Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Messzi-e a messzi?  (Megtekintve 170916 alkalommal)
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #180 Dátum: 2009. Június 22. - 10:45:56 »

Sziasztok!

Megy valaki szombaton (27-én) a LAPUA kupára? /rajtam kívül/
Szerintem nagyon jópofa verseny lesz, a nevezési díj se magas (2500 Ft)
Esélyünk ugyan egy szál se - Ansch is indul  Fejvakarás  Ördög - de nagyon jó gyakorlási lehetőség. Kacsint
Én a 9,3-asommal megyek, ami nem egy távlövő kaliber, viszont nagyon pontos. Én is kiváncsi vagyok, hogy 320-ra mit produkálunk együtt.  :Mosolyog Vállat von
http://www.precizios-loveszet.hu/kiirasok/20090627/vv20090627_hun.html
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #181 Dátum: 2009. Június 25. - 07:59:35 »

Kicsit szomoru vagyok.

Ez direkt vadászoknak rendezett verseny, vadász jelleggű lőlapokkal, lőhelyzetekkel.

És a fórumról nem érdekel szinte senkit.
Máskor meg...... ha majd lesz verseny szóljatok.... Mosolyog

Kár

Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #182 Dátum: 2009. Június 25. - 08:34:08 »

Kicsit szomoru vagyok.
Ez direkt vadászoknak rendezett verseny, vadász jelleggű lőlapokkal, lőhelyzetekkel.
És a fórumról nem érdekel szinte senkit.
Máskor meg...... ha majd lesz verseny szóljatok.... Mosolyog
Kár
Sziasztok!

Én is szomorú vagyok. Nem kicsit - nagyon. :'( Rííí
De az vígasztal, hogy az emberek biztos azért nem tolonganak, mert mindenki vadászik szombaton.
Vagy mindenki annyira jól lő, hogy nem kell neki a gyakorlás, és nem is szeretné kipróbálni a saját és fegyvere képességeit...
Pedíg én reménykedtem, hogy összejön a versenyen egy Fórumos csapat. Milyen sz@r is lenne verseny közben jókat beszélgetni, egymás fegyvereit gusztálni, stb. ...
Kár...
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1409



« Új üzenet #183 Dátum: 2009. Június 25. - 10:16:10 »

Ha nem lenne annyira feszített a lőidő, akkor én ott lőném be a fegyveremet, de egyenlőre még nincs lőszerem se...Úgyhogy elég ciki a helyzet. Vagy nem muszáj sajáttal lőni?  Fejvakarás
Naplózva
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #184 Dátum: 2009. Június 25. - 10:41:57 »

. Vagy nem muszáj sajáttal lőni?  Fejvakarás

 >Nevet >Nevet >Nevet :Mosolyog :Mosolyog
Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #185 Dátum: 2009. Június 25. - 11:59:30 »

No panic !!!!!

1,0 verzió. Nyár van! Uborkaszezon! Hétvégén fűnyírás strand,asszony, gyerek láblógatás. Nincs is ekkora puskám, messze van Tétény stb. Vállat von
2.0 verzió meló ezerrel, hogy még a nyári szabadság előtt összegyűljön egy kis extra pénz , vagy éppen gyümölcsszedés.  OOO
3.0 verzió tényleg mindenki jól lő és inkább megy vadászni, egész héten esett az eső érik a fehér eper előbújtak a gombák, csigák mozog a vad rendületlenül. Ijasz Vadász
4.0 verzió akinek semmi ilyesmi nincs annak meg tessék elmenni. A tétényi lőtér nagyon jó ( ha nem esik az eső) a szervezők profik, a feladatok tényleg a vadászoknak vannak kitalálva. Attól meg nem kell félni, hogy kiröhögik az embert hogy "Né má ez hogy lő" ( ez csak a vadászíjász egyesületen belül divat).  Tasli
Én a múlt hét szinte minden napját ott töltöttem más okból kifolyólag de gondolkodom rajta, hogy kimegyek már csak azért, hogy találkozzak néhány fórumozóval, és meglessem miket lehet művelni ekkora nagy távolságról egy sima vadászpuskával. Vadász ( Ha nem esik az eső mert nagyon utálom, hogy álló helyzetben elsüllyedek abban a kellemes márgában amiből a lőtér készült ) Nem
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1409



« Új üzenet #186 Dátum: 2009. Június 25. - 13:09:47 »

Vagy nem muszáj sajáttal lőni?  Fejvakarás

 >Nevet >Nevet >Nevet :Mosolyog :Mosolyog

Ha adsz kölcsön...Még lehet, hogy jobban is fogok lőni vele, mint te!  Nyihi  Nyihi Vadász
Naplózva
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #187 Dátum: 2009. Június 25. - 13:38:01 »

Ha adsz kölcsön...Még lehet, hogy jobban is fogok lőni vele, mint te!  Nyihi  Nyihi Vadász
És a 7x64?????
Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #188 Dátum: 2009. Június 25. - 13:41:46 »

 
Üdv Taser  Wave

 Szerinten sokunkban nincs verseny szellem,bennem  0 ,.Ambicíó is kell egy pici az sincs,ezért nem is vittem semmire,.  
Nézök előtt löni sen szeretnek sokan ,gondolom én. Amikor először próbáltam ki a golyóst lőtéren kb.őtven néző volt,.
de csak ketten lőttünk,.Egy vadásztárs kihozta belőni a vegyescsővüjét, én meg szokni a puskát és bemutatni hogy lövök,mielőtt kimegyünk
a területre,./szerintem ez nem rossz /ha ismeretlen területre megy az ember.Néztem a kiírást ., 4 lővésre 5 perc nekem kevés,.sokáig célzok.Inkább menjen el a vad,de nem kapkodok.Íjászversenyen én is tapasztaltam a beszólásokat ,volt + és -.,írigységet is böven. Wave
u.i. nagyképűséget is Ördög Érdekes még a fiatalok részéről a csendes tisztelet,melyet tapasztaltam íjászedzésen és horgászat közben is ,ha valaki mesterien kezelte az íjat vagy a horgászbotot,....Vadászoknál ilyet még nem tapasztaltam..... Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1409



« Új üzenet #189 Dátum: 2009. Június 25. - 13:45:56 »

És a 7x64?????

Nincs belőve, nincs lőszere... Rííí
Naplózva
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #190 Dátum: 2009. Június 25. - 13:56:23 »

Nincs belőve, nincs lőszere... Rííí

Mosolyog
a 2. az nem probléma ha intézkedsz Mosolyog

És van proba....
Esetleg pénteken szentendre Mosolyog

Miért egyébként máshoz van lőszered????
Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1409



« Új üzenet #191 Dátum: 2009. Június 25. - 14:13:25 »

Mosolyog
a 2. az nem probléma ha intézkedsz Mosolyog

És van proba....
Esetleg pénteken szentendre Mosolyog

Miért egyébként máshoz van lőszered????


Nagyon rajta vagyok, hidd el!!! Ülök a gép előtt, és mormolom: lőszert akarok, lőszert akarok!!!!  Nyihi
És sajnos a Lapua nem gyárt 7x64-est, így a tett színhelyén se tudok venni... Rííí

Pénteken sajni nem érek rá délután...
De tulajdonképpen igazad van, használhatnám a verseny lövéseit is a belövésre, de azémá' mégse szabadkézből kéne belőni...Nem?

Lőszerem van a söréteseimhez, a .22-esemhez, de szerintem a 220 Russian-t a .22 nem éri fel, nem? Brenekkével meg a 320 métert sokallom kicsit, no meg őzre nem is használható... Fejvakarás  Nyihi De azt hittem, hogy aki megdob egy puskával, az megdob skulóval is hozzá...Micsoda alkalom, elképzelem magam mondjuk Scenarral, ha már a Lapua a támogató...  Röhög

 Wave
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #192 Dátum: 2009. Június 25. - 14:23:53 »

Én szívesen elmennék, szeretem az ilyen rendezvényeket. Mondjuk, most csak 222-esem van, azzal érdekes lenne a 320 méter...
Sajnos a lövészetre fordítandó pénzt építőanyagba kell fektetnem...
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #193 Dátum: 2009. Június 25. - 14:55:17 »

Én is elmennék, de ki vigyáz a mankóra???
Mennyi esélyem lenne a fődíjra hosszú csövű, direkt sütésű Nagantommal, melyen vastag szálkeresztes céltávcső leledzik és vegyesen tudnám tölteni vashüvelyes siroki és rezes partizán lőszerrel?
 Bion
Naplózva
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #194 Dátum: 2009. Június 25. - 15:14:05 »

Én is elmennék, de ki vigyáz a mankóra???
Mennyi esélyem lenne a fődíjra hosszú csövű, direkt sütésű Nagantommal, melyen vastag szálkeresztes céltávcső leledzik és vegyesen tudnám tölteni vashüvelyes siroki és rezes partizán lőszerrel?
 Bion

Vigyázok a mankóra.
Puska remek, ne becsüld alá.
Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: