Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Messzi-e a messzi?  (Megtekintve 170878 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #195 Dátum: 2009. Június 27. - 15:27:51 »

Képek a Lapua-kupáról:




























Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #196 Dátum: 2009. Június 27. - 15:30:31 »

Naplózva
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1409



« Új üzenet #197 Dátum: 2009. Június 27. - 21:37:48 »

És a résztvevők eredménye???  Türelmetlenül  Emelem
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #198 Dátum: 2009. Június 27. - 22:09:30 »

És a résztvevők eredménye???  Türelmetlenül  Emelem

Csak a fórumosokról tudok nyilatkozni! Örömmel jelenthetem, hogy sanyooo mester az előkelő harmadik helyet tudhatja magáénak, Anti barátomnak meg kellett elégednie az utolsó előtti hellyel, de mindannyiunkat örömmel töltött el, hogy Ansch fórumtársunk is benne volt az első háromban!  Bion

Viccet félretéve, bár nem vártuk meg az eredmény hirdetést, de Ansch mester  volt az egyik, ha nem a mezőny legjobbja!  Wave

A legtávolabbi cél 320 méterre volt, az sok!  Fejvakarás
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #199 Dátum: 2009. Június 28. - 13:18:05 »

És a résztvevők eredménye???  Türelmetlenül  Emelem
Sziasztok!

Nagyon jó volt a tegnapi verseny. Igen
Meglepett a resztvevők alacsony száma, úgy 15-en lőttünk. ???
 A "rendes vadászpuskás" vadászokat csak ketten képviseltük Sanyoooval. A többiek mind vadászó sportlövők - preciziós lövők voltak, spec. épített versenypuskákkal. Az eredmények is e szerint alakultak.
Ansch a második lett, én annak örültem, hogy a 9,3-asommal azért két vesenypuskást beelőztem  Ördög
Meggyőződtem arról is, hogy egylábú lőbotról továbbra se fogok vadra lőni. Vadász 130 méterre az őzet azért meglőttem mind a négy lövéssel, de ebőől kettő hátracsúszott. A rókát ugyanerről a távról kétszer csak megijesztettem.  Bion
Magales pozicióból 220m-re a disznónak nem volt esélye, 320-ról a próbalövés aláment rendesen (ezen a távon 60cm-t esett a 17,5 g-os göbecs), a négy értékeltből háromszor jól meglőttem a süldőt. Táncol
Igazából ezért érte meg elmeni, hogy érezzem, mit is tud a puskám. Persze vadra ezuán se lövök ilyen távra.
 Wave
(képeket holnap teszek fel)
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #200 Dátum: 2009. Június 28. - 13:44:17 »

Sziasztok!

Nagyon jó volt a tegnapi verseny. Igen
Meglepett a resztvevők alacsony száma, úgy 15-en lőttünk. ???
 A "rendes vadászpuskás" vadászokat csak ketten képviseltük Sanyoooval. A többiek mind vadászó sportlövők - preciziós lövők voltak, spec. épített versenypuskákkal. Az eredmények is e szerint alakultak.
Ansch a második lett, én annak örültem, hogy a 9,3-asommal azért két vesenypuskást beelőztem  Ördög
Meggyőződtem arról is, hogy egylábú lőbotról továbbra se fogok vadra lőni. Vadász 130 méterre az őzet azért meglőttem mind a négy lövéssel, de ebőől kettő hátracsúszott. A rókát ugyanerről a távról kétszer csak megijesztettem.  Bion
Magales pozicióból 220m-re a disznónak nem volt esélye, 320-ról a próbalövés aláment rendesen (ezen a távon 60cm-t esett a 17,5 g-os göbecs), a négy értékeltből háromszor jól meglőttem a süldőt. Táncol
Igazából ezért érte meg elmeni, hogy érezzem, mit is tud a puskám. Persze vadra ezuán se lövök ilyen távra.
 Wave
(képeket holnap teszek fel)
 Wave

Nagyon jól lőttél! Gratulálok!  Wave
Ahhoz, hogy jól lőjön valaki rengeteget kell gyakorolni, ezért is furcsa, hogy olyan kevesen voltunk! Pedig a nevezési díj alacsony volt, egy doboz lőszer sem a világ, közel is volt, mégis... Szomorú
Én például megtanultam, hogy 320 méteren majdnem egy métert esik a lőszerem, nem egészen, de majdnem! Nem hittem volna!  Fejvakarás
Naplózva
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #201 Dátum: 2009. Június 28. - 19:21:45 »

Jók lettek a képek Sanyooo !

A légy a malac táblán igen bátor volt MosolyogMosolyog
Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #202 Dátum: 2009. Június 28. - 19:26:35 »

Csak a fórumosokról tudok nyilatkozni! Örömmel jelenthetem, hogy sanyooo mester az előkelő harmadik helyet tudhatja magáénak, Anti barátomnak meg kellett elégednie az utolsó előtti hellyel, de mindannyiunkat örömmel töltött el, hogy Ansch fórumtársunk is benne volt az első háromban!  Bion

Viccet félretéve, bár nem vártuk meg az eredmény hirdetést, de Ansch mester  volt az egyik, ha nem a mezőny legjobbja!  Wave

A legtávolabbi cél 320 méterre volt, az sok!  Fejvakarás
Tényleg a harmadik lettél a naganttal és a négyes zeissel? Akkor minden elismerésem!!!!!
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #203 Dátum: 2009. Június 28. - 19:32:10 »

Sziasztok!

Nagyon jó volt a tegnapi verseny. Igen
Meglepett a resztvevők alacsony száma, úgy 15-en lőttünk. ???
 A "rendes vadászpuskás" vadászokat csak ketten képviseltük Sanyoooval. A többiek mind vadászó sportlövők - preciziós lövők voltak, spec. épített versenypuskákkal.

Szia! Éppen ezért nem kell csodálkozni, hogy bár vadászoknak hirdetik mégsem mennek el. A versenyeket kizárólag fém és műanyag kombinációjú, mégcsak fegyvernek sem látszó tárgyakkal nyerik meg.
Természetesen minden elismerésem az ezekkel elkövetett erdeményeknek is, mivel rengeteg idő és gyakorlás(pénz) áll mögötte.
Gratulálok mégegyszer az eredményekhez és a résztvételhez!
Magam meg önvizsgálatot végzek miért nem mentem el, mert lett volna (fém és műanyag) fegyverem is hozzá.... Bion Bion
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #204 Dátum: 2009. Június 28. - 19:49:53 »

Tényleg a harmadik lettél a naganttal és a négyes zeissel? Akkor minden elismerésem!!!!!

Igen! Hármónk közül negyedik hogy lettem volna? He?  Fejvakarás
 Bion
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #205 Dátum: 2009. Június 28. - 19:56:34 »

Szia! Éppen ezért nem kell csodálkozni, hogy bár vadászoknak hirdetik mégsem mennek el. A versenyeket kizárólag fém és műanyag kombinációjú, mégcsak fegyvernek sem látszó tárgyakkal nyerik meg.
Természetesen minden elismerésem az ezekkel elkövetett erdeményeknek is, mivel rengeteg idő és gyakorlás(pénz) áll mögötte.
Gratulálok mégegyszer az eredményekhez és a résztvételhez!
Magam meg önvizsgálatot végzek miért nem mentem el, mert lett volna (fém és műanyag) fegyverem is hozzá.... Bion Bion

Ez logikai bukfenc: Ha nem mennek el, honnan tudják, ki fog nyerni és mivel???
A gyakorlás mindenkire ráfér, itt 2,500 Ft volt a nevezési díj és ezért ebédet is kaptunk!
A verseny szervezője és lebonyolítója, odaállt mellém, mikor látta, hogy gondot okoz a 320 méter, és fejben kiszámolta a löszerem paraméterei alapján a fölé tartás mértékét! Ezután már sikerült eltalálnom a táblát! Ő olimpiai bajnok, mégsem derogált neki egy kocavadászon segíteni! Mosolyog
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #206 Dátum: 2009. Június 28. - 21:35:26 »

Sanyooo!

Vadászias lőtávon igen is kiváló parittya a tied! Igen Csak gondolj a sutára meg a gidára. Azokról sem gondoltad volna, hogy eltalálod.... Emelem

Egyébként meg mindannyiótoknak gratulálok! Igen Emelem
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #207 Dátum: 2009. Június 28. - 22:36:47 »

Sanyooo!

Vadászias lőtávon igen is kiváló parittya a tied! Igen Csak gondolj a sutára meg a gidára. Azokról sem gondoltad volna, hogy eltalálod.... Emelem

Egyébként meg mindannyiótoknak gratulálok! Igen Emelem

Köszönjük!  Wave Mosolyog
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #208 Dátum: 2009. Június 29. - 01:09:34 »

Ez logikai bukfenc: Ha nem mennek el, honnan tudják, ki fog nyerni és mivel???
A gyakorlás mindenkire ráfér, itt 2,500 Ft volt a nevezési díj és ezért ebédet is kaptunk!
A verseny szervezője és lebonyolítója, odaállt mellém, mikor látta, hogy gondot okoz a 320 méter, és fejben kiszámolta a löszerem paraméterei alapján a fölé tartás mértékét! Ezután már sikerült eltalálnom a táblát! Ő olimpiai bajnok, mégsem derogált neki egy kocavadászon segíteni! Mosolyog

Szia Sanyooo

V Karcsi volt az ????

Emlékezz a privire Figyelmes olvasás  Mondtam, hogy a távlövészethez kell a fejben matek. Bion Bion Bion ( nekem sose ment ) Fejvakarás
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #209 Dátum: 2009. Június 29. - 09:40:27 »

Gratulálok az eredményekhez!
Sajnálom hogy kihagytam, de még nem került fel a távcső a fegyverre Szomorú
(de ezt ugye évente rendezik? Ugy emlékszem Mosolyog )
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: