Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérebekhez köthető: utánkeresés, mindennapok, öröm és bánat, tapasztalat  (Megtekintve 130672 alkalommal)
forester73
Vendég
« Új üzenet #315 Dátum: 2015. Március 11. - 19:33:14 »

Sziasztok!
Velencei-tó környékén dolgozó vérebest keresek!
vegeza

Liba v. kacs sebzés történt ! Röhög Röhög Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel


U.i. Bocs de ma ilyen napom van ! Emelem
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #316 Dátum: 2015. Március 11. - 20:45:18 »

Liba v. kacs sebzés történt ! Röhög Röhög Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel


U.i. Bocs de ma ilyen napom van ! Emelem
Szó sincs róla!
Biztonsági őr vagyok egy tóparti discóba, és a menstruáló nőktől veszélyességi pótlékot szeretnék beszedni. Röhög  Táncol
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #317 Dátum: 2015. Március 11. - 21:04:51 »

Látom, ma mindenki vicces formában van!  Igen
Jó is ez a mai nyomott világban!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #318 Dátum: 2015. Március 12. - 08:53:40 »

Liba v. kacs sebzés történt ! Röhög Röhög Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel Stoel


Siklóernyőt a vérebre !    Ördög
Naplózva
serg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384



« Új üzenet #319 Dátum: 2015. November 22. - 16:38:35 »

Kedves Fórumtársak!
Most kaptam a telefont Édesanyámtól,hogy Gy-M-S megye Ács,Vaspuszta nevű részen az út mellett kóborol egy véreb. Cservörös színű,közelről hannoveri és bajor keverék,kan. A jobb fülén régi sérülés látható.
A kutya még jó állapotban,nem rég kerülhetett el a gazdájától. Nyakörv nem volt rajta. Sajnos megfogni nem engedte magát.
Ha valaki tud elveszett vérebről a környéken kérem jelezze a tulajdonosnak!
Köszönöm a segítséget!
Naplózva
serg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384



« Új üzenet #320 Dátum: 2015. November 22. - 16:57:35 »

Elnézést a megyét benéztem,de rendesen,mert Komárom-Esztergom megye!
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #321 Dátum: 2015. November 27. - 18:46:02 »

http://www.vadaszat.net/?p=6439

Minden tiszteletem a vérebeseké.
Úgy gondolom, hogy egy "elit kasztját" alkotják a vadásztársadalomnak.

Akiket ismerek, mindannyian szerény (pedig aztán nekik lenne mivel dicsekedni...), etikus vadászemberek.

Idézetek a fenti cikkből:

"nem ért csontot sem a lövés, ezt kevesen fogták volna meg"

"pumpáltam le a vágtázó kant"

Hááát szóval...  Fejvakarás
Nem tudom...  Vállat von

Valami változik a magyar vérebes társadalomban?  Fejvakarás Vállat von

Kívülről nézve nem biztos, hogy jó az irány.

 Emelem
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #322 Dátum: 2015. December 30. - 10:35:22 »

A Facebookon találtam ma reggel.  Hátha valamelyikőtök hallott róla, hogy keresik.


"MA TALÁLTAM!!!
Ezt a kutyust találtam Tilajban ma délelőtt. Nem a faluba való, valaki vagy kirakta, vagy...nem tudom... Még kölyök, nagyon fiatal, bajor hegyi véreb, közepes termetű kan kutyus. Gondozott, jól táplált, barátságos. Nem tudom chip van-e benne. Ha valakinek hiányzik és keresi nálam átveheti. Ha valakinek nagyon megtetszik és örökre gondos gazdija lenne, szintén átveheti (amennyiben a holnapi chip olvasás nem jár eredménnyel) SOS!!! Osztani ér...sőt kötelező smile hangulatjel Köszönöm"

Aki feltette Saródy Györgyi
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
sankó84
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Új üzenet #323 Dátum: 2016. április 10. - 17:32:05 »

Sziasztok!Segítségre lenne szükségem!Van egy 6 hónapos vérebem az 5. vonszalékot csináltam neki vaddisznó lábbal egyszer nagyon jól sikerült neki megkeresni kb 200 300 méternél többet nem húzok!Várni szoktam 2-3 órát míg rárakom, de mostanában  nem sikerül nagyon rávezetnem minden érdekli csak a láb nem!!Meg ha elindul rajta 5-10 méter után lejön róla...!Más szag után megy...!!2-hétben 3-vonszalékot csinálok egyenlőre...!Valaki tudna nekem segíteni???Hogy mit csinálok rosszul!?
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #324 Dátum: 2016. április 10. - 17:49:12 »

Sziasztok!Segítségre lenne szükségem!Van egy 6 hónapos vérebem az 5. vonszalékot csináltam neki vaddisznó lábbal egyszer nagyon jól sikerült neki megkeresni kb 200 300 méternél többet nem húzok!Várni szoktam 2-3 órát míg rárakom, de mostanában  nem sikerül nagyon rávezetnem minden érdekli csak a láb nem!!Meg ha elindul rajta 5-10 méter után lejön róla...!Más szag után megy...!!2-hétben 3-vonszalékot csinálok egyenlőre...!Valaki tudna nekem segíteni???Hogy mit csinálok rosszul!?
Próbáld pl. szarvaslábbal. Lehet, hogy unja Mosolyog
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
sankó84
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Új üzenet #325 Dátum: 2016. április 10. - 17:57:03 »

Vagy próbáljak meg kevés vért csepegtetni neki úgy lehet izgalmasabb lenne?
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #326 Dátum: 2016. április 10. - 17:57:54 »

Sziasztok!Segítségre lenne szükségem!Van egy 6 hónapos vérebem az 5. vonszalékot csináltam neki vaddisznó lábbal egyszer nagyon jól sikerült neki megkeresni kb 200 300 méternél többet nem húzok!Várni szoktam 2-3 órát míg rárakom, de mostanában  nem sikerül nagyon rávezetnem minden érdekli csak a láb nem!!Meg ha elindul rajta 5-10 méter után lejön róla...!Más szag után megy...!!2-hétben 3-vonszalékot csinálok egyenlőre...!Valaki tudna nekem segíteni???Hogy mit csinálok rosszul!?

Már most sokkal többet várj, mint 2-3 óra . Szerintem.
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #327 Dátum: 2016. április 10. - 17:59:26 »

Már most sokkal többet várj, mint 2-3 óra . Szerintem.

Habár 6 hónapos csak, nekem tacskókopóm szerintem annyi idősen még nagyon gyerek volt/lett volna ehhez.
Naplózva
sankó84
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Új üzenet #328 Dátum: 2016. április 10. - 18:05:36 »

Akkor most ezzel azt akarod mondani hogy nagyon fiatal a vonszalékhoz vagy hogy vért csepegtessek??
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #329 Dátum: 2016. április 10. - 18:09:56 »

Akkor most ezzel azt akarod mondani hogy nagyon fiatal a vonszalékhoz vagy hogy vért csepegtessek??


Fiatal. Vért amúgy is később szoktak, de úgysem azon megy, azt is azért, hogy megtanulja megmutatni neked, hogy bökje az orrával.
De remélem inkább, hogy Snoopy olvtárs ír majd hamarosan.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: