Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérebekhez köthető: utánkeresés, mindennapok, öröm és bánat, tapasztalat  (Megtekintve 129005 alkalommal)
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #345 Dátum: 2016. Május 14. - 17:02:07 »

Nem vagyok benne biztos, de mintha megvolna. Megnézem, és ha megvan szívesen kölcsönadom.
Sajnos nincs meg. Emlékszem, hogy olvastam, de nincs meg.
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
sankó84
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Új üzenet #346 Dátum: 2016. Június 26. - 17:47:35 »

Sziasztok!
Kezdő vérebesként nem olyan régen csatlakoztam a fórumhoz többetekkel felvettem a kapcsolatot.
Úgy gondoltam,hogy leírom az elmúlt időszak történéseit,tapasztalataimat.
Mivel tudás és tapasztalat nem lévén többek ajánlásával felkerestem Snoopy-t,így megkaptam tőle a kellő segítséget,hogyan is álljak neki az egésznek.
Nagyon sok mindenbe segített illetve kijavította a hibáimat amit nem is sejtettem,hogy nem megfelelő.
Néhány telefonos beszélgetés után meginvitált minket párommal,hogy menjünk el hozzá szívesen lát minket.
3napot töltöttünk vele és rengeteget tanultam tőle az után kereséssel és a kutyához való hozzá állással kapcsolatba.
Köszönettel tartozok neki,hogy így ismeretlenül segített nekem elindulni a megfelelő úton.Emberisége és szakmai tudása előtt kalapot emelek. Emelem
Kezdtük itthon a gyakorlást vaddisznó csülökkel ami hol eredményes volt hol kevésbé.
Majd ezek után kértem Snoopy segítségét aki az etető vonszalékot ajánlotta ami nagyon bevált.Akár 18 órás vonszalékon is szépen végig ment a kutya.
Miután leutaztunk Snoopy-hoz az első szarvas láb vonszaléknál a kutya kereste a nyomot de elég bizonytalan volt mivel még nem volt dolga szarvas csapával.Snoopy mondta,hogy ez normális mivel nem ismeri a szagot.Ez után este kapott egy szarvas lábat amit rágcsálhatott egész nap  Mosolyog Másnap újra szarvas vonszalékot fektettünk amin már eredményesen végigment a kutya.
Segített nekem az alap fegyelmezésben és a kutya jelzéseit felismerni.
Én tiszta szívből ajánlom mindenkinek Snoopy tudását és még egyszer köszönöm,hogy fogadott minket.
Remélem továbbra is segítségemre lesz bármilyen kérdésem lesz után kereséssel kapcsolatba.
Ajánlom mindenkinek aki kezdő után kereső,hogy ne szégyelljen segítséget illetve tanácsot kérni az arra alkalmas embertől=Snoopy  S.Peti  Kacsint


Naplózva
Snoopy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 267


WWW
« Új üzenet #347 Dátum: 2016. Július 04. - 13:41:18 »

Sziasztok!
Kezdő vérebesként nem olyan régen csatlakoztam a fórumhoz többetekkel felvettem a kapcsolatot.
Úgy gondoltam,hogy leírom az elmúlt időszak történéseit,tapasztalataimat.
Mivel tudás és tapasztalat nem lévén többek ajánlásával felkerestem Snoopy-t,így megkaptam tőle a kellő segítséget,hogyan is álljak neki az egésznek.
Nagyon sok mindenbe segített illetve kijavította a hibáimat amit nem is sejtettem,hogy nem megfelelő.
Néhány telefonos beszélgetés után meginvitált minket párommal,hogy menjünk el hozzá szívesen lát minket.
3napot töltöttünk vele és rengeteget tanultam tőle az után kereséssel és a kutyához való hozzá állással kapcsolatba.
Köszönettel tartozok neki,hogy így ismeretlenül segített nekem elindulni a megfelelő úton.Emberisége és szakmai tudása előtt kalapot emelek. Emelem
Kezdtük itthon a gyakorlást vaddisznó csülökkel ami hol eredményes volt hol kevésbé.
Majd ezek után kértem Snoopy segítségét aki az etető vonszalékot ajánlotta ami nagyon bevált.Akár 18 órás vonszalékon is szépen végig ment a kutya.
Miután leutaztunk Snoopy-hoz az első szarvas láb vonszaléknál a kutya kereste a nyomot de elég bizonytalan volt mivel még nem volt dolga szarvas csapával.Snoopy mondta,hogy ez normális mivel nem ismeri a szagot.Ez után este kapott egy szarvas lábat amit rágcsálhatott egész nap  Mosolyog Másnap újra szarvas vonszalékot fektettünk amin már eredményesen végigment a kutya.
Segített nekem az alap fegyelmezésben és a kutya jelzéseit felismerni.
Én tiszta szívből ajánlom mindenkinek Snoopy tudását és még egyszer köszönöm,hogy fogadott minket.
Remélem továbbra is segítségemre lesz bármilyen kérdésem lesz után kereséssel kapcsolatba.
Ajánlom mindenkinek aki kezdő után kereső,hogy ne szégyelljen segítséget illetve tanácsot kérni az arra alkalmas embertől=Snoopy  S.Peti  Kacsint





Szia Sankó!

 Köszönöm, de én is csak egy kutyás vagyok aki szívesen segít. Mosolyog
Teljesen elpirultam ennyi dicsérettől. :Mosolyog

Jó "nyomon" haladsz a kutyáddal, csak így tovább. Wave  Emelem
Naplózva

"Adja a magyarok Istene, hogy ősi, nemes
      kedvtelésünk: az agarászat újra felviruljon!"
                       (Csanádi Jenő)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #348 Dátum: 2016. Július 04. - 16:13:30 »


.....
Teljesen elpirultam ennyi dicsérettől. :Mosolyog

------

Pista! Emelem

Örülnél ha még el tudnál pirulni! Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #349 Dátum: 2017. Július 25. - 21:54:17 »

Remélem megtalálja a gazdája!!!!!!!!

"Sándor Dudás
1 órája ·
Most találták Katonatelep és Nagykőrös határán. Jeladó van rajta !
Valószínű vadász a tulajdonosa!
Bajor véreb
Nálam lehet érdeklődni!  Mármint Dudás Sándornál a Facebookon!"
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3060



« Új üzenet #350 Dátum: 2020. December 26. - 12:00:34 »


Nem Blaser, nem Stradivari,simán csak Baronese.
Már mos fogja a disznót. Főleg éjjel kettőkor. A kutya ugat a disznó meg sivít.
Ideiglenes neve, Pokolgép (bélpokolgép).
Már az első nap kiderült, hogy Dokinak lesz igaza "ennyit a gondtalan nyuddíjas évekről".
 Röhög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #351 Dátum: 2020. December 26. - 13:00:47 »

Legyen sok szép közös élményetek Géza! Emelem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #352 Dátum: 2020. December 26. - 14:10:14 »



Már az első nap kiderült, hogy Dokinak lesz igaza "ennyit a gondtalan nyuddíjas évekről

Megoldod...nem fogsz unatkozni! Igen Vigyorog
Sok szép közös élményt, kalandot kívánok!

 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #353 Dátum: 2020. December 26. - 19:18:00 »


Nem Blaser, nem Stradivari,simán csak Baronese.
Már mos fogja a disznót. Főleg éjjel kettőkor. A kutya ugat a disznó meg sivít.
Ideiglenes neve, Pokolgép (bélpokolgép).
Már az első nap kiderült, hogy Dokinak lesz igaza "ennyit a gondtalan nyuddíjas évekről".
 Röhög

Nem is értem a nevét, teljesen békésen szunyókál, nyilvánvalóan egy angyal  Nyihi

Ehelyütt is gratulálok Gézabátyám!  Wave  
 
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #354 Dátum: 2020. December 26. - 22:46:03 »

Gézám!  Igen Taps Emelem
Legyen sok szép közös élményetek! 

És ne panaszkodj!  Ha igazi "élményt" akarsz kölcsön adom pár napra a tacskómat!  Imádni való, aranyos kis rémálom! Mosolyog    Éjjel még a lehulló falevelet is megugatja, ha kint hagyom a fűtött házában.  Még ha csak megugatná, de sikít! Ezért éjjel bent alszik a lakásban, mert a szomszédok már beígérték, hogy kiherélnek! . Persze minden éjjel egyszer-kétszer leellenőrzi, hogy rendesen alszom e. Ez az ellenőrzés abból áll, hogy azt a kis qrva hideg órát valahol hozzá nyomja a langy meleg testemhez. Persze, ahogy felébredek elégedetten visszamászik a helyére és horkolva alszik tovább.  Hiába ijesztgetem, hogy ágyelőt csinálok belőle, ezt szinte minden éjjel eljátssza.  Ha vadászni megyek, és nem viszem ki, két napig meg van sértődve, és akkor többször is felkelt. De, ha neki nincs kedve kijönni, akkor úgy kell beerőszakolni a kocsiba!  Egy igazi nő, csak nem beszél vissza!  Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: