Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Maroklőfegyver- mint sportfegyver.  (Megtekintve 1220 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11248


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Dátum: 2023. Március 22. - 14:23:08 »

Indítanék egy új témát az esetleges érdeklődőknek. Nem tudom mennyien vagyunk itt a fórumon, akik sportegyesületi tagként maroklőfegyverrel is lőnek,de talán érdekes lehet a téma másoknak is.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #1 Dátum: 2023. Március 23. - 09:17:44 »

Csatlakozom. Nekem is vannak sport maroklőfegyvereim.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11248


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #2 Dátum: 2023. Március 24. - 10:06:50 »

Csatlakozom. Nekem is vannak sport maroklőfegyvereim.
Igen
Várom a többi sporttársunkat is. Hansi bácsi nagyöreg a témában,de biztosan akad olyan is, akiről nincs tudomásunk.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11248


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #3 Dátum: 2023. Március 24. - 10:18:32 »

A mi sportegyesületünk január 1-től működik. Lőterünk építése elkezdődött. Eddig beszerzésre került egy CZ 100-as,egy Steyr M40, egy ZVS P21, egy Bernardelli P One, egy Glock 17. A Steyr 40-es kaliber azonkívül mindegyik 9x19 mm. Van egy lengyel Kalasnyikovunk is. Néhány tagunk rendelkezik önvédelmi fegyverrel is. Jó társaság, profi oktatókkal. (2 rendszeres oktatónk van. Az egyikük a francia idegenlégió kiképzője, a másikuk pedig több évtizedes rendvédelmi tapasztalattal rendelkező lőtérvezető.) Havonta tartunk közös edzéseket,illetve heti szinten egyéni gyakorlásokat-száraz gyakorlásra is hangsúlyt helyezve. 3 tagunk rendelkezik lövészetvezető vizsgával. (én is Vigyorog)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: