Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérebekhez köthető: utánkeresés, mindennapok, öröm és bánat, tapasztalat  (Megtekintve 130332 alkalommal)
Space Cowboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #285 Dátum: 2013. Október 06. - 14:53:07 »

Köszönjük, de azért még nagyon sok a munka. Még nem érzem késznek párosunkat az önálló munkára. Van bőven fejlődni való.
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #286 Dátum: 2013. Október 06. - 15:04:55 »

Köszönjük, de azért még nagyon sok a munka. Még nem érzem késznek párosunkat az önálló munkára. Van bőven fejlődni való.

Nem tudom mennyi a lehetőséged az éles munkára de szerintem ezzel a kutyával már "saját" és "baráti"  utánkeresésre nyugodtan vállalkozhatsz sőt ajánlatos mert az egész lényege és sava-borsa a valódi sebzett megkerítése és a kutyára is más hatással van meglátod.      Emelem
Naplózva
Space Cowboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #287 Dátum: 2013. Október 06. - 15:12:45 »

Nem tudom mennyi a lehetőséged az éles munkára de szerintem ezzel a kutyával már "saját" és "baráti"  utánkeresésre nyugodtan vállalkozhatsz sőt ajánlatos mert az egész lényege és sava-borsa a valódi sebzett megkerítése és a kutyára is más hatással van meglátod.      Emelem

"Kis felelősségű munkákat" már csináltunk, 3 sikeres munka az eddigi mérleg és folyamatosan járunk másodkutyaként gyakorolni, tanulni tapasztaltabb blökitől, vérebvezetőtől. Egyébként meg igen, kell az éles munka mindenképpen! 
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #288 Dátum: 2013. Október 06. - 15:55:35 »

Nem tudom mennyi a lehetőséged az éles munkára de szerintem ezzel a kutyával már "saját" és "baráti"  utánkeresésre nyugodtan vállalkozhatsz sőt ajánlatos mert az egész lényege és sava-borsa a valódi sebzett megkerítése és a kutyára is más hatással van meglátod.      Emelem
Igen
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Space Cowboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #289 Dátum: 2013. Október 10. - 11:06:40 »

Sziasztok!

Kicsi kutyusnak kicsi disznó. Malacot kerestünk Szeder kutyámmal:


Üdv
SC
Naplózva
Topi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 475



« Új üzenet #290 Dátum: 2013. Október 10. - 11:31:07 »

Szép munka! Gratulálok! Ugye-ugye! Mekkora életerő van egy disznóban, még ilyen kicsiben is!  Wave
Naplózva

Szeretnék olyan jó ember lenni, mint amilyennek hisz a kutyám.........
Stefi
Vendég
« Új üzenet #291 Dátum: 2013. Október 10. - 11:33:54 »



Nincs hang a számítógépemen így csak feltételezem hogy vonszalék volt a malacka mert  Sam6 sem megy el ilyen messze.
Azért !   Igen                                        Emelem
Naplózva
Topi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 475



« Új üzenet #292 Dátum: 2013. Október 10. - 12:18:39 »


Nincs hang a számítógépemen így csak feltételezem hogy vonszalék volt a malacka mert  Sam6 sem megy el ilyen messze.
Azért !   Igen                                        Emelem

Akkor kiegészíteném azzal, hogy "főleg, ha húzzák......"  Röhög
Naplózva

Szeretnék olyan jó ember lenni, mint amilyennek hisz a kutyám.........
Space Cowboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #293 Dátum: 2013. Október 10. - 13:00:05 »


Nincs hang a számítógépemen így csak feltételezem hogy vonszalék volt a malacka mert  Sam6 sem megy el ilyen messze.
Azért !   Igen                                        Emelem

Szia Stefi!

Nem vonszalék volt, magától ment. Mi is meglepődtünk. Ha én húzom nem viszek puskát.  Vigyorog

üdv
SC
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #294 Dátum: 2013. Október 10. - 13:53:46 »

Sziasztok!

Kicsi kutyusnak kicsi disznó. Malacot kerestünk Szeder kutyámmal:

Üdv
SC

Gratulálok, öröm nézni, hogy fejlődik a kutya és a vizsgához is itt gratulálok!  Emelem
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Stefi
Vendég
« Új üzenet #295 Dátum: 2013. Október 10. - 13:55:33 »

Szia Stefi!

Nem vonszalék volt, magától ment. Mi is meglepődtünk. Ha én húzom nem viszek puskát.  Vigyorog

üdv
SC

Akkor mivel lövöd agyon a kutyák ha nem találja ?   Nyihi
Naplózva
Space Cowboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #296 Dátum: 2013. Október 10. - 14:02:28 »

Akkor mivel lövöd agyon a kutyák ha nem találja ?   Nyihi

 Mosolyog Hát tegnap elgondolkodtam rajta, hogy ledarálom és hamburgert sütök belőle. Hét elején vettem egy szép új bőrcipőt. Bele még háromezerötér' talpbetétet. Ez az átokfajzat meg dezintegrálta a belsejét, és kisfiam egyik cipőjét is mellé rakta darabokban...
Naplózva
Space Cowboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #297 Dátum: 2013. Október 10. - 14:04:06 »

Gratulálok, öröm nézni, hogy fejlődik a kutya és a vizsgához is itt gratulálok!  Emelem

Köszönjük!  Emelem
Naplózva
Topi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 475



« Új üzenet #298 Dátum: 2013. Október 10. - 14:49:11 »

Mosolyog Hát tegnap elgondolkodtam rajta, hogy ledarálom és hamburgert sütök belőle. Hét elején vettem egy szép új bőrcipőt. Bele még háromezerötér' talpbetétet. Ez az átokfajzat meg dezintegrálta a belsejét, és kisfiam egyik cipőjét is mellé rakta darabokban...

Szerintem adjál neki néha enni! Stoel

Azért örülök, hogy én értelmeztem jól, és igazi malac utánkeresés volt! Wave Meg annak is, hogy ilyen lelkiismeretes vadásztárs "hibázott" dele, aki nem csak úgy hagyta az egészet a fenébe, mert "csak egy malac"!  Eb a vadász

Topi
Naplózva

Szeretnék olyan jó ember lenni, mint amilyennek hisz a kutyám.........
Space Cowboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #299 Dátum: 2013. Október 10. - 15:49:12 »

Szerintem adjál neki néha enni! Stoel

Azért örülök, hogy én értelmeztem jól, és igazi malac utánkeresés volt! Wave Meg annak is, hogy ilyen lelkiismeretes vadásztárs "hibázott" dele, aki nem csak úgy hagyta az egészet a fenébe, mert "csak egy malac"!  Eb a vadász

Topi

Őszinte legyek... A vadásztárs hagyta volna a p.-ba. A hivatásos szólt, mert tudta, hogy kezdő vérebesnek tök jó lehetőség.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: