Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Messzi-e a messzi?  (Megtekintve 87594 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Ork Firehand

« Új üzenet #435 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 21:58:59 »

Sajnos az!
Próbáld meg egy iskolában felvetni egy lövésszakkör létrehozását. Majd nézd meg a körülötted álló emberek reakcióját! Ördög Meglepődött
Találtam ma egy puskatokká maszekolt fadobozt a lomok között. Az egykori MHSZ légpuska tárolására szolgált anno. Felvetettem a lövész szakkört-erre ráfűzve. Van remény. Főnökasszony rendőrfeleség és erősen elkötelezett a férfias játékok iránt. Van remény. Vigyorog
Naplózva

Nagyapám és édesapám nyomában járni, velük vadászni, életem egyik legszebb időszaka volt,éppen ezért dédelgetett reményem , hogy egyszer majd gyermekeim kísérnek a vadászösvényen engem.
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*

« Új üzenet #436 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 08:14:29 »

Találtam ma egy puskatokká maszekolt fadobozt a lomok között. Az egykori MHSZ légpuska tárolására szolgált anno. Felvetettem a lövész szakkört-erre ráfűzve. Van remény. Főnökasszony rendőrfeleség és erősen elkötelezett a férfias játékok iránt. Van remény. Vigyorog

Szerintem kevés nagyobb önfegyelmet adó kikapcsolódás (~sportolás (?) ~ tanulás (?)) létezik a lövészettől, lősporttól.    Igen Megaztán festetthajú iskolás "legényeinknek" nem is biztos, hogy olyan nagy baj lenne, ha elbírnának egy 630-assal.  Vállat von

Szurkolok  Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
Elérhető Elérhető

« Új üzenet #437 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 11:19:47 »

Szerintem kevés nagyobb önfegyelmet adó kikapcsolódás (~sportolás (?) ~ tanulás (?)) létezik a lövészettől, lősporttól.    Igen Megaztán festetthajú iskolás "legényeinknek" nem is biztos, hogy olyan nagy baj lenne, ha elbírnának egy 630-assal.  Vállat von

Szurkolok  Emelem

Azért a negyedikes 17 éves srácok már csak elbírnak vele! Mosolyog
Naplózva

Mindenütt jó, de legjobb vadászni!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*

« Új üzenet #438 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 12:13:56 »

Dum spiro, spero.....  Hááát
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*

Ork Firehand

« Új üzenet #439 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 13:45:40 »

16 éves korig tankötelesek. Ma egy kolléganő mellett sétált egy ilyen. Első pillantásra nem tudtam eldönteni,hogy ki lehet az a sportos fiatalember a kollegina mellett. Aztán rájöttem,hogy csak Norbika a 4.-ből. Röhög
Naplózva

Nagyapám és édesapám nyomában járni, velük vadászni, életem egyik legszebb időszaka volt,éppen ezért dédelgetett reményem , hogy egyszer majd gyermekeim kísérnek a vadászösvényen engem.
galoscsabus
Vadász

vadász

« Új üzenet #440 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 14:53:38 »

16 éves korig tankötelesek. Ma egy kolléganő mellett sétált egy ilyen. Első pillantásra nem tudtam eldönteni,hogy ki lehet az a sportos fiatalember a kollegina mellett. Aztán rájöttem,hogy csak Norbika a 4.-ből. Röhög

Egy ilyen "kaliberű" norvég cserediákra rászólt testnevelés órán Feleség kolléganője, hogy - Gyerünk Jóska, fussál te is a többiekkel!
Mire a válasz hanyag eleganciával: - Fut a faszom.
Ja, ha nem lenne mindenkinek tiszta: "Ezek" fogják nekünk majd biztosítani a békés öregkort és a stabil nyugdíjunkat...khmmmmm..... Hány ......elnézést az  OffTopic miatt....

Balázs!
Szurkolok, hogy sikerüljön.
Most vagyok tárgyalásban a helyi iskolával egy vadász szakkör ügyében.
Ezen belül természetesen tartanék alapszintű légfegyveres lőoktatást/fegyverismeretet is a kicsiknek. (itt helyben csak 4-ig járnak, a felsőt már a városban nyomják.)
Amúgy annak idején mi 7-8-ban már kijártunk az MHSZ-es lőtérre és lőttünk .22-essel is de minden héten volt légpuska szakkör is teltházzal.
Igaz nagybátyám tartotta és volt ott minden a hintőporos lufitól a zsinórpályán eregetett futó disznóig.
Ha valaki rosszalkodott a suliban, a leggonoszabb büntetés nem a pofozkodás volt, hanem a lövészettől való eltiltás.
Menne ez ma is, csak el kell kezdeni és mintát kell adni a kölköknek....ők még fogékonyak az értékes dolgokra.
Kivéve a kis 17 éves Józsikát,...de hát a börtönökbe is kell valaki Stoel
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok........így egyszerűen.
Sanyooo
30/584-2940
Vadász

« Új üzenet #441 Dátum: 2017. Szeptember 20. - 16:42:40 »

Sajnos az!
Próbáld meg egy iskolában felvetni egy lövésszakkör létrehozását. Majd nézd meg a körülötted álló emberek reakcióját! Ördög Meglepődött

Akkor nagyon el van bas......ferdülve az oktatás!  Fejvakarás
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: