekem van olyan, amit három évig "hajtottam".
Biztosan akad hozzáértő, aki meg tudja mondani az optimális példányszámot.
Az is időbe kerül, amíg összeáll és nyomdába mehet, addig meg kikerekedhet a példányszám is!

Mostanában nem sok időm-energiám volt a "könyvezésre", de időnként ránézek az antikvár vadászkönyves felületekre.
Az áraktól időnként kikerekedik a szemem...
Szándékosan nem írom, hogy égnek áll a hajam, mert az már nincs... Röhög

 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1339 Dátum: 2021. December 12. - 21:32:18 »

Üdvözletem!
A meghirdetett könyvre egyelőre nem fogadok több rendelést.
Ha az eddigi igények kielégítése után esetleg maradna pár példány, azt jelezni fogom.
Nagyon köszönöm mindenkinek, aki megkeresett!
Jóska bácsi alig akarta elhinni, hogy alig egy nap alatt szinte minden könyvnek lett gazdája👍

Gyakorlatilag készen hever a fiókomban egy könyvre való kész anyag, amin 5 éve maszatolok.
Kb. a terv is megvan, van már tördelő és lektor is.
Prihoda Judit vállalta a grafikák elkészítését és a teljes arculat összerakását.
De tanácstalan vagyok, mert nem tudom eldönteni, hogy a kiadása mostanában szerencsés dolog-e?
Nyilván nem reménykedek anyagi haszonban, de ráfizetni sem szeretnék.
Amikor egy olyan könyvből, mint Jóskáé, csak nagy nehezen lehet 200 darabnak gazdát találni (ebből kb. 80 baráti ajándék volt) akkor nehéz eldönteni, hogy mekkora legyen a példányszám.
 Fejvakarás

Szerintem vagyunk néhányan akik szívesen olvasnák a könyvedet!
Ennek ellenére a kérdésedre adott, határozott válaszom: NEM.
Mondom ezt úgy, hogy néhény éve szabadultam meg a kiadó cégemtől. Táncol
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1340 Dátum: 2021. December 12. - 23:08:28 »

Elfogtunk egy levelet GCS monogrammal

Nézd Balázs!
Mivel te is átestél a covidon, meg én is túl vagyok a nehezén, ezért kockázat nélkül mondom, hogy:
Bekaphatod ám a ......  Röhög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1341 Dátum: 2021. December 12. - 23:32:33 »

Nézd Balázs!
Mivel te is átestél a covidon, meg én is túl vagyok a nehezén, ezért kockázat nélkül mondom, hogy:
Bekaphatod ám a ......  Röhög

Azért a kockázat nem is kicsi, mert Balázs sokkal nagyobb és nehezebb is nálad!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1342 Dátum: 2021. December 12. - 23:37:00 »

Nézd Balázs!
Mivel te is átestél a covidon, meg én is túl vagyok a nehezén, ezért kockázat nélkül mondom, hogy:
Bekaphatod ám a ......  Röhög
Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1343 Dátum: 2021. December 12. - 23:47:43 »

Azért a kockázat nem is kicsi, mert Balázs sokkal nagyobb és nehezebb is nálad!

Gálos erre is marketinget építene...Hogyaszongya:
"A Balkót is én szoptattam,látod milyen szép nagyranőtt tőle...???"
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1344 Dátum: 2021. December 13. - 01:13:02 »

Gálos erre is marketinget építene...Hogyaszongya:
"A Balkót is én szoptattam,látod milyen szép nagyranőtt tőle...???"

És hogyan szólítod?  Apádnak, vagy anyádnak? Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1345 Dátum: 2021. December 13. - 11:21:43 »

És hogyan szólítod?  Apádnak, vagy anyádnak? Mosolyog

Egyes szülő.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1346 Dátum: 2021. December 13. - 11:33:24 »

Azért a kockázat nem is kicsi, mert Balázs sokkal nagyobb és nehezebb is nálad!

Meg a foga is vacog... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
matesz89
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #1347 Dátum: 2021. December 18. - 21:34:30 »

Tisztelt Vadásztársak!

Keresem megvételre Horváth Zoltán A majdnem elfelejtett gyalogösvény című könyvét.
Aki tud kérem segítsen nekem ebben. Vadászkönyv gyűjteményem becses darabja lenne!
Segítségeket előre is köszönöm!
Üdv
Mátesz Gergő

Naplózva
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #1348 Dátum: 2021. December 18. - 21:41:55 »

Tisztelt Vadásztársak!

Keresem megvételre Horváth Zoltán A majdnem elfelejtett gyalogösvény című könyvét.
Aki tud kérem segítsen nekem ebben. Vadászkönyv gyűjteményem becses darabja lenne!
Segítségeket előre is köszönöm!
Üdv
Mátesz Gergő



Szia Gergő!
Engem is meg néhány gyűjtő társamat is érdekelne.De állítólag  lehetetlenség beszerezni sajnos!!
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #1349 Dátum: 2022. Január 04. - 09:01:01 »

Üdv Urak!
Egy könyvet szeretnék a figyelmetekbe ajánlani.
A címe: Vadőri hétköznapok

Köszönöm szépen az ajánlást, ill. a könyvvel kapcsolatos ügyintézést!

Már túl vagyok a felén, igen-igen jó, életszagúan megírt könyv!

Jung Jenő és Zilai János könyveinél az volt az érzésem, hogy jó-jó, de az igazán érdekes az lenne, amit nem írtak meg.
Itt ilyen érzés nincs  Vigyorog

 Stoel ha esetleg könyvírásban gondolkodsz (amire csak bíztatni tudlak), akkor szerintem írd meg azt is, amit mások nem szoktak, vagy nem lenne "szabad"  Stoel

Attól igazi egy könyv, hogy nem csak a mentünk-lőttünk-denagybikalett sikersztorik vannak benne.  Wave
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Oldalak: 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: