Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Messzi-e a messzi?  (Megtekintve 171209 alkalommal)
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #390 Dátum: 2015. Május 31. - 09:22:24 »

Egyébként elég furcsa testhelyzetből kellett lőni, vagy térdelve, vagy lehajolva, egy kis zsákon feltámasztva.


A hangtompító alagúton keresztül lőttetek?
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #391 Dátum: 2015. Május 31. - 10:52:30 »

A hangtompító alagúton keresztül lőttetek?

Igen.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #392 Dátum: 2015. Május 31. - 13:49:24 »

Nna akkor...
Egy nagyon jó hangulatú versenyen voltam tegnap Békéscsabán.
Golyós és. 22-es vadászverseny volt.
Mivel nem vagyok békési, így csak versenyen kívül indultam.
A golyós szám három távból állt, 150, 200, 250 méter.
Kispuska lőlap. Az első lövésem még a lőlapot sem találta...kopasz módon belenyúltam a gyorsítóba.   Ördög
Sajnos csak gyári lőszert tudtam használni, de nem panaszkodom.
150-en és 250-en jót lőttem, a 200 gyengébb volt.
Viszont szembesültem azzal, hogy a húsz induló közül max öten lőttünk gyári lőszert.
És max öten lőttünk vadászfegyverrel.
De nagyon jól éreztük magunkat, a következőn is ott leszünk.

Azért indulhattál versenyen kívül, mert ez a megyei vadásznapi golyós verseny volt. Sajnos a koronglövészettel még nem kötötték össze, így két kategóriában lesz bajnok (golyós és sörétes). Legalább is én így tudom.
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #393 Dátum: 2015. Május 31. - 14:14:43 »

Azért indulhattál versenyen kívül, mert ez a megyei vadásznapi golyós verseny volt. Sajnos a koronglövészettel még nem kötötték össze, így két kategóriában lesz bajnok (golyós és sörétes). Legalább is én így tudom.
Nem tudom, nem vagyok képben a békési helyzettel.
De nekem ez inkább egy lövészklubbi versenynek tünt.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #394 Dátum: 2015. Július 20. - 22:29:16 »

Hajrá Ansch!
Várjuk a beszámolót!  Kacsint

"SZABIÁN NORBERT: CÉLOM AZ OLIMPIA ÉS A LŐLAP KÖZEPE

Jól szerepel a hazai és nemzetközi versenyeken, nyeri az érmeket a keceli Szabián Norbert sportlövész. A fiatalember célja az olimpiai kvóta megszerzése.

Talán (még) kevesen tudják, hogy Kecelnek szép eredményeket elérő sportlövésze is van. Szabián Norbert még 1996-ban Kecelen ismerkedett meg, akkor még amatőr szinten a sportággal a Pintér Művek lövészklub révén. 2000-ben már ő lett megyénkben az év sportlövésze. Egy évvel később a Budapesti Honvédnál folytatta pályafutását mint versenysportoló. Azóta folyamatosan járja a hazai és nemzetközi versenyeket, és szerzi az érmeket egyéniben és csapatban. 2013 óta a magyar válogatott keret tagjaként képviseli hazánkat EB-n, VB-n, világkupa versenyeken. Fő versenyszáma, amiben sikerei jelentős részét elérte, a kisöbű szabad-puska 60 fekvő verseny. Most pedig már az Újpesti Torna Egylet versenyzőjeként, Kissné Oroszi Edit edzői felügyelete mellett készül versenyeire, és természetesen az olimpiai kvóta megszerzéséért küzd jelentős családi és támogatói segítséggel. „Július 18-tól 22-ig az Európa Bajnokságon veszek részt Mariborban, majd augusztus 8 és 15között világkupa versenyre utazok Azerbajdzsánba, Gabalába, ahol lehetőségem lesz az olimpiai kvóta megszerzésére.” - nyilatkozta a KecelMédiának Szabián Norbert."
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #395 Dátum: 2015. Július 20. - 23:15:12 »

Hajrá Ansch!
Várjuk a beszámolót!  Kacsint

"SZABIÁN NORBERT: CÉLOM AZ OLIMPIA ÉS A LŐLAP KÖZEPE

Jól szerepel a hazai és nemzetközi versenyeken, nyeri az érmeket a keceli Szabián Norbert sportlövész. A fiatalember célja az olimpiai kvóta megszerzése.

Talán (még) kevesen tudják, hogy Kecelnek szép eredményeket elérő sportlövésze is van. Szabián Norbert még 1996-ban Kecelen ismerkedett meg, akkor még amatőr szinten a sportággal a Pintér Művek lövészklub révén. 2000-ben már ő lett megyénkben az év sportlövésze. Egy évvel később a Budapesti Honvédnál folytatta pályafutását mint versenysportoló. Azóta folyamatosan járja a hazai és nemzetközi versenyeket, és szerzi az érmeket egyéniben és csapatban. 2013 óta a magyar válogatott keret tagjaként képviseli hazánkat EB-n, VB-n, világkupa versenyeken. Fő versenyszáma, amiben sikerei jelentős részét elérte, a kisöbű szabad-puska 60 fekvő verseny. Most pedig már az Újpesti Torna Egylet versenyzőjeként, Kissné Oroszi Edit edzői felügyelete mellett készül versenyeire, és természetesen az olimpiai kvóta megszerzéséért küzd jelentős családi és támogatói segítséggel. „Július 18-tól 22-ig az Európa Bajnokságon veszek részt Mariborban, majd augusztus 8 és 15között világkupa versenyre utazok Azerbajdzsánba, Gabalába, ahol lehetőségem lesz az olimpiai kvóta megszerzésére.” - nyilatkozta a KecelMédiának Szabián Norbert."
Hajrá!
Szurkolunk! Igen
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #396 Dátum: 2015. Július 21. - 10:29:08 »

Hajrá Ansch!
Várjuk a beszámolót!  Kacsint

"SZABIÁN NORBERT: CÉLOM AZ OLIMPIA ÉS A LŐLAP KÖZEPE

Jól szerepel a hazai és nemzetközi versenyeken, nyeri az érmeket a keceli Szabián Norbert sportlövész. A fiatalember célja az olimpiai kvóta megszerzése.

Talán (még) kevesen tudják, hogy Kecelnek szép eredményeket elérő sportlövésze is van. Szabián Norbert még 1996-ban Kecelen ismerkedett meg, akkor még amatőr szinten a sportággal a Pintér Művek lövészklub révén. 2000-ben már ő lett megyénkben az év sportlövésze. Egy évvel később a Budapesti Honvédnál folytatta pályafutását mint versenysportoló. Azóta folyamatosan járja a hazai és nemzetközi versenyeket, és szerzi az érmeket egyéniben és csapatban. 2013 óta a magyar válogatott keret tagjaként képviseli hazánkat EB-n, VB-n, világkupa versenyeken. Fő versenyszáma, amiben sikerei jelentős részét elérte, a kisöbű szabad-puska 60 fekvő verseny. Most pedig már az Újpesti Torna Egylet versenyzőjeként, Kissné Oroszi Edit edzői felügyelete mellett készül versenyeire, és természetesen az olimpiai kvóta megszerzéséért küzd jelentős családi és támogatói segítséggel. „Július 18-tól 22-ig az Európa Bajnokságon veszek részt Mariborban, majd augusztus 8 és 15között világkupa versenyre utazok Azerbajdzsánba, Gabalába, ahol lehetőségem lesz az olimpiai kvóta megszerzésére.” - nyilatkozta a KecelMédiának Szabián Norbert."
Igen Emelem

 S.Peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #397 Dátum: 2015. Július 22. - 16:23:53 »

Meg is lett a kvóta!!!

Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #398 Dátum: 2015. Július 22. - 16:42:03 »

Meg is lett a kvóta!!!


Taps
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #399 Dátum: 2015. Július 22. - 16:54:26 »

Meg is lett a kvóta!!!



Gratulálunk!!!  Igen Taps  Pezsgő
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #400 Dátum: 2015. Július 22. - 19:29:13 »

Meg is lett a kvóta!!!

Nagy gratula Ansch!   Igen Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #401 Dátum: 2015. Július 22. - 23:42:08 »

Meg is lett a kvóta!!!


Gratulálok Norbi! Ennyi! Így kell ezt csinálni Nevet  Bravó ego  Tiszteleg Meghajol
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #402 Dátum: 2015. Július 22. - 23:57:46 »

Gratulálok Norbi! Ennyi! Így kell ezt csinálni Nevet  Bravó ego  Tiszteleg Meghajol

"MEGVAN!!!
SZABIÁN NORBERT KIJUTOTT AZ OLIMPIÁRA!

Keceli résztvevője is lesz a 2016-os riói olimpiának, miután Szabián Norbert ma délben 4. lett a szlovéniai Mariborban zajló Európa-bajnokságon. Norbert az 50 méteres kisöbű szabadpuska fekvő versenyszámban érte el a kiváló eredményt. Miután az előtte lévő versenyzőknek már van kvótája, így ő kapta meg az olimpián való indulás jogát.

Szabián Norbert néhány perccel ezelőtt telefonon a következőket nyilatkozta a KecelMédiának: „Egyéni csúccsal jutottam a döntőbe. Nagyon nehéz volt a verseny, hatalmas hőségben, egy bádogtető alatt lőttünk, de a sok gyakorlás és a szurkolás meghozta az eredményt. Nagyon boldog vagyok, és mindenkinek köszönöm, aki drukkolt értem!”

A KecelMédia csapata is gratulál Norbertnek a kimagasló teljesítményhez!"
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #403 Dátum: 2015. Július 23. - 10:24:51 »

Ansch!!

Nagy gratula! Bravó Bravó
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #404 Dátum: 2015. Július 23. - 11:09:54 »

"Ebből a gyerekből lesz valami, ha nem viszi el a malária, a fekete vízláz, vagy egy kígyó nem tesz rá csípős megjegyzést!" (Kittenberger Kálmán)  Kacsint

 Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: