Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Messzi-e a messzi?  (Megtekintve 169767 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #435 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 21:58:59 »

Sajnos az!
Próbáld meg egy iskolában felvetni egy lövésszakkör létrehozását. Majd nézd meg a körülötted álló emberek reakcióját! Ördög Meglepődött
Találtam ma egy puskatokká maszekolt fadobozt a lomok között. Az egykori MHSZ légpuska tárolására szolgált anno. Felvetettem a lövész szakkört-erre ráfűzve. Van remény. Főnökasszony rendőrfeleség és erősen elkötelezett a férfias játékok iránt. Van remény. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #436 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 08:14:29 »

Találtam ma egy puskatokká maszekolt fadobozt a lomok között. Az egykori MHSZ légpuska tárolására szolgált anno. Felvetettem a lövész szakkört-erre ráfűzve. Van remény. Főnökasszony rendőrfeleség és erősen elkötelezett a férfias játékok iránt. Van remény. Vigyorog

Szerintem kevés nagyobb önfegyelmet adó kikapcsolódás (~sportolás (?) ~ tanulás (?)) létezik a lövészettől, lősporttól.    Igen Megaztán festetthajú iskolás "legényeinknek" nem is biztos, hogy olyan nagy baj lenne, ha elbírnának egy 630-assal.  Vállat von

Szurkolok  Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #437 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 11:19:47 »

Szerintem kevés nagyobb önfegyelmet adó kikapcsolódás (~sportolás (?) ~ tanulás (?)) létezik a lövészettől, lősporttól.    Igen Megaztán festetthajú iskolás "legényeinknek" nem is biztos, hogy olyan nagy baj lenne, ha elbírnának egy 630-assal.  Vállat von

Szurkolok  Emelem

Azért a negyedikes 17 éves srácok már csak elbírnak vele! Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #438 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 12:13:56 »

Azért a negyedikes 17 éves srácok már csak elbírnak vele! Mosolyog


Dum spiro, spero.....  :Mosolyog
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #439 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 13:45:40 »

Azért a negyedikes 17 éves srácok már csak elbírnak vele! Mosolyog

16 éves korig tankötelesek. Ma egy kolléganő mellett sétált egy ilyen. Első pillantásra nem tudtam eldönteni,hogy ki lehet az a sportos fiatalember a kollegina mellett. Aztán rájöttem,hogy csak Norbika a 4.-ből. Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #440 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 14:53:38 »

16 éves korig tankötelesek. Ma egy kolléganő mellett sétált egy ilyen. Első pillantásra nem tudtam eldönteni,hogy ki lehet az a sportos fiatalember a kollegina mellett. Aztán rájöttem,hogy csak Norbika a 4.-ből. Röhög

Egy ilyen "kaliberű" norvég cserediákra rászólt testnevelés órán Feleség kolléganője, hogy - Gyerünk Jóska, fussál te is a többiekkel!
Mire a válasz hanyag eleganciával: - Fut a faszom.
Ja, ha nem lenne mindenkinek tiszta: "Ezek" fogják nekünk majd biztosítani a békés öregkort és a stabil nyugdíjunkat...khmmmmm..... Hány ......elnézést az  OffTopic miatt....

Balázs!
Szurkolok, hogy sikerüljön.
Most vagyok tárgyalásban a helyi iskolával egy vadász szakkör ügyében.
Ezen belül természetesen tartanék alapszintű légfegyveres lőoktatást/fegyverismeretet is a kicsiknek. (itt helyben csak 4-ig járnak, a felsőt már a városban nyomják.)
Amúgy annak idején mi 7-8-ban már kijártunk az MHSZ-es lőtérre és lőttünk .22-essel is de minden héten volt légpuska szakkör is teltházzal.
Igaz nagybátyám tartotta és volt ott minden a hintőporos lufitól a zsinórpályán eregetett futó disznóig.
Ha valaki rosszalkodott a suliban, a leggonoszabb büntetés nem a pofozkodás volt, hanem a lövészettől való eltiltás.
Menne ez ma is, csak el kell kezdeni és mintát kell adni a kölköknek....ők még fogékonyak az értékes dolgokra.
Kivéve a kis 17 éves Józsikát,...de hát a börtönökbe is kell valaki Stoel
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #441 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 16:42:40 »

Sajnos az!
Próbáld meg egy iskolában felvetni egy lövésszakkör létrehozását. Majd nézd meg a körülötted álló emberek reakcióját! Ördög Meglepődött

Akkor nagyon el van bas......ferdülve az oktatás!  Fejvakarás
Naplózva
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #442 Dátum: 2018. Január 12. - 13:20:20 »

https://index.hu/mindekozben/poszt/2018/01/12/274_meterrol_igy_kell_eltalalni_egy_tojast/
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #443 Dátum: 2018. Január 12. - 13:35:40 »


Szerintem kamu!
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #444 Dátum: 2018. Január 12. - 14:24:29 »

Szerintem kamu!

Nem az a kamu, hogy eltalálta, (az csak "idő" kérdése), inkább az a pikáns kérdés, hogy előtte hányat hibázott? Ha megnézed a tojás környékét, már szarrá van "túrva"...
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #445 Dátum: 2018. Január 12. - 14:44:33 »

http://kirstenjoyweiss.com/bio/
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #446 Dátum: 2018. Január 12. - 14:54:45 »

Nem az a kamu, hogy eltalálta, (az csak "idő" kérdése), inkább az a pikáns kérdés, hogy előtte hányat hibázott? Ha megnézed a tojás környékét, már szarrá van "túrva"...

Nekem ezt a 2 dpi-s gifből nem sikerült eldönteni, hogy a sok mellément lövés túrta úgy szét, vagy egy homokozólapát, de szerintem akkor is szép teljesítmény.
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #447 Dátum: 2018. Január 12. - 17:16:06 »

Nekem ezt a 2 dpi-s gifből nem sikerült eldönteni, hogy a sok mellément lövés túrta úgy szét, vagy egy homokozólapát, de szerintem akkor is szép teljesítmény.

Nem is vitatta senki, szerintem is szép teljesítmény. Én a "kamu"-ra válaszoltam...
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #448 Dátum: 2018. Január 12. - 19:06:27 »

Nekem ezt a 2 dpi-s gifből nem sikerült eldönteni, hogy a sok mellément lövés túrta úgy szét, vagy egy homokozólapát, de szerintem akkor is szép teljesítmény.

Szép teljesítmény, ha igaz! Szerintem nem.
Naplózva
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 671


« Új üzenet #449 Dátum: 2018. Január 12. - 20:04:14 »

http://www.issf-sports.org/athletes/athlete.ashx?personissfid=SHUSAW0802198601

Itt az igazság a hölgyről: nemzetközi szinten nem kiemelkedő lövő (örülne a magyar szövetség egy női puskásnak aki tud stabilan 580-at 3x20-ban), de szeretnék én fele ilyen jó lenni. A felvételen is elég szép a sütése. 300 méterre is van álló lövészet, akár össze is jöhet a tojás, de engem is érdekelne, tízből hányszor van meg neki. Lövészruha nélkül eléggé mázli kategória, de az alapjai mindenképp megvannak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: