Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 24   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérebekhez köthető: utánkeresés, mindennapok, öröm és bánat, tapasztalat  (Megtekintve 130665 alkalommal)
kikinda
nótaguberátor és idomár
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


kikindai pipafüstös


WWW
« Dátum: 2009. Szeptember 18. - 13:48:34 »

A korábban több fórumon, portálon megjelent hírtől függetlenül, még egy hannoveri véreb tűnt el munka közben szeptember 17.-én. Az eltűnés helye Császártöltés (Bácskiskun megye). A kutya hajszát követően nem tért vissza, nyaklót, vagy vezetéket nem vitt magával, viszont munka közben elhagyta a vérebvezető adatait tartalmazó narancssárga figyelemfelkeltő pántot, amit később megtaláltak. A véreb Sherlock névre hallgat. MET HV. 2407/06 tetoválás található a három éves, szarvasvörös kankutya fülében. Arcorri része fekete.

Ha valaki talált vagy látott ilyen kutyát Császártöltés szélesebb körzetében, kérem hívja Garai Gábort a 06 70 / 239 78 30-as mobilszámon.
Naplózva

látom, hosszú útra készülsz, búcsúzni jöttél, menj, ha menned kell
kikinda
nótaguberátor és idomár
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


kikindai pipafüstös


WWW
« Új üzenet #1 Dátum: 2009. Szeptember 21. - 10:05:42 »

Kalandos úton, de megkerült Sherlock,illetve megkerült Bora (a másik elszáguldó véreb) is.
A körülményekhez képest jól átvészelték a kalandot.
Naplózva

látom, hosszú útra készülsz, búcsúzni jöttél, menj, ha menned kell
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #2 Dátum: 2009. Szeptember 22. - 18:19:56 »

Hála Istennek!
Nekem is tűnt el vérebem(ellopták)...sose lett meg.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
O.Laci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #3 Dátum: 2009. Szeptember 23. - 21:17:35 »

Nekem jagdom, erdészeti hajtáson. Cimbora hónapokkal később felismerte, az egyik "szakszemélyzetnél"
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #4 Dátum: 2009. Szeptember 23. - 21:19:18 »

Nekem jagdom, erdészeti hajtáson. Cimbora hónapokkal később felismerte, az egyik "szakszemélyzetnél"

Oszt vót neki  vita
 Ördög
Naplózva
O.Laci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #5 Dátum: 2009. Szeptember 23. - 21:41:15 »

Kellemetlen egy helyzet vót a számára  Nyihi. "Véletlenül " ismertem a főnökét. Ő meg  Tasli, aztán  Korbács
Amúgy sajna a kutya az fogyóeszköz volt néha.
Naplózva
Joci
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


Hajtó, Természet kedvelő.


« Új üzenet #6 Dátum: 2009. Október 02. - 16:58:26 »

 Emelem Jó napot  mindenkink.
Igaz hogy a kutyám nem fajta tiszta, de mégis raknék fel róla képet. 10 hónapos múlt 75 százalék Hannóveri Véreb és 25 százalék Német Vizsla. Mi csak Hannoveri vizsla ként emlegetjük. 4 hónapossanhttp://gallery.site.hu/d/8280274-1/Kep_2__001.jpg Itt pedig 10 hónapos http://gallery.site.hu/d/10261179-1/Kep_8__002.jpg http://gallery.site.hu/d/10261152-1/Kep_7__002.jpg
Naplózva

Minél több embert ismerek, annál jobban bízom a kutyámban.
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #7 Dátum: 2009. Október 02. - 19:19:15 »

Szia Joci!
Azért a Hannoveri dominál benne jobban és milyen a keresési ösztöne (hiszen mind két fajtának jó "orra" van hozzá).
Foglalkozol vele?
Üdv:HSanyi
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 04. - 20:59:38 írta Erdőjáró (Molnár Attila) » Naplózva
Joci
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


Hajtó, Természet kedvelő.


« Új üzenet #8 Dátum: 2009. Október 02. - 20:10:15 »

 Emelem Jó estét.
 Test alkata valóban Vizsla, a lelki világa, színe, fülei, szemei már Hannoveris, Keresés közben tőlem kb. 20 - 30 méterre nyolcas alakzatban köröz.
Ha csapán megy orra lent, vagy épp felszaglászik végig a nádszálakra. Egyébként meg húz mint egy tank,erről nem tudom le szoktatni. Próbálom tanitgatni, de nem sokat tudok én sem ,csak amit a könyvekből, történetekből el tudok lesni.Nincs a környéken senki aki után keresne  és rá érne velünk foglalkozni. Így aztán többnyire azt erősítgetem ami magától is benne van. De remélem ez elsejétől másképp lesz, indul a hajtás végre.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 04. - 16:46:24 írta Pyrus » Naplózva

Minél több embert ismerek, annál jobban bízom a kutyámban.
kikinda
nótaguberátor és idomár
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


kikindai pipafüstös


WWW
« Új üzenet #9 Dátum: 2009. Október 05. - 16:31:14 »

Igaz hogy a kutyám nem fajta tiszta, de mégis raknék fel róla képet. 75 százalék Hannóveri Véreb és 25 százalék Német Vizsla. Mi csak Hannoveri vizsla ként emlegetjük.
Milyen célotok volt ezzel a keresztezéssel? Mire használjátok a hannoverivizslát? Nevezhetjük ezt már tudatos fajtaátalakító keresztezésnek, hisz ebben az esetben már a második generáció is megszületett. Ez nem lehet véletlen.
Naplózva

látom, hosszú útra készülsz, búcsúzni jöttél, menj, ha menned kell
Joci
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


Hajtó, Természet kedvelő.


« Új üzenet #10 Dátum: 2009. Október 17. - 14:11:04 »

Erre nem sok mindent tudok mondani ajándekba kaptam. De jo lesz remelem, elnezesst az ekezet hiljánya miatt nemet billntyuzetrol válaszolok udv,joci Wave
Naplózva

Minél több embert ismerek, annál jobban bízom a kutyámban.
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #11 Dátum: 2009. Október 18. - 15:10:01 »

Szia Joci!

Nekem is német billentyüzetem van, de hogyha elöször az ékezetet iród ( ´)és utána a betüt,akkor elég jól funktionál a dolog.
Naplózva

Don´t eat yellow snow
kikinda
nótaguberátor és idomár
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


kikindai pipafüstös


WWW
« Új üzenet #12 Dátum: 2009. Október 19. - 08:17:23 »

Erre nem sok mindent tudok mondani ajándekba kaptam. De jo lesz remelem, elnezesst az ekezet hiljánya miatt nemet billntyuzetrol válaszolok udv,joci Wave
Igen, így nehezebb.
Azért számolj be időről időre a végzett munkáról, had lássuk mit tud egy ilyen párosításból született hannoveri vizsla.
Naplózva

látom, hosszú útra készülsz, búcsúzni jöttél, menj, ha menned kell
Jágerboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #13 Dátum: 2009. December 25. - 16:24:05 »

Sziasztok

Basset-hound kutyát szeretnék vásárolni után keresésre szeretném használni !!
És azt szeretném kérdezni hogy akinek már volt dolga ilyen kutyával , mit tudna róla elmondani munkásságáról stb ?
Előre is kőszőnőm a segitséget ! Emelem Wave
 
Naplózva

Nem mindig lehet megtenni, amit kell, de mindig meg kell tenni, amit lehet.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #14 Dátum: 2009. December 25. - 17:29:53 »

Sziasztok

Basset-hound kutyát szeretnék vásárolni után keresésre szeretném használni !!
És azt szeretném kérdezni hogy akinek már volt dolga ilyen kutyával , mit tudna róla elmondani munkásságáról stb ?
Előre is kőszőnőm a segitséget ! Emelem Wave
 

Szia!
Vadászati erényeihez ne tudok hozzászólni, de a második szomszédomnak volt basset-e, hobbyból. Az összes kerítésdrótot szétrágta, megásta, a harmadik-negyedik szomszédból kellett hazakergetni bottal, igazán népszerű kutyus volt!  Nyihi
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 24   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: